eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Çocuklar Nasıl EsEsli Yapılır/Olur...

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 17181920>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
eses16 Liste gör
Yeni Yazar

onur özdemir
Yer: bursa
Online Durum: Offline
  Alıntı eses16 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Tem/2010 saat 13:56
Biz Eskişehirliyiz:!!!
Yukarı
esesosman26 Liste gör
Usta Yazar

Osman
  Alıntı esesosman26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Tem/2010 saat 14:10
Benim yeğenim var 6 yaşında önce ben geseliyim diyordu.Sen 2 yaş daha büyü ben seni maça götürcem,forma alıcam,orda köfte yiyecez dedim(yemek yemeyi çok sever)Şimdi artık eskişehirsporluyum diyorThumbs%20Up 
Bulutlar Birleşmeden Şimşekler Çakmaz
Yukarı
private_boy Liste gör
Deneyimli Yazar

Erhan
Yer: Ankara
  Alıntı private_boy Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Tem/2010 saat 15:08
Alıntı yapılan esesosman26

Benim yeğenim var 6 yaşında önce ben geseliyim diyordu.Sen 2 yaş daha büyü ben seni maça götürcem,forma alıcam,orda köfte yiyecez dedim(yemek yemeyi çok sever)Şimdi artık eskişehirsporluyum diyorThumbs%20Up 

işte böyle güzellikler çocukları Eskişehirsporlu yapar Clap hala unutmam 8 yaşındayken ESESimin o zamanki adı yeni afyonsporla yaptığı ve ESESimin 2-0 kazanıp 2. lige çıkma yolunda attığı en büyük adımı ve babamın beni zorla o maça götürmesini Smile o günden sonra da zaten özellikle salı günü gazete alıp panaromadan direk spor sayfalarının en dipte kalan kısmını açıp Eskişehirsporun puan durumuna bakarak günlerimi geçirmiştim... benim de 2 yaşında yiğenim var hele aklı başına gelsin odasını siyah kırmızıyla donatıcam hayırlısıyla.. bence bir çocuk o mabedin kokusunu alarak, o stadda köfte ekmeğin tadını alarak, ESESli olur..
Yukarı
Baba Liste gör
Usta Yazar

Alper Uruş
Yer: EStanbul:)
  Alıntı Baba Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Tem/2010 saat 15:16
0-12 yaş grubunun duygusallığını unutmamalıyız ve ES ES'i bu dönemde yüreklere işlemek lazım. Hakkımızın yenildiği duygusal bir dille anlatılmalı. Ergenlik döneminde somut örneklerle yavrularımızın beynine kazımalıyız. Küçük çocuklara dramatik dille hikayeleştirerek örnek(ES ES) sunulmalı.
KIZIL bir pıhtı vardı doğduğunda göbeğinde ve KARA bir toprak olacak öldüğünde üzerinde. (VİVA ESES).... protEStler...
Yukarı
Erman Liste gör
Usta Yazar

Erman Kayışdağ
Yer: Eskişehir
  Alıntı Erman Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Tem/2010 saat 15:44
11 yaşından küçükler için model olunması önemli.Bu çocuklar babalarının yada ailelerinden büyükleri model aldıkları için bu çocukları EsEsli yapmak daha kolay.

Daha büyük yaştaki çocuklar da EsEs başarılı sonuçlar aldıkça EsES'e meyilleri artar.
Es Es/ermanka26

www.unieses.org    
Yukarı
gok26 Liste gör
Usta Yazar

Göktuğ
Yer: Ankara
  Alıntı gok26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Tem/2010 saat 17:55
Alıntı yapılan basakatalay

Ben yaptım oldu Smile

babam da zamanında beni ve ağabeyimi yapmıştı. Çok küçük yaşta maçlara giderdik. Babam Eskişehir  Sevilla maçını kaç pazar sabahı bize tekrar tekrar anlattı tahmin edemezsiniz.

