eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor Taraftar Ürünleri

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1415161718 184>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
arslan Liste gör
Deneyimli Yazar

Abdurrahman ARSLAN
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı arslan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Ara/2007 saat 18:33
Eses amblemli kol düğmesi üretilmeli Acilen Smile
Alem bilsin sen bu yürekte teksin
Bırak bu yürek başkasını sevmesin
Yukarı
arslan Liste gör
Deneyimli Yazar

Abdurrahman ARSLAN
  Alıntı arslan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Ara/2007 saat 18:36
Ancak bu arada üretildiyse bilmiyorum. Zira Bayramda gittiğimde kapalıydı . Ayrıca bunlar sade değil renkli basım olmalı rozetler gibi ola bilir
Alem bilsin sen bu yürekte teksin
Bırak bu yürek başkasını sevmesin
Yukarı
karargah Liste gör
Usta Yazar

ERGİN ÜNSALAN
Yer: Balıkesir
  Alıntı karargah Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Ara/2007 saat 19:53
Alıntı yapılan forza_forever_es_es

http://www.bursastore.biz/
bursanın sitesine ve ürünlerine bi göz atın arkadaşlar hem site hem ürünler kaliteli ve güzel

güzelde ne kelime mükemmel. ah ah bizde de bişey yok. yönetim neden bunun üstüne düşmez hiç anlamam. biz atkı bulamazken adamlarda olmayan yok. yazık
SÖZDE DEĞİL ÖZDE ES-ES Lİ
Sizin karanlıklarınız varsa bizimde sevdamızın yangınları var..!
Yukarı
celaluslu26 Liste gör
Deneyimli Yazar

celal
Yer: SAKARYA
  Alıntı celaluslu26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Ara/2007 saat 20:11
Alıntı yapılan karargah

Alıntı yapılan forza_forever_es_es

http://www.bursastore.biz/
bursanın sitesine ve ürünlerine bi göz atın arkadaşlar hem site hem ürünler kaliteli ve güzel

güzelde ne kelime mükemmel. ah ah bizde de bişey yok. yönetim neden bunun üstüne düşmez hiç anlamam. biz atkı bulamazken adamlarda olmayan yok. yazık

Gerçekten çok güzel.
Ben eses in birgün süperliğde şampiyon olacağına inanıyorum ya siz?
Yukarı
h.tamer Liste gör
Usta Yazar

hasan
Yer: Afyon-Esk
  Alıntı h.tamer Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Ara/2007 saat 21:41
evet bursa bu işi iyi yapıyor bizim de yapmamız lazım ama böyle değil hep beraber toplanalım tesislerse tesisler değilse nerede sesimizi başkana duyurabiliyorsak oraya ama önce korsan satşa dur demeliyiz
Yukarı
muhammetpoyraz Liste gör
Deneyimli Yazar

Muhammet POYRAZ
Yer: Estanbul
  Alıntı muhammetpoyraz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Ara/2007 saat 21:52

Bursaspor un sitesini görünce üzülmemek elde değil. Adamlar davul ,plaka vs. her akıllarına geleni satıyorlar. Yönetim kurulumuz keşke kendi arasında tartışmaya bırakıp taraftar ürünlerini geliştirse.

Bazı arkadaşlarımız önce korsanı önlemeliyiz yazmış. Bence önce korsana alternatif , ödenen ücrete değen, kaliteli ürünler üretmeliyiz. Gerisi gelir zaten. 5 lira korsana vereceğine 10 lira kaliteliye verir.

Tatil günlerinde açık olmaması ise tam bir skandal. Gurbetteki kardeşlerimizn Eskişehir 'e geldiği vakit mağaza store kapalı.
Yukarı
Tulpar26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Ali
  Alıntı Tulpar26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Ara/2007 saat 22:04

Tek kelimeyle mükemmel Bursaspor yöneticilerini alkışlıyorumClap. Fiyatlara dikkat ettiniz mi ? ben uçuk bir fiyatla karşılaşmadım(tabi bunu kaliteli olduklarını varsayarak söylüyorm. Bu kadar emek verdikten sonra kalitesiz yapacaklarınıda sanmıyorm). Bize de bir gün kader güler güler inşallah Cry

Tapmadık asla paraya pula...
Yukarı
esesberk Liste gör
Usta Yazar

berk
  Alıntı esesberk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Ara/2007 saat 23:50
Alıntı yapılan arslan

Herşey üretildide kol düğmesi kaldı Big%20smile bunlar daha atkı çıkaramadı kış birecek yakında Angry
Eses'im bak işte taraftarın her zamanki yerinde..
Yukarı
Qwerty_eses Liste gör
Deneyimli Yazar

Qwerty_26
  Alıntı Qwerty_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Ara/2007 saat 00:06
Alıntı yapılan esesberk

Alıntı yapılan arslan

Herşey üretildide kol düğmesi kaldı Big%20smile bunlar daha atkı çıkaramadı kış birecek yakında Angry

Cidden yavss ne zaman gitsek yeni bişiler alayım diom her seferinde kapalı qene küfürü yiyo Tonguebıqtım küfür ede ede adam bi orda oturmuyo yaa alışveriş yapamıozLOL
I LOVE YOU ESES
Yukarı
discovery Liste gör
Yeni Yazar

mahmut başgöl
  Alıntı discovery Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Ara/2007 saat 11:50
arkadaşlar İstanbulda bi ESES li olarak takımızın taraftar ürünlerini bulabileceğim bir yer varmı bilgi vermenizi rica ederim
YAK ATEŞİ BE ES ES
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1415161718 184>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,559 saniyede hazırlanmıştır