eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıKonumuz Sadece Referandum..

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2021222324 183>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
banner Liste gör
Usta Yazar

Ali Desidero
Yer: Jamaica
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 10/Ağu/2010 saat 00:01
Şu orta oyununa, demokrasi, özgürlük gibi ulvi kelimeleri kullanarak bu kavramların da içini boşaltıyorlar ya en çok ona yanıyorum. Ne kadar özgürlükten ve demokrasiden yana olduklarını Tekel İşçilerine yaptıklarından, medyaya yaptıklarından, muhalefet olan herkesi hapse tıktırmalarından ya da şantajla köşeye sıkıştırmalarından uygulamalı olarak gördük. İstedikleri sadece kendi çıkarlarının ve de dünya görüşlerinin daha da perçinlenmesi.
SENİ ANNEM KADAR SEVDİM...
Yukarı
gürcan Liste gör
Deneyimli Yazar

gürcan
Yer: Gökmeydan
Direct Link To This Post Tarih: 10/Ağu/2010 saat 00:02
kısaca açılıma ve onun hükümetine yüz bin kere hayır ... AngryAngry
Yukarı
Jack26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Cemil Çınar
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 10/Ağu/2010 saat 00:03
Alıntı yapılan müfitkabal

[QUOTE=hacım]Pusulaya ES ES yazıp bırakacam kararı komisyon versin
LOLLOL
Şampiyonluk görmeye yetmese de nefesim, Uğruna ölmeye değersin be Esesim!
Yukarı
Baba Liste gör
Usta Yazar

Alper Uruş
Yer: EStanbul:)
Direct Link To This Post Tarih: 10/Ağu/2010 saat 00:07
Ama komisyon da Anayasa Mahkemesi ve HSYK üyelerinin ES ESLİ olmasına karar versin...LOL
KIZIL bir pıhtı vardı doğduğunda göbeğinde ve KARA bir toprak olacak öldüğünde üzerinde. (VİVA ESES).... protEStler...
Yukarı
Arma İçin Liste gör
Usta Yazar

Murat
Direct Link To This Post Tarih: 10/Ağu/2010 saat 00:08
Alıntı yapılan ES ES ES

Alıntı yapılan Arma İçin

Allah Allah. Memleketi keşke halk yönetseymiş he. Amma çok muhalefet varmış. Bir kişi EVET diyor 10 kişi üzerine çullanıyo bir şeyler anlatıyo. Ya insanların fikirlerine saygı duymayanlar oldukça kimse fikrini özgürce dile getiremez burada.
Evet diyenler fikirlerini özgürce söylemiş oluyor , Hayır diyenler  
fikirlerini yazınca saygısızca çullananlar oluyor.Nasıl bir mantık
çözemedim?Sen lafı dolandırmadan  kısaca , ya evet deyin yada susun desene.En az Evet diyenler kadar ,Hayır diyenlerin görüşeleri de saygıyı hakediyor.

Abi sen benden kaç yaş büyüksün ne demek istediğimi anlaman gerek. Burda hayır diyen bir kişiye kimse evet demelisin bu böyle şu şöyle demedi gördüğüm kadarıyla. Ama kim evet dediyse illa ki alıntı yapılıp bişiler yazılıp çizilmiş. Kendi mesajında hayır de şu yüzden de. yetmiyo mu abi bu kadar demen illa ki evet diyenlere cevap vermek zorunda mısın? şahsi olarak sana demiyorum. Benim demediğim bişeyi demiş gibi gösterip çok iyi senaryo yazmışsın tebrikler abim.
22 Haziran 2013
Yukarı
Baba Liste gör
Usta Yazar

Alper Uruş
Direct Link To This Post Tarih: 10/Ağu/2010 saat 00:12
1019 numaralı koltuğa gelip oturacağım. Diyeceksin ki, "Ağabey o koltuk bana ait.."
Ben de diyeceğim ki, "Evden getirdim koltuk halis Uşak işi, baba yadigarı kalkamam."Smile
KIZIL bir pıhtı vardı doğduğunda göbeğinde ve KARA bir toprak olacak öldüğünde üzerinde. (VİVA ESES).... protEStler...
Yukarı
ES ES ES Liste gör
Usta Yazar

