eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2010-11 sezonu kombine ALMIYOR ve ALDIRMIYORUZ

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 131132133134>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Volkan Liste gör
Usta Yazar

Volkan
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 10/Ağu/2010 saat 01:46
Alıntı yapılan ccigarr

Alıntı yapılan Volkan

Kimse param yok naraları atmasın ..
Dışarda iş güç dolu ..
Benim arkadaşlarım kombine alabilmek için taş taşıdılar 8 ton..
50 Lira para aldılar ve para biriktiriyorlar ..
Keza ben öyle pes'de calışıyorum..
Günlük 15 Liraya iş bulsanız 20 günde paranızı çıkartırsınız ..
Kardeşim haklısın dışarda iş çokta genelde vasıfsız elemanlara göre o işler bir çok renkdaşımız da atamasını bekleyen öğretmen mühendis gibi üniversite mezunu işsiz onlarada o kadar okuduktan sonra taş taşıtamazsın

Ülkemin sorunu işte bu işsizlik yok iş var ancak yapacak adam yok ..
Üniverte mezunuyum pes'de çalışmam,garsonluk yapmam,getir götür yapmam..
Ben üniverste mezunu oldugumda atamamı beklerken cebime para gireceğini bilsem af edersinizde tuvaletçilik bile yaparım ..
Ayıp birşey değil sonuçta,boş gezmekten aileme yük olmaktan bin kat iyidir ..
Eskisehirspor

YÖNETİM İSTİFA !
Yukarı
esesserkan26 Liste gör
Usta Yazar

serkan
Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2010 saat 09:36

ESKİŞEHİRSPOR TARAFTARLAR BİRLİĞİ BASIN AÇIKLAMASI

TUTKU nedir?
TUTKU, sömürülecek küçük bir halk topluluğu değildir!
TUTKU, kapatılacak açıklar için kullanılacak tıpa değildir!
TUTKU, kendi kendinedir ve özeldir. Ancak aynı duyguları paylaşanlar bilir.

Siz yöneticilerin tutkusunun ne olduğunu bilemedik!

Bizim tutkumuzun tek adı var; ESKİŞEHİRSPOR…

Katılmıyorsanız, SAYGI DUYUN!

Bizler, ESKİŞEHİRSPOR TARAFTARLAR BİRLİĞİ adına deriz ki;

Siz yöneticiler topluluğu,

Sizin için 30 TL ve 60 TL komik sayılacak paralar olabilir. Sizler para mefhumunu kaybetmiş, bir akşamda bir ailenin aylık kazancını harcayabilecek düzeye gelmiş ve geldiğiniz yerleri unutmuş olabilirsiniz!

Ancak bizler UNUTMADIK!

SİZ YÖNETİCİLERİ DAVET EDİYORUZ;

Ülkede yaşanan ekonomik krizin tavan yapıp yine sadece biz normal insanları vurduğu gerçeğini GÖRMEYE…

Yağmur çamur demeden sadece tutkumuz uğruna takip ettiğimiz takımımız için yaptıklarımızı görmeme gafletinden UYANMAYA…

Verdiğiniz sözlerin en başında yer alan ve her ortamda bağıra bağıra tekrar ettiğiniz; ‘AÇIK TRİBÜNÜN ÜZERİNİN KAPATILMASI’ icraatınızı yapmamanıza rağmen susmamızı takdir ETMEYE…

Yayıncı kuruluşun her takımın maçlarını az bir ücretle seyrettirme taahhüdünü GÖRMEYE… 

Ve en önemlisi bizim tutkumuzu SÖMÜRMEMEYE… 

DAVET EDİYORUZ…

Bu sebeple tıpkı pancar üreticilerinin hakkını savunduğu gibi, cefa çeken Taraftarında durumunu gözetmek zorundadır.

Her şey bir yana verilen sözler yerine getirilmelidir.

Açık tribünün hali içler acısıdır. Bu taraftar, adına yakışır bir şekilde maç izlemeyi sonuna kadar hak etmektedir.

