eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2010-11 sezonu kombine ALMIYOR ve ALDIRMIYORUZ

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 123124125126127 134>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
hüsnü Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü
Yer: YHT hattı
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 06/Ağu/2010 saat 21:51
Alıntı yapılan kalender 26

Taraftarımızın kombineye niçin ilgi göstermediğini sorgulamamız gerekir.

Sorgulanacak şeylerin başında Eskişehir Atatürk stadının bugünkü durumu ilk sırada...

Wink
# Direnmüdavim....

Yukarı
hüsnü Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü
Direct Link To This Post Tarih: 06/Ağu/2010 saat 21:53
Alıntı yapılan kalender 26

İşin kolayına kaçıp " Taraftar kombine almalı"sözünün işe yaramadığı apaçık ortadadır.

Yani.... LOLLOL
# Direnmüdavim....

Yukarı
meliheses Liste gör
Usta Yazar

melih
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 06/Ağu/2010 saat 22:13
kombine alan alsın almayan almasın. ama ben bu protestonun hiç bir işe yaramayacağını düşüüyorum. çünkü bir çok taraftarımız kombine alıyor. yönetim bu yıl ekonomik açıdan taraftara muhtaç durumda değil.
Yukarı
hüsnü Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü
Direct Link To This Post Tarih: 06/Ağu/2010 saat 22:25
Alıntı yapılan meliheses

....yönetim bu yıl ekonomik açıdan taraftara muhtaç durumda değil.

Koçum, yönetimler taraftara her zaman muhtaçtır, taraftar varsa para var..... LOLLOL
# Direnmüdavim....

Yukarı
zawur Liste gör
Deneyimli Yazar

yasin dincar
Direct Link To This Post Tarih: 06/Ağu/2010 saat 22:26
bu yıl işe yaramaz ise seneye yarar , seneye yaramaz ise ondan sonra ki sene yarar ..

neden her şeye yüzeysel bakılıyor anlamadım gitti , evet az bir taraftar topluluğu protesto yapıyor peki amaç nedir bunu anlamak lazım artık ,

amaç kombineyi almayarak takımı zarara sokmak değil. herhangibir protesto çalışmasında beraber olarak yönetime karşı bir mesaj vermektir , mesajın konusuda : artık taraftar rahatsız olduğu konularda susarak değil , eylem yaparak dile getiriyor ...

bu da şu demektir bu sene 100 lerle fade edlen sayının önümüzdek sene 1000 lere ulaşmayacağını kimse garanti edemez ( inşallah seneye böyle bir şey yapılmak zorunda kalınmaz ) bu sebepten , yönetim taraftarın sesine kulak asmak zorundadır

yani biz bu protestoyuyüzeysel görmüyoruz . hiç bir işe yaramaz diyede düşünmüyoruz .

bu saatten sonra protesto yapılıyor diye açık kapanmaz , ancak önümüzdeki sezon için iyi bir göz dağı olur ...
Yukarı
mehmet26eses Liste gör
Usta Yazar

Mehmet
Direct Link To This Post Tarih: 06/Ağu/2010 saat 22:42
Halil Ünal taraftara "Stadı elden geçireceğiz" gibi açıklamalar yapmasaydı,taraftarda hayal kırıklığı ve kandırılmış düşüncesi oluşmazdı.Bu transferler kağıt üzerinde iyi gözüküyor,hepimizi umutlandırıyor.Eğer Uefa veya Şampiyonlar ligine gidersek zaten mecburen bakım yapacaklar stada.Aynı Bursa'nın yaptığı gibi..Keşke hiç bu sözleri vermeseydi,belki de bu sezon dört ayak üstüne düşecekti.

Ama taraftarların taleplerine şirin gözükmek için -yapıp yapamayacağından emin olmadan- yapacağız edeceğiz derseniz belli bir kitleyi kendinizden soğutursunuz.(Bu davranış sürekliyse durum daha da vahim)
Dürüst olup "Kesin konuşmak istemiyorum,durumlar böyle böyle.." deseydiniz atmosfer şimdikinden daha ılımlı olurdu.

Hiçbir zaman kombine almayacağım diye hiçbiryere yazmadım.Ancak buradaki Halil Ünal ve bazı ekip arkadaşlarına karşı olan antipatiye katılıyorum.Klüp koltuksuz stadda da oynasa gider kombine alırım.Ancak bu yönetim yalakası olduğumu veya fikir üretmekten aciz olduğumu göstermez.Klubün başkanı değil Halil Ünal,Ajdar bile olsa ben staddaki bütün maçları izleyeceğim.Her maç bilet kuyruğuna girmek,biletlerin tükenmesi ihtimali..vs gibi küçük sorunlarda var tabi..Bunları boşuna çekmem yersiz.

