eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Rodrigo Tello Alvaro Valenzuela

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3536373839 228>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
esesliyiz Liste gör
Usta Yazar

Eray Hatipoğlu
Online Durum: Offline
  Alıntı esesliyiz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Tem/2010 saat 12:33
Alıntı yapılan Hayyam

Tello Gider Yan Gider

Erzurum/Aşkale-Musa Atıcı-Muzaffer Sarısözen

Tello Gider Yan Gider Tello
Açma Yaram Kan Gider Tello

Bu Dağı Aşam Dedim Tello
Yare Ulaşam Dedim Tello
Bir Hayırsız Yüzünden Tello
Gelene Paşam Dedim Tello

Enterisi Vişneden Tello
Şimdi Gelir Çeşmeden Tello
Alacaksan Al Beni Tello
Yataklara Düşmeden Tello

Bu Dağı Aşam Dedim Tello
Yare Ulaşam Dedim Tello
Gelene Paşam Dedim Tello

Birisi uyarlasın bakalım, eski bir türküdür bu :)
Koraycığım,hiç uyarlamaya gerek yok bu şekliyle bile güzel.Herkesin bildiği bir türkü .Hem Entresi vişneden tam tello için uyarlanmış gibi ,biliyorsun esesin rengi siyah ve vişne çürüğü kırmızısıLOL.Bu türkünün ufak bir kublesini bile maçlarda söylesek güzel olur.Hem becekenin aklına gelmemiş bir tezahuratı yine eses taraftarı yaratıcılığıyla söyleriz
Yukarı
nefer.omer Liste gör
Yazar

ömer
Yer: Bursa
  Alıntı nefer.omer Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Tem/2010 saat 12:56
çok iyi bi transfer yaptık bence özellikle sol ayağını çok iyi kullanan bir futbolcu porto dan aldığımız pele de aynı şekilde bu sezon uzaktan harika goller izleyebiliriz
Bursa'nın KIRMIZI ŞİMŞEKLERİ
Yukarı
EsAtaEs Liste gör
Usta Yazar

Atakan
Yer: Eskisehir
  Alıntı EsAtaEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Tem/2010 saat 19:00

kim ne derse desin tello Bjk anın en iyi oyuncusuydu  neden satdılar anlamadım hayırlı olsun  hoş geldin Tello .

Biz Eskişehirliyiz Oley
Yukarı
esolimpiyates Liste gör
Usta Yazar

Ali Gündüz
Yer: Ankara
  Alıntı esolimpiyates Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Tem/2010 saat 15:20

Beşiktaş'tan bir garip transfer!

15:03 | 28 Temmuz 2010

Beşiktaştan%20bir%20garip%20transfer!

Beşiktaş camiasının önde gelen isimlerinden Affan Keçeci, Radyospor’a gündem yaratacak açıklamalar yaptı. Radyospor’da Aydın Cingöz ile Gündem Programı’na katılan Affan Keçeci, “Beşiktaş, Tello’yu hem bedava verdi hemde Eskişehirspor’a Tello’yu aldığı için para verdi. İnşallah Beşiktaş Yönetimi bunu yalanlar” dedi.

TELLO İÇİN ÜSTE PARA VERİLDİ 
Beşiktaş, yeni yabancı transferlere yer açmak için sözleşmeli oyuncularını bedava başka takımlara gönderdiğini söyleyen Affan Keçeci, çok konuşulacak bir iddiayı gündeme getirdi. Affan Keçeci, “Beşiktaş’ın sportif başarısı çok önemli; ancak mali konularında hassasiyetle üzerinde durulması gerekiyor. Beşiktaş Qeresma ve Guti’ye ödediği paraların dışında eldeki yabancılarınıda elden çıkarmaya ve alan yaratmaya çalışıyor. İnanmakta güçlük çektiğim ve kabullenemediğim Beşiktaş’ın büyük paralarla transfer ettiği ancak göndermek zorunda olduğu için bazı yabancı futbolcularını bedelsiz elden çıkarması. Dünya Kupası’nda mücadele eden Tello hiçbir bedel alınmadan Eskişehirspor’a veriliyor. Tello bedava verildiği gibi birde üstüne para verilmiş. Eskişehirspor Tello’nun yıllık ücretini karşılayamadığı için Beşiktaş paranın bir kısmını ödeme karara almış.  Beşiktaş Yönetimi’nin bunu yalanlamasını bekliyorum. Tello’nun Eskişehirspor’da oynaması için Beşiktaş bu oyuncunun yıllık ücretinin bir kısmını karşılayacak mı?” dedi.

DALINDAN KOPAN YAPRAĞIN AKİBETİNİ RÜZGAR TAYİN EDER..
Yukarı
ades Liste gör
Usta Yazar

Ahmet
Yer: Kurtuluş/Esk.
  Alıntı ades Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Tem/2010 saat 15:27
Tello hiçbir bedel alınmadan Eskişehirspor’a veriliyor. Tello bedava verildiği gibi birde üstüne para verilmiş.