Destek konusunda her defasında cefakar taraftarına Teşekkür eden sayın başkanımızın, teşekkürü söz ile değil, artık icraatlarıyla Efsane Taraftara göstermesi  en büyük arzumuzdur.

sesimizi stadyum da daha gür duyurabilmek için yönetime daha sağlam isteklerimizi haykırabilmek için BEDAVACILIĞIN ÖNÜNE GEÇMEK için tüm taraftarımızı İNADINA kombine almaya davet ediyoruz

Saygılarımızla,

Eskişehirspor Taraftarlar Birliği 

ETB (Eskişehirspor Taraftarlar Birliği) Kimdir ?

Eskişehirspor Taraftarları En Büyük Tutkusunu bir çatı altında birleştirmek için, 07.08.2010 tarihinde aldığı karar ile bir BİRLİK kurulmasına karar verdi. Bu birlik Eskişehir’de ve Şehir dışında konuşlanan tüm grup ve oluşumları bir araya getirerek, birer temsilci ile  sevdası uğruna Camiamızı ve taraftarımızı en iyi şekilde temsil etmeyi, taraftarın sorunlarına ve tribün olaylarına karşı mücadelede karar vermeyi ve uygulamayı amaçlamaktadır.   Temsilciler ilk toplantısını önümüzdeki günlerde gerçekleştirip, radikal kararlara imza atacaktır.

ESKİŞEHİRSPOR TARAFTAR BİRLİĞİ  ilk icraatini bilet fiyatları ve açık tribünün hala neden kapatılmadığını sorgulamak ve bunun için radikal kararlar alacağını dile getirmiş.Bu birlik biz ESKİŞEHİRSPOR taraftarını temsil ediyorsa artık bu başlıktaki konular ESKİŞEHİRSPOR TARAFTAR BİRLİĞÎ'nin kapsama alanına girmiştir.Ben kendi adıma tam destek olacağımı; madem ki kombine alalım daha radikal ve sert tepkiler verilecek o zaman ayrımcılık olmadan bizlerde alıp stadda verılecek tepkıye ortak olalım.Listedeki arkadaslarım,abılerım,kardeslerıme de artık bu birliğin içinde olalım ve sesımızı oyle duyuralım.Bizlerde zaten grup ve derneklere cagrıda bulunmustuk.Artık tek catı aldında güzel şeylere imza atmak dileğiyle.Bu taraftar yeter ki istesin.İstediği zaman neler yapabicegini herkesin göreceği zaman gelmiştir.Bildiri için ESKİŞEHİRSPOR TARAFTAR BİRLİĞİ'ne sonsuz teşekkürler.
ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
ccigarr Liste gör
Usta Yazar

hakan
Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2010 saat 10:27
Alıntı yapılan Volkan

Alıntı yapılan ccigarr

Alıntı yapılan Volkan

Kimse param yok naraları atmasın ..
Dışarda iş güç dolu ..
Benim arkadaşlarım kombine alabilmek için taş taşıdılar 8 ton..
50 Lira para aldılar ve para biriktiriyorlar ..
Keza ben öyle pes'de calışıyorum..
Günlük 15 Liraya iş bulsanız 20 günde paranızı çıkartırsınız ..
Kardeşim haklısın dışarda iş çokta genelde vasıfsız elemanlara göre o işler bir çok renkdaşımız da atamasını bekleyen öğretmen mühendis gibi üniversite mezunu işsiz onlarada o kadar okuduktan sonra taş taşıtamazsın

Ülkemin sorunu işte bu işsizlik yok iş var ancak yapacak adam yok ..
Üniverte mezunuyum pes'de çalışmam,garsonluk yapmam,getir götür yapmam..
Ben üniverste mezunu oldugumda atamamı beklerken cebime para gireceğini bilsem af edersinizde tuvaletçilik bile yaparım ..
Ayıp birşey değil sonuçta,boş gezmekten aileme yük olmaktan bin kat iyidir ..

