eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2010-11 sezonu kombine ALMIYOR ve ALDIRMIYORUZ

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 108109110111112 134>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
esesserkan26 Liste gör
Usta Yazar

serkan
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 22/Tem/2010 saat 19:34
Kusura bakmayın arkadaşlar ben kimim ki  böyle bir başlık acıyorum.Ben ESKİŞEHİRSPOR'un kötulugunu dusunuyorum.Sızlerden özür dılıyorum.Böyle sacma sapan bır baslık actıgım ıcın.Aylardır sızlerı burada sacma sapan bır konuda 108 sayfa kadar ugrastırdıgım ıcın.Burası bır  fıkır alıs verıs yerı.Burda fıkırler sunulur.Insanlar bu fıkre olumlu veya olumsuz yanıtlarını verır.Ama goruyorum kı gun gectıkce bu baslıkta ınsanlar bırbırlerını kırmaya basladı.Bız eskişehırspor taraftarı,eskişehırspor'umuzun ıyı yerlere gelmesını ıstıyoruz.Burda bırbırımızı kıralım,burda bırbırımıze sen kımsın, nasıl eskişehırspor'lusun dıye tartısalım dıye durmuyoruz.Sevgılı mod  mersajımı aldıysanız bu baslıgı bıran once kılıtlemenızı ıstıyorum.Yoksa bu baslıkta artık hakaretler havada ucusacak.Alanın almayana ,almayanında alana saygısı ve sevgısı kalmamıs.Alan da haklıdır almayanda hakldıır.Neyse bız eskişehırsor taraftarıyız arkadaslar burda kımse takımımızın kotulugunu ısteyecek seyler yazmaz.Herkes kendınce fıkırlerınde haklkıdır.bırde bu konuda fıkrını beyan ettıysen b  kullanıcısı olay bıtmıstır.maıl atarak benım eskişehırsporlulugumu sorgulamak da sana  veya burda baska bırısıne dusmez.Herkese ıyı aksamlar.
ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
26 ilker 26 Liste gör
Deneyimli Yazar

ilker Kaçan
Yer: Eskisehir
Direct Link To This Post Tarih: 22/Tem/2010 saat 20:52
Alıntı yapılan esesserkan26

Kusura bakmayın arkadaşlar ben kimim ki  böyle bir başlık acıyorum.Ben ESKİŞEHİRSPOR'un kötulugunu dusunuyorum.Sızlerden özür dılıyorum.Böyle sacma sapan bır baslık actıgım ıcın.Aylardır sızlerı burada sacma sapan bır konuda 108 sayfa kadar ugrastırdıgım ıcın.Burası bır  fıkır alıs verıs yerı.Burda fıkırler sunulur.Insanlar bu fıkre olumlu veya olumsuz yanıtlarını verır.Ama goruyorum kı gun gectıkce bu baslıkta ınsanlar bırbırlerını kırmaya basladı.Bız eskişehırspor taraftarı,eskişehırspor'umuzun ıyı yerlere gelmesını ıstıyoruz.Burda bırbırımızı kıralım,burda bırbırımıze sen kımsın, nasıl eskişehırspor'lusun dıye tartısalım dıye durmuyoruz.Sevgılı mod  mersajımı aldıysanız bu baslıgı bıran once kılıtlemenızı ıstıyorum.Yoksa bu baslıkta artık hakaretler havada ucusacak.Alanın almayana ,almayanında alana saygısı ve sevgısı kalmamıs.Alan da haklıdır almayanda hakldıır.Neyse bız eskişehırsor taraftarıyız arkadaslar burda kımse takımımızın kotulugunu ısteyecek seyler yazmaz.Herkes kendınce fıkırlerınde haklkıdır.bırde bu konuda fıkrını beyan ettıysen b  kullanıcısı olay bıtmıstır.maıl atarak benım eskişehırsporlulugumu sorgulamak da sana  veya burda baska bırısıne dusmez.Herkese ıyı aksamlar.

sen kimi neden takıyosun ki serkan abi boşver bizim milletimiz yalanlarla kandırılmaya alışmış artık, sen hiç üzme tatlı canını bizim ES ES liliğimizden şüphe eden dönsün aynaya baksın..   Bu konuda takımımızın yararına açılmış bir konuydu ama o kadar dar kafalı adamlar varmış ki aramızda odun misali her konuda salça olmuşlar birilerine, Alacak arkadaşlar bu topiğe girmeyin,              Verilen sözler yerine getirilene kadar ALMIYORUZ ALDIRMIYORUZ..
Her sabah kaybolup giden bir rüya gibi oldun artık..
Hayat Siyah-Kırmızı..
Yukarı
Baba Liste gör
Usta Yazar

