eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2010-2011 Sezonu Kombine ve Bilet Fiyatları

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4647484950 161>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Erman Liste gör
Usta Yazar

Erman Kayışdağ
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı Erman Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Tem/2010 saat 17:56
Özgür abiye katılıyorum.Bu işi profesyonel yapan şirketler varken hala Aktif A.Ş.'ye bağlı kalmamamız kötü bir durum.Benim tahmin ettiğim kadarıyla bunun sebebi yönetimin bilet ya da kombine paralarının bir kısmının satış öncesi Aktif A.Ş.'den tahsil etmesi olabilir.Biletix gibi firmalar böyle bir talebe olumsuz yanıt verirler gibi.

Aktif A.S. yaklaşık 3-4 senedir bieltlerimizi satıyor ama kendielrini hala geliştiremediler.Kombine ve biletelr için tek bir mağaza belirleyip buraya konu hakkında bilgisi olan elemanlar koyup satış yapmak niye akıllarına gelmiyor? Her mağazadan satış yapınca ve çalışanlarda bilgisiz olunca her mağazadan ayrı ses çıkıyor.Kimi 10 taksit demiş kimi 12 kimi 4.Bazılar forma var diyor bazılarının haberi yok.Tam rezillik yani.
Es Es/ermanka26

www.unieses.org    
Yukarı
turkuaz026es Liste gör
Deneyimli Yazar

ali
Yer: eskişehir
  Alıntı turkuaz026es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Tem/2010 saat 19:16
aktif a.ş ye gittim bugün 3 gibi ilgilenmiyolar bile arkadaş bu nası iş soru soruyoz bi şeyden haberler. formaların ve kaşkollerin pazartesi veya salı gelceğini söylediler.formaların okadar iyi bir şey olcağını sanmıyorum inşallah olurda yüzümü kara çıkarırlar
nerde var böyle candan kalpler
Yukarı
typhones Liste gör
Yazar

tayfun
Yer: eskişehir
  Alıntı typhones Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Tem/2010 saat 21:37
aradaşiar 65liler derneği veya vip tribünden kombine almayı planlıyorum fiyatlarını bulamadım ama bilen arkadaşlar fiyatları yazabilirmi
her zaman her yerde ESES
Yukarı
Curva_Eses Liste gör
Usta Yazar

Mert
  Alıntı Curva_Eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Tem/2010 saat 21:47
Bugün Turkcell Aktiften öğlen 12de aldım kombineyi 0503 numarası...Adamlar 50lik kontör satar gibi kombine satıyor sanki yok böyle birşey.
ESKİŞEHİRSPOR & BORUSSIA DORTMUND
Yukarı
ESginHaLiL Liste gör
Deneyimli Yazar

Halil Esgin
Yer: Eskişehir
  Alıntı ESginHaLiL Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Tem/2010 saat 21:51
kombine alan arkadaşlar fotoğrafını ekleyebilirler mi kombinenin. şehir dışında yaşayan ve an itibariyle kombinesini alamamış esesliler de tasarım olarak görmüş olur en azından. 
İyi gün dostu değiliz...
Yukarı
Darkevil_26 Liste gör
Usta Yazar

Erkan
Yer: Hamamyolu
  Alıntı Darkevil_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Tem/2010 saat 21:55
Alıntı yapılan Curva_Eses

Bugün Turkcell Aktiften öğlen 12de aldım kombineyi 0503 numarası...Adamlar 50lik kontör satar gibi kombine satıyor sanki yok böyle birşey.

satışların yoğun olduğunumu kastettin öyle derken ?
Biz sahadaki sen;
Sen tribündeki biz..
Yukarı
Curva_Eses Liste gör
Usta Yazar

Mert
  Alıntı Curva_Eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Tem/2010 saat 21:58
Hayır satılış tarzından bahsettim. Hani formamız atkımız ? İnsan bir bilgi verir... Buraları takip etmeyen mahmut dayımız, hasan abimiz ne yapacak ?
ESKİŞEHİRSPOR & BORUSSIA DORTMUND
Yukarı
oldboss Liste gör
Yazar

SEDAT
Yer: ENkara
  Alıntı oldboss Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Tem/2010 saat 17:52

KOMBİNE ler ESSTORE da niye satılmıyor????

ÖVÜNMEK GİBİ OLMASIN ES-ES LİYİM
Yukarı
emreses-26 Liste gör
Usta Yazar

Emre Şentürk
Yer: Sofya
  Alıntı emreses-26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Tem/2010 saat 17:58
Alıntı yapılan ESginHaLiL

kombine alan arkadaşlar fotoğrafını ekleyebilirler mi kombinenin. şehir dışında yaşayan ve an itibariyle kombinesini alamamış esesliler de tasarım olarak görmüş olur en azından. 

Emre ANGI'nın blogundan alıntıdır..
ASLA YALNIZ YÜRÜMEYECEKSİN...
Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
  Alıntı es_emre26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Tem/2010 saat 20:34
Alıntı yapılan oldboss

KOMBİNE ler ESSTORE da niye satılmıyor????

Bilet olarak bilinen ürünlerin satış yetkisinin AKTİF A.Ş.'de olmasından dolayı.

Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4647484950 161>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,504 saniyede hazırlanmıştır