Asgari ücret bile vermeyen yerlerde çalışılmasını bekleme Volkan iş çok yalanları senide kandırmış işverenlerin onlar nasıl daha ucuza daha kaliteli eleman çalıştırırım derdinde .Söyledikleri hep aynı iş veriyoruz beğenmiyorlar günlük 15 20 tl yevmiye ver adama yemek yok sigorta yok öyle gelsinler çalışırlarsa ben o patronları evime gündelikçi alayım bakalım çalışacaklar mı.
haramilerin saltanatını yıkacağız...
Yukarı
erman_26 Liste gör
Usta Yazar

Erman
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2010 saat 10:45
Başlığı açan Serkan Abi'den önemli bir mesaj var.
Alıntı yapılan esesserkan26

ESKİŞEHİRSPOR TARAFTAR BİRLİĞİ  ilk icraatini bilet fiyatları ve açık tribünün hala neden kapatılmadığını sorgulamak ve bunun için radikal kararlar alacağını dile getirmiş.Bu birlik biz ESKİŞEHİRSPOR taraftarını temsil ediyorsa artık bu başlıktaki konular ESKİŞEHİRSPOR TARAFTAR BİRLİĞÎ'nin kapsama alanına girmiştir.Ben kendi adıma tam destek olacağımı; madem ki kombine alalım daha radikal ve sert tepkiler verilecek o zaman ayrımcılık olmadan bizlerde alıp stadda verılecek tepkıye ortak olalım.Listedeki arkadaslarım,abılerım,kardeslerıme de artık bu birliğin içinde olalım ve sesımızı oyle duyuralım...
Artık birlik olacağız deniliyorsa herkesin ortak karara uyması gerekir. Diğer türlü eskisinden farklı bir şey olmaz.

Bu davranışı listedeki herkesin göstermesini dilerimClap
Yönetim İSTİFA!
Yukarı
mermerciresit Liste gör
Yazar

resit
Yer: haremeyn
Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2010 saat 11:11

Sevgi eylem gerektirir dedik bir allah'ın kulundan haydi o zaman OMUZ OMUZA verip tepkimizi veriyoruz diye öncülük etmedi.NEFER trıbünü yapmıs oldugu acıklamadan dolayı tebrık edıyorum ama bu tepki içinde duyarsız kalmamasını bekliyorum.ESKOD,NEFER,KIZILCIKLI,ALTES,1965'LİLER,26ETD,BANDOESES,KOREOESES artık duyarsız kalmayın ve şu forumda verilen tepkilere ve çağrılara ses verin.Türkcell süper liginde en berbat stadında en pahalı maç izlememize rağmen bu zamana kadar isyan etsekde bu sefer ki isyan bardagın tasdıgını ve bizlerde sabrın kalmadıgını dıle getırıyoruz.Her sezon aynı HALİL'den MASALLAR dinlemek istemiyoruz.Çünkü sana güvenmiyor ve inanmıyoruz.2016 için yapılacak stadda 2020 adaylığına kadar rafa kaldırıldıgına göre mevcut ESKİŞEHİR ATATÜRK STADI hemen MODERNİZE ÇALISMALARINA baslanmalı ve sadece açık trıbunun ustunun kapatılması ıle gecıstırılmemesı ıcın elımızden gelen tepkıyı de koymakda sonuna kadar kararlıyız.Sayın YÖNETİM;

1-ESKİŞEHİR ATATÜRK STADI zemini açık trıbunun alt sıralarında mac ızlenebılmesı ıcın gereken mesafeye ındırılene kadar;
2-ESKİŞEHİR ATATÜRK STADI üstü eskişehirspor taraftarına layık ve akustık dusunerek kapatılana kadar;
3-ESKİŞEHİR ATATÜRK STADI kale arkaları yapımına baslanana kadar;
4-ESKİŞEHİR ATATÜRK STADI giriş,cıkısları,tuvaletleriive trıbunlerın temızlıgı bız taraftarın bır gelır kapısı degıl;bu klubun sahıbı oldugumuzu ve en ıyılerıne layık oldugumuzu anladıgınız zamana kadar;
5-ESKİŞEHİRSPOR TARAFTARININ gelir düzeyine göre uçuk kacık kombıne bılet fıyatları ve bilet fıyatlarından vazgecene kadar;

KOMBİNE ALMIYOR VE ALDIRMIYORUZ!!!!

