eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2010-11 sezonu kombine ALMIYOR ve ALDIRMIYORUZ

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 107108109110111 134>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Deli Şahin Liste gör
Yazar

ŞABAN SATIR
Yer: ESKİŞEHİR
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 22/Tem/2010 saat 15:18
Beyler çok ayıp oluyor.Sizler neyin peşindesiniz?İsteyen alsın isteyen almasın size ne?Siz taraftarsanız ister biletle,ister kombineyle,ister tv den maçı izlersiniz kimsede karışamaz.Ama alanları koyuna bezetmek,koyun demeyin koyarız demek çok ayıp şeyler.Daha maçlar başlamadan bir birimizle böyle küfürleşirsek ,rakip takım taraftarına neler yapmayız.Kimse ne yönetim yağcılığı yapsın,nede yönetime sallasın.İşine gelen istediği gibi gider maçlarını seyreder.Ha size şunu söyleyeyim sizin burada atıp tutmalarınız,sallamalarınız yönetimin umurunda değil.Herkes işine baksın.ESESime başarılar dilerim.
Ya kırmızı gülden ayrı yaşamalı,yada dikeninin acılarını hoş görmeli yeğenim.
Yukarı
alyans999 Liste gör
Usta Yazar

serkan nalbant
Yer: İrlanda
Direct Link To This Post Tarih: 22/Tem/2010 saat 15:21
 Hiç kimse suçlu aramasın,asıl suçlu Mariogomez ismindeki çift kimlikli arkadaş.Asıl kimliğiyle yazamadıklarını 2.kimliğiyle yazarak egolarını tatmin ediyor,forumu karıştırdıktan sonra saygı sevgiden bahsediyor daha sonra oturup burada yazılanlara gülüyorAngry
S.nalbant
Yukarı
ESPANA Liste gör
Usta Yazar

ÖMER
Direct Link To This Post Tarih: 22/Tem/2010 saat 15:28

Kombine alacaklar almayacaklara , almayacak olanlarda alacaklara saygı göstermek zorundadır.Bende bu sene tepki maiyetinde almıyacağımı belirrtim aylar önce.Belki aranızda soran olabilir almıcanda ne yapcan gitmeyecenmi maçlara diye? Alırım biletimi giderim.Evet kombineye vereceğim paranın daha fazlasını yıl boyunca bilete vercem fakat toplu bir parayı yıl başında görevini adam gibi yapmayan(transfer dışında) yönetime VERMEYECĞİM.

Alıntı yapılan esesserkan26

Sevgi eylem gerektirir dedik bir allah'ın kulundan haydi o zaman OMUZ OMUZA verip tepkimizi veriyoruz diye öncülük etmedi.NEFER trıbünü yapmıs oldugu acıklamadan dolayı tebrık edıyorum ama bu tepki içinde duyarsız kalmamasını bekliyorum.ESKOD,NEFER,KIZILCIKLI,ALTES,1965'LİLER,26ETD,BANDOESES,KOREOESES artık duyarsız kalmayın ve şu forumda verilen tepkilere ve çağrılara ses verin.Türkcell süper liginde en berbat stadında en pahalı maç izlememize rağmen bu zamana kadar isyan etsekde bu sefer ki isyan bardagın tasdıgını ve bizlerde sabrın kalmadıgını dıle getırıyoruz.Her sezon aynı HALİL'den MASALLAR dinlemek istemiyoruz.Çünkü sana güvenmiyor ve inanmıyoruz.2016 için yapılacak stadda 2020 adaylığına kadar rafa kaldırıldıgına göre mevcut ESKİŞEHİR ATATÜRK STADI hemen MODERNİZE ÇALISMALARINA baslanmalı ve sadece açık trıbunun ustunun kapatılması ıle gecıstırılmemesı ıcın elımızden gelen tepkıyı de koymakda sonuna kadar kararlıyız.Sayın YÖNETİM;

