eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıKonumuz Sadece Referandum..

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1415161718 183>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
can uçar Liste gör
Deneyimli Yazar

CAN UÇAR
Yer: ESKİŞEHİR
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 09/Ağu/2010 saat 19:06

arkadaşlar hayatından memnun olan bukadar çok kişi benim etrafımda yoktu iyiki forma girmişim bisürü evet diyen arkadaş var akp yi öve öve bitiremiyolar...ne kadar problemsiz bi ülkede yaşıyomuşum...sağolun varolun...

Yukarı
paşalı_26 Liste gör
Deneyimli Yazar

:)
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 09/Ağu/2010 saat 19:08

şimdi tam tersi diyosunda tam tersi olan şeyi izah edeyim eskişehirde bir çok fabrika fabrikasını söküp istanbul kocaeli sakarya bursa gibi illere taşındılar bu 3. bölge durumundan.

Yukarı
erdemesk Liste gör
Usta Yazar

erdem
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 09/Ağu/2010 saat 19:08

hayır sadece akp karşıtlığı için körü körüne değil değişiklikleri okuyarak verilmeli çünkü bu değişikliklerin altında çok şey yatıyor.niyet kötü olunca tabii ki HAYIR hayırlı olacak..

Hayat 24 saat SİYAH-KIRMIZI
Yukarı
ESESLİ EMRE 26 Liste gör
Usta Yazar

Emre
Yer: altı
Direct Link To This Post Tarih: 09/Ağu/2010 saat 19:10
Alıntı yapılan olumune_eses

Alıntı yapılan esclr

PKK Destekçileri sandığa gitmeyin diyorsa bin kere EVET Hatta yüzbin kere EVET oyu kullanırım...

baya zorlamışsınız, terlediniz mi?

Edepli ol önce saygı göster senden yaşca kat kat büyük olan birine ayrıca seni neden bu kadar  gerdi  fikrim anlayamadım bdp  hayır diyorsa bir milyon evet.
BDP protesto ediyor.Hayır demiyor lütfen hayır diyenleri bu tür çirkin ithamlarla zan altında bırakmayın.
amatöre düşsende peşindeyiz seninleyiz her zaman her yerde.. biz kötü günde kavgayı seçtik.

Yukarı
paşalı_26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Alıntı yapılan erdemesk

hayır sadece akp karşıtlığı için körü körüne değil değişiklikleri okuyarak verilmeli çünkü bu değişikliklerin altında çok şey yatıyor.niyet kötü olunca tabii ki HAYIR hayırlı olacak..

budur abicim .
Yukarı
Herkese_Benden_Cay Liste gör
Deneyimli Yazar

zfwr
Yer: hilal
Dediğine bir nebze katılıyorum zaten ama ben duymuş olduğum bir örneği verdim. Hükümet' in yer göstermesi kadar yatırımcınında istekleri var özellikle yabancı yatırımcıların ve otomotiv sekterüyse yatırımcı Bursa'dan vazgeçmek istemez.
Yukarı
escem Liste gör
Deneyimli Yazar

cem
Direct Link To This Post Tarih: 09/Ağu/2010 saat 19:25

Bence referandumu kesinlikle parti meselesi olarak değerlendirmemek lazım. Benim oyumu değişikliği AKP nin yapması yada CHP,MHP ve BDP nin bunu istememedi etkilemeyecek.

ve oyum tabiki EVET olacak. Nedenmi?

1-Askere sivil yargı yolu açılacak

7 şehidimizi 1 yıl önce kendi mayınlarımızla şehid eden bir ordu var http://www.sonsayfa.com/Haberler/guncel/Gizli-ses-kaydi-planlari-alt-ust-etti.html , fakat TSK 7 şehide hiç önemli değil diyen ,100 teröristi çoban sanan bu Generale  gereken cezayı vermek bir yana olayın üstüne bile gitmiyor.Konunu asgeri yargıda olduğunu söylüyor.