sevgi eylem gerektirir için düzenlenecek tepki yürüyüşü içinde kongreden önce yapılmasının ve bir basın açıklaması ile sartlarımızın ve yerıne getırılmezse tepkılerın devam edecegını bıldırmelıyız.Eğer ki yukarıda saymıs oldugumuz dernek ve gruplarımız bu cagrımıza ses vermezlerse bizlerde forumdaki taraftarlar ve yakın tanıdıgımız arkadaslara haber vererek tepkımızı dıle getırmelıyız.
 Serkan o kadar yaygara yaptın maça üç gün var kombine  alalım diyorsun. Yanlıştan dönmen güzel fakat  bütün renkdaşlarımızı  birbirine düşüren başlığı açarken büyüklerinin sözünü dinleyeceksin. Bir daha inandirıcılığın kalmaz.
alkol bütün kötülüklerin anasıdır
Yukarı
meliheses Liste gör
Usta Yazar

melih
Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2010 saat 11:21
şu 5 madde tamamlanana kadar kombine alınmasaydı. en erken 3 yıl sonra kombine alacaktık demekki
Yukarı
MoribunD Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: BilecikEsEs
Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2010 saat 11:25
TUTKU nedir?
TUTKU, kendi kendinedir ve özeldir. Ancak aynı duyguları paylaşanlar bilir

Clap
Yukarı
ezbol Liste gör
Deneyimli Yazar

erol bakırcı
Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2010 saat 11:37

ESKİŞEHİRSPOR TARAFTARLAR BİRLİĞİ BASIN AÇIKLAMASI

TUTKU nedir?
TUTKU, kendi kendinedir ve özeldir. Ancak aynı duyguları paylaşanlar bilir.

Siz yöneticilerin tutkusunun ne olduğunu bilemedik!

Bizim tutkumuzun tek adı var; ESKİŞEHİRSPOR…

Katılmıyorsanız, SAYGI DUYUN!

Bizler, ESKİŞEHİRSPOR TARAFTARLAR BİRLİĞİ adına deriz ki;

Siz yöneticiler topluluğu,

Sizin için 30 TL ve 60 TL komik sayılacak paralar olabilir. Sizler para mefhumunu kaybetmiş, bir akşamda bir ailenin aylık kazancını harcayabilecek düzeye gelmiş ve geldiğiniz yerleri unutmuş olabilirsiniz!

Ancak bizler UNUTMADIK!

SİZ YÖNETİCİLERİ DAVET EDİYORUZ;

Ülkede yaşanan ekonomik krizin tavan yapıp yine sadece biz normal insanları vurduğu gerçeğini GÖRMEYE…

Yağmur çamur demeden sadece tutkumuz uğruna takip ettiğimiz takımımız için yaptıklarımızı görmeme gafletinden UYANMAYA…

Verdiğiniz sözlerin en başında yer alan ve her ortamda bağıra bağıra tekrar ettiğiniz; ‘AÇIK TRİBÜNÜN ÜZERİNİN KAPATILMASI’ icraatınızı yapmamanıza rağmen susmamızı takdir ETMEYE…

Yayıncı kuruluşun her takımın maçlarını az bir ücretle seyrettirme taahhüdünü GÖRMEYE… 

Ve en önemlisi bizim tutkumuzu SÖMÜRMEMEYE… 

DAVET EDİYORUZ…

Bu sebeple tıpkı pancar üreticilerinin hakkını savunduğu gibi, cefa çeken Taraftarında durumunu gözetmek zorundadır.

Her şey bir yana verilen sözler yerine getirilmelidir.

Açık tribünün hali içler acısıdır. Bu taraftar, adına yakışır bir şekilde maç izlemeyi sonuna kadar hak etmektedir.

Destek konusunda her defasında cefakar taraftarına Teşekkür eden sayın başkanımızın, teşekkürü söz ile değil, artık icraatlarıyla Efsane Taraftara göstermesi  en büyük arzumuzdur.

sesimizi stadyum da daha gür duyurabilmek için yönetime daha sağlam isteklerimizi haykırabilmek için BEDAVACILIĞIN ÖNÜNE GEÇMEK için tüm taraftarımızı İNADINA kombine almaya davet ediyoruz

Saygılarımızla,

Eskişehirspor Taraftarlar Birliği 

ETB (Eskişehirspor Taraftarlar Birliği) Kimdir ?

