eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2010-11 sezonu kombine ALMIYOR ve ALDIRMIYORUZ

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 120121122123124 134>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
~ERHAN~ Liste gör
Usta Yazar

ERHAN DLAPCI
Yer: İSTANBUL
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 04/Ağu/2010 saat 00:34
yönetimden açıklama olsa keşke
Yukarı
paşalı_26 Liste gör
Deneyimli Yazar

:)
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 04/Ağu/2010 saat 00:34
abilerim kardeşlerim dünya yalan dünya üzmeyelim birbirimizi.
Yukarı
Volkan Liste gör
Usta Yazar

Volkan
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 04/Ağu/2010 saat 01:47
Alıntı yapılan Tshabalala

Arkadaşlar biri bilgilendirebilir mi ? Yönetime bu tepki haber verildi mi ? İlk mesajta söylendiği gibi yürüyüş ve bildiri yapıldı mı acaba ?

Kardeşim bilmiyor musun bizim forumu yapacağız edeceğiz denir ancak bir allahın kuluda taşın altına elini sokmaz ..
Sokan bir insan bulunur oda yarı yolda bırakılır ( Gügü Protestosu gibi ) ..Bilmem kaç kişi geliriz yazmıştı ancak orada bi avuç insandık ..

O yüzden bu konu reelden çok sanal bi konu yani sadece kombine almayarak tepki verdiklerini ancak hem kendi ceplerine hemde klübe zarar verdiklerini fark edemeyen 100-150 kişilik bir grubun konusu ..
Eskisehirspor

YÖNETİM İSTİFA !
Yukarı
Volkan Liste gör
Usta Yazar

Volkan
Direct Link To This Post Tarih: 04/Ağu/2010 saat 01:51
Ayrıca şunu tekrar dile getiriyorum ..

Alıntı yapılan Volkan

Arkadaş ben müşteri miyim ? Hayır..
Bi karşılık bekleyerek sevmiyorum bu takımı ..
Varsın 2 saat tuvaletimi yapmıyı vereyim..
Varsın üzerim ıslansın sırılsıklam olayım..
Ama buraya gelen Yanlı Basın,Rakip taraftar desin ki " Adamlara stad yakışmıyor ama genede nasıl bağlılar takımlarına"..
BİTTİİ..

Eskisehirspor

YÖNETİM İSTİFA !
Yukarı
izzetiz Liste gör
Deneyimli Yazar

izzet colpan
Yer: İstanbul
Direct Link To This Post Tarih: 04/Ağu/2010 saat 02:11
biz ne yaptıgını bilmeyen "şuursuz", sanal yaklasık 100 150 kişilik toplulugu lütfen rahat bırakın, yada güzel bir dille ikna edin, bize ne yaptıgını bilmeyen grup dersen EsEsliligimizi sorgularsan yapıcımı oluyosunuz? alan alsın, hayırlı ugurlu olsun, bu ülkede zaten herkes herseyi cok iyi biliyor bir ben bilmiyorum o yüzden cok rahatsızım...beni bilen bilir,deplasman yapmayı düsünüyorum belki kombinede alırım ama kas yapayım diye göz cikaranlar burda yazan kişiler buraya yazıyosa bu forumda kafa patlatıyosa bu takımı en az sizin kadar seviyolar...herkese iyi geceler
Yukarı
esesliadem Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: yeşiltepe
Direct Link To This Post Tarih: 04/Ağu/2010 saat 09:11
Dün başkan Halil Ünal tesislerde antrenman izliyordu madem bu kadar tepkiliyiz,burada kombine almayacağım diyenler ve bizler toplanalım 100 kişi gidelim tepkimizi gösterelim isteklerimizi bildirelim.
Tepkim(n)iz sadece forumda kalmasın biraz icraat yapalım burada sadece yazarak bir sonuca ulaşamayız
Yukarı
esesosman26 Liste gör
Usta Yazar

Osman
Direct Link To This Post Tarih: 04/Ağu/2010 saat 09:50
Alıntı yapılan Volkan

Ayrıca şunu tekrar dile getiriyorum ..

Alıntı yapılan Volkan

Arkadaş ben müşteri miyim ? Hayır..
Bi karşılık bekleyerek sevmiyorum bu takımı ..
Varsın 2 saat tuvaletimi yapmıyı vereyim..
Varsın üzerim ıslansın sırılsıklam olayım..
Ama buraya gelen Yanlı Basın,Rakip taraftar desin ki " Adamlara stad yakışmıyor ama genede nasıl bağlılar takımlarına"..
BİTTİİ..

Volkan dediklerinde şu şekilde haklı olabilirsin kulübün parası yoktur,imkan yoktur yaparsa kulubün zararına olcaktır dersin tamam kardeşim ben ıslanmayıp her istediğimde tuvaletimi yapmak için sevmedim her türlü katlanırım senin canın sağolsun ama her türlü imkan,para vb. varken yapılmaması adamın aklına bin türlü soru getiriyor
Bulutlar Birleşmeden Şimşekler Çakmaz
Yukarı
ilkertunes Liste gör
Yazar

ilker tunca
Direct Link To This Post Tarih: 04/Ağu/2010 saat 10:11
Alıntı yapılan ömer_es

