eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Alıyoruz Cehenneme Kombine!! (Anket)

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 110111112113114 217>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ilkertunes Liste gör
Yazar

ilker tunca
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı ilkertunes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Ağu/2010 saat 21:04
Alıntı yapılan EsEsliyim

Piyasada yine ucuz kombineler dolaşmaya başladı. 100 liraya 150 liraya kombine var istermisiniz diyen kim olduğu belli olmayan satıcılar mesaiye başladılar ve her sene kombinesini kulübün açıkladığı rakamlara borç-harç alan kişilere bile bu fiyata kombine var istermisin diye fütursuzca tekliflerde bulunuyorlar.

Bedava kombine vermeyeceğiz diyen yönetim ve bedava kombine istemiyoruz diyen kişiler acaba bu durumun farkındalar mı ? Umarım açıklama yaparlar ve ilgilerinin olmadığını söylerler !!!
sorulması gereken ana soru bu zaten çağıl bey.almıyoruz aldırtmıyoruz dedık bi ....... mız kaldı sövülmedik.ama herşey kabak gibi ortaya çıkacak.alanlara yazık değil mi? daha önceki yıllarda yazık değil miydi? bu zihniyet işte varya bu zihniyet.bunların olacağı yine belliydi bu yıl da.bunun çabasını vermeye çalıştık ya DÜŞMAN olduk.saygılar
en buyuk es es; herkes tek nefes...
Yukarı
Herkese_Benden_Cay Liste gör
Deneyimli Yazar

zfwr
Yer: hilal
  Alıntı Herkese_Benden_Cay Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Ağu/2010 saat 21:07
Kombinelerin çok satılmamasının en büyük nedeni Digitürk, bu işi yapan bayilere sorun geçen sene ile bu sene arasında dağlar kadar fark var. Digitürk bu sene ihaleyi çok büyük ücretlerle aldı ve klüplere büyük paralar ödeyecek. Bu durumda klüplerde kombine ve bilet fiyatlarında indirime gitmeli elbette
Yukarı
efsane 26 Liste gör
Yazar

ismail koçak
Yer: eskişehir
  Alıntı efsane 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Ağu/2010 saat 21:19
kombinelerin çok satılmamasının tek sebebi küçük düşünen vizyonu olmayan yönetim ve bu yönetime olan güvensizliktir. Her sene kombineyi ilk alanlardanım bu sene hala almadım içimdeki eses aşkıalmamı söylüyor çünkü maça gitmemem imkansız ama geçen sene iki maçta öylesine çirkin muameleye maruz kaldımki stadda ve o stadda bu sene değişen hiçbirşey yok.bu yönetimin taraftarına yaptığı hakarettir hiçe saymasıdır.çok hızlı şekilde esesimin büyümesini istiyorum bütün öğrencilerime eses sevgisi aşılıyorum ,öğrencilerime anlatamadığım tek şey stadda yaşadığımız çile,mutlaka acilen güçlü bir teki verilmesi gerekir en doğru tepki nedir tartışılır ama mutlaka olmalı
en büyük ve tek büyük eses
Yukarı
güven Liste gör
Deneyimli Yazar

güven
Yer: Turkey
  Alıntı güven Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Ağu/2010 saat 21:20

kapalı kombine nekadar yeri neferin eski yerimi oluyo bonusa kac taksit oluyo

ESKİŞEHİRSPORLU OLMAK GURURDUR
Yukarı
eses şahin Liste gör
Usta Yazar

K.Şahin ELAGÖZ
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı eses şahin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Ağu/2010 saat 21:30
Alıntı yapılan scarface_hkna

Millet formaların gelmesini bekliyor. Formalarla birlikte satış başladığı zaman iyice artacaktır kombine. Kombine aldırmadık diye sevinmek de nasıl bir zihniyetin ürünü anlamıyorum. Yönetime sesini duyuramıyorsun taraftar olarak, bir de ellerine koz veriyorsun. 
Valla ben de birçokları gibi formaları bekliyorum.Söz verdikleri gibi forma ve kaşkol verirlerse kombinemi alacağım.
Ben 65'ten beri inanıyorum./Seni Yalnız Bırakırız mı sandın?
Yukarı
turkuaz026es Liste gör
Deneyimli Yazar

ali
Yer: eskişehir
  Alıntı turkuaz026es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Ağu/2010 saat 21:35
Alıntı yapılan tmac26

Alıntı yapılan eserkan26

Kombine almıyoruz Aldırmıyoruz: http://www.eskisehirspor.com/forum/forum_posts.asp?TID=3137&PN=77

Demek ki neymiş kombine almayacakların sayısı 138 kişi ile sınırlı değilmiş.Şunu unutmayın Eskişehirspor taraftarının sayısı sadece bu forumla sınırlı değildir.Yada forumda olupta bu listeye adını yazmayan yüzlerce renktaşımız var.

Artık taraftar yönetimin boş vaatlerine inanmıyor.Artık taraftar elini taşın altına koymak için yönetiminde icraat yapmasını bekliyor.

138 kişiye laf söyleyip siz almasanızda olur diyenlere selam olsun.

Kombine alanların sayısıda 2000'i geçerse yönetim öpsün başına koysun.