Eskişehirspor Taraftarları En Büyük Tutkusunu bir çatı altında birleştirmek için, 07.08.2010 tarihinde aldığı karar ile bir BİRLİK kurulmasına karar verdi. Bu birlik Eskişehir’de ve Şehir dışında konuşlanan tüm grup ve oluşumları bir araya getirerek, birer temsilci ile  sevdası uğruna Camiamızı ve taraftarımızı en iyi şekilde temsil etmeyi, taraftarın sorunlarına ve tribün olaylarına karşı mücadelede karar vermeyi ve uygulamayı amaçlamaktadır.   Temsilciler ilk toplantısını önümüzdeki günlerde gerçekleştirip, radikal kararlara imza atacaktır.

ESKİŞEHİRSPOR TARAFTAR BİRLİĞİ  ilk icraatini bilet fiyatları ve açık tribünün hala neden kapatılmadığını sorgulamak ve bunun için radikal kararlar alacağını dile getirmiş.Bu birlik biz ESKİŞEHİRSPOR taraftarını temsil ediyorsa artık bu başlıktaki konular ESKİŞEHİRSPOR TARAFTAR BİRLİĞÎ'nin kapsama alanına girmiştir.Ben kendi adıma tam destek olacağımı; madem ki kombine alalım daha radikal ve sert tepkiler verilecek o zaman ayrımcılık olmadan bizlerde alıp stadda verılecek tepkıye ortak olalım.Listedeki arkadaslarım,abılerım,kardeslerıme de artık bu birliğin içinde olalım ve sesımızı oyle duyuralım.Bizlerde zaten grup ve derneklere cagrıda bulunmustuk.Artık tek catı aldında güzel şeylere imza atmak dileğiyle.Bu taraftar yeter ki istesin.İstediği zaman neler yapabicegini herkesin göreceği zaman gelmiştir.Bildiri için ESKİŞEHİRSPOR TARAFTAR BİRLİĞİ'ne sonsuz teşekkürler.

Bune perhiz ,bu ne lahana turşusu derler bizim oralarda.tüm isteklerimiz yapılana kadar eylem yapacağız diye yola çıkıyorsunuz.sonrada  çok kısa bir zamanda inadına alacaz diye veryansın ve çark ediyorsunuz.bu kafayla karşınızdakine hiçbirşeyi kabul ettiremez ve yaptıramazsınız.Çünkü karşınızdaki artık sizin nekadar zayıf olduğunuz farkına varacak ve önemsemyecektir.
eskişehirli ilk evliliğini ESES'le,ikinci evliliğini eşi ile yapar.
Yukarı
Murat Diri Liste gör
Deneyimli Yazar

Murat Diri
Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2010 saat 11:56
Bakın arkadaşlar bir adım atıldı bir birliktelik içine girildi o yüzden bence herkes maça gelmeli kombine almıyorsa da bilet alıp gelmeli ama o mabede gelmeli yoksa yandaşlarla dolu bir stadyumda ne kadar eskişehirsporlu olunabilir bizler o stadı tıklım tıklım çok şükür her sene dolduruyoruz ama bu sene kan kaybetmememiz gerekir bizler o stada binlerce kişi girersek emin olun bir gün bize bu verilen sözleri tutmayan yönetim gidecektir. Biz göndereceğizdir onları da

Ayrıca yönetime veryansın ettiğimiz onca noktayı görmeyip duruşumuzun her zaman eskişehirspor adına olduğunu belirten son paragrafa takılmanızı kınıyorum. Artık birşeylerin adımının atıldığını görün taraftarın sesini taraftarın olusturduğu birlik olduğunu görün.

Bizim ESKİŞEHİRSPOR TARAFTARLAR BİRLİĞİ olarak sadece bir öneri isteyen alır isteyen almaz tabi ki ama sadece son kısıma değil üst sıraları da iyi okursak yada okuduğumuzu anlarsak daha iyi olur.
ŞEHİTLER ÖLMEZ VATAN BÖLÜNMEZ
Yukarı
SoLdat Liste gör
Usta Yazar

Cihat
Yer: Bağlar
Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2010 saat 12:16
Burdaki listede adım var fakat ETB nin samimiliğine inandığım ve güvendiğim için maddi gücümü sonuna kadar zorlayarak kombine almaya çalışacağım
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 131132133134>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 1,031 saniyede hazırlanmıştır