eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2010-11 sezonu kombine ALMIYOR ve ALDIRMIYORUZ

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 979899100101 134>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Ati_Kaan Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Madrid
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 19/Tem/2010 saat 16:00
Murat Diri önderliğinde bu yıl atılacak adımların tamamı,seneye tribünümüze başbaşka bir gözle bakabileceğimizin göstergesi...
Nefer
Yukarı
besyo26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Ceylan
Yer: Esk.
Direct Link To This Post Tarih: 19/Tem/2010 saat 16:05

Hem tebrik,hem destek... Canı gönülden...

'Meftunuyuz Hayranıyız '
Yukarı
ahmet26dt Liste gör
Deneyimli Yazar

ahmet
Yer: ankara
Direct Link To This Post Tarih: 19/Tem/2010 saat 16:27
umarım söylenenler uygulanabılır 3-5hafta degıl butun sezona yayılabılır.. ama cok onemlı adımlar atılmıs gorunen o ki, kızılcıklı ve nefere guvenıyorum, kendı gruplarındakı curuk elmalara en sert sekılde tepkı gosterırler umarım..
gecen sene deplasmanlar dahıl 34macın 10unda kavga cıktı muhtemelen.. ınsallah seneye hıc bır sekılde bu tur olaylara neden olmayız
Yukarı
Curva_Eses Liste gör
Usta Yazar

Mert
Direct Link To This Post Tarih: 19/Tem/2010 saat 16:43
Alıntı yapılan Murat Diri

Bakın arkadaşlar hepiniz tepki diyorsunuz ama bir kıvılcım bile yok kimse bu konu hakkında hiçbir icraat yapmıyor reelde hep sanalda kalıyor söylemleriniz.
Tutturmuşsunuz bir bedava bilet olayı bakın NEFER-KIZILCIKLI zaten açıklamalarını yaptı bedava bilet istemiyoruz versenizde bu saaatten sonra kimse almaz diye çünkü guruplar manevi olarak çok yıprandı bu olaylar yüzünden art niyetli kişiler kendi menfaatleri doğrultusunda kullandı her neyse ayrıca yönetimde bedava bilet olayının bittiğini açıkladı Mustafa Abiyle konuştuğumda da kesinlikle istemediğimizi belirttim kendiside ben de sonuna kadar arkanızdayım staddan bu pislikleri hep beraber temizleyelim dedi. Yani bedava bilet vermeyeceğini açıkladı zaten yönetim.

Fakat burada Açığın üzerinin kapatılmaması Yeni sezon LİGTV'nin Eskişehirsporumuzun maçlarını yayınlayacak olması vb. sebeplerden dolayı kombine fiyatlarının da yüksek olması nedeniyle kombine almama hakkı herkesin vardır istediğini de bu konuda bilgilendirir isterse aldırır isterse aldırmaz.

Eğer birlikte olur hepberaber hareket edersek tribünleri çok rahat temizleyebiliriz büyük küçük herkes birbirine gereken saygıyı gösterdiği sürece tribünlerimizde hiçbir kargaşa yaşanmaz zaten fakat önce birlik olalım daha sonra bir tepki vermek istedğimiz zaman bunu duyurduğumuz zaman en az 2BİN kişi toplanalım ki ne denli güçlü olduğumuz anlaşılsın zaten Eskişehirsporumuza hizmet eden bir dernek yok 26 EDT'nin NEFER-KIZILCIKLI guruplarıyla hiçbirşekilde alakası yoktur Bizler bu derneği kesinlikle tanımıyoruz. Kesinlikle bizlerin temsilcisi değildir mevcut başkanı ve yönetimi zaten toplasan 10 kişidirler Yavuzun öyle göstermelik yönetimidir Neyse bizler Eskişehirspor taraftarları olarak yeni bir taraftar derneği kurmaya çalışıyoruz inşallah olacakta bunda Bandodan Kareodan ÜNİESES'ten Şişenköftelerden Pişen Köftelerden Seni yalnız bırakırmıyızdan NEFER-KIZILCIKLI-ALTES'ten ESKOD'dan 65'lilerden Gurbet oluşumlarından Falanına filanına kadar herkesten en az bir temsilci olacak şekilde bir dernek kurma aşamasındayız umarım istediğimiz ve özlediğimiz bir dernek olur kurarız taraftarımızı tek çatı altında toplarız bütün organizasyonlarımızı tek bir elden yaparız tek ses oluruz. İşte tek ses olduğumuz gün öyle bir tepki gösteririz ki Eskişehir tarihinde ilk olur ama öncelikle herkes buna inanmalı ve yardımcı olmalı o zaman yönetim taraftarın gerçek güvünüde görür görmesede gösteririz.

Son olarak böyle forumda bir yerlere varamayız büyük çaplı bir toplantı düzenleyip orada görüşlerimizi geçmişe bakmadan ileriye dönük bir şekilde yapmalıyız yeni sezon öncesi. saygılarımla...

