eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Rakipler
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Fenerbahçe

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3940414243 221>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Erman Liste gör
Usta Yazar

Erman Kayışdağ
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı Erman Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Tem/2010 saat 13:05
Bu Young Boys'un her maçını izlese sıkılmaz insan.Çok zevk veren futbol oynuyorlar.Sadece 2 stoperleri geride geri kalan bütün takım hücumda.

Sutter,10 numaraları ve 19 yaşındaki Fil Dişili oyuncuları bu gidişle çok daha kaliteli takımlara gider.
Es Es/ermanka26

www.unieses.org    
Yukarı
kktc_ESES Liste gör
Deneyimli Yazar

Volkan
Yer: Kıbrıs
  Alıntı kktc_ESES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Tem/2010 saat 13:20
Alıntı yapılan goethe_minder

Alıntı yapılan serdareses

Papatyam ı fenere tercih edenlerdenim

ne olursa olsun, önce futbol hem barça falan fener'i şöyle ağız tadıyla bi parçalasa fena mı olur?

Fena olur arkadaşım. Biz Türküz ve yabancı takımını desteklememeliyiz lütfen bu konuda tüm taraflarımıza sesleniyorum. Yabancı takımla oynayan Orduspor dahi olsa yabancı takımı tutmamız acı verici bir durum. Avrupa kupalarındaki tüm takımlarımıza başarılar dilerim.
Çıkmasa gecelerim sabaha
ölürüm o siyah kırmızına
Yukarı
ForzaEskisehir Liste gör
Usta Yazar

Oğuzhan
  Alıntı ForzaEskisehir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Tem/2010 saat 14:54
Alıntı yapılan kktc_ESES

Fena olur arkadaşım. Biz Türküz ve yabancı takımını desteklememeliyiz lütfen bu konuda tüm taraflarımıza sesleniyorum. Yabancı takımla oynayan Orduspor dahi olsa yabancı takımı tutmamız acı verici bir durum. Avrupa kupalarındaki tüm takımlarımıza başarılar dilerim.

Türk takımını desteklememiz için zaten bir milli takımımız var
Sadece Eskişehirspor.

YÖNETİM İSTİFA !
Yukarı
kktc_ESES Liste gör
Deneyimli Yazar

Volkan
Yer: Kıbrıs
  Alıntı kktc_ESES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Tem/2010 saat 15:58
Alıntı yapılan ForzaEskisehir

Alıntı yapılan kktc_ESES

Türk takımını desteklememiz için zaten bir milli takımımız var

Ne alaka Oğuzhan kardeşim. Onlar da ülkemizin kulüpleri. Tamam hiç birisni desteklemeyedebiliriz ancak yabancı takımı desteklersek orada ayıp yapmış oluruz.
Çıkmasa gecelerim sabaha
ölürüm o siyah kırmızına
Yukarı
gok26 Liste gör
Usta Yazar

Göktuğ
Yer: Ankara
  Alıntı gok26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Tem/2010 saat 15:59
Bu Fener'den bu sezon bir cacık olmaz, eğer savunmamızı da oturtursak içerde dışarda ezer geçeriz.
Yukarı
ForzaEskisehir Liste gör
Usta Yazar

Oğuzhan
  Alıntı ForzaEskisehir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Tem/2010 saat 16:03
Alıntı yapılan kktc_ESES

Ne alaka Oğuzhan kardeşim. Onlar da ülkemizin kulüpleri. Tamam hiç birisni desteklemeyedebiliriz ancak yabancı takımı desteklersek orada ayıp yapmış oluruz.

Neden bu düşünce bir tek Türkiye'de var.Mesela ingiltere de manchester utd. avrupa maçı olduğunda orada kimse bugün hepimiz manchesterlıyız gibi birşey demiyor. Yıllarca şikelerle bizans oyunlarıyla her sene şampiyon olan avrupaya giden takımları ben neden destekliyim ? bi de avrupada kazanacağı her maç için milyon dolarlar kazanıp gücüne güç katan ve ligde o parayla benim takımımdan çok daha üste çıkacağını bildiğim halde neden destekliyim?
Sadece Eskişehirspor.

YÖNETİM İSTİFA !
Yukarı
esesozgur Liste gör
Usta Yazar

ozgur
Yer: Lİ
  Alıntı esesozgur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Tem/2010 saat 17:59
AKşam fb nin youngboys tan 3-4 fark yemesini o kadar çok istedimki anlatamam.Gerçi az kalsın oluyordu şans yoktu adamlarda.Ligte yenildiği zaman heryere öfke saçan mağlubiyeti ya hakemlere yada fedarasyona kusan aziz yıldırım için görmek istiyordum.Milyonlarla bu işler olmuyor.
Hayatta 2 şeye güvenirim;biri aynaya baktığımda gördüğüme diğeri yukarı baktığımda göremediğime..
Sagopa
Yukarı
ESCOBAR ! Liste gör
Usta Yazar

escobar
  Alıntı ESCOBAR ! Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Tem/2010 saat 18:45
Young Boys Goller kaçırdıkça hop oturup hop kalktık , rövanştada aynı futbolu bekliyoruz Genç Oğlanlar dan...
Yukarı
nörones Liste gör
Deneyimli Yazar

melih
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı nörones Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Tem/2010 saat 18:54
vallahi ben tüm takımlarım başarılı olmasını istiyorum ülke puanı açısından. Eskişehirspor sonraki yıllarda uefa yada şampiyonlar ligi maçlarına katılmayı hak ederse bir sonraki turdan katılabilir. başarıya giden her yol mübahtır...
ANTİ KONSTANTİNAPOLİS , ANTİ PRUSANGORA
Ortasında kalbimin bir yer açtım senin için,
İstersen sonsuza kadar şampiyon olma ES-ES'im
Yukarı
eren2616 Liste gör
Deneyimli Yazar

hakkı
Yer: bursa
  Alıntı eren2616 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Tem/2010 saat 20:17

Eskişehirspor dışında hiç bir takımın avrupada beni heyacanlandırmıyor.yensede yenilsede beni ilgilendirmez hatta f.b nin yenilmesi hoşuma bile gidiyor.

BursaESES
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3940414243 221>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,789 saniyede hazırlanmıştır