ben zaten yönetimi destekliyorum,herşey yolunda,vs.. gibi şeyler söylemiyorum.herkese hak veriyorum.ama biz böyle yaparsak bu sene avrupa kupası hedefi olan takımı kim destekliycek??
hangi avrupa kupası hayali ya.geçen yıl da vardı bu hedef niye gitmedik.söyleyeyim.yönetim cesaret!! edemeyip uefadan kulüp lisansını alamadığı için maçları bırakmak zorunda olduğumuz hedef için mi.düşünün son denizli,sivas,diyarbakır maçlarını vs.nasıl gider o maçlar.ben açıklayayım:o ve benzeri maçları kazansaydık uefaya en azından hak kazanacaktık ama bir dakika kulüp lisansımız yok.eeee nolcak şimdi uefa diyecek ki bir sonraki takıma devrolmuştur hakkınız.e bu durumda taraftar o yönetimi ne yapacaktı varın siz düşünün.başlarına yıkılırdı herhalde o kulüp.çünkü çabalayıp,hak kazanıoğ uefa için gidememek ne demektir bilyor musunuz.e bu senaryoyu da yaşamamak için ne yapıldı.bkz:son maçlar.durum bu kadar açık.ben merak ediyorum bu sezon uefaya hak kazanıp da kulüp lisansına başvurulmamasından dolayı yahut verilmemesinden dolayı gidemezsek neler yaşanacak hep beraber göreceğiz.hadi kabul edildi (ümidim yok ama) burada avrupa kupası maçlarımızı oynayamamanın acısı nasıl çıkacak hep beraber göreceğiz.o zaman da aynı kelimeler kullanılabilecek mi bakalım... 
en buyuk es es; herkes tek nefes...
Yukarı
esesozgur Liste gör
Usta Yazar

ozgur
Yer: Lİ
Direct Link To This Post Tarih: 04/Ağu/2010 saat 10:26
Alıntı yapılan ilkertunes

Alıntı yapılan ömer_es

ben zaten yönetimi destekliyorum,herşey yolunda,vs.. gibi şeyler söylemiyorum.herkese hak veriyorum.ama biz böyle yaparsak bu sene avrupa kupası hedefi olan takımı kim destekliycek??
hangi avrupa kupası hayali ya.geçen yıl da vardı bu hedef niye gitmedik.söyleyeyim.yönetim cesaret!! edemeyip uefadan kulüp lisansını alamadığı için maçları bırakmak zorunda olduğumuz hedef için mi.düşünün son denizli,sivas,diyarbakır maçlarını vs.nasıl gider o maçlar.ben açıklayayım:o ve benzeri maçları kazansaydık uefaya en azından hak kazanacaktık ama bir dakika kulüp lisansımız yok.eeee nolcak şimdi uefa diyecek ki bir sonraki takıma devrolmuştur hakkınız.e bu durumda taraftar o yönetimi ne yapacaktı varın siz düşünün.başlarına yıkılırdı herhalde o kulüp.çünkü çabalayıp,hak kazanıoğ uefa için gidememek ne demektir bilyor musunuz.e bu senaryoyu da yaşamamak için ne yapıldı.bkz:son maçlar.durum bu kadar açık.ben merak ediyorum bu sezon uefaya hak kazanıp da kulüp lisansına başvurulmamasından dolayı yahut verilmemesinden dolayı gidemezsek neler yaşanacak hep beraber göreceğiz.hadi kabul edildi (ümidim yok ama) burada avrupa kupası maçlarımızı oynayamamanın acısı nasıl çıkacak hep beraber göreceğiz.o zaman da aynı kelimeler kullanılabilecek mi bakalım... 

Eskişehirde stadtan dolayı avrupa kupası maçlarını oynayamayacak diyorsanız eğer bence yanılıyorsunuz.Çünkü bjk nin rakibi olan faroe adaları takımının stadını gördüyseniz eğer bizim stad onun yanında  giuseppe meazza gibi kalıyor.Adam topu dışarı vuruyor top başka adaya gidiyor.
Hayatta 2 şeye güvenirim;biri aynaya baktığımda gördüğüme diğeri yukarı baktığımda göremediğime..
Sagopa
Yukarı
ilkertunes Liste gör
Yazar

ilker tunca
Direct Link To This Post Tarih: 04/Ağu/2010 saat 10:36
Alıntı yapılan esesozgur

Alıntı yapılan ilkertunes

Alıntı yapılan ömer_es

Eskişehirde stadtan dolayı avrupa kupası maçlarını oynayamayacak diyorsanız eğer bence yanılıyorsunuz.Çünkü bjk nin rakibi olan faroe adaları takımının stadını gördüyseniz eğer bizim stad onun yanında  giuseppe meazza gibi kalıyor.Adam topu dışarı vuruyor top başka adaya gidiyor.
Bben stad küçüklüğünden vs den bahsetmiyorum.bir laf vardır duymuşsunuzdur muhakkak:büyüklüğü değil,işlevi önemlidir.stadları küçük olabilir ama adamların stadlarında inanın gereğinden fazla giriş kapısı var en basit örneği.küçük vs gibi görünse de gayet düzgün görünüyordu.ve büyük ihtimalle de ki insan gibi kullanıyorlardır o stadı.en azından kaydadeğer bir durumu vardır.eğer zaten uymasaydı uefa emin olun o stadda maç oynatmazdı.kaldı ki o bölgenin en gelişmiş stadı bahsettiğiniz.faroe adaları milii düzey maçlarını dahi o stadda yapıyor.bir örnek şimdi takımın adını hatırlayamayacağıö ama çek cumhuriyeti kulüplerinden biri stadı yetrsiz vs olduğundan dolayı uefa ön eleme maçını sparta prag'ın stadında oynattı benim bildiğim en yakın en canlı örnek.buna benzer bir çok örnek daha çıkacaktır.takımın adını da hatırlayan varsa söyleyebilir.o yüzden siz bana muhalefet olacağınıza seneye böyle şeyler başımıza geldiğinde neler yaparız,ne gibi sonuçlar çıkar onu tartın,düşünün.tabi sadece stad değil oynayamamanın sebebi avrupada.mali dengeden tutunda.bir çok konu var daha.
en buyuk es es; herkes tek nefes...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 120121122123124 134>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,578 saniyede hazırlanmıştır