eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıKonumuz Sadece Referandum..

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3839404142 183>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
serdareses Liste gör
Usta Yazar

serdar
Yer: ESKİŞEHİR
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2010 saat 14:31
Alıntı yapılan ugur6666

bu ülkeye hiçbir icraatı faydası olmayan adamın hayır dediğine ben evet derim
bu ülkenin mafyalaşmasının gelişmesine yardımcı olanın hayır dediğine ben evet derim
veee bu ülkenin hain teröristlerinin hayır dediğine ben koşulsuz şartsız evet derim..

Ülkedeki teröristlerin hayır deyin yönündeki yol kesmeleriyle ilgili haber yapan medya kuruluşlarına bakın stv ihlas haber ajanjı kanal 7 tarzı kanallar bunlar akp nin satın aldıgı satılık kanallardır refarandum sürecinde akp nin eveti için bunlar herşeyi yaparlar satılmışlar bikere bu yayın organlarına inanıp evet demek memlekete yapılmış en büyük yanlıştır
KI KI KIZILCIKLI...
Yukarı
SoLdat Liste gör
Usta Yazar

Cihat
Yer: Bağlar
Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2010 saat 14:38
30. sayfaya bakın lütfen pkklılar bdpliler evet diyor
Yukarı
esesozgur Liste gör
Usta Yazar

ozgur
Yer: Lİ
Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2010 saat 14:47
Alıntı yapılan casablanca

Alıntı yapılan esesozgur

Beyler mailinize gelen şeyleri buraya forward lamayın Kendi fikriniz varsa söyleyin.Birde 7 milyon kişi gördü diyorsunuz.Google arat 7 milyon sonuç çıkıyor zaten.Bütün sitelerde var.Big%20smile

Arkadaşın buraya forwardladığı maile gelirsek çoğu şirketin %51 lik hisseleri türklerdedir.

Türk telekom arapların (evet devletin olduğu zaman internete bağlanamıyorduk sürekli internet kopuyor hem telefon parası hemde internet parası ödüyorduk.Özelleşti aylık 26 TL ödüyoruz. )
Kuşadası Limanı İsrailli' nin.(Mehmet Kutman %50 ve İsrailli işadamı Sami Ofer %50 ortaklığı)
Telsim İngilizlerin (Evet Uzanların olduğu zaman havuzun altından kontör çıkarıyorduk.Şehir merkezinde telefon çekmiyordu.) 
Araç muayene işi Alman' ın (Devlette olduğu zaman rüşvetle yürümeyen aracı bile geçiriyorlardı.)
Gelelim saydğın bankalara Garanti Bankası (evet %50 si amerikalıların)
TEB (%51 hissesi Çolakoğlu Metalurji ye ait %49 u dünyanın en büyük bankası olan bnp Pariba ya ait.ve bu banka dünyadaki bütün fortis bankalarını alarak isimlerini bnp olarak değiştiriyor ve sadece Türkiyedeki Fortis banka şubeleri Türk Ekonomi Bankası Olarak değişecek.)
Zaten bu bankalardan bahsetmen komik çünkü bu bankalar şahıs ve şirket  bankaları devlet bankaları değil.Bu bankaları satan Türk şirketleri hisselerini neden sattı bunu sormak lazım.Devlete değil.Sen bence Gelirlerinin %50 si Atatürk tarafından Chp ye hibe edilen İş bankasını sorgula.Chp bu paraları ne için kullanıyor acabaWink
Tamam bu şirketlerin hepsi bir zamanlar Türk'tü ama Niye satıldı Onu bir düşün.Çünkü hepsi ya battı yada batmaya doğru emin adımlarla ilerliyordu.Devlete dünya kadar vergi borçları vardı.
Sana tek tek cevap veririm ama daha fazla yer meşgul etmek istemiyorum.
Evet mi hayır mı dersen ben oy kullanmayı düşünmüyorum.Tek tek maddeler halinde olsaydı oy kullanırdım.

Bana bak  esesözgür herhalde sen kırım tatarı falan değilsin olsan olsan bu yazılarını okuduktan sonraki düşüncem ya akp avukatı  yada soros çocuğu falan olmalısın o ne güzel savunma öyle.. Yalnız herkesin mailine forwardına fazla burnunu sokma. sadece önünden ye.. Kırım tatarları vatan sevgisinin ve özgürlüğün ne olduğunu herkesden iyi bilirler..

Yaşını yazma cesareti olmayan kişiyle ben zaten muhattap olmam ama benim  anlatmak istediğim savunma değil mailinize gelen bir yazıyı doğrumu yanlışmı hiç yorumlamadan son derece aciz bir şekilde  başkalarının fikirlerini burada paylaşmanız ve altına hiç bir yorum katmadan.Bu yazı zannedersem yaklaşık 2 yıldır bütün sitelerde dolaşıyor yeni birşey değil hatta forumu incele en az 5 defa burada paylaşıldı.Ben Akp avukatlığı yapıyorsam eğer sizde bu yazınızla Akp düşmanlığı yapıyorsunuz.Kaldı ki benim parti marti olaylarıyla hiç işim olmaz.Biraz kendi fikirlerinizi paylaşında bizde okuyalım.Eğer kendi fikriniz yoksa gereksiz işyeri maillerinizle lütfen forum kalabalığı yapmayın.Yazdığınız yabancılara satılan şirketler şahıs firmaları devlet ve Rte ile alakası yok. Bu şirketlerin ve toprakların yabancıya satılması yasasını kim çıkardı onu araştırın ilk önce.
Hayatta 2 şeye güvenirim;biri aynaya baktığımda gördüğüme diğeri yukarı baktığımda göremediğime..
Sagopa
Yukarı
Tulpar26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Ali
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2010 saat 14:54

