eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2010-2011 Sezonu Kombine ve Bilet Fiyatları

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4344454647 161>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
Online Durum: Offline
  Alıntı es_emre26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Tem/2010 saat 20:36
Bildiğim kadarıyla kombinelerle verilecek olan forma ve atkılar şu an için hazır durumda değil.Bu durumda şöyle bir yol izleyebileceklerini düşünüyorum.

Kombineler satılırken Aktif A.Ş.'lerde bazı bilgiler alınır ve hediye olarak verilecek olan forma + kaşkol hazır olduğunda alınan bilgiler doğrultusunda belirlenen yerden teslim edilir.

Tamamen şahsi çözümlememdir, böyle olacağına dair bilgim yok.
Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
esAY Liste gör
Deneyimli Yazar

Mustaf Kemal
  Alıntı esAY Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Tem/2010 saat 20:38
Alıntı yapılan es_emre26

Bildiğim kadarıyla kombinelerle verilecek olan forma ve atkılar şu an için hazır durumda değil.Bu durumda şöyle bir yol izleyebileceklerini düşünüyorum.Kombineler satılırken Aktif A.Ş.'lerde bazı bilgiler alınır ve hediye olarak verilecek olan forma + kaşkol hazır olduğunda belirlenen yerden teslim edilir.Tamamen şahsi çözümlememdir, böyle olacağına dair bilgim yok.

Aktif A.Ş. kombineleri satar ve her kombine alana yazılı bir kart yada kağıt verir.Forma ve kaşkollar geldiğinde de dağıtılır.
Yukarı
emrahhh Liste gör
Deneyimli Yazar

emrah
Yer: eskişehir
  Alıntı emrahhh Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Tem/2010 saat 20:43
Alıntı yapılan es_emre26

Bildiğim kadarıyla kombinelerle verilecek olan forma ve atkılar şu an için hazır durumda değil.Bu durumda şöyle bir yol izleyebileceklerini düşünüyorum.

Kombineler satılırken Aktif A.Ş.'lerde bazı bilgiler alınır ve hediye olarak verilecek olan forma + kaşkol hazır olduğunda alınan bilgiler doğrultusunda belirlenen yerden teslim edilir.

emre sen mustafa akgören ile iletişime gecebilirsin diye düşünüyorum en azında saglam bir bilgi alabilirsen kombine almak isteyen arkadaslara iyi olabilir kimsenin aklında soru işareti kalmaz...
...sevda değil tutku bizimkisi...
Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
  Alıntı es_emre26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Tem/2010 saat 20:56
Alıntı yapılan emrahhh

Alıntı yapılan es_emre26

emre sen mustafa akgören ile iletişime gecebilirsin diye düşünüyorum en azında saglam bir bilgi alabilirsen kombine almak isteyen arkadaslara iyi olabilir kimsenin aklında soru işareti kalmaz...

Mustafa abiye sordum az önce ve kısmen benim düşündüğüm gibi olacakmış.

Kaşkol ve formalar şu anda fabrikada üretim aşamasındaymış. Bütün takımların mağazalarının yeni ürün yaptırma sezonu olduğundan dolayı kombine satışlarının başlamasına yetişememiş.

Toplam 8.000 adet forma ve kaşkol gelecekmiş.

Aktif A.Ş.'lerde kombineler alınacak, bir hafta 10 güne kadar gelen ürünler yine Aktif A.Ş.'de kombine bilet sahiplerine teslim edilecekmiş.

Formalar Nike veya Puma gibi markalar olmasa da şu ana kadar yapılmamış bir model özel olarak tasarlanmış.(Çubuklu, parçalı, yatay çizgili, düz renk vs. değil)
Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
emrahhh Liste gör
Deneyimli Yazar

emrah
  Alıntı emrahhh Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Tem/2010 saat 21:29
Alıntı yapılan es_emre26

Alıntı yapılan emrahhh

Alıntı yapılan es_emre26

Mustafa abiye sordum az önce ve kısmen benim düşündüğüm gibi olacakmış.

Kaşkol ve formalar şu anda fabrikada üretim aşamasındaymış. Bütün takımların mağazalarının yeni ürün yaptırma sezonu olduğundan dolayı kombine satışlarının başlamasına yetişememiş.

Toplam 8.000 adet forma ve kaşkol gelecekmiş.

