eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2010-11 sezonu kombine ALMIYOR ve ALDIRMIYORUZ

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 117118119120121 134>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
goethe_minder Liste gör
Deneyimli Yazar

MCMLXV
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 25/Tem/2010 saat 18:30
Alıntı yapılan alican_eses

Daha yeni okudum önceki sayfalarda yazdığıma karşılık beleşçi damgası yediğimi , aslında umrumda bile olmaz tanımadıkları kişiler .

alican arkadaşım, ben bu forumda okula gitmemi engelleyen bir dizi seti yüzünden "sanat düşmanı", içinde bulunduğum zümreye laf edildiğinde savunduğum için "terbiyesiz" ve son olarak da tribün dergi forumu'nda benle alakası olmayan, ancak benim rumuzumla foruma yazan biri yüzünden "karaktersiz" ilan edilmiş biri olarak diyorum ki; ucuz atlatmışsın. bir 10 gün daha gelmeseydin halil ünal'ın damadı ilan edilebilirdin. neyse ki zamanında gelmişsin.
sezer bizim, sezaryen bir doğum çeşidi, jülyen ise bir hıyar doğrama biçimidir. hırvat sırp birer boydur, bunu bilmeyen gameboydur. heleheöeö
Yukarı
reality Liste gör
Yeni Yazar

yusuf
Direct Link To This Post Tarih: 26/Tem/2010 saat 08:01
Alıntı yapılan goethe_minder

Alıntı yapılan alican_eses

Daha yeni okudum önceki sayfalarda yazdığıma karşılık beleşçi damgası yediğimi , aslında umrumda bile olmaz tanımadıkları kişiler .

alican arkadaşım, ben bu forumda okula gitmemi engelleyen bir dizi seti yüzünden "sanat düşmanı", içinde bulunduğum zümreye laf edildiğinde savunduğum için "terbiyesiz" ve son olarak da tribün dergi forumu'nda benle alakası olmayan, ancak benim rumuzumla foruma yazan biri yüzünden "karaktersiz" ilan edilmiş biri olarak diyorum ki; ucuz atlatmışsın. bir 10 gün daha gelmeseydin halil ünal'ın damadı ilan edilebilirdin. neyse ki zamanında gelmişsin.
Kim böyle birşey yazarsa biri tepki vermez biri çık açıkla der biri daha ileri gider
Taraftarın tek beklediği şey ise bir açıklmadır Sadece bir açıklama
Açıklama gelmezse "Sükût ikrardandır" kaidesi geçerli olur
Yoksa kalkıp bu insanlar böyle biri çıksa da taarruza geçsek havasıdna değildir
adigEs www.unieses.org
Yukarı
ilkertunes Liste gör
Yazar

ilker tunca
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 26/Tem/2010 saat 09:24
Almıyorum.... aldırtmıyorum da.....(biraz konunun özüne dönelim).alacak olan ve bu protestoya saygı göstermeyecek,anlamayacak gönüldaşlarımız da alacağız gibilerinden başlık açabilirler.buraya girip SAÇMA!!!! yorumları okumak zorunda da kalmazlar,katlanmak zorunda da değil mi.hem konuyu da amacından,hedefinden çıkartmamış olursunuz.Yalnız ciddi anlamda şunu gercekten merak edıyorum.bu kombıne almayacagını belırten arkadaslarımıza nıcın bu kadar cok tepkı yagıyor.nıcın dusmanmıs gıbı damga vuruluyor.buradakı amacı cıdden merak edıyorum.kımler bu konudan ve bahsedılenlerden ;neden bu kadar rahatsız oluyor.yoksa  rantmı bıtecek.bu konuya gercekten deli gıbı saldıran arkadaslara soyluyorum cıdden artık ŞÜPHELENMEYE BAŞLADIM!!!!
en buyuk es es; herkes tek nefes...
Yukarı
huntürk Liste gör
Deneyimli Yazar

Hun Türk
Yer: altı
Direct Link To This Post Tarih: 26/Tem/2010 saat 17:09
Alıntı yapılan Ati_Kaan

Alıntı yapılan huntürk

Geçen sene Bursa maçına gidilen otobüsler bedava değil miydi? 10'ar lira para toplanmadı mı? Bütün gruplar topluyor para, kimseyi kandırmayalım. Diğer yazdıklarına yorum yapmıyorum.

Abicim sizin derdiniz nedir ? Her yorumumda bir şey aramak zorunda mısınız ? Ben diyorum ki tanımadığınız kişi ve oluşumlar hakkında yorum yapmayın.Kim kimi kandırıyor ?