ClapClapClap
ESKİŞEHİRSPOR & BORUSSIA DORTMUND
Yukarı
Eses İmparatorlugu Liste gör
Usta Yazar

Efsane
Yer: Aşk-ı Şehir
Direct Link To This Post Tarih: 19/Tem/2010 saat 20:04
Murat Diri'nin yazısını yeni okudum.Umarım Tribünlerimizi çürük elmelardan temizleyebilecek,Tek çatı altında,Bir SÖZün çıktığı bir oluşumu gerçekleştirebiliriz.Bu herkesin Temennisidir.O zaman tepkilerimizi ve düşüncelerimizi daha güçlü dile getirebiliriz
Kırmızı İsyanın Rengidir
Yukarı
Abdullah 26 Liste gör
Yazar

Abdullah
Direct Link To This Post Tarih: 19/Tem/2010 saat 21:46
işte beklediğim birlik bu.
seyirci nasıl olur görsün herkes.
Yukarı
wolfalone3839404142 Liste gör
Deneyimli Yazar

Hakan Çitil
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 19/Tem/2010 saat 22:21
murat diri sen adamsın  menfaatsiz mert dürüst.. ben 32 senedir tüm trübün lderlerini tanırım en merti sen çıktın ... hep arkandayız... hemde inanamayacagın insanlarla .. yeterki sen emret... alnından öpüyorum yiğit Türk insanı
nerde kalmıştık?
Yukarı
anil_es Liste gör
Usta Yazar

Anıl
Yer: Solhan/Bingol
Direct Link To This Post Tarih: 19/Tem/2010 saat 22:23

Bakın arkadaşlar hepiniz tepki diyorsunuz ama bir kıvılcım bile yok kimse bu konu hakkında hiçbir icraat yapmıyor reelde hep sanalda kalıyor söylemleriniz.Tutturmuşsunuz bir bedava bilet olayı bakın NEFER-KIZILCIKLI zaten açıklamalarını yaptı bedava bilet istemiyoruz versenizde bu saaatten sonra kimse almaz diye çünkü guruplar manevi olarak çok yıprandı bu olaylar yüzünden art niyetli kişiler kendi menfaatleri doğrultusunda kullandı her neyse ayrıca yönetimde bedava bilet olayının bittiğini açıkladı Mustafa Abiyle konuştuğumda da kesinlikle istemediğimizi belirttim kendiside ben de sonuna kadar arkanızdayım staddan bu pislikleri hep beraber temizleyelim dedi. Yani bedava bilet vermeyeceğini açıkladı zaten yönetim.Fakat burada Açığın üzerinin kapatılmaması Yeni sezon LİGTV'nin Eskişehirsporumuzun maçlarını yayınlayacak olması vb. sebeplerden dolayı kombine fiyatlarının da yüksek olması nedeniyle kombine almama hakkı herkesin vardır istediğini de bu konuda bilgilendirir isterse aldırır isterse aldırmaz. Eğer birlikte olur hepberaber hareket edersek tribünleri çok rahat temizleyebiliriz büyük küçük herkes birbirine gereken saygıyı gösterdiği sürece tribünlerimizde hiçbir kargaşa yaşanmaz zaten fakat önce birlik olalım daha sonra bir tepki vermek istedğimiz zaman bunu duyurduğumuz zaman en az 2BİN kişi toplanalım ki ne denli güçlü olduğumuz anlaşılsın zaten Eskişehirsporumuza hizmet eden bir dernek yok 26 EDT'nin NEFER-KIZILCIKLI guruplarıyla hiçbirşekilde alakası yoktur Bizler bu derneği kesinlikle tanımıyoruz. Kesinlikle bizlerin temsilcisi değildir mevcut başkanı ve yönetimi zaten toplasan 10 kişidirler Yavuzun öyle göstermelik yönetimidir Neyse bizler Eskişehirspor taraftarları olarak yeni bir taraftar derneği kurmaya çalışıyoruz inşallah olacakta bunda Bandodan Kareodan ÜNİESES'ten Şişenköftelerden Pişen Köftelerden Seni yalnız bırakırmıyızdan NEFER-KIZILCIKLI-ALTES'ten ESKOD'dan 65'lilerden Gurbet oluşumlarından Falanına filanına kadar herkesten en az bir temsilci olacak şekilde bir dernek kurma aşamasındayız umarım istediğimiz ve özlediğimiz bir dernek olur kurarız taraftarımızı tek çatı altında toplarız bütün organizasyonlarımızı tek bir elden yaparız tek ses oluruz. İşte tek ses olduğumuz gün öyle bir tepki gösteririz ki Eskişehir tarihinde ilk olur ama öncelikle herkes buna inanmalı ve yardımcı olmalı o zaman yönetim taraftarın gerçek güvünüde görür görmesede gösteririz.Son olarak böyle forumda bir yerlere varamayız büyük çaplı bir toplantı düzenleyip orada görüşlerimizi geçmişe bakmadan ileriye dönük bir şekilde yapmalıyız yeni sezon öncesi. saygılarımla...

bizim gibi taraftara murat diri gibi tribun liderleri yakisir.
KÖRFEZİN KIRMIZI ŞİMŞEKLERİYİZ!!

Yukarı
yassax26 Liste gör
Yazar

ali
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 19/Tem/2010 saat 22:27

Bakın arkadaşlar hepiniz tepki diyorsunuz ama bir kıvılcım bile yok kimse bu konu hakkında hiçbir icraat yapmıyor reelde hep sanalda kalıyor söylemleriniz.Tutturmuşsunuz bir bedava bilet olayı bakın NEFER-KIZILCIKLI zaten açıklamalarını yaptı bedava bilet istemiyoruz versenizde bu saaatten sonra kimse almaz diye çünkü guruplar manevi olarak çok yıprandı bu olaylar yüzünden art niyetli kişiler kendi menfaatleri doğrultusunda kullandı her neyse ayrıca yönetimde bedava bilet olayının bittiğini açıkladı Mustafa Abiyle konuştuğumda da kesinlikle istemediğimizi belirttim kendiside ben de sonuna kadar arkanızdayım staddan bu pislikleri hep beraber temizleyelim dedi. Yani bedava bilet vermeyeceğini açıkladı zaten yönetim.Fakat burada Açığın üzerinin kapatılmaması Yeni sezon LİGTV'nin Eskişehirsporumuzun maçlarını yayınlayacak olması vb. sebeplerden dolayı kombine fiyatlarının da yüksek