eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

TFF 1.Lig Değerlendirmesi

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3435363738 117>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
beer_n_coffee Liste gör
Deneyimli Yazar

Emre Göçer
Yer: Tekirdağ
Online Durum: Offline
  Alıntı beer_n_coffee Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ara/2007 saat 13:28
müjdat abi sen hiç uyumaz mısın :)
Seni bizim kadar seven oldu mu?
Yukarı
eses şahin Liste gör
Usta Yazar

K.Şahin ELAGÖZ
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı eses şahin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Ara/2007 saat 14:38
birinci yarıyıl umduğumuzu belki bulamadık bunun birçok nedeni olmakla birlikte bence enönemli nedeni seyirci desteği  Metin DİYADİN bu konuyu KARŞIYAKA maçından sonra dile getirmiş ve ilk defa ESES e yakışan bir taraftar desteği gördüklerini söylemiştir.Şimdi Tüm ESES CAMİASI Yönetime sormalı Bilet fiyatları 15 YTL iken Sdatın  üçte ikisi doluyorsa   5 YTL clunca tamamı doluyorsa Gelir olarak çok bir fark olmayacaktır.öyleyse bu  ISRAR NEDEN BU İNAT NEDEN kaldıki fiyat indirimine Yüreği ESES in başarısı için çarpan KOMBİNE BİLET sahiplerininde birşey dediği yok.( BENİMDE KOMBİNEMVAR) Artık bu konu kapasın ve kombine bilet sahipleri kızar gibi saçma bir mazaretin arkasına sığınılmasın.
Yukarı
KENANES Liste gör
Yazar

kenan
Yer: Turkey
  Alıntı KENANES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Ara/2007 saat 15:01
Ne Malatyası ne Erciyesi ya en önemlisi düşman takım Sakaryaspordur.Lütfen Ordu  ne yapabilirki arkadaşlar
esesim
Yukarı
oyaman Liste gör
Usta Yazar

oyaman
Yer: Turkey
  Alıntı oyaman Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Ara/2007 saat 17:38
ilk yarıyı bitirdik.tahminim 33-34 puandı 30 topladık.çok şükür ki sakarya son maçta yenildi.
ikinci yarı yarış sıfırdan başlayacak . şu anki kadrolara göre değerlendirme yaparsak lig sonunda şampiyon oluruz ama zorlanırız.
ama transfer dönemi bittikten sonra oluşacak kadrolara göre değerlendirme yapmak daha sağlıklı olacaktır.
şunu söyleyebilim yalnız; eksiklerimizi tamamlarsak ,ki bana göre kaliteli 2 defans bir sol kanat , ikinci yarı kolay geçer.
ilk 6 hafta çok önemli,6 haftanın sonunda zirvede 2 takım olacağını ve arayı açacaklarını düşünüyorum.
KKŞ..KÖRFEZİN KIRMIZI ŞİMŞEKLERİ
BİZ ! ESKİŞEHİRSPORUZ !
Yukarı
eses şahin Liste gör
Usta Yazar

K.Şahin ELAGÖZ
  Alıntı eses şahin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Ara/2007 saat 17:41

mutlaka süper liğdeyiz benim içiin  ne erciyes ne antalya ne sakarya hiç mühim değil ENBÜYÜK  ESES hiç biri ESES e rakip değil yeterki  yönetim seyirciyi sahaya çekecek imkanları sağlasın  ENBÜYÜK ESESClap

Yukarı
KuRBaN Liste gör
Usta Yazar

Hasan Balaban
Yer: Uluönder
  Alıntı KuRBaN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Ara/2007 saat 19:03
Elazığ deplasmanında çok zorlanacağız. Yener gelirsek, içerde Antep maçı bizi çok terletecek. Suat Kaya Antep'te iyi işler yapıyor. Daha sonra Mardin deplasmanına gideceğiz. Sonra Malatya ve Antalya gibi iki zor takım evimize gelecek. Bu beş maç bizim açımızdan çok çok önemli. 5'te 5 ilk ikide olmamızı ve arkamızın açılmasını sağlayacak. Stresimiz sadece şampiyonluk için olacak. Bu beş maç çok zor olacak.
Yukarı
ashanye Liste gör
Usta Yazar

Ayhan ÜNAL
Yer: Eskişehir
  Alıntı ashanye Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Ara/2007 saat 19:55
Alıntı yapılan KuRBaN

Elazığ deplasmanında çok zorlanacağız. Yener gelirsek, içerde Antep maçı bizi çok terletecek. Suat Kaya Antep'te iyi işler yapıyor. Daha sonra Mardin deplasmanına gideceğiz. Sonra Malatya ve Antalya gibi iki zor takım evimize gelecek. Bu beş maç bizim açımızdan çok çok önemli. 5'te 5 ilk ikide olmamızı ve arkamızın açılmasını sağlayacak. Stresimiz sadece şampiyonluk için olacak. Bu beş maç çok zor olacak.

Bütün maçlar zor olacak kolay maç yok ancak hafta hafta düşünmekte fayda var bir sonraki haftalarıda aynı hafta düşünmeye başlarsak takımda fazla stres yüklenir.Elazığı yenelim maç bitiş düdüğü ile antepi vs. devam etmekte fayda var.
Babadan kalan en büyük miras ESES sevgisi.
Yukarı
eses şahin Liste gör
Usta Yazar

K.Şahin ELAGÖZ
  Alıntı eses şahin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Ara/2007 saat 23:36
evet ikinci yarı bütün maçlar zor olacak ama sadece ESES için değil tüm rakiplerimiz için zor olacak. BU YIL MUTLAKA SÜPER LİĞE ÇIKACAĞIZ  İNANMAYANLAR ESES İN BÜYÜKLÜĞÜNÜ  BİLMEYENLERDİR............Broken%20Heart
Yukarı
mkan_26 Liste gör
Usta Yazar

MuRaT
  Alıntı mkan_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Ara/2007 saat 00:10
Alıntı yapılan eses şahin

evet ikinci yarı bütün maçlar zor olacak ama sadece ESES için değil tüm rakiplerimiz için zor olacak. BU YIL MUTLAKA SÜPER LİĞE ÇIKACAĞIZ  İNANMAYANLAR ESES İN BÜYÜKLÜĞÜNÜ  BİLMEYENLERDİR............Broken%20Heart

şahin bey siz eseslimisiniz yoksa karşıyakalımı.Daha yeni üye olmuşsunuz kalkmışsınız yeşil-kırmızı renklerle yazı yazıyorsunuz.Kusura bakmayında Bence renginizi ir belli ettiniz esesliden çok bi kafkaçlıya benziyosunuz....
Yanımdaki Şiir Yazarken Kız Arkadaşına , Ben EsEs Yazdım Defterimin Sayfalarına..
Yukarı
eses şahin Liste gör
Usta Yazar

K.Şahin ELAGÖZ
  Alıntı eses şahin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Ara/2007 saat 22:23
sayın  mkan 26 evet yeni üye oldum ve dikkat çekmek için o renkleri kullandım çünki daha önce bilet fiyatlarıyla ilğili yazı yazdım kimse okumamışki cevap yazan olmadı görüş bildiren olmadı bakın eğer  renkler dikkatinizi çekmeseydi sizde okuyup cevap yazmayacaktınız amacım herkes herkezin yazısını okusun ve görüş bildirsin 1955 doğumluyum ve 1965 den beri ESES liyim  sevğiler genç kardeşim gözlerinden öper Kurban Bayramınızı Kutlarım.Tongue
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3435363738 117>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,516 saniyede hazırlanmıştır