eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2010-2011 Spor Toto Süper Ligi

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5152535455 63>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Tuna_26_Eses Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: Ankara
Online Durum: Offline
  Alıntı Tuna_26_Eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Ağu/2010 saat 00:24
Bende kendime göre fikstür tahminlerimi yapıyorum burada,inşallah takımımız sezon sonu şampiyonluk ipini göğüsler.O zaman tüm Türkiye öğrenir kutlamanın ne demek olduğunu.

1.Hafta ESES - Gençlerbirliği: Eğer bu maç fikstürün ortalarında olsaydı gözüm kapalı beraberlik derdim ancak ilk hafta kendi sahamızda oynuyor olmamız işleri değiştirir.Taraftarımız bu maçta süper bir güç olacak.Takımda iyi çalışıp motive olursa Gençlerbirliği'ni yeneriz.Ankaradaki maç ise beraberlik.
NOT:Olurda federasyon bu maça bizim girişimizi yasaklamazsa lütfen kimse bu deplasmana münferit gitmesin.O hafta epeyce uzak Trabzon deplasmanı olan ag taraftarı sırf intikam diye bizi bekleyecektir.Neyse zamanı gelince belirtiriz bunu

2.Hafta Konyaspor-ESES: Ziya Doğan takımlarının klasik bir özelliği vardır.Lige iyi başlarlar ama hep kötü bitirirler.Bu yılda piyango bizeymiş.Ancak bu takımımızın Konyasporu yenmeyeceği anlamına gelir mi ? HAYIR ! İlk deplasman galibiyetimiz bu sefer erken gelsin

3.Hafta ESES-Galatasaray: Sevgili aslancığımızla bu yıl erken karşılaşıyoruz.Şu anda verdikleri görüntü pek iyi değil.Umudum lige kötü başlamaları yönünde.Şayet o zaman Galatasarayı tekrar yenmememiz için hiçbir sebep yok ki bu yıl pek bişi yapabileceklerini sanmıyorum zira geçen seneki kapasitelerinin çok çok altındalar.

4.Hafta Bursa-ESES: Normalde bu maç için dişe diş,kana kan,sonundada kimin alacağı belli olmaz derdim.Ancak Bursanın üstünde muazzam bir Avrupa baskısı var ki bu bize ciddi avantaj sağlayacaktır bence.Genede Ertuğrul Sağlam'ın ne zaman neler yapacağı belli olmaz.3 ihtimalli bir maç,Esesimiz galibiyete daha yakın gibi.

5.Hafta Sivasspor-ESES: Şimdi lütfen "Sivasa karşı şansımız tutmuyo" triplerine girmeyin.2 sezondur izliyorum,deplasmanda karda kışta üstelik bide hakeme karşı oynadık.Geçen sene resmen Allah yardım etti 2.yarı karı gönderdi Sivasa,bariz elleri görülmedi Sivassporlu oyuncuların.Ondan önceki seneyi hatırlatmama gerek yok sanırsam Sivasın maçı katletmesine göz yumdular resmen.Ama bu yıl Sivas kaçamayacak,görürsünüz çıtır çıtır yiyecez Sivası !

6.Hafta ESES-Gaziantepspor: Rakip son bir kaç yıldaki en iddialı kadrosunu kurdu bu yüzden zorlu bir maç olacak hem burada hemde deplasmanda.Keza Antep deplasmanı hep zorlu olarak itham edilir ve oradan her takım kolay kolay kurtulamaz.Kanımca başa baş bir mücadele olur.İç saha ve seyirci avantajı ile EsEs'imiz bir adım önde.

