eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Yeni formalarımız (Nike)

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7273747576 90>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
fatalrhymer85 Liste gör
Yazar

Fatih
Yer: Ankara,ESES
Online Durum: Offline
  Alıntı fatalrhymer85 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Tem/2010 saat 02:56
Alıntı yapılan kingmurti

abi ben yatılı okuyorum bunu kesin almam gerekiyorrr. geceleri giymek hava atmak isterim. yönetiimmm duyuyosan hemen çıkart bunlarıı esstoreaaaa!!!

kardeşim benim daha 2.lig b'deyken aldığım eşofman takımım var altının sol bacakta ESES yazıyor o kadar da süper bi şey değil(gerçi çuval olsa üstünde armamız varsa gene giyerim ama o ayrı) ama 5 senedir her gece onunla yatıyorum her gören de vaaayyyy çekiyo bi de bunları alsam
ESKİŞEHİRSPOR_-_BOZÜYÜKSPOR
Yukarı
moritanya Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Ireland
  Alıntı moritanya Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Tem/2010 saat 13:42
Alıntı yapılan taner_es

ne zaman belli olacak ki formalar

TFF, Ağustos'un başlarında ya da ortalarında sitesinde forma kataloğu hazırlıyor o zaman belli olur.Zaten Ağustos'ûn başlarında formaların geleceği söyleniyor.Kısacası en erken Ağustos'un başlarında belli olur. Wink
En güzel siyah en güzel kırmızı.
Yukarı
erkin Liste gör
Usta Yazar

Erkin ESES
Yer: Swansea
  Alıntı erkin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Tem/2010 saat 20:12
Bir arkadaşın facebook'unda gördüm, bu sene Adidas bile alayına çakma forma yapıyor LOL

Bu Real Madrid forması                                |                                               Bu da febe

Çok övündükleri güneş formasıda çakma, Nike-Adidas artık iyice suyunu kaçırdı, Eskieşhirspor 100lerce kez dedim yine diyeceğim seneye kendi markasını yaratmalı. SARAR gibi tecrübe varken bunu yapamıyorsak ee yuh bize. Belki ucuza gelmez ama kaliteli ve adam gibi tasarım giyeriz ve satın alırız.
eRkin.org - Kişisel B'şey!
Yukarı
Arma İçin Liste gör
Usta Yazar

Murat
Yer: Eskişehir
  Alıntı Arma İçin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Tem/2010 saat 20:52
Alıntı yapılan erkin

Bir arkadaşın facebook'unda gördüm, bu sene Adidas bile alayına çakma forma yapıyor LOLBu Real Madrid forması                                |                                               Bu da febeÇok övündükleri güneş formasıda çakma, Nike-Adidas artık iyice suyunu kaçırdı, Eskieşhirspor 100lerce kez dedim yine diyeceğim seneye kendi markasını yaratmalı. SARAR gibi tecrübe varken bunu yapamıyorsak ee yuh bize. Belki ucuza gelmez ama kaliteli ve adam gibi tasarım giyeriz ve satın alırız.

Nike'da pek ucuz sayılmaz.. Bence de böyle olmalı hem de elin Nike'ına gitmez paramız... Ama bunları yönetimin düşünmesi lazım sadece taraftarla olmuyor.. Ama yönetim biraz bizi düşünseydi bunları konuşmazdık bile.. Yönetimin düşündüğü başka şeyler var
22 Haziran 2013
Yukarı
EjderHudsy Liste gör
Deneyimli Yazar

Ejder
Yer: Frankfurt
  Alıntı EjderHudsy Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Tem/2010 saat 15:22
eskisehirspor yeni formalarin resimleri nerde bakabiliriz?herhalde sari nike forma var.bir yerde kisa gördüm sahane duruyordu.
Yukarı
eses_irsadinho Liste gör
Usta Yazar

İrşad GÜNDOĞAN
Yer: EStanbul
  Alıntı eses_irsadinho Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Tem/2010 saat 15:32
Alıntı yapılan EjderHudsy

eskisehirspor yeni formalarin resimleri nerde bakabiliriz?herhalde sari nike forma var.bir yerde kisa gördüm sahane duruyordu.
formalar henüz yayınlanmadı.
Boğazın Kırmızı Şimşekleriyiz !
Formanda Zaferin Şahlanan Renkleri Var.
http://www.eskieskies.blogspot.com/
Yukarı
karargah Liste gör
Usta Yazar

ERGİN ÜNSALAN
Yer: Balıkesir
  Alıntı karargah Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Tem/2010 saat 16:09
iki hafta sonra lig başlıyor ortada forma yok, nasıl bi iş bu ya, ne zaman bizim formalarında güzel bi tanıtımı olacak (stad ışıkları altında bi iki kızın forma giyerek ordan oraya koşturmasıyla değil )
SÖZDE DEĞİL ÖZDE ES-ES Lİ
Sizin karanlıklarınız varsa bizimde sevdamızın yangınları var..!
Yukarı
~ERHAN~ Liste gör
Usta Yazar

ERHAN DLAPCI
Yer: İSTANBUL
  Alıntı ~ERHAN~ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Tem/2010 saat 17:42
hakikaten SARAR  forma olayına el atsa büyük ses gelebilir
Yukarı
yakuza26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Battal
Yer: Sevdamın Şehri
  Alıntı yakuza26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Tem/2010 saat 17:58
Formaların tanıtımı için güzel bir gece yapılmalı bence. Anemon Otel'de basının da bulunduğu bir gecede formalarımızı görebilsek keşke. Sevgili Mustafa Akgören bu konuyla ilgili birşeyler düşünüyordur inşallah.
Eskişehirspor demek; bir şehrin alın yazısı demektir..
Yukarı
emreses-26 Liste gör
Usta Yazar

Emre Şentürk
Yer: Sofya
  Alıntı emreses-26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Tem/2010 saat 18:25
Sarar'ın forma işine girmesi şu şartlarda çok zor.Zaten SAREV olayına yani ev tekstili sektörüne girerek çok ivme kaybetti Emre Sarar toparlamaya çalışıyor hiç sanmıyorum bununla uğraşacağını...
ASLA YALNIZ YÜRÜMEYECEKSİN...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7273747576 90>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,625 saniyede hazırlanmıştır