1-ESKİŞEHİR ATATÜRK STADI zemini açık trıbunun alt sıralarında mac ızlenebılmesı ıcın gereken mesafeye ındırılene kadar;
2-ESKİŞEHİR ATATÜRK STADI üstü eskişehirspor taraftarına layık ve akustık dusunerek kapatılana kadar;
3-ESKİŞEHİR ATATÜRK STADI kale arkaları yapımına baslanana kadar;
4-ESKİŞEHİR ATATÜRK STADI giriş,cıkısları,tuvaletleriive trıbunlerın temızlıgı bız taraftarın bır gelır kapısı degıl;bu klubun sahıbı oldugumuzu ve en ıyılerıne layık oldugumuzu anladıgınız zamana kadar;
5-ESKİŞEHİRSPOR TARAFTARININ gelir düzeyine göre uçuk kacık kombıne bılet fıyatları ve bilet fıyatlarından vazgecene kadar;

KOMBİNE ALMIYOR VE ALDIRMIYORUZ!!!!

sevgi eylem gerektirir için düzenlenecek tepki yürüyüşü içinde kongreden önce yapılmasının ve bir basın açıklaması ile sartlarımızın ve yerıne getırılmezse tepkılerın devam edecegını bıldırmelıyız.Eğer ki yukarıda saymıs oldugumuz dernek ve gruplarımız bu cagrımıza ses vermezlerse bizlerde forumdaki taraftarlar ve yakın tanıdıgımız arkadaslara haber vererek tepkımızı dıle getırmelıyız.

Bu başlığın amacı boş boş oturup konuşmaktansa hiç olmazsa sanalda olsa birşeyler yapılsın , bazı dinamikler harekete geçsin diye açılmıştı.Fakat 2 ayda başlık kombine alanlar ile almayanların karşılıklı birbirlerine laf sokma platformuna döndü.Herkes karşı görüşlere saygı duymayı bilse hiç böyle olumsuz şeyler yaşanmayacak ama bizler kendi düşündüğümüzün zıttını düşünen birinin hemen düşüncesini değiştirmeye çalışıyoruz , değiştirmezsede ya hakaret ediyoruz yada küfür ediyoruz.

Eğer başlık bundan sonrada böyle devam edecekse kapanması daha hayırlı olur.

Alıntı yapılan Murat Diri

Bakın arkadaşlar hepiniz tepki diyorsunuz ama bir kıvılcım bile yok kimse bu konu hakkında hiçbir icraat yapmıyor reelde hep sanalda kalıyor söylemleriniz.
Tutturmuşsunuz bir bedava bilet olayı bakın NEFER-KIZILCIKLI zaten açıklamalarını yaptı bedava bilet istemiyoruz versenizde bu saaatten sonra kimse almaz diye çünkü guruplar manevi olarak çok yıprandı bu olaylar yüzünden art niyetli kişiler kendi menfaatleri doğrultusunda kullandı her neyse ayrıca yönetimde bedava bilet olayının bittiğini açıkladı Mustafa Abiyle konuştuğumda da kesinlikle istemediğimizi belirttim kendiside ben de sonuna kadar arkanızdayım staddan bu pislikleri hep beraber temizleyelim dedi. Yani bedava bilet vermeyeceğini açıkladı zaten yönetim.

Fakat burada Açığın üzerinin kapatılmaması Yeni sezon LİGTV'nin Eskişehirsporumuzun maçlarını yayınlayacak olması vb. sebeplerden dolayı kombine fiyatlarının da yüksek olması nedeniyle kombine almama hakkı herkesin vardır istediğini de bu konuda bilgilendirir isterse aldırır isterse aldırmaz.

Eğer birlikte olur hepberaber hareket edersek tribünleri çok rahat temizleyebiliriz büyük küçük herkes birbirine gereken saygıyı gösterdiği sürece tribünlerimizde hiçbir kargaşa yaşanmaz zaten fakat önce birlik olalım daha sonra bir tepki vermek istedğimiz zaman bunu duyurduğumuz zaman en az 2BİN kişi toplanalım ki ne denli güçlü olduğumuz anlaşılsın zaten Eskişehirsporumuza hizmet eden bir dernek yok 26 EDT'nin NEFER-KIZILCIKLI guruplarıyla hiçbirşekilde alakası yoktur Bizler bu derneği kesinlikle tanımıyoruz. Kesinlikle bizlerin temsilcisi değildir mevcut başkanı ve yönetimi zaten toplasan 10 kişidirler Yavuzun öyle göstermelik yönetimidir Neyse bizler Eskişehirspor taraftarları olarak yeni bir taraftar derneği kurmaya çalışıyoruz inşallah olacakta bunda Bandodan Kareodan ÜNİESES'ten Şişenköftelerden Pişen Köftelerden Seni yalnız bırakırmıyızdan NEFER-KIZILCIKLI-ALTES'ten ESKOD'dan 65'lilerden Gurbet oluşumlarından Falanına filanına kadar herkesten en az bir temsilci olacak şekilde bir dernek kurma aşamasındayız umarım istediğimiz ve özlediğimiz bir dernek olur kurarız taraftarımızı tek çatı altında toplarız bütün organizasyonlarımızı tek bir elden yaparız tek ses oluruz. İşte tek ses olduğumuz gün öyle bir tepki gösteririz ki Eskişehir tarihinde ilk olur ama öncelikle herkes buna inanmalı ve yardımcı olmalı o zaman yönetim taraftarın gerçek güvünüde görür görmesede gösteririz.