Aktif A.Ş.'lerde kombineler alınacak, bir hafta 10 güne kadar gelen ürünler yine Aktif A.Ş.'de kombine bilet sahiplerine teslim edilecekmiş.

Formalar Nike veya Puma gibi markalar olmasa da şu ana kadar yapılmamış bir model özel olarak tasarlanmış.(Çubuklu, parçalı, yatay çizgili, düz renk vs. değil)

sağol emre hızır niyetine yetiştin şimdi sıradaki bekleyiş 3. haftada ki koreo da yapılacakmı bilmiyorum ama inşallah yapılırda gene saskın saskın bakarlar:D:D
...sevda değil tutku bizimkisi...
Yukarı
mustafa_eses Liste gör
Yazar

mustafa
  Alıntı mustafa_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Tem/2010 saat 09:29
ya arkadaşlar iyi güzel biz burada kombine fiyatları şu kadar forma + kaşkol konularını konuşuyoruz hatta bugün satışa çıkacağı bile söyleniyor  ama neden resmi sitede kombine ve fiyatlarla ilgili en ufak bir bilgi yok
SEVDAN BİR ATEŞ
Yukarı
alyans999 Liste gör
Usta Yazar

serkan nalbant
Yer: İrlanda
  Alıntı alyans999 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Tem/2010 saat 10:17
 Sabah 8.30 da dikildim aktifin kapısına 1 saat sonra dediler,saat 10 da tekrar gittim 2 saat sonra satışa çıkacak dediler,bütün kartlara vade farksız 4 taksit olacak dediler,haberiniz olsun.
S.nalbant
Yukarı
Arma İçin Liste gör
Usta Yazar

Murat
Yer: Eskişehir
  Alıntı Arma İçin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Tem/2010 saat 10:20
Alıntı yapılan es_emre26

Alıntı yapılan emrahhh

Alıntı yapılan es_emre26

Bildiğim kadarıyla kombinelerle verilecek olan forma ve atkılar şu an için hazır durumda değil.Bu durumda şöyle bir yol izleyebileceklerini düşünüyorum.Kombineler satılırken Aktif A.Ş.'lerde bazı bilgiler alınır ve hediye olarak verilecek olan forma + kaşkol hazır olduğunda alınan bilgiler doğrultusunda belirlenen yerden teslim edilir.Tamamen şahsi çözümlememdir, böyle olacağına dair bilgim yok.
Mustafa abiye sordum az önce ve kısmen benim düşündüğüm gibi olacakmış.Kaşkol ve formalar şu anda fabrikada üretim aşamasındaymış. Bütün takımların mağazalarının yeni ürün yaptırma sezonu olduğundan dolayı kombine satışlarının başlamasına yetişememiş. Toplam 8.000 adet forma ve kaşkol gelecekmiş.Aktif A.Ş.'lerde kombineler alınacak, bir hafta 10 güne kadar gelen ürünler yine Aktif A.Ş.'de kombine bilet sahiplerine teslim edilecekmiş.Formalar Nike veya Puma gibi markalar olmasa da şu ana kadar yapılmamış bir model özel olarak tasarlanmış.(Çubuklu, parçalı, yatay çizgili, düz renk vs. değil)

Ben özel bir 45. yıl forması bekliyordum. İnşallah ona benzer bir forma olur.
22 Haziran 2013
Yukarı
goethe_minder Liste gör
Deneyimli Yazar

MCMLXV
  Alıntı goethe_minder Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Tem/2010 saat 10:25
forma ve atkıların gecikmesinin çok da büyük problem yaratmayacağını düşünüyorum. sonuçta her kombinenin tek bir numarası ve tek bir sahibi var.
sezer bizim, sezaryen bir doğum çeşidi, jülyen ise bir hıyar doğrama biçimidir. hırvat sırp birer boydur, bunu bilmeyen gameboydur. heleheöeö
Yukarı
civileng Liste gör
Deneyimli Yazar

emrah
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı civileng Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Tem/2010 saat 11:38
Sonuçta kimse forma ve atkı için kombine almıyordur herhalde....Ayrıca Arma İçin dediğine sonsuz katılıyorum, Fethi Heper'in giydiği formayı verirler inşallah...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4344454647 161>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,539 saniyede hazırlanmıştır