eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıKonumuz Sadece Referandum..

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3031323334 183>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
şampiyones Liste gör
Yazar

sercan
Yer: pancar koop
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 10/Ağu/2010 saat 20:46
  ATATÜRK gençliği sandıkta HAYIR DİYECEK
-ESKİŞEHİR ŞEKER FABRİKASI PANCAR KOOP A VERİLSİN!
Yukarı
paşalı_26 Liste gör
Deneyimli Yazar

:)
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 10/Ağu/2010 saat 20:51
Alıntı yapılan ESafa

chp başkanı kılıçdaroğlu(memur kemaldi oldu şimdi avcı kemal) konyada ve ilçelerinde hayır mitinglerindeymiş bugün.konuştuğu şey "sandığa git hayır oyu kullan" peki kılıçdaroğlu mecliste sen kendi milletvekillerini yollamadın oy kabinine şimdi kalkmış diyorsun millete "git hayır de" ayrıca hükümet hem chpnin hemde mhpnin kapısını defalarca çaldı uzlaşalım diye.kapıları niye kapatınız? hani siz milliyetçiydiniz? hani siz demokrattınız? bu millet görüyor neyin ne olduğunu.artık 60 lı 70 li yılların Türkiyesi yok.ayrıca hayır oyu kullanın çağrısı yapan liderler miting alanlarını genel seçime dönüştürdüler.biz iktidara gelirsek şunu yapacağız,bunu yapacağız.bu referandum mitinglerinde neden bahsediyorlar? sen çık neden hayır denmesi gerektiğini açıkla.kendileri açıklayamıyor ki.millete anlatamıyorlar neden hayır denmesi gerektiğini.tutturmuşlar hayır de hayır de.sandıktan evetde çıksa hayırda çıksa inşallah 13 eylül sabahı milletimize hayırlı olur.

selamünaleyküm arkadaşlar esafa kardeş demişsinki akp ,muhalefet partilerinin kapılarına gelmiş birlikte yapalım demiş ispat edermisin.anayasa kim tarafından hazırlandı chp mhp 3 maddeyi çıkar geri kalan maddelere evet diyelim demedimi ,

ve sizden bir ricam var şu muhalefetin istemediği 3 maddeyi en ince ayrıntısına kadar anlatırmısınız eksiksiz biçimde .
Yukarı
frkneses Liste gör
Deneyimli Yazar

Furkan
Yer: Ankara
Direct Link To This Post Tarih: 10/Ağu/2010 saat 20:57
chpden de mhpden de hazzetmeyen eden biri olarak şunu söyleyebilirim ki, iki parti de uzlaşma çağrısına kulak vermemekte haklı. uzlaşalım diyenlerin uzlaşma anlayışı şu, biz böyle bir paket düşündük siz de evet derseniz seviniriz. chp veya mhpden ya da başka bir partiden gelen uzlaşmaya sıcak bakacaklarını mı zannediyorsunuz ? verecekleri cevap aynen şu, biz halk iradesinin %47si ile iktidara geldik, halk bizden yana senin önerin de neymiş ? akpnin bu %47 mevzusu galatasaraylıların takımları hakkında olumsuz konuşuludğunda direkt olarak, ama biz uefa kupasını aldık demelerine döndü.

uzlaşma mı istiyorlar, kaldırsınlar barajı, milletvekilliği dokunulmazlığını, her gelen siyasi partinin kendi adamlarını doldurduğu yökü feshetsinler, herkes evet desin. amaç demokratikleşmeyse en önemli adımlar bu saydıklarımdır, seçim barajı denilen, halk iradesiniin bir kısmının mecliste temsil edilmemesini sağlayan saçmalık demokratikleşme önünde en büyük engeldir. peki kalkacak mı bu paketle ? hayır.

dokunulmazlık denen şey ne işe yarar ? haklarında açılmış birmem kaç tane soruşturma olan adamların milletvekilliğine devam etmesine. akpdee bugün kaç tane doknulmazlık dosyası olan millevtekili var. peki bu adamların iktidara gelirken en büyük iddiası neydi ? dokunulmazlık kalkacak. ee nerde bu pakette dokunulmazlğın kalkması ? o da yok. sonra biz demokratikleşme için çalışıyoruz diyorlar. kim neden uzlaşma sağlasın böyle bir pakette ?
Yukarı
paşalı_26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Direct Link To This Post Tarih: 10/Ağu/2010 saat 21:05
mavi marmara gemisinin hesabı sorulacakmış mış.

