eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıKızılcıklı

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 168169170171172 287>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Murat Diri Liste gör
Deneyimli Yazar

Murat Diri
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 21/Tem/2010 saat 12:08
Alıntı yapılan Daimi Özdemir

sevgili arkadaşlar ilk önce tüm eskişehirspor taraftarına meraba demek istiyorum uzun zamandır işlerimden dolayı siteye yazamıyorum inanın cok özlemişim kızılcıklı gurubu olarak bu hafta çtesi günü sezon öncesi  yapcaklarımız hakkında ortak bir toplantı yapacagız tüm arkadaşlar davetlidir bu sezon bedava bilet olayı olmayacandan dolayı daha güzel türbün yapacagız ben buna tüm kalbimle inanıyorum zaten tüm guruplar bedavaya  hayır derse  tüm cürük elmalar düşecektir zatende düşmeyede başladı mahallecilik zihniyeti olmadıgı sürecede daha iyi türbün illaki olacaktır eger bu haftaki toplantıya herkes katılır isteklerini taleplerini anlatırsa daha iyi olur  DAİMİ ÖZDEMİR KIZILCIKLI  NEFER

Öncelikle sezon açılışınızı kutluyorum abi Smile
Bu sene özlediğimiz eski günlere döneceğimizi herkese göstereceğiz kapalı artık tek ses olacak orayı komple doldurup son düdük çalana kadar küfürsüz bir şekilde on numara takımımıza destek vereceğiz.
Ve elele verip o eski saygınlığımızı geri kazanacağız.
Kimse şunu unutmasın HEPİMİZ AYNI VATANIN EVLATLARIYIZ. Ankara Bursa İzmir Kars Diyarbakır İstanbul Ordu Trabzon Sakarya Antalya Gaziantep Hakkari vb. hepimiz bu vatan için bu bayrak için sırt sırta mücadele vermiş bir ecdadın evlatlarıyız. O yüzden kimseye düşmanlık beslemeden herkesin imrenerek gösterdiği yollarda taşlanan değil karşılanan alkışlanan o eski günleri KIZILCIKLI-NEFER olarak tekrar yakalayacağız.
Bu yazılanların aksini yapacak olan varsa şimdiden vazgeçsin çünkü bu yola baş koyuldu artık.
Burası KAPALI burdan çıkış yooook...

Ama özellikle şu altı çizili yere değindiğin için teşekkür ediyorum Daimi Abi. Gayet açık ve net bir söz Armanın ve Tribünün üzerinde kimse kendini tutmasın.

Son olarak KIZILCIKLI-NEFER için büyük bir nimetsin seviyoruz seni Daimi ÖZDEMİR...
ŞEHİTLER ÖLMEZ VATAN BÖLÜNMEZ
Yukarı
burakes Liste gör
Yeni Yazar

BURAK
Yer: AÇIK
Direct Link To This Post Tarih: 08/Ağu/2010 saat 17:45
kardeşimiz bildiğimiz insanlar neden bu tribüne küstüler küsen herkesten neden küstüklerini lütfen açıklamalarını istiyorum çünkü içlerinde 10 numara adamlar var ve bir kaçına hala gereksinim duymaktayız fakat gelmeyecekleri haberi var neden gelmiyorlar buna bi çare bulunması lazım bence .daimi abi senden rica ediyorum yapsan yapsan bunu sen yaparsın tribünümüzü 3 4 senedir gerçekten bi şekilde ayakta tutan en az 3 4 kardeşimiz yok daimi abi senden bunu rica ediyorum toplantılarda bile yoklardı
BELEŞÇİLERE HAYIR
Yukarı
KOLBÜKEN Liste gör
Deneyimli Yazar

SERKAN
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 08/Ağu/2010 saat 21:29
s.a daimi abımızın dedıgı gıbı MAHALLECİLİK zihniyeti ortadan kalkarsa ve o küsen abılerımız,kardeşlerimiz de bunun değiştiğini görür ise zaten herkes emin olun koşarak gelicektir...ama hala agızlarda olan şeyler '' ya neden gelmıonuz ya o kişiler orda neden gelelim dıyalogları halen dewam etmekde ve o kısıler ısım vermıcem herkes cok ıı bılıo ..oldugu surece o eskı tayfadan olan trıbune hakkı gecmıs kısıler gene uzak kalıcaklardır..murat reıs de cok buyuk ısler yapıyor oncelıkle cok tebrık edıyor ve kutluyrm KIZILCIKLI & NEFER OLARAK bu sezon inşallah güzel bir dönem yaşayacağız..

TEK YUMRUK TEK SES SADECE ES-ES !
Ayder ruhuyla KIZILCIKLI Gururuyla artık KAPALIDA...
Yukarı
KOLBÜKEN Liste gör
Deneyimli Yazar

SERKAN
Direct Link To This Post Tarih: 08/Ağu/2010 saat 21:54

ESKİ ABİLERİMİZİ ÖZLEDİK..!
Yukarı
KOLBÜKEN Liste gör
Deneyimli Yazar

SERKAN
Direct Link To This Post Tarih: 08/Ağu/2010 saat 22:05

Yukarı
ReprimonD Liste gör
Usta Yazar

Uğur
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 08/Ağu/2010 saat 22:16
Alıntı yapılan KOLBÜKEN

ESKİ ABİLERİMİZİ ÖZLEDİK..!

Emin olki onlarda ESKİ kardeşlerini çok özlüyorlardır
Başka diye soranlara inat Sadece ESKİŞEHİRSPOR
Eskişehir
Yukarı
esgüvenes Liste gör
Deneyimli Yazar

Güven
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 09/Ağu/2010 saat 00:22
yine yeniden eski Kızılcıklı o günler çok mu uzak yoksa bu sene yakın mı günlerdir aklımda bu soru
RENKLERİMİZ KENDİMİZİN TA KENDİSİDİR
Yukarı
eren2616 Liste gör
Deneyimli Yazar

hakkı
Yer: bursa
Direct Link To This Post Tarih: 09/Ağu/2010 saat 07:42
Kızılcıklı her zaman ESKİŞEHİRSPOR türübünlerinin bel kemigi olmuştur.Her zamanda öyle olcaktır.lig b ler de her zaman kızılcıklı vardı takımı hiç yalnız bırakmadılar.Bazı olumsuzluklar olsada bunlar tüm türbüne mal edilmemeli.
BursaESES
Yukarı
esesliugur26 Liste gör
Deneyimli Yazar

uğur
Yer: Tekirdağ
Direct Link To This Post Tarih: 09/Ağu/2010 saat 12:39
İnşallah o eski günlerimize ve daha iyisine dönücez.
ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
burakes Liste gör
Yeni Yazar

BURAK
Yer: AÇIK
Direct Link To This Post Tarih: 09/Ağu/2010 saat 15:37
bu sene amigomuz kim bilen varmı arkadaşlar

sizce tribünümüze yakışıcak amigo kim olabilir fikir paylaşalım lütfen ama tabiki cok eski yani gelmeyecekleri burda yazmak gereksiz bunu düşünürek yazalım..hatta tüm bu sayfayı okuyan herkeze souyorum kızılcıklı ya yakışan bu seneki amigomuz kim olmalı
BELEŞÇİLERE HAYIR
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 168169170171172 287>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,563 saniyede hazırlanmıştır