Ben şimdi kombine aldım boş vaatlerede kanmış değilim. Ben Eskişehirspor sevdalısıyım. Onun gerektirdiklerini yapıyorum. Selam olsun....
                                                                                                                              bende almıcam diyodum ama aldım çünkü eses sevgisi ağır bastı nasıl olsa maçlara gideceğim bu kombine almıyoz diyen arkadaşların hepside maçlara gelecekler çünkü içlerinde öyle bir sevgi var ki söküp atamazlar içinden. Biz yönetim aşığı deiliz esesin aşığıyız boş vaatlere kapıldığımdan deil esesimi izlemek için aldım kombinemi ve gerektiğinde türübünden hep beraber protestomuzu yaparız kimse merak etmesin.                                                   
nerde var böyle candan kalpler
Yukarı
kalender 26 Liste gör
Usta Yazar

Kalender
Yer: Bosnia Hercegovina
  Alıntı kalender 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Ağu/2010 saat 21:51

Birkaç hafta geçsin seyirci sayısındada gözle görünür bir azalma olacaktır. Eskişehirspor ikinci ligdede hemen hemen aynı seyirciye oynuyordu. Süper lige çıkmamıza rağmen seyirci sayısında belirgin bir artış varmı.

Yönetime yeni giren birkaç arkadaşımız haricinde eski yöneticilere sorun bakalım, kombineler neden satılmıyor veya bu kadar çok taraftarı olan bir kulübün stadı niçin tamamen dolmuyor, ne söyleyecekler.

Naklen yayın gelirine güvenip kulübün geleceği için hayati önem taşıyan sorunları görmezden geliyorlar.Yani  klasik yönetim şekli, bir tane çivi çakmadan gidecekler.
kalender
Yukarı
KALE ARKASI Liste gör
Yazar

Nedim Taylan Ateşdağlı
Yer: ES ES
  Alıntı KALE ARKASI Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Ağu/2010 saat 22:11

Eğer bu sene stattaki seyirci ortalamasında bi düşüş olursa bunun tek sorumlusu yönetimdir. şahsi olarak  son 3 sezondur cıktığı gün konbine alan biri olarak bu sene konbine almadım almayıda düşünmüyorum. vaktimin olduğu maçlara giderim. cünkü her maça gidemiyorum vardiyalı çalıştığım için. 

konbine almamaya itan en büyük sebep açık kapatılacak denip kapanmadı söz dendi sezon bitti mesut başkan yeni sezonda kapalı olacak dedi. tabiri caisse civi bile cakılmadı. 

şimdi diyorlar yaa arkadaşa bu açık 50 sene açıktı bişey olmadıda şimdimi bahanen oldu?

senesizni turmadım ama kaç sene üstüme kar yağdı o açıkta bilmem abartmıyorum bilen bilir dizime kadar kar varken o açıkta maça geldim. bu sene kapatılacak dediler sükür dedim cefakar taraftar a değer veriliyor GÖRDÜMKİ HERŞEY SEÇİME KADARMIŞ İMZADA SHOWMUŞ HERŞEY. 

bizim capımız belli kalkıp en fazla burdan tepkili olduğumuzu yazabiliyoruz oda duvardan geri geliyor 15 gün kaldı. sayın taraftarlar olay budur diyen yok. bende en azından şahsi olarak bu sene tepki olsun diye almıcam vardiyam uyduğu sürece maçlara gelicem amkonbine almıcam. herşeyi geçtim tuvaletleri geçtim gün geldi dışarda polisin tutumunu geçtim çekilen cileşleri geçtim. bari birşeye hakkım olsun.

dediğim gibi eğer bu sene tribünler boş olursa sebebi yönetimdir ve ellerini vicdanlarına koyup evet sorumlusu biziz yanlış yaptık hatalıyız BAŞKALARI STATLARINI MODERNİZE ETTİ BİZ Bİ AÇIKLAR BAŞA ÇIKAMADIK demelisiniz...

YAŞASIN KÖTÜLER İÇİN CEHENNEM...
Yukarı
esgökhanes Liste gör
Deneyimli Yazar

GÖKHAN
Yer: Yeşiltepe
  Alıntı esgökhanes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Ağu/2010 saat 01:41
kombine yi alanlar forma ve atkılar ne alemde bilgi verirmisiniz
Bir Tek Seni Sevmekten Yorulmadı Bu Kalbim ! KIRMIZI SİYAH KÜLTÜR'DÜR
Yukarı
moritanya Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Ireland
  Alıntı moritanya Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Ağu/2010 saat 01:58
Alıntı yapılan esgökhanes

kombine yi alanlar forma ve atkılar ne alemde bilgi verirmisiniz

Alıntı yapılan es_emre26

Kombine biletlerin hediyesi olarak verilecek formaların Perşembe günü dağıtımına başlanması planlanıyor.

Sahibi olduğunuz kombine bilet ve nüfus kağıdınız ile birlikte Esstore'a gittikten sonra teslim tutanağını imzalayarak hediyelerinizi alabileceksiniz.

Verilecek forma ve atkının fotoğrafları linkteki sayfanın en alt kısmında ;

http://felsefesis.blogspot.com/2010/08/esstoreda-yeni-urunler-2010-1parti.html

Wink
En güzel siyah en güzel kırmızı.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 110111112113114 217>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,563 saniyede hazırlanmıştır