Helal olsun abi... Allah sizlere ve kızınıza uzun ömürler versin.
Yukarı
eren2616 Liste gör
Deneyimli Yazar

hakkı
  Alıntı eren2616 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Tem/2010 saat 23:17
Alıntı yapılan gok26

[QUOTE=basakatalay]Ben yaptım oldu Smile

babam da zamanında beni ve ağabeyimi yapmıştı. Çok küçük yaşta maçlara giderdik. Babam Eskişehir  Sevilla maçını kaç pazar sabahı bize tekrar tekrar anlattı tahmin edemezsiniz.

Helal olsun abi... Allah sizlere ve kızınıza uzun ömürler versin.
Gerçekten helal olsun Allah size ve kızınıza huzurlu mutlu bir çmür versin.Benimde sizin yaşlarınızda bir kızım var.ESstor yeni ürünlerinin şiparişinin verildigini biliyorum.en geç agustos ayında storda olacak sırf kızıma almak için gelecegim .giydirip Bursa sokaklarında gezecegin.ClapClap
BursaESES
Yukarı
eren2616 Liste gör
Deneyimli Yazar

hakkı
  Alıntı eren2616 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Tem/2010 saat 23:29
Alıntı yapılan eses16

Bende yaptım bursada yaşamamıza rağmen bursa antipatisi kazanmış durumda erkek adamın tuttuğu takım kafa kağıdında yazar.           http://www.facebook.com/ozdemironur#!/video/video.php?v=410034441504&o)d=264761092301                                                r6nbsp;                                                                                           
Bursa da yaşayıp ESKİŞEHİRLİ olacaksın. Bursa antipatisi olmaması mümkün degil.
BursaESES
Yukarı
Ersin26 Liste gör
Usta Yazar

Ersin
Yer: Austria
  Alıntı Ersin26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Tem/2010 saat 23:53
benim junior 3,5yasinda ve fanatik esesli ilerde sizlere iste taraftar iste sampion sarkisini nasil söyledigini paylasacagim:)
Yukarı
BARTUĞ Liste gör
Yazar

BARTUĞ YURDAIŞIK
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı BARTUĞ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Tem/2010 saat 00:21
benim oğlum şu an 6 yaşında bank asyadan çıktığımız gece 1 e kadar sokaklardaydık. 1. ligdeki ilk sezonumuzda kış dolayısıyla 5 kez maça gidebildik bir sonraki sene kombine aldık hala kombine almaya devam ediyoruz. artık kar kış yağmur çamur dinlemiyor her maça gidiyoruz. trabzon maçında 40 derece ateşle yatarken maça gidemedim diye oturup hüngür hüngür ağladı. gelelim nasıl esesli yapılır. 1- esstorda mutlaka çocuklar için her türlü ürün olmalı. 2- çocuklarımız mutlaka maça götürülmeli hemde açık tribüne çünkü kapalı da tezahürat olmadığından canı sıkılyor. açık tribünde kesinlikle taşkınlık olmamalı son maçımız gibi. 3- stada girişlerde belirli bir yaşa kadar çocuklardan bilet istenmemeli ekonomik olarak 2 kombine alamam. 4- yönetim tarafından sayfalarımızda antrenman saatleri günleri belirtilmeli ve cocuklar antrenmana götürülerek futbolcular ile tanıştırılmalı. tesadüfen çalıştığım yere adem sarı geldiğinde oğlum da oradaydı yeleğine imza attı 1senedir  yelek yıkanmıyor ve adem abi diyor başka bi şey demiyor. maç öncesi serdar oğlanı sevdi her gördüğünde serdar abi diye bağırıyor bi el sallaması ile mutlu oluyor.
arkadaşlar kusura bakmayın biraz uzun oldu ancak konu benimde çok önem verdiğim bi konu olduğundan sayfalarca yazabilirim
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 17181920>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,656 saniyede hazırlanmıştır