Ortamı germenin alemi yok lütfen 2'li tartışmalara girmeyin çünkü yazılanlar kırıcı olabiliyor. Herkes, evet diyorsa gerekçelerini, hayır diyorsa gerekçelerini yazsın yada konu kilitlensin tansiyon yükselmeye başladı. ( ugur6666 karşılıklı bir muhabbete dönmesin diye cevap atmıyorum aklına başka birşey gelmesin Wink )  

Tapmadık asla paraya pula...
Yukarı
since65 Liste gör
Usta Yazar

vehbi
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2010 saat 14:54
1-)"bu ülkeye hiçbir icraatı faydası olmayan adamın hayır dediğine ben evet derim
bu ülkenin mafyalaşmasının gelişmesine yardımcı olanın hayır dediğine ben evet
 derim
veee bu ülkenin hain teröristlerinin hayır dediğine ben koşulsuz şartsız evet derim..

2-) "herkesin düşüncesi var denilmiş keşke olsa.
Evet diyene bakıp hayır demek yerine
hayır diyene bakıp evet demek yerine
birilerinin peşine takılıp sorgusuz sualsiz denileni yapmak yerine
keşke düşünerek kendi fikrini ortaya koyabilse...."
 İki farklı düşünce.
 Birincisi kararlı. Ne yapacağını biliyor, kendinden emin. Tek sorun kendi beyninin direktifleri yerine,başkalarının beyninle hareket etmesi.Sonu kötü olabilir. Böyle düşünen arkadaşlar ,ister evet desin ister hayır allah göstermesin bir gün birilerinin uygun olmayan bir yerlerini yalarken kendilerini bulabilirler.
 İkincisi belki kararını vermiş,ama üzerinde düşündüğü belli. Bu kez belki yanlış karar versede bir dahaki sefere doğruyu bulma şansı var.
 Kısaca söylemek gerekirse ES ES i koşulsuz, şartsız desteklediğimiz, yense de yenilse de sevdasından vaz geçmediğimiz gibi değil bu mesele. Üzerinde düşünmeye değer. İster hayır diyelim ister evet ama neye niçin ne  dediğimizi kendimize açıklayabilelim.
since1965
Yukarı
ati26 Liste gör
Usta Yazar

Atilla
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2010 saat 14:56
40 sayfa olmus, kendinizi bir an icin bu olanlardan soyutlayip, disardan bir goz olarak ikili tartismalara bakin. Herkes bir birine dusman olmus.

AKP bu ulkeyi bolmuyorda, ne yapiyor?
BKaldırıŞ

whereever you are, life is Black&Red
United StatES of ESES
Yukarı
gok26 Liste gör
Usta Yazar

Göktuğ
Yer: Ankara
Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2010 saat 15:00
Gerekli bilgilendirmeler yapılmış, bence artık konunun kilit zamanı geldi. Çünkü birbirimizi kırmaya başladık..
Yukarı
Mehmet_Can Liste gör
Yazar

Mehmet Can
Yer: United States
Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2010 saat 15:12
Alıntı yapılan HoLigaNeFeR26

30. sayfaya bakın lütfen pkklılar bdpliler evet diyor
Yaniliyorsun Dogu'daki yasayanlar evet diyor. Sen neden PKK'lilarin ve BDP'lilerin sandigi boykot etme karari aldiklarini zannediyorsun. Evet oyu cikmasin diye.

Ve Kilicdaroglu neden milletin oy kullanip hayir demesini istiyor. Sanki Mecliste partisine oy kullandirma izni verip hayir oy vermis gibi. Kendi uyelerinin evet diyeceginden korkup, oy kullandirmadi.

Yukarı
anil_es Liste gör
Usta Yazar

Anıl
Yer: Solhan/Bingol
Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2010 saat 15:15
herkes kendi oyunu kendi dusuncelerine gore verir ama birbirimize karsi bu kadar sert olmamaliyiz. eskisehirspor siyaset ustudur.
KÖRFEZİN KIRMIZI ŞİMŞEKLERİYİZ!!

Yukarı
enES26 Liste gör
Usta Yazar

sinan
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2010 saat 15:15
Alıntı yapılan serdareses

Alıntı yapılan ugur6666

bu ülkeye hiçbir icraatı faydası olmayan adamın hayır dediğine ben evet derim
bu ülkenin mafyalaşmasının gelişmesine yardımcı olanın hayır dediğine ben evet derim

Ülkedeki teröristlerin hayır deyin yönündeki yol kesmeleriyle ilgili haber yapan medya kuruluşlarına bakın stv ihlas haber ajanjı kanal 7 tarzı kanallar bunlar akp nin satın aldıgı satılık kanallardır refarandum sürecinde akp nin eveti için bunlar herşeyi yaparlar satılmışlar bikere bu yayın organlarına inanıp evet demek memlekete yapılmış en büyük yanlıştır

senin mantığına göre "evet" çi medya akp li ve satılmış oluyor, kalan medyada "hayır"cı  yani chp nin satılmış kanallarımı oluyor? chp daha fazla kanal satın almış o zaman Big%20smile
**şaka biryana tarafsız medya yoktur yargının bile bağımsız olmadığı bir ülkede medyanında bağımsız olması düşünülemez zaten**
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3839404142 183>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,563 saniyede hazırlanmıştır