7.Hafta Bucaspor-ESES: Bucanın lige çıkışına sevinmiştim,taki teknik direktör olarak getirdikleri futbol teröristi Bülent Uygun'un haberini alana kadar.Sivastaki katliam futbolunu biliyoruz zaten.Şimdi aynısını Buca'da yaparsa eğer İst.BB maçına tam kadro çıkamayabiliriz.Gelelim maça.Sıradan bir deplasman,rakip ligin yeni temsilcisi ancak kadrosu iyi.Beraberlik bir adım önde

8.Hafta ESES-Büyükşehir Belediyespor: Valla tereddüt içerisindeyim.Acaba 8.haftaya kadar liderliği almasak mı ? Malum Abdullah Avcı ve ekibinin en büyük özelliği bu.Rakipleri liderse eğer İBB haftası işleri çok zor.Öncelikle dirençli ve genç bir ekip.Abdullah Avcı gibi kurt bir hocaya sahipler.O yüzden zorlu bir maç.Bakacağız göreceğiz

9.Hafta Karabükspor-ESES: Ligin yeni ekibi,ne yapacaklarını kestirmek güç.Kadroları fena değil.En büyük korkum Emil Angelov.Eğer onu kitlersek bu maçı alırız.

10.Hafta: ESES-a.gücü: Öncelikle arkadaşlar şunu söyleyeyim biz ne kadar uyarsakta bağırsakta çağırsakta malesef bu maçta istenmeyen şeyler olacak.(Küfür vs.)Bu bana göre kesin.Geçen sene biz ankaraya alınmadık,heralde bu yılda onlar Eskişehir'e gelemeyecekler.Ki inşallah gelmezler.Maça bakacak olursak zorlu bir maç.İç sahamızdaki en zorlu maçlardan.Robert Vittek çok tehlikeli bir adam.Ona ekstra önlem alınmalı.Maç sonucu ise 1-0 olur,Esesimiz alır.

11.Hafta: Fenerbahçe-ESES: İlk istanbul çıkarmamız.Gene tribünlerdeki yerimizi alacağız.Fenerin o anki haline bakar.Eğer bir gerileme periyodunda ise ya alırız ya da berabere bitiririz.Eğer iyi anındaysa zor geçer.Fazla söze gerek yok

12.Hafta ESES-Med.Park Antalyaspor:Mehmet Özdilek iyi bir ekip kurdu,bizi zorlayabilirler.Ama bu alamayacağımız anlamına gelmiyor.Alırız

13.Hafta: Trabzonspor-ESES: Ohh Karadeniz Havası koklayalım biraz,ciğerlerimize iyi gelsin.Yemyeşil karadeniz...Umarız bu güzel ancak bir o kadar zorlu  deplasmanı Eskişehirimiz alacak ve bizide şenlendirecek.Ancak mağlup olursakda süpriz olmaz

14.Hafta: ESES-Manisa: Klasik bir Turkcell Süper Lig.Manisa geçen sene neyse bu senede o.Değişen bir şey yok.Sadece hücüm gücü biraz daha arttı.İçerde taraftarımızın desteğiyle ve tabiki Allah'ın izniyle bu maçıda alırız.

15.Hafta: Kayserispor-ESES: Beşiktaş maçı öncesi böylesine hırpalayıcı bir deplasman güzel olmamış.Geçen sene ikisinede üst üste kaybetmiştik.Açıkçası ilk yarıda Trabzon ve İBB ile beraber en zor deplasman bana kalırsa.Genede iyi şeyler umalım.Dişe diş bir mücadele olur.

16.Hafta: ESES-Beşiktaş: İÇİM KARARIYOR! Yeminler olsun ki içim kararıyor ! Tek bir ümidim var senden Halil Ünal...Bu Batuhan,Erkan,Tello diyetini bizi yine kahrederek ödemezsin Beşiktaşa...Yahu nasıl yenemeyiz biz bu takımı ya...HAYIR ! Bu kez OLACAK! O-LA-CAK işte o kadar gerekirse her şeyi feda edeceğiz ama Beşiktaşı artık yeneceğiz.O derece hırslandım.Yenin şu takımı artık,kahretmeyin şu taraftarı daha fazla...