LOLLOLLOLLOL Hemde üste para  LOLLOL Beşiktaş bizim pilot takım olmuş ozaman bizim haberimiz yok LOL
ANADOLUNUN YIKILMAYAN TEK KALESİ
Yukarı
bozüyük26 Liste gör
Usta Yazar

Akın TUNÇ
  Alıntı bozüyük26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Tem/2010 saat 15:34
İşkembeden sallamak dedikleri de bu oluyor heralde. Tello'nun Beşiktaş kulübünden alacağı olan 500.000 Euro civarındaki parayı, ödemek şartıyla transfer ettik Tello'yu. 
Yukarı
MarioGomezz Liste gör
Yazar

mertcan
Yer: GKRY/LİMASOL
  Alıntı MarioGomezz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Tem/2010 saat 16:14
sevgili akın sonucta herseyin bi bedeli var ama dimiClown
tello artık eseslidir gerisini bence pek iredelemiyiilimClownPig
MCMLXV ! 1 9 6 5 !
Güney Kıbrıs KŞ | Adını Kalbımıze Yazdık »
Yukarı
İSMAİL26 Liste gör
Usta Yazar

İSMAİL
Yer: Turkey
  Alıntı İSMAİL26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Tem/2010 saat 19:30
geçen senede zaponun 500 bin euro farkını beşiktaş karşılamıştı kadrolarında boşluk açmak için tello hangi kulübe giderse gitsin farkı başiktaş ödeyecekti gene en iyi teklifi biz vermişiz ve telloyu almışız iyikide algık bize şampiyonluğun kapısını açacak futbolculardan birisi tello
NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
Yukarı
Tuna_26_Eses Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: Ankara
  Alıntı Tuna_26_Eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Tem/2010 saat 13:30
Alıntı yapılan esesliyiz

Alıntı yapılan Hayyam

Tello Gider Yan Gider

Erzurum/Aşkale-Musa Atıcı-Muzaffer Sarısözen

Bu Dağı Aşam Dedim Tello
Yare Ulaşam Dedim Tello
Gelene Paşam Dedim Tello

Enterisi Vişneden Tello
Şimdi Gelir Çeşmeden Tello
Alacaksan Al Beni Tello
Yataklara Düşmeden Tello

Bu Dağı Aşam Dedim Tello
Yare Ulaşam Dedim Tello
Gelene Paşam Dedim Tello

Koraycığım,hiç uyarlamaya gerek yok bu şekliyle bile güzel.Herkesin bildiği bir türkü .Hem Entresi vişneden tam tello için uyarlanmış gibi ,biliyorsun esesin rengi siyah ve vişne çürüğü kırmızısıLOL.Bu türkünün ufak bir kublesini bile maçlarda söylesek güzel olur.Hem becekenin aklına gelmemiş bir tezahuratı yine eses taraftarı yaratıcılığıyla söyleriz

Olurda Beşiktaşı falan kendi sahamızda Tello'nun golüyle yenersek bu türkü çalsın maçtan sonra
ESKİŞEHİR BEKLİYOR UYUMAZ GECE
Yukarı
ramado_bagins Liste gör
Yazar

ramazan yıldız
Yer: aşk-ı şehir
  Alıntı ramado_bagins Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Tem/2010 saat 13:41
Alıntı yapılan Tuna_26_Eses

Alıntı yapılan esesliyiz

Alıntı yapılan Hayyam

Tello Gider Yan GiderErzurum/Aşkale-Musa Atıcı-Muzaffer SarısözenTello Gider Yan Gider TelloAçma Yaram Kan Gider TelloBu Dağı Aşam Dedim TelloYare Ulaşam Dedim TelloBir Hayırsız Yüzünden TelloGelene Paşam Dedim TelloTello Gider Yan Gider TelloAçma Yaram Kan Gider TelloEnterisi Vişneden TelloŞimdi Gelir Çeşmeden TelloAlacaksan Al Beni TelloYataklara Düşmeden TelloTello Gider Yan Gider TelloAçma Yaram Kan Gider TelloBu Dağı Aşam Dedim TelloYare Ulaşam Dedim TelloBir Hayırsız Yüzünden TelloGelene Paşam Dedim TelloTello Gider Yan Gider TelloAçma Yaram Kan Gider Tello

<font size="+0">Koraycığım,hiç uyarlamaya gerek yok bu şekliyle bile güzel.Herkesin bildiği bir türkü .Hem Entresi vişneden tam tello için uyarlanmış gibi ,biliyorsun esesin rengi siyah ve vişne çürüğü kırmızısıLOL.Bu türkünün ufak bir kublesini bile maçlarda söylesek güzel olur.Hem becekenin aklına gelmemiş bir tezahuratı yine eses taraftarı yaratıcılığıyla söyleriz
Olurda Beşiktaşı falan kendi sahamızda Tello'nun golüyle yenersek bu türkü çalsın maçtan sonra

internette videolarını yapmışlar ama tribünde söylemek akıllarına gelmemiş.bunuda biz yapalım çok güzel olur bence..
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3536373839 228>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,547 saniyede hazırlanmıştır