hesap sorma değil hesap verme konumunda olan akp dir

mavi marmara gemisine binen 2 akp li millet vekili son dakika da sukoy vermeleriyle gemiden inmişti.gazzeye gönderilen gemide can veren 9 kişi nin hesabını ilk önce akp den sorulmalıdır
dış politikada aslan kesilip kapalı kapılar ardında kediciğe dönen iktidar van münit rüzgarları estirdiğini zannederek ahkam kesmektedir .israil ile iplerin koptu denilecek kadar yakın olduğu bir zamanda israilli dış işleri bakan ve bürokratlarıyla görüşen akp liler saman altından su yürütmektedirler .

Yukarı
paşalı_26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Direct Link To This Post Tarih: 10/Ağu/2010 saat 21:11
Alıntı yapılan Onur26

Alıntı yapılan paşalı_26

Alıntı yapılan Onur26

ya anketlere ne bakıyorsunuz? yoksul kesim internet anketine sizce katılabilir mi ya da köydeki çiftçi AG araştırma şirketinin yaptığı anketler genelde gerçek seçimlere çok yakın oluyor...

internete giremez ama televizyon seyredebilir radyo dinleyebilir

Ankete katılabiliyormu radyodan ve ya televizyondan iyi oku yazdıklarımı

ben ankete katılıyor demedim anket sonuçlerının farklı gösterildiğini söyledim iyi oku yazdıklarımı
Yukarı
Onur26 Liste gör
Usta Yazar

Onur
Direct Link To This Post Tarih: 10/Ağu/2010 saat 21:15
Alıntı yapılan paşalı_26

Alıntı yapılan Onur26

Alıntı yapılan paşalı_26

Alıntı yapılan Onur26

ya anketlere ne bakıyorsunuz? yoksul kesim internet anketine sizce katılabilir mi ya da köydeki çiftçi AG araştırma şirketinin yaptığı anketler genelde gerçek seçimlere çok yakın oluyor...

internete giremez ama televizyon seyredebilir radyo dinleyebilir
Ankete katılabiliyormu radyodan ve ya televizyondan iyi oku yazdıklarımı

ben ankete katılıyor demedim anket sonuçlerının farklı gösterildiğini söyledim iyi oku yazdıklarımı

internete giremez ama televizyon seyredebilir radyo dinleyebilir yazmışsın bununla anket sonuçlarının farkı gösterildiği arasındaki bağlantı ne çözemedim...
Bir gün mutlaka güler şehrine ihanet etmeyenler...
Yukarı
Erman Liste gör
Usta Yazar

Erman Kayışdağ
Direct Link To This Post Tarih: 10/Ağu/2010 saat 21:16
Muhalefet partileri Akp'ye Anayasa Mahkemesi ve Hsyk ile ilgili maddeleri referanduma sunup geri kalan maddeleri meclisten geçirelim teklifini Akp'ye yaptı.Akp eğer bu kadar halkın isteiğini düşünüyorsa bu teklifi neden reddedip paketi toptan referanduma götürdüğünü açıklamalı.
Es Es/ermanka26

www.unieses.org    
Yukarı
paşalı_26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Direct Link To This Post Tarih: 10/Ağu/2010 saat 21:19
Alıntı yapılan paşalı_26

kimi der %60 kimi der %65 peki akp iktidara nasıl geldi biliyormusunuz 2002 yılında yapılan anket sonuçlarının halka yüksek gösterilmesiyle halk a bir güven verildi herkes ona oy veriyor sende ver hesabı halk o dönem canından bezmiş yeni yüzlerde sahnede her şeyden kurtulalım hesabı tek başına iktidar .

ama papaz herzaman pilav yemez .

onur ben bunu kast etmiştim iyi oku ben ne yazmışım
Yukarı
esesliugur26 Liste gör
Deneyimli Yazar

uğur
Yer: Tekirdağ
Direct Link To This Post Tarih: 10/Ağu/2010 saat 21:23
Alıntı yapılan şampiyones

Tarikatlara, cemaatlere,mollalara,din bezirganlarına geçit yok .ATATÜRK gençliği sandıkta HAYIR DİYECEK

aynen böyle
ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
esozgures Liste gör
Yazar

ÖZGÜR
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 10/Ağu/2010 saat 21:25
Hayır.
Siyahla yazılmış kırmızıydı sevdamız...
Yukarı