eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Yeni formalarımız (Nike)

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7475767778 90>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
BARTUĞ Liste gör
Yazar

BARTUĞ YURDAIŞIK
Yer: ESKİŞEHİR
Online Durum: Offline
  Alıntı BARTUĞ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Ağu/2010 saat 22:21
bugün yine esstora uğradım emre kardeşim hala 1 hafta içinde gelecek diyor emrenin suçu yok o da bekliyor ancak şu formalarınız ne zaman çıkacak da üzerimize giyip eskişehir sokaklarında dolaşacağız.
Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
  Alıntı es_emre26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Ağu/2010 saat 23:01
Alıntı yapılan BARTUĞ

bugün yine esstora uğradım emre kardeşim hala 1 hafta içinde gelecek diyor emrenin suçu yok o da bekliyor ancak şu formalarınız ne zaman çıkacak da üzerimize giyip eskişehir sokaklarında dolaşacağız.

Düzelteyim, ben kimseye net bir süre belirtmiyorum, çünkü sonra yalancı durumuna düşüyoruz Big%20smile Sadece beklediğimizi söylüyorum, ha bugün ha yarın gelecek diye.Tongue
Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
Arma İçin Liste gör
Usta Yazar

Murat
Yer: Eskişehir
  Alıntı Arma İçin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Ağu/2010 saat 23:02
Alıntı yapılan quarentina_26

sararları suclamanın bır geregı yok tabı sararın eskısehırspora talıp olduugnu en kotu zamanda bılıyoruz ama kabul edılmedı kabul edılmıs olsaydı belkıde suanda bursanın yasadıgı seyı bız yasamıstık cokdan hıc onlara suc bulmaya gerek yok orası bır tıcarı kurulus

Abi Eti de ticari bir kuruluş? Eti'yle de benzer durumlar yaşanmadı mı? Ama adamların şu an Eskişehirspor için yaptıkları ortada... Tabi bizi ilgilendirmez o zaman biz kendimize bakalım birisi gelir yardım ederse diye bekleyelim belki destek olacak birileri uğrar...
Bugün Medical Park Antalya'yla dalga geçiyoruz da Sarar Eskişehirspor ya da Eti Eskişehirspor olsaydı ne düşünecektik?
22 Haziran 2013
Yukarı
Baba Liste gör
Usta Yazar

Alper Uruş
Yer: EStanbul:)
  Alıntı Baba Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Ağu/2010 saat 23:05
Alıntı yapılan es_emre26

Alıntı yapılan BARTUĞ

Düzelteyim, ben kimseye net bir süre belirtmiyorum, çünkü sonra yalancı durumuna düşüyoruz Big%20smile Sadece beklediğimizi söylüyorum, ha bugün ha yarın gelecek diye.Tongue

O zaman bugün mü yarın mı gelecekBig%20smile Net bir şey söylemeni bekliyor camiamız sevgili EmreLOL
KIZIL bir pıhtı vardı doğduğunda göbeğinde ve KARA bir toprak olacak öldüğünde üzerinde. (VİVA ESES).... protEStler...
Yukarı
emreses-26 Liste gör
Usta Yazar

Emre Şentürk
Yer: Sofya
  Alıntı emreses-26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Ağu/2010 saat 00:08
Alıntı yapılan EsEsliyim

Fatih, SARAR sonuçta ticari bir kuruluş ve bjk'de parayı SARAR'ın eline sayıp ürün yaptırıyor bunda acayip bir durum yok ama işin SARAR'ın  Eskişehirspor'a destek bölümüne gelirsek bunda tamamen Sarar'ı suçlayamayız bu durumun bugünlere gelmesinde yönetim ve taraftar olarak bizimde çok hatalarımız var o günleri yaşayanlar o günlerde tribünde olanlar bunları çok daha iyi bilirler..

Aynen Çağıl abininde dediği gibi o dönemdede tribünde olanlar bilirler..Cemalettin Sarar için gerektiğinde yardımı yapar gerektiğinde...... diye giden tezahüratları ve ondan sonra Cemalettin Sarar'ın tribünden koşar adım çıkışını ve birdaha hiç gelmeyişini o kadar fedakarlıklar yapıp ondan sonra anasına binlerce kişi tarafından küfür edilen bir adam düşünün...
ASLA YALNIZ YÜRÜMEYECEKSİN...
Yukarı
Tug! Liste gör
Yazar

İsimsiz
Yer: esk
  Alıntı Tug! Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Ağu/2010 saat 16:06

Yukarı
Tug! Liste gör
Yazar

İsimsiz
Yer: esk
  Alıntı Tug! Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Ağu/2010 saat 16:08

Uploaded with ImageShack.us
Yukarı
ekrem yetim Liste gör
Usta Yazar

ekrem yetim
Yer: Bursa
  Alıntı ekrem yetim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Ağu/2010 saat 16:18
formalarda sarı yaldız'a ait hiç bir şey olmaz inşallah..bence çok çok itici duruyor.taraftar formasının sırt numarası sarı yaldızlı ve çok çok kötü bana göre
formamıza siyah ve kırmızı dışında renk bulaşmasın mümkünse.
renkli ve beyaz formada istediklerini kullansınlar da
çubuklu-parçalı düz kırmızı formayı deforme etmezler inşallah.
2008-2009 sezonunda sırf yakası beyaz diye çubuklu forma almamıştım
Yukarı
leventozergen Liste gör
Yazar

levent
Yer: eskişehir
  Alıntı leventozergen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Ağu/2010 saat 18:12
ya arkadaşlar kaç yaşındasınız bilmiyorum ama sarar daha önce 1 liğe çıktığımızda başkanlık yaparken takım kötüye giitiğinde adamlara nasıl kufredilmişti unutmayın bence hakkını yemeyin adamlar ne yapsın çıkıp kendilerimi oynayacaktı kaç trilyom alacağının üzerine sünger çekti biliyorsunuz boş verin arkadaşlar allahtan böyle adamlar var memlektte onca şeye rağmen arkamızdalar en azından  yaklaşık 10,000 kişiye ekmek veriyolar bunlar bizim içimizden birleri öz sermaye sabancı gibi yabancı ortakları yok değil mi
levent
Yukarı
DeMo_eSk Liste gör
Yazar

Sercan
Yer: Şirintepe
  Alıntı DeMo_eSk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Ağu/2010 saat 18:13
Alıntı yapılan Tug!

ClapClap

Uploaded with ImageShack.us

süper ellerine sağlıkClapClapClap

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7475767778 90>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,500 saniyede hazırlanmıştır