eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2010-11 sezonu kombine ALMIYOR ve ALDIRMIYORUZ

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 111112113114115 134>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
26 Liste gör
Usta Yazar

Maraton Alt
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 24/Tem/2010 saat 13:18
Alıntı yapılan 26 ilker 26

Alıntı yapılan paşalı_26

kombine alıyorum aldırıyorum topici açılsın almayanların bir anlamda tezleri çürümüş oldu

Arkadaş bu yeni üye olanların hepsimi dar kafalı, istediğin kadar konu aç biz aptal değiliz bu kadar sene kandırıldığımız yeter.. Orta 2 ye başladığım seneden beri bu açığın üstü kapanacak.. Tam 8 sene dile kolay yeter artık biz yolunacak kaz değiliz..

Yeni üye olupda dar kafalı olmak?
Önce karşinizdaki şahıslara hitap şeklinize bi dikkat edin.
Böyle bir post atmakla dar kafalı olmak arasındaki alaka nedir?
İsteyen istediğini söylemekde özgür değilmi?
8 senedir açık tribünün üstü kapanacak diyorsunuz neden daha önce çıkıp tepki vermediniz o zaman?
Eskişehir
Yukarı
emrahhh Liste gör
Deneyimli Yazar

emrah
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 24/Tem/2010 saat 13:24

Alıntı yapılan paşalı_26

kombine alıyorum aldırıyorum topici açılsın almayanların bir anlamda tezleri çürümüş oldu

Arkadaş bu yeni üye olanların hepsimi dar kafalı, istediğin kadar konu aç biz aptal değiliz bu kadar sene kandırıldığımız yeter.. Orta 2 ye başladığım seneden beri bu açığın üstü kapanacak.. Tam 8 sene dile kolay yeter artık biz yolunacak kaz değiliz..

küçüklüğüne veriyorum bunca yazılanları okumamıslıgına veriyroum....
...sevda değil tutku bizimkisi...
Yukarı
huntürk Liste gör
Deneyimli Yazar

Hun Türk
Yer: altı
Direct Link To This Post Tarih: 24/Tem/2010 saat 14:03
Alıntı yapılan Volkan

Arkadaş ben müşteri miyim ? Hayır..
Bi karşılık bekleyerek sevmiyorum bu takımı ..
Varsın 2 saat tuvaletimi yapmıyı vereyim..
Varsın üzerim ıslansın sırılsıklam olayım..
Ama buraya gelen Yanlı Basın,Rakip taraftar desin ki " Adamlara stad yakışmıyor ama genede nasıl bağlılar takımlarına"..
BİTTİİ..

Alıntı yapılan Volkan

Alıntı yapılan ayyıldız

Zaten kombine almayacak adamların çoğu gelip burada açık kapanmazsa almayacağım yazıyor ya lafım onlara..

Durumun o kadar iyiyse bi tanede bana alsana söz bida yazmam o gelsin bu gelsin diye ..

yorum yok !!
Yukarı
Onur26 Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 24/Tem/2010 saat 14:23
Alıntı yapılan 26

Alıntı yapılan paşalı_26

Yeni üye olupda dar kafalı olmak?Önce karşinizdaki şahıslara hitap şeklinize bi dikkat edin.Böyle bir post atmakla dar kafalı olmak arasındaki alaka nedir?İsteyen istediğini söylemekde özgür değilmi?8 senedir açık tribünün üstü kapanacak diyorsunuz neden daha önce çıkıp tepki vermediniz o zaman?

yaa bende şunu anlamıyorum yeni üye eski üye diye ayrılmasına ayar oluyorum...
Bir gün mutlaka güler şehrine ihanet etmeyenler...
Yukarı
26 ilker 26 Liste gör
Deneyimli Yazar

ilker Kaçan
Yer: Eskisehir
Direct Link To This Post Tarih: 24/Tem/2010 saat 14:32
bu ayrımı 1 ay öncesine kadar yapmıyordum ama her konuda muhalefet olanlara bakıyorm hep yeni üye olan arkadaşlar.. DAR KAFALIDAN kastım madem alacaksın bu konuya girip yorum yapmayacaksın arkadaş milleti tahrik etmenin bi anlamı yok illa birilerinin kafasını gözünmü kıralım.. Bu topik KOMBİNE ALMAYACAKLARIN TOPİĞİ, KANDIRILMAYI YEDİREMEYENLERİN TOPİĞİ, ARTIK BİRŞEYLERİN DEĞİŞMESİNİ İSTEYENLERİN TOPİĞİ..