Mustafa Aydoğdu
Yer: ESkişehir
Direct Link To This Post Tarih: 10/Ağu/2010 saat 00:20
''Arma İçin'' kardeşim , yazdıklarını istersen bir daha oku .saygısızlıkla- çullanmakla kimleri şuçluyorsun.(Senaryo yazma yetenegim oldugunu sanmıyorum,keşke olsaydı.)
Ayrıca Alıntı yaptıgım yazıda geçenler YALAN landı. O yüzden alıntı yaptım,yazan arkadaşı da bilgilendirmek için.Müsaade edersen, kime cevap verip - vermeyecegime kendim karar vermek istiyorum ,umarım senin için bir mahsuru yoktur kardeşim.
3ES - 3Kİ - 2ESKİ - 1ES      ▒▓ E ▓ S ▓ K ▓ İ ▓ Ş ▓ E ▓ H ▓ İ ▓ R ▓ S ▓ P ▓ O ▓ R ▓▒
Yukarı
askavesevgiyedair Liste gör
Yazar

recep
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 10/Ağu/2010 saat 00:24
Boşuna tartışmaya gerek yok çünkü sandığa giden herkes evet diyecek, çünkü mühürlerde evet yazıyor :)
Yukarı
Baba Liste gör
Usta Yazar

Alper Uruş
Direct Link To This Post Tarih: 10/Ağu/2010 saat 00:25
Felaket bir sıcak var burada. Nemden nefes alınmıyor.
Sabah 4 gibi ancak serinliyor hava. O da serinler gibi oluyor.
Yukarı
deniz_hakan Liste gör
Yazar

Hakan
Direct Link To This Post Tarih: 10/Ağu/2010 saat 00:25
Alıntı yapılan escem

Bu anayasa paketi değişikliğinden sonra Zeki Müren de bizi görebilecek mi? Göremeyecek. O zaman HAYIR!

Bir kulunu çok sevdim o beni hiç sevmiyor. Anayasa paketi bu sorunu çözmüyor. O zaman HAYIR

Tramvayların ters giden koltuklar midemi bulandırıyor... anayasa paketi bu koltukları düzeltebilecek mi? Sanmıyorum... O zaman midem bulanarak HAYIR!

Bu anayasa paketi şimdi bana kaybolan yıllarımı geri verecek mi? Vermeyecek. O zaman HAYIR!

Yumurtanın fırçalanmayan tarafı da, fırçalanan tarafı kadar beyaz olacak mı? Olmayacak. O zaman HAYIR!

Pazartesi diyete başlamak mümkün olacak mı bugün? O gelmeyen gün hiç gelmeyecekse HAYIR!

Yeni anayasa eşek sudan gelinceye kadar dayak yerken eşeğin gelişini hızlandıracak mı? Hızlandırmayacak. O zaman HAYIR!

Odam kireç tutmuyor. Yeni anayasa paketi ile tutabilecek mi? Tutmayacak. O zaman HAYIR!

Yeni anayasa ergenlerin sivilce ve kepek problemini çözüyor mu? Çözemiyor. O zaman HAYIR!

Bihter’in tüm yaptıklarını ortaya çıkarmayan anayasa paketi değişikliğine HAYIR!

Ketçap-kahve-çimen lekelerini çıkarmıyorsa bu anayasa paketi değişikliğine HAYIR!

Çekirdeksiz karpuz üretemeyen anayasa paketi değişikliğine HAYIR!

Çocukların terli terli su içmelerini önleyemeyecek anayasa paketi değişikliğine HAYIR!

Anayasa paketi Eskişehirin trafik sorununu çözebiliyor mu? Çözemiyor. O zaman HAYIR!

Bu anayasa paketi ne Fazıl Say’ın Türkiye’yi terk etmesini sağlıyor ne de Arabesk yavşaklığa çözüm buluyor. O zaman HAYIR!

Bu paket cep telefonu faturama yansıyor mu? Yansımıyor. O zaman HAYIR!

Bu paket pazarda kilosu iki lira olan domatesin fiyatını Çarşambada iki liraya düşürüyor mu? Düşürmüyor. O zaman HAYIR!

Bakkalın, manavın, taksicinin bozuk para sıkıntısına çözüm getiriyor mu? Getirmiyor. O zaman HAYI

LOLLOLLOLLOL

"HAYIR" lı Referandumlar.

paranın saltanatı varsa, halkın Es-Es'i var
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2021222324 183>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,614 saniyede hazırlanmıştır