Alper Uruş
Yer: EStanbul:)
Direct Link To This Post Tarih: 22/Tem/2010 saat 21:08
"Eskişehir halkı seçkin özelliklerle bezenmiş bir halktır..." (M.K.ATATÜRK)
Kimse kimsenin ESESLİLİĞİNİ SORGULAYAMAZ. Seni de kimse sorgulayamaz. Bu forumda 1 Mayıs'ı, 3 Mayıs'ı, şehitlerimizi, kandil ve bayramlarımızı paylaşıyoruz; bu konu da paylaşılır Serkanım. Seninle aynı düşünmüyorum ben kombine alacağım inşallah ama senin eleştirin ve tepkin bu yönde ise bunu yazarsın da söylersin de...
ARMA bizim, sevda bizimdir Serkan... Hepimizindir... Kanımızın Kızılından ölümüzün yasına, siyahına kadar... Kırgınlık yok, küskünlük yok abimWink Sana da iyi akşamlar olsun bakalım.
(İşin yoksa GS başlığına gel mest olacağın, gurur duyacağın bir şey anlatacağım)
KIZIL bir pıhtı vardı doğduğunda göbeğinde ve KARA bir toprak olacak öldüğünde üzerinde. (VİVA ESES).... protEStler...
Yukarı
hüsnü Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü
Yer: YHT hattı
Direct Link To This Post Tarih: 22/Tem/2010 saat 21:29
Alıntı yapılan Baba

(İşin yoksa GS başlığına gel mest olacağın, gurur duyacağın bir şey anlatacağım)

İşimiz olsada iki elimiz kanda olsa da.....

LOL
# Direnmüdavim....

Yukarı
Baba Liste gör
Usta Yazar

Alper Uruş
Yer: EStanbul:)
Direct Link To This Post Tarih: 22/Tem/2010 saat 21:39
Alıntı yapılan hüsnü

Alıntı yapılan Baba

İşimiz olsada iki elimiz kanda olsa da.....
 LOL 
Ne deyim ağabeyLOL
KIZIL bir pıhtı vardı doğduğunda göbeğinde ve KARA bir toprak olacak öldüğünde üzerinde. (VİVA ESES).... protEStler...
Yukarı
KraL_KızıLcıkLı Liste gör
Yazar

İsimsiz
Direct Link To This Post Tarih: 23/Tem/2010 saat 07:55
Alıntı yapılan 26

Alıntı yapılan KIZILCIKLIEMRAH

ben varım ya le kombine alan :)

Bizi çevresinden görmüyor zzzzz
istisnalar kaideyi bozmaz şekli zz
Dünyada senden başka hiçbir şeyi olmayan biz,
Dünyada senden başka her şeyi olana acırız.
Yukarı
wolfalone3839404142 Liste gör
Deneyimli Yazar

Hakan Çitil
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 23/Tem/2010 saat 18:24
kombineler satılmaya başladımı.. vip kaç para bilen varmı?
nerde kalmıştık?
Yukarı
alyans999 Liste gör
Usta Yazar

serkan nalbant
Yer: İrlanda
Direct Link To This Post Tarih: 23/Tem/2010 saat 18:30
Alıntı yapılan wolfalone3839404142

kombineler satılmaya başladımı.. vip kaç para bilen varmı?

Abi vip in fiyatları gecen sene 1700 liradan başlıyordu 1200 lira 750  lira diye gidiyordu.Bu senede fiyatlar aynıdır.1700 lukler şeref tribününe yakın yerler 1200 luk orta bölümler 750 ise aile tribünü yakınları.Alacaksan vip aktife gidiyorsun abi sana boş olan koltukların şemasını veriyorlar sen stada gidip yerini beğeniyorsunWink
S.nalbant
Yukarı
wolfalone3839404142 Liste gör
Deneyimli Yazar

Hakan Çitil
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 23/Tem/2010 saat 18:32
aboooooooooovvvv çok pahalıymış .. ben yine açığa para biriktireyim.. zaten halil başkan açığı kapatacak.
nerde kalmıştık?
Yukarı
Holiganizma Liste gör
Yazar

Timur
Direct Link To This Post Tarih: 23/Tem/2010 saat 19:57

Başkalarının bedavaya sahip olduğu bilete parayla mı sahip olacağız? İşsiz fakat ESES bağımlısı, başarılı ve durumu olmayan ESES sevdalısı öğrenci gibi hallerde olan kimselere verilmeyen ücretsiz biletler, sözümona Ayder grubu diye anılan Odunpazarlılara ETD26 Yavuz ve avanesine verilmektedir. ETD26 Yavuz'un sürekli yanında gezen birisi bana 10 TL'den bilet satmak istemişti, bedelsiz bilete neden para vereyim ki demiştim. Aynı şekildE SİYASAL PARTİLERE (Sağ - Sol - Orta - İktidar - muhalafet) bedava bilet verilmektdir. Tanıdığım bir arkadaşım bu şekilde maçlara geliyor.

Ben bu sene üniversite mezunu oldum, henüz iş arıyorum. Her Üniversite mezunu iş bulacak diye bir kaide yokmuş, ya bulamazsam? Bu zamana kadar harçlık alıyorduk ya şimdi? Bilete para mı yeter?

eses!
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 108109110111112 134>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,529 saniyede hazırlanmıştır