eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2010 LYS

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1112131415 26>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
alikula Liste gör
Deneyimli Yazar

Ali KULA
Online Durum: Offline
  Alıntı alikula Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Tem/2010 saat 23:55
Bugünki basın toplantısını ben de izledim. Sanki bana geçmiş ÖSYM ve YÖK başkanlarının geçmişteki hataları, yanlışları garibim şu andaki başkan Prof. Dr. Ünal YARIMAĞAN'ın üzerinde bir yük gibi.

Adam hakikaten iyi niyetli, bu ülke Kemal GÜRÜZ, Fethi TOKER gibi isimleri gördü. Hata yaptığını kabul etmeyen, yapılan hatayı adaylara yükleyen ne tipleri başkan, başkan yardımcısı, üst düzey yönetici olarak gördük.

Bu başkan hakikaten iyi niyetli, ama üzerinde geçmiş hataların ağırlığı var, bir de şu andaki hükümetin de anlaşılmaz tavırları da eklenince adamı zorda bırakmaya yetiyor .

Ben bugünkü toplantıdaki izlenimim budur.
Yukarı
typhones Liste gör
Yazar

tayfun
Yer: eskişehir
  Alıntı typhones Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Tem/2010 saat 10:48
arkadaşlar 2.öğrenim olunca saatleri falan nasıl oluyor okuyan varsa anlatabilirmi zorlanılır mı
her zaman her yerde ESES
Yukarı
esesli_asik Liste gör
Usta Yazar

SEMİH
Yer: Turkey
  Alıntı esesli_asik Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Tem/2010 saat 11:43
Alıntı yapılan typhones

arkadaşlar 2.öğrenim olunca saatleri falan nasıl oluyor okuyan varsa anlatabilirmi zorlanılır mı
5te başlar okuduğun fakülteye göre bitiş saati değişir ama 10 gibi biter.Düzenli biriysen zorlanırsın ama sabah uykum tatlıdır dersen çok rahat edersin.Maddi külfetide var olayın sıralaman iyiyse bir çıta daha altta olan üniversite 1. öğretim okumanı tavsiye ederim.
Yukarı
typhones Liste gör
Yazar

tayfun
  Alıntı typhones Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Tem/2010 saat 13:42
Alıntı yapılan esesli_asik

Alıntı yapılan typhones

5te başlar okuduğun fakülteye göre bitiş saati değişir ama 10 gibi biter.Düzenli biriysen zorlanırsın ama sabah uykum tatlıdır dersen çok rahat edersin.Maddi külfetide var olayın sıralaman iyiyse bir çıta daha altta olan üniversite 1. öğretim okumanı tavsiye ederim.

teşekkürler
her zaman her yerde ESES
Yukarı
arslankaya_26 Liste gör
Deneyimli Yazar

ARSLANKAYA
Yer: KIRIM
  Alıntı arslankaya_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Tem/2010 saat 14:37
Alıntı yapılan typhones

Alıntı yapılan typhones

teşekkürler

2. öğretim için parayla akşama kadar yatma hakkı diyorlar.bir de 2.öğretimde okuyanlar için gece yaşayıp gün ışığı görmeyen insanlar derler.Big%20smile
ÜNİESES (ANADOLU)
http://www.unieses.org/
Yukarı
emrahhh Liste gör
Deneyimli Yazar

emrah
  Alıntı emrahhh Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Tem/2010 saat 14:43
Alıntı yapılan arslankaya_26

Alıntı yapılan typhones

Alıntı yapılan typhones

teşekkürler

2. öğretim için parayla akşama kadar yatma hakkı diyorlar.bir de 2.öğretimde okuyanlar için gece yaşayıp gün ışığı görmeyen insanlar derler.Big%20smile

eğer ailenin maddi durumu iyiyse bence yazabilirsin derslerin zamanları bölümlere ve okuluna göre değişiyor bitiş saatleride 10 u gecmiyor oda cok nadiren hocana baglı yani puan olarak dusuk oldugu için dediğim gibi parasal duruma göre yazabilirsin cunku donemlik 700-800 tl oduyosun kredide cıkmıyor harç için  eskişehir içi yazcaksan zaten maddi acıdan cok dusunmene gerek yok sonucta sehir dısına gitsen bunun kat kat fazlasını ahrcıyacaksın bölüm istediğin bölümse maddi açıdanda bir sorun yoksa iyi bile olabliyor uyku acısından ustune calısmak istersen gunduz iş bile bulablirsin sabahtan part time genelde 3 civarı baslıyor nadiren 1 de baslayan olablir...
...sevda değil tutku bizimkisi...
Yukarı
kraleses Liste gör
Usta Yazar

Özer
Yer: Çorlu
  Alıntı kraleses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Tem/2010 saat 13:16
Ösym sitesinde açıklama yapmış. Mf-4 puan türünde başarı sıralamalarda yanlışlık oldu diye. Mf-4 puan türüyle girecekler tekrar kontrol etsin sonuçlarını, sıralamalarında bir değişiklik görebilirler. Benim sıralama nerdeyse 10 bin kadar oynamış geriye, birçok arkadaşımında öyle, o civarda.  Gerçi başlarda yer alan adaylarda çok farklılık olmadığı söyleniyor bi yandan. Ama nasıl oluyorda açıklanmış sonuçlar tekrar değiştiriliyor, bunun mazareti nedir bilemiyorum. Allah herkese kolaylık versin... Angry

Yukarı
eses_li_26 Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı eses_li_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Tem/2010 saat 13:23
TM ile MF4 arasında ortak alan yok diye Tmlerin MF 4 puanı(alan içi) hesaplanmamıştı. Unutkan ÖSYM kent içi tasarının ortak alan olduğunu hatırlayınca tmlerinde alan içi mf4 puanını hesaplamış.
Yukarı
Argon18 Liste gör
Deneyimli Yazar

Onur
Yer: Ankara
  Alıntı Argon18 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Tem/2010 saat 13:25
Benim kayınçoda 122.000 lerdeyken 139.000 lere geriledi. Böyle hata nasıl oluyor. 17 bin kişi nerden çıktı araya girdi. Hata nasıl oldu. Anlaşılır gibi değil. Klavuz basarlar unuttuk hata yaptık derler. Açıklanan sıralamalar değişir. Sorular yanlış çıkar. Bi sınavı iptal etmedikleri kaldı.

bu kurumun, insanların hayatıyla ilgili bir konuda ne kadar gayri ciddi olduğunu gösteriyor.

Gerçi deveye sormuşlar neren eğri diye. O da nerem düzki demiş...
Küme düşmesek iyi!
Yukarı
ali_9292 Liste gör
Usta Yazar

Ali Özen
Yer: Manisa
  Alıntı ali_9292 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Tem/2010 saat 15:28

Ösym 40'a yakın sınav yapıyor ve her sene yeni sınavlar ekleniyor.Ne personel sayısı ne de niteliği değiştiriliyor.Durmadan sınav düzenleyip sonuç açıklıyor.O da yetmezmiş gibi Öss de bölündü.Hataları kabul edilemez ama sonraki seneler için yeni bir kurum açılmalı ve ya personel sayısı arttırılmalı ÖSYM'nin.Yoksa her sene bu hatalar artarak devam edecek.Bir tek ehliyet sınavı kaldı ayrı yapılan sınav yakında onu da verirler ÖSYM'ye.Benim de 22 kişi gerilemiş sıralamam ama söylediğim gibi hata ÖSYM kadar bunlara önlem almayanlarda

Her Zaman Her Yerde En Büyük Es-Es
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1112131415 26>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,531 saniyede hazırlanmıştır