eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıKonumuz Sadece Referandum..

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4142434445 183>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Tulpar26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Ali
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2010 saat 17:27
-Dinci değil dindarım
-Faşist değil Türk milliyetçisiyim
-Kraldan çok kralcı değil sade bir Atatürkçüyüm
Hem dinimi, hem miliyetçiliğimi hemde Atatürkçülüğümü sömürmek isteyenler var farkındayım. O yüzden gözlerimi dört açarım ve seçimlerimi ona göre yaparım. Ne oncuyum ne buncuyum sadece Türk'üm, Türkçüyüm, Atatürkçüyüm... O bunu dediyse bu bunu dediyse gibi takıntılarım ve tabularım yoktur ne doğru geliyorsa bana onu seçerim. Bir arkadaşımız evet diyecekler var ama karizma çizilir diye söyleyemiyor demiş madem seçiminden utanıyorsun niye hala onda diretiyorsun. Malesef genel seçimlerde de Türkiyede her 2 kişiden 1'i Akp'ye oy atmış ama akp'ye oy attım diyebilen sayısı bir elin 5 parmağını geçmez. Şu mübarek Ramazan ayında birbirimizi daha fazla kırmayalım konu burda kapansın herkes sandıkta neyi doğru biliyorsa oyunu ona atsın ama unutmayalım "Ayarını bozduğun kantar gün gelir senide tartar" Wink
Tapmadık asla paraya pula...
Yukarı
ESESiM026 Liste gör
Deneyimli Yazar

nafız
Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2010 saat 17:30
ha bdp ha akp ikiside aynı 
ESESIM SADECE SEN VARSIN
Yukarı
Herkese_Benden_Cay Liste gör
Deneyimli Yazar

zfwr
Yer: hilal
Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2010 saat 17:32
İnsanın sayfaları okudukça kafası karışıyor :)

Ben geçmiş sayfalarda birşey sormuştum bilen yanıtlarsa sevinirim. Asker' in sivil mahkeme tarafından yargılanabilmesi maddesi var. Bu durumda polis asker' in ifadesini alabilecek mi ?Yoksa yine eskisi gibi asker'in ifadesini sadece asker alabilecek ama sivil mahkemede de yargılanabilecek mi denilmek isteniliyor
Yukarı
olumune_eses Liste gör
Usta Yazar

ÜNAL
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2010 saat 17:38
Alıntı yapılan ESESiM026

ha bdp ha akp ikiside aynı 

O kadarda değil abartmayın isterseniz bdp ile akp iki farklı çizgide yürüyor..
https://twitter.com/olumune_eses
Yukarı
casablanca Liste gör
Yazar

BURHAN
Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2010 saat 17:38
Alıntı yapılan Baba

Yeter ya vallaha yeter..

Baba kusura bakma .. Tahrik ediyorlar..

Bir Eskişehirli' ye boyun eğdirecek tek şey, yere düşen "siyah kırmızı" atkısıdır...
Yukarı
enES26 Liste gör
Usta Yazar

sinan
Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2010 saat 17:43

Yukarı
esesozgur Liste gör
Usta Yazar

ozgur
Yer: Lİ
Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2010 saat 17:46
Asker kendini sadece askeri mahkemelerde savunmak(yargılanmak) zorunda kalmayacak uygun görülürse kendini sivil mahkemelerde savunabilecek.(yargılanacak)Yani   olaylar bir kurumun içinde kalmayacak.

Beyler parti sempatizanlığı yapmayalım, kim evet veya hayır diyorsa onu caydırmaya çalışmayalım sadece yanlış bilinen bilgileri düzeltelim.Herkesin oyu kendine
Hayatta 2 şeye güvenirim;biri aynaya baktığımda gördüğüme diğeri yukarı baktığımda göremediğime..
Sagopa
Yukarı
Baba Liste gör
Usta Yazar

Alper Uruş
Yer: EStanbul:)
Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2010 saat 17:47
Burhanım genel olarak yeter dedim. Evet diyen hayır diyenin oyunu değiştiremez, hayır diyen de evet diyenin fikrini değiştiremez. Ama birbirimizin gözünü oymaktan zevk alıyoruz. Ben de bundan rahatsızlık duyuyorum. Konu sen değilsin yani, olay bu.
KIZIL bir pıhtı vardı doğduğunda göbeğinde ve KARA bir toprak olacak öldüğünde üzerinde. (VİVA ESES).... protEStler...
Yukarı
saeedES Liste gör
Yazar

İsimsiz
Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2010 saat 17:50
Ya daha EsEs icin statta birbiriyle kavga eden insanlar birbirlerine kufur eden kisiler gelip burada hayati bir meselede birbirlerine saygı gosterecek! Bu konuyu acan bunu cok iyi biliyor ona onay verenler de. Duzeyli bir tartisma olsun diyenlerde biliyor. Herkes ayrı telden calacak, isterseniz 1 yil tartisilsin. Herkes karsi tarafa sen sucusun bucusun sununlasin demeyi cok iyi biliyor. Birbirini uzmeyi de. Sokakta Eskişehirli kürt bir kardeşini görse EsEsli diye kimsenin aklından PKKlı diye geçmez ama burada biri şu taraftan diye PKKlı olabiliyor. Daha önce de belirttim bu konu başlığı içimizdeki ufak ayrılıkları büyüten provoke eden birbirimize karşı kışkırtan bir araçan ileriye gitmeyecektir.Gelin bırakın bu tartışmaları maçlarda yine omuz omuza EsEs diyelim, bırakın birimizin alnımızda EVET digerinde HAYIR yazsın. Sonuçta kardeşlik kazansın.
Ogrenmek isteyen de önünde internet var iyisini kötüsünü arar bulur,karşılaştırır, isterse X isterse Y oyu atar. Artık o onu bağlar.
Yukarı
casablanca Liste gör
Yazar

BURHAN
Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2010 saat 17:51
senin gibi bakan kör olacağıma 12 eylül taş devri postal zihniyeti taşıyacağıma 100 bin kere yalaka ESEs li olurum daha iyi.. 

Bak sinan sıcakların etkisiyle mi bilmem iyice sıyırdın sen. Bu kez de askeri, postalı  karıştırıyorsun..   Beni iyi dinle ve akıllı cevap ver.. Yeni anayasa mademki  askerin darbe teşebbüsü de dahil tümden önlemeye yönelik. Pekiiiii  e muhtara veren Büyükanıt'ı üstelik çankaya'da nasıl üstün hizmet madalyasıyla onurlandırırsın? Bitmedi. üstüne üstlük  altına bir de trilyonluk kurşun geçirmez araba .. Ne diyon bunlara sinan ne diyooonnn. Konuş bakalım..

Bir Eskişehirli' ye boyun eğdirecek tek şey, yere düşen "siyah kırmızı" atkısıdır...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4142434445 183>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,516 saniyede hazırlanmıştır