8 senedir kandırılmak zoruma gitmiyodu ama artık YETER..
Her sabah kaybolup giden bir rüya gibi oldun artık..
Hayat Siyah-Kırmızı..
Yukarı
erman_26 Liste gör
Usta Yazar

Erman
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 24/Tem/2010 saat 14:43

Alıntı yapılan paşalı_26

Yeni eski farketmez. Türlü türlü insan var. Renkdaşlarına aptal ve dar kafalı demedikçe herkes görüşünü bildirir.
Yönetim İSTİFA!
Yukarı
emrahhh Liste gör
Deneyimli Yazar

emrah
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 24/Tem/2010 saat 14:56

bu ayrımı 1 ay öncesine kadar yapmıyordum ama her konuda muhalefet olanlara bakıyorm hep yeni üye olan arkadaşlar.. DAR KAFALIDAN kastım madem alacaksın bu konuya girip yorum yapmayacaksın arkadaş milleti tahrik etmenin bi anlamı yok illa birilerinin kafasını gözünmü kıralım.. Bu topik KOMBİNE ALMAYACAKLARIN TOPİĞİ, KANDIRILMAYI YEDİREMEYENLERİN TOPİĞİ, ARTIK BİRŞEYLERİN DEĞİŞMESİNİ İSTEYENLERİN TOPİĞİ..

ilker yavas kır sen o kafayı gözü  konusmalarına da dikkat et kim nereye ne yazmak istiyosa yazar sen yönetim hatalı protesto edicem almıcam dersin biriside gelir arkadasım yanlıs düşünüyorsun der olur biter sen kimsinki kafa göz kırıyosun ....
...sevda değil tutku bizimkisi...
Yukarı
huntürk Liste gör
Deneyimli Yazar

Hun Türk
Yer: altı
Direct Link To This Post Tarih: 24/Tem/2010 saat 15:44
Tello geldi diye kombine alacaklar İbrahimovic gelse heralde evlerini satıp kulübe bağışlarlar.
Büyük Hun Türk'ü Atilla...
Yukarı
26 ilker 26 Liste gör
Deneyimli Yazar

ilker Kaçan
Direct Link To This Post Tarih: 24/Tem/2010 saat 15:52
Alıntı yapılan emrahhh

ilker yavas kır sen o kafayı gözü  konusmalarına da dikkat et kim nereye ne yazmak istiyosa yazar sen yönetim hatalı protesto edicem almıcam dersin biriside gelir arkadasım yanlıs düşünüyorsun der olur biter sen kimsinki kafa göz kırıyosun ....

sen kimsin ki bana ahkam kesiyosun? Girme o zaman bu topiğe git al kombineni, biz kombine aldırmamak için açtık bu topiği sen ne istiyosan yapabilirsin Wink
Hayat Siyah-Kırmızı..
Yukarı
26 ilker 26 Liste gör
Deneyimli Yazar

ilker Kaçan
Direct Link To This Post Tarih: 24/Tem/2010 saat 16:02
Ben kimse görüşünü bildirmesin demiyorum ki ama adamlar her konuya muhalefet bir oyuncu alındı ertesi gün neden bu alınmadı daha uygundu, sonra bi bakıyorum o oyuncunun sayfasında iyiki alındı harika bi transfer msj sayısını artırmanın bi önemi yok forumun seviyesini koruyalım 3 senedir forumu takip ediyorum ilk defa argo bir kelime kullandım.. Tüm renkdaşlarımdan özür diliyorum
Hayat Siyah-Kırmızı..
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 111112113114115 134>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,547 saniyede hazırlanmıştır