Yine Hantepe baskınında Heronların teröristleri 2 saat çekmesine rağmen 15 dakika içinde oraya gidebilecek F16 ları göndermeyen geçen canlı yayında askerlerin şehit olmasını izleyen ,teröristlerin elini kolunu sallıya sallıya geçmesine izin veren Generalleri yargılamak bir yana olay olmamış gibi davranan ,olayın üzerine gitmek yerine sızdıranların üzerine baskın yapan Generallerin SİVİL MAHKEMEDE  yargılanması ve hemen görevden alınmasını istediğim için EVET diyorum. http://hurarsiv.hurriyet.com.tr/goster/haber.aspx?id=15504481&yazarid=1

2-Cesur savcıları tehdit eden bir HSYK istemiyorum

12 Eylül darbelerinde sonra darbecileri yargılamak isteyen Sacit kayasuyu görevden alan ve avukatlık bile yapamıcak hale getiren http://arsiv.sabah.com.tr/2005/09/11/cpsabah/gnc104-20050911-102.html
yine Askerin üzerine giden Savcı Ferhat Sarıkayayı  görevden alan avukatlık bile yapamıcak hale getiren her atama dönemi Ergonekon Savcılarını görevden almak isteyen, marjinal düşünceye sahip 4-5 adamın oluşturduğu HSYK  nın yapısının değişmesini istediğim için EVET diyorum

3- Ancak 3. dünya ülkelerinde uygulanan parti kapatmayı uygulayan ,411 millletvekilinin kabul ettiği türban yasasını red eden,kendini yasama yerine koyan, adeta Türkiyeyi bir yargıçlar ülkesi haline getiren, her kapatma davasının ülkeye kaç milyar dolar zararı olduğunu düşünemeyen, Ergonekonla içli dışlı olan bir Anayasa mahkemesi
istemediğim  için  ve bunun yapısının değişmesini istediğim için EVET diyorum

4- 15 . madde kaldırıllıyor, bu olayın hernekadar darbecileri yargılamayacağını bilsemde böyle bi utanç maddesinin Anayasada olduğunu içime sindiremediğim için EVET diyorum

5- BDP teröre bulaşmamış Kürt halkının EVET diyeceğini bilfiği için , sandığa gitmemeyi söyleyerek onları tehdit ederek, o gün her sandığa gideni hedef gösterdiği için, ve ben bu teröristlerle aynı şeyi isteyemeyeceğim için EVET diyorum.
Yukarı
paşalı_26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Direct Link To This Post Tarih: 09/Ağu/2010 saat 19:26

ben hayır diyorum neden anayasa ne olduğu belli ama ben anayasadan daha önemli bir şey için hayır diyorum vatan için.

Yukarı
yoncacı Liste gör
Deneyimli Yazar

Mehmet Emin Sungar
Direct Link To This Post Tarih: 09/Ağu/2010 saat 19:27
Alıntı yapılan ESESLİ EMRE 26

Alıntı yapılan esclr

PKK Destekçileri sandığa gitmeyin diyorsa bin kere EVET Hatta yüzbin kere EVET oyu kullanırım...

baya zorlamışsınız, terlediniz mi?

Edepli ol önce saygı göster senden yaşca kat kat büyük olan birine ayrıca seni neden bu kadar  gerdi  fikrim anlayamadım bdp  hayır diyorsa bir milyon evet.
BDP protesto ediyor.Hayır demiyor lütfen hayır diyenleri bu tür çirkin ithamlarla zan altında bırakmayın.

Anlayanların anlayamayanlara anlatamama durumu söz konusu olunca işler karışıyor. Neyse, umarım referandum ülkemiz için hayırlı olur.
İstanbulluyum, Eskişehirsporluyum.
Yukarı
paşalı_26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Direct Link To This Post Tarih: 09/Ağu/2010 saat 19:30
gizli ses kayıtları ,bulunamayan askeri patlayıcılar ,meşhur gizli tanıklar olmayan darbe için ve hatta ne için tutuklandığını bile anlamayan insanlar.

f tipi cıa yapılanması yandaş medya suni gündem insanların onursuzca yaşamaları için yapılan psikolojik saldırılar.

hayır.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1415161718 183>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,531 saniyede hazırlanmıştır