Ben para toplamıyor ve toplatmıyoruz demedim.Hala para toplanıyor ve o paranın nereye gittiğini de Nefer ile deplasmana gelenler biliyor.Verdiğiniz paranın sebebini sorabilirdiniz kimse size "sen ne diyon lan" demez.Birkaç yıl önce Nefer Yönetim ve Taraftar tarafından sürekli dışlandı.Yerimizden edildik.Hala ediliyoruz.Başkaları gelen bedava otobüsleri dolduramazken ben kendi paramızla Yapı Kredi'den 3 otobüs kaldırdığımızı bilirim.Kimsenin bize otobüsünü vermediği günlerde kendi içimizden bize otobüs bulanları bilirim.Bu duruma dayatarak bu cümleyi kurdum.

Merak etmeyin bende bu başlığa yazmaya meraklı değilim.Saçmasapan bir tartışma yüzünden 15 gün ceza aldım.Kimse kimsenin damarına basmasın ki sorun çıkmasın.

Nefer kendi parasıyla otobüs kaldırıyor yazmışsın. Bende yönetimin verdiği bedava otobüslerden para toplandığını söylüyorum. Anlaşılmayacak birşey var mı? Sebebini sorduk, merak etme. "Malum ne şartlarda geliyor bu otobüsler buraya" cevabını aldık. Benim derdim verdiğim parada değil. Sadece yanlışını düzelteyim dedim. Onun dışında Nefer ile gittiğim Bursa deplasmanından gayet memnundum. Hepsi temiz efendi çocuklar. Eminim sende öylesin. Kal sağlıcakla.
Büyük Hun Türk'ü Atilla...
Yukarı
ilkertunes Liste gör
Yazar

ilker tunca
Direct Link To This Post Tarih: 02/Ağu/2010 saat 20:52
alınmıyor... aldırılmıyor...
en buyuk es es; herkes tek nefes...
Yukarı
meraavi Liste gör
Yazar

Onur
Yer: Ankara
Direct Link To This Post Tarih: 02/Ağu/2010 saat 21:42
bende almıyorum ve çiftelerden geçen sene elinde kombinesi olup da sırf yönetimi protesto için almayan tanıdığım bi 10 kişi daha var...vesselam..
Lamba cininin “Dile Benden Ne Dilersen” cümlesine, “canının sağlığı” cevabını verebilecek, mahcup adamların hatırı için dönüyor dünya…
Yukarı
esescon_26 Liste gör
Usta Yazar

EsEs
Direct Link To This Post Tarih: 02/Ağu/2010 saat 21:51
Kombine alıyoruz her maç en az 2-3 saat önceden girmek zorunda kalıyoruz.. Kardeşim ben her maç 2-3 saat önce girmeye mecburmuyum. Giriş bir sıkıntı çıkış bir sıkıntı yönetim anca reklam yapmayı biliyor başka bir şey yok... Tuvaletler desen leş gibi bayan erkek ayırımı yok  bayanlarındçok sıkıntı çektiği gördüm geçen sezon tuvaletlerde. 
ESES
Yukarı
ömer_es Liste gör
Deneyimli Yazar

ÖMER
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 02/Ağu/2010 saat 21:53

bence yanlış düşünüyoruz hepimiz kombinemizi alıp desteğe devam etmemiz gerekiyo ne olursa olsun...sonuç ESES in sahibi biz taraftarlarız..bunu bütün türkiye biliyo.eskişehir denilince taraftar akıllarına geliyo.bia çık kapanmadı die mi yanlız bırakıcaz takımı

Dünyada TÜRK olmak gibidir,ESKİŞEHİRSPOR'lu olmak !
Yukarı
ömer_es Liste gör
Deneyimli Yazar

ÖMER
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 02/Ağu/2010 saat 21:55
ALIYORUM   ALDIRIYORUM ....
Dünyada TÜRK olmak gibidir,ESKİŞEHİRSPOR'lu olmak !
Yukarı
köfteci Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü Önkol
Yer: Germany
Direct Link To This Post Tarih: 02/Ağu/2010 saat 22:00
Alıntı yapılan ömer_es

gerekiyo ... türkiye biliyo.eskişehir geliyo.bia die mi ı
Bu ne genc arkadasim  sen maclara gelmesende biraz Türkce calissan diyorum.....

Kral hem ciplak,hem gerzek...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 117118119120121 134>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,625 saniyede hazırlanmıştır