Son olarak böyle forumda bir yerlere varamayız büyük çaplı bir toplantı düzenleyip orada görüşlerimizi geçmişe bakmadan ileriye dönük bir şekilde yapmalıyız yeni sezon öncesi. saygılarımla...

Murat Abi gibi bir büyüğümüzün de bu konu hakkında fikri çok önemli.Umarım yazıda da belirtildiği gibi yeni sezon öncesi  büyük çaplı bir toplantı yapılıp bazı şeyler konuşulur.Çünkü artık bazı şeylerin değimesi gerekiyor.Özellikle yönetimin gözündeki KOYUN TARAFTAR imajının değişmesi gerekiyor.Bu klübün gerçek sahibi Eskişehirsspor taraftarıdır.Hiçkimse taraftarı koyun yerine koyup ,zaten tepki veremezler deyip yalanlarla taraftarı kandıramaz.

FATİHİN İSTANBUL'U FETHETTİĞİ YAŞTASIN

https://twitter.com/#!/ESPANAA
Yukarı
esesozgur Liste gör
Usta Yazar

ozgur
Yer: Lİ
Direct Link To This Post Tarih: 22/Tem/2010 saat 15:43
Alıntı yapılan Deli Şahin

Beyler çok ayıp oluyor.Sizler neyin peşindesiniz?İsteyen alsın isteyen almasın size ne?Siz taraftarsanız ister biletle,ister kombineyle,ister tv den maçı izlersiniz kimsede karışamaz.Ama alanları koyuna bezetmek,koyun demeyin koyarız demek çok ayıp şeyler.Daha maçlar başlamadan bir birimizle böyle küfürleşirsek ,rakip takım taraftarına neler yapmayız.Kimse ne yönetim yağcılığı yapsın,nede yönetime sallasın.İşine gelen istediği gibi gider maçlarını seyreder.Ha size şunu söyleyeyim sizin burada atıp tutmalarınız,sallamalarınız yönetimin umurunda değil.Herkes işine baksın.ESESime başarılar dilerim.

İşte aklı başında bir yorum.

Yönetimin bazı sorumluluklarını yerine getirmediği için (stad konusunda,şeffaflık konusunda)Kombine almayarak tepki göstermek etkili bir çözüm mü ilk başta bu tartışılmalı.
Kombine almayarak yönetimimi yoksa kendimizimi zarara uğratıyoruz belli değil.(maddi bakımdan)Çünkü her maça giden bir insan kombinenin fiyat konusunda kendisi için daha cazip geleceğini bilir.Tamam maçlara gitmeyeceğim diyebilirsiniz evde oturup ligtv den maçı izlerim ne olucak ama evim stada 200 -300 metre ötedeyse stadtaki o gürültüyü o tezahüratları duyuyorken kendinizi nasıl frenliyeceksiniz.Ben şahsen kendimi tutamam.DAha bunu maç öncesi var.Çarşıda formayla dolaşmak,biryerlerde oturup tezahüratlar yapmak vs.bunları yaptıktan sonra eve gidip maçı nasıl  ligtv den izleyeceksiniz.Can dayanmaz valla..

Gelin sizde kombine alın tepkiyi hep beraber stadta verelim.
Gerekirse alkışlarla,pankartlarla,tezahüratlarla...
Syg.