Kombine almayıp,"bütün maçlara biletle gireceğim" ya da "Verilen sözler tutulmadan hiçbir maça gelmeyeceğim" diyen arkadaşlara saygım var yanlış anlaşılmasınlar.Amacım sadece düşünce paylaşımı yapmak,kimseye alttan laf sokmak..vs değil.
YAŞASIN ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
esesyucel Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Tilki Bayırı
Direct Link To This Post Tarih: 06/Ağu/2010 saat 23:32
Alıntı yapılan meliheses

peki kombine almayanlar maça da mı gelmeyecek merak ediyorum?ayrıca  yönetim için bu pek bi protesto olmayacak .çünkü artan yayın gelirleriyle yönetim kassını zaten dolduracak. şimdi diyelimki bu protestoya 3000 kişi katıldı ve kombine almadı .  3000   x 280 = 840 bin lira yapar . bu parayı takım 2 galibiyet alsa çıkarır zaten belki de 1 galibiyet bi beraberlik yeter. haa şimdi denebilirki kazanması için taraftar desteği şart.

bence taraftar belli bir yere kadar etki eder. lig toplamında da 2-3 maçta belki belirgin bir etkisi olur

Senin yazılarından ben hiç bir şey anlamış degilim sürekli bişeler yazıyorsun sürekli purotesto edenleri kücük düşürücü ve işe yaramayacak gibi yazıların var şimdi sana soruyorum
1-Bu staada bu taraftar yakışıyormu
2- Bu yönetim söz vermedimi acık kapanacak diye
3-Sen neden ikide bir bu kampanyayı karalamaya calışıyon
4-Yönetim sana bedava otobüs ve kombine yada bedava biletmi veriyorda bukadar savunuyon merakımdan sordum
5-Kac rakip taraftar tanıyorsun ve sürekli sohbet ediyorsun Ediyorsan bu stadan gurur duyormusun Yüzün hicmi kızarmayacak
6-Eskişehire zarar veriyorlar diyenler iyi düşünsün bizmi zarar veriyoruz yoksa yönetime yalakalık mı yapsaydık
7-Hesaplar yapmışsın işe yaramaz felan diye basını biraz takip et bak sayın yönetim başladı basına reklam vermeye neden satılmadıgından neden başka takımlar 20 binlere geldi bizimkisi ise 1000 fark ortada koskoca 700 bin nufuslu bir ilde 1000 kombine farkı gör işte Demeki yönetim daha fazla lemalanamayacak Demişsin bu yönetimin tarafatara ihtiyacı yok reklamm gelirleri var diye sen öle san Daha dur sen bu yıl belki böle gecer tahminim kombine satışı bekledigim 4 bin civarları işte daha fazlada gidecegini sanmıyorum yönetimin hataları cıktı işte karşınıza .

ALMIYORUM
Yoldaki Kavşaklara Arkanadki Yavşaklara Dikkat Edeceksin.
Yukarı
Volkan Liste gör
Usta Yazar

Volkan
Direct Link To This Post Tarih: 07/Ağu/2010 saat 01:52
Yücel Abicim yaşına saygım sonsuz affına sığınarak bende sana bir tek soru soruyorum ..
Sen Eskişehirspor'u canı gönülden seviyor ve "ESKİŞEHİRSPOR'DAN KİMSE BÜYÜK DEĞİLDİR" diyebiliyor musun ? Eğer cevabın EVET ise ne stadyum ne tuvaletler ne açık trbün.. Hiç biri aşkına engel olmamalıdır ..
Eskisehirspor

YÖNETİM İSTİFA !
Yukarı
ccigarr Liste gör
Usta Yazar

hakan
Direct Link To This Post Tarih: 07/Ağu/2010 saat 02:47
Açığın kapanması milyon dolarlara mal olmazdı ama milyon dolarlık transferlerden daha fazla faydası olurdu bizim gibi ateşli taraftarı olan bir kulüp bundan maksimum faydalanmayı bilmeliydi.

Kombine alınmaması tepkisini destekliyorum yönetim şapkayı önüne alsın düşünsün biraz eğer kapatılsaydı 10 bine yakın kombine alınırdı bu sene stadın mevcut haliyle bu şehre yakışmadığı ortada seneler geçiyor verilen sözler tutulmuyor.

Maçlara gene gideceğiz elbet biletleri alacağız ancak yönetim sezon başında kombine satışından elde edeceği sıcak parayı elde edemeyecek bu sene çok iyi transferler yaptık eğer açığıda kapatsaydık bu sene yakaladığımız bu şampiyonluk şansını çok iyi değerlendirebilirdik umarım bir an önce çalışmalar başlar en kısa sürede tribünün üzeri kapatılır...
haramilerin saltanatını yıkacağız...
Yukarı
mecek Liste gör
Usta Yazar

ali boydağ
Yer: Ankara
Direct Link To This Post Tarih: 07/Ağu/2010 saat 03:06
Alıntı yapılan Volkan

Yücel Abicim yaşına saygım sonsuz affına sığınarak bende sana bir tek soru soruyorum ..
Sen Eskişehirspor'u canı gönülden seviyor ve "ESKİŞEHİRSPOR'DAN KİMSE BÜYÜK DEĞİLDİR" diyebiliyor musun ? Eğer cevabın EVET ise ne stadyum ne tuvaletler ne açık trbün.. Hiç biri aşkına engel olmamalıdır ..

Sevgili Volkan,
Yücel ESES i canından çok seviyordur eminim ve ve canı yürekten tek büyük ESES diye haykırır ama mesajında bahsettiğin olumsuzlukların düzelmesi için taraftarın tepki göstermesi de gayet doğaldır. Yücel de tepkisini böyle ortaya koyuyor normal karşılanmalı bence. Ben olsam öyle tepki koymam ama bu tepkiyi koyanlarada saygı duyarım çünkü yapmak istedikleri şey yine ESES in menfaatleri için.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 123124125126127 134>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,938 saniyede hazırlanmıştır