17.Hafta: Kasımpaşa-ESES: Son hafta Paşamızla oynamak güzel bir tesadüf olmuş.Bu maç berabere bitebilir.İnşallah sezon bizim için hayırlı geçer.Son haftada Paşamızla dostça kardeşçe sportmence kapatırız bir sezonu daha
ESKİŞEHİR BEKLİYOR UYUMAZ GECE
Yukarı
_apaciler_ Liste gör
Deneyimli Yazar

yasin
Yer: Turkey
  Alıntı _apaciler_ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Ağu/2010 saat 01:28
Alıntı yapılan esesliugur26

song düşünülebilir bence tecrübeli bir futbolcu. ama sanırım sorunluda bir futbolcu

Song ile yakın temas içindeyiz  bizle beraber İBB takımıda  song ile  görüşüyor.
Songa rastlayan bir arkadaşımız ya Kasımpaşa yada  İBB demiş bakalım göreceğiz ne olup bitecek.
Yeni sezonda Aşk-ı Şehrimize  başarılar..
19:21 DOĞDU AŞKIMIZ
www.kasimpasaliyiz.biz
Yukarı
Darkevil_26 Liste gör
Usta Yazar

Erkan
Yer: Hamamyolu
  Alıntı Darkevil_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Ağu/2010 saat 01:33
saol kardeşim sizede
Biz sahadaki sen;
Sen tribündeki biz..
Yukarı
**eses-26** Liste gör
Deneyimli Yazar

Taylan ATAKURU
  Alıntı **eses-26** Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Ağu/2010 saat 01:42
Bu sene bursa antep ve biz diğer anadolu takımlarından ilerde gibiyiz kadrolara baktığımızda ama gençler ibb ve ag de iyi kadro kurdular.
Yukarı
darknESS Liste gör
Usta Yazar

Onur
  Alıntı darknESS Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Ağu/2010 saat 02:03
gençler, antep, ag ve kayseri çok fazla değişikliğe giden takımlar. onların arasından kim biraz takım uyumunu sağlarsa öne çıkar ancak bizim rakibimiz olmamalılar bundan sonra. biz onlar gibi yeni yapılanmaya gitmedik üstüne koyarak ilerledik. ibb ve bursa ise istikrarı koruyorlar. ben artık ibb den bir düşüş bekliyorum, bursada geçen yılki kadar şanslı olamayacaktır, karşılarındaki rakipler çok daha sert ve bilinçli oynayacaklarişleri zor.

istanbul takımları zaten hakem falan korumalı bu bazda en çok ses getiren transferleri yapan bjk biraz daha korunur diğerleride zaten ağlamaya yatkın. trabzonda biraz daha iyi gider gibi gözüküyor geçen seneye kıyasla.

bu bağlamda baktığımda ligte 6 cılık hedef olabilir. üstübaşarı altı başarısızlıktır.
dusmanlari kardes yapan ESES
Yukarı
anil_es Liste gör
Usta Yazar

Anıl
Yer: Solhan/Bingol
  Alıntı anil_es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Ağu/2010 saat 02:11
belki de eskisehirsporlu oldugum icin boyle dusunuyorum ama bence ligin bu sene iki favorisi trabzon ve biziz diye dusunuyorum. bursa'nin bu sene isi cok zor ,ilk bese girmeleri cok cok zor gorunuyor, ibb taraftari olsa favorilerim uce cikardi, uc geyiklere gelince ucu de bu sene sampiyonluktan cok uzak gibi. daha once boyle seneler oluyordu(istanbul takimlarinin kotu iolmalarina ragmen iclerinden birinin sampiyon oldugu) ama artik anadolu takimlari gozunu acti. gecen sene bursa cezalanadirdi bu sene de bence biz veya trabzon. tabi bu uc takimin cok iyi bir mali gucu var, futbolcu alirken istanbul'da olmalari avantaj; o yuzden seneye baslarken bir adim once baslarlar ama onlar yanlis isler yaparlarsa o bir adim hemen kapaniverir ve bence bu sene de oyle bir goruntu var.
KÖRFEZİN KIRMIZI ŞİMŞEKLERİYİZ!!