Hayatta 2 şeye güvenirim;biri aynaya baktığımda gördüğüme diğeri yukarı baktığımda göremediğime..
Sagopa
Yukarı
Baba Liste gör
Usta Yazar

Alper Uruş
Yer: EStanbul:)
Direct Link To This Post Tarih: 22/Tem/2010 saat 15:52
Bu kombine olayında bir tek şeyi lütfen unutmayın...
Kombine alacak olan ES ES'e destek için bunu alıyor.

KIZIL bir pıhtı vardı doğduğunda göbeğinde ve KARA bir toprak olacak öldüğünde üzerinde. (VİVA ESES).... protEStler...
Yukarı
Berkay ÇİFTER Liste gör
Usta Yazar

Berkay
Direct Link To This Post Tarih: 22/Tem/2010 saat 16:42
Öncelikle konunun başlığı yanlış ALDIRMIYORUZ ! ' A ' kişisi yönetimin yaptıklarını beğenir,transferleri beğenir kombinesini alır. ' B ' kişisi transferleri beğenmez,açığın üstü kapatılmıyor diye kombinesini almaz.ALDIRMIYORUZ derken olaya çok geniş değinilmiş.Sonuçta özgür bir ülkede yaşıyoruz isteyen istediğini yapar.Kombine alan kişininde kendine göre görüşleri var almayan kişininde.Ayrıca kombine almakta kulübe zarar vermez tam tersine yararı olur.Bırakalım herkes kendi kararını kendi versin.Konu açılmış güzel hoş kimin neden neyi protesto ettiği ortada.İnsanlar konuyu okur aklına yatarsa kombinesini almaz yatmazsa alır bu kadar basit.
Yukarı
BoraKılınç Liste gör
Yazar

Bora Kılınç
Direct Link To This Post Tarih: 22/Tem/2010 saat 17:11
4-ESKİŞEHİR ATATÜRK STADI giriş,cıkısları,tuvaletleriive trıbunlerın temızlıgı bız taraftarın bır gelır kapısı degıl;bu klubun sahıbı oldugumuzu ve en ıyılerıne layık oldugumuzu anladıgınız zamana kadar;

bişey söyliyimmi burda tuvaleti pisleten çıkışları girişleri pisleten varlıklar var ben isimlerini biliyorum birde burda gelmişler temzilenmesse kombine almam diyor

madem temiz kullanmak istiyon temiz bırakıcaksın abicim görürsende uyarcaksın
sen orayı pisletip burda almam etmem yönetime hi çbi şekilde sallayamazsın
Yukarı
~ERHAN~ Liste gör
Usta Yazar

ERHAN DLAPCI
Yer: İSTANBUL
Direct Link To This Post Tarih: 22/Tem/2010 saat 18:09
bugün aktif aş. ye gittim..
--kombineLer daha baskıdan çıkmadı dediLer ,,,,,,,bende sitemizde kombine aLan kişiLer oLduğunu söyLedim..biz emek çaba para biriktirip kombine aLıyoruz her sene ama bakın daha biLet çıkmadan kombine aLdık diyenLer oLuyor yoksa yönetim mi verdi beLeş biLet diye dedim, biz bu yönetimLe anLaştığımızı düşünüyordum dedim
---vaLLa mümkün değiL çünkü daha baskıdan çıkmadı ,zaten böyLe bir şey bu sene oLmaz, yönetim neden istesin taraftar arasında kargaşa oLmasını dedi....
bunu sizLerLe payLaşmak istedim renkdaşLarım AMA BENİM DÜŞÜNCEM YÖNETİM AÇIKLAMA YAPMAYANA KADAR TENEZZÜL ETMEM KOMBİNE ALMAYA,,,,geçen sene gidemediğim kadar depLasman yapmayı düşnüyoruz..
Yukarı
Deli Şahin Liste gör
Yazar

ŞABAN SATIR
Direct Link To This Post Tarih: 22/Tem/2010 saat 18:27
Mantıklı olun kardeşim basılmayan kombinenin nesini dağıtacaklar?
Ya kırmızı gülden ayrı yaşamalı,yada dikeninin acılarını hoş görmeli yeğenim.
Yukarı
~ERHAN~ Liste gör
Usta Yazar

ERHAN DLAPCI
Yer: İSTANBUL
Direct Link To This Post Tarih: 22/Tem/2010 saat 19:06
burada yazıyorLar biz okuyoruz ..
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 107108109110111 134>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50