Yukarı
emrahhh Liste gör
Deneyimli Yazar

emrah
Yer: eskişehir
  Alıntı emrahhh Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Ağu/2010 saat 08:43
Alıntı yapılan anil_es

belki de eskisehirsporlu oldugum icin boyle dusunuyorum ama bence ligin bu sene iki favorisi trabzon ve biziz diye dusunuyorum. bursa'nin bu sene isi cok zor ,ilk bese girmeleri cok cok zor gorunuyor, ibb taraftari olsa favorilerim uce cikardi, uc geyiklere gelince ucu de bu sene sampiyonluktan cok uzak gibi. daha once boyle seneler oluyordu(istanbul takimlarinin kotu iolmalarina ragmen iclerinden birinin sampiyon oldugu) ama artik anadolu takimlari gozunu acti. gecen sene bursa cezalanadirdi bu sene de bence biz veya trabzon. tabi bu uc takimin cok iyi bir mali gucu var, futbolcu alirken istanbul'da olmalari avantaj; o yuzden seneye baslarken bir adim once baslarlar ama onlar yanlis isler yaparlarsa o bir adim hemen kapaniverir ve bence bu sene de oyle bir goruntu var.

bence trabzon dan bişey beklemeyin adamların ileri ucları cok zayıf gecen senede gol atmakta zorlanıyolardı gene ole olcak sokakta gorduklerinde sövdükleri umut a kaldılar onunda yaptıkları ortada alternatifleri yok saglam bir santroforla iyi olabilirler ama almadılar daha....
gs yi bende altımıza alabilecegimizi dusunuyorum tarihlerinin en kotu sezonlarını gecirebililer
ama fb ve bjk bos transferler yapmadı bjk de parasal sorun yasanmayıp takımiçi huzursuzluk olmazsa cok saglam kadroları var ama iyi bir stoper transferiyle ilk 5 garanti goruyorum cok iyi bir kadromuz var içeride puan almak bile mucize olabilir bizden ve bu sene deplasmanlardada cok can yakacagız
...sevda değil tutku bizimkisi...
Yukarı
Martin_Mistre Liste gör
Usta Yazar

Mert E. YILMAZ
  Alıntı Martin_Mistre Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Ağu/2010 saat 23:28
Lig baslamadan bir kac kehanette bulunalim..

3. Hafta sonunda G.Saray'da, 4. Hafta sonunda Ank.Gucu'nde ve 7. hafta sonunda da Bucaspor'da Teknik direktor degiisklikleri bekliyorum...

Bize gelince; 3. hafta liderlige oturabiliriz.. ilk yari bitiminde yukarilarda olup olamayacagimiza ise 4. ve 5. hafta sonuclarina gore gelecek puanlar etki edecek... Bu haftalari olasi en az kayipla gecersek havaya gireriz. Fiksturun bizim acimizdan avantajli, G.saray, Trabzon, Buca, Konya ve kismen Karabuk'un fikstur dezavantajlari var..yazdiklarimdan ilk 2 takimin birak sampiyonlugu, sampiyonluga oynamasi dahi bu fiksture gore zor... yeni cikanlarin ise hepsi dusebilir...
Yukarı
eserkan26 Liste gör
Usta Yazar

Erkan
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı eserkan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Ağu/2010 saat 23:32
Bende Konya ve Sivasın kesin düşeceğini düşünüyorum.Üçüncüde inşallah Antalya olur.
NEFER
Değmesin MABED'imin Göğsüne Namahrem Eli !!!
Yukarı
Martin_Mistre Liste gör
Usta Yazar

Mert E. YILMAZ
  Alıntı Martin_Mistre Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Ağu/2010 saat 23:39
Alıntı yapılan _apaciler_

Alıntı yapılan esesliugur26

song düşünülebilir bence tecrübeli bir futbolcu. ama sanırım sorunluda bir futbolcu

Song ile yakın temas içindeyiz  bizle beraber İBB takımıda  song ile  görüşüyor.
Songa rastlayan bir arkadaşımız ya Kasımpaşa yada  İBB demiş bakalım göreceğiz ne olup bitecek.
Yeni sezonda Aşk-ı Şehrimize  başarılar..

Bu arada, Rigobert Song dun futbolu biraktigini acikladi..
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5152535455 63>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,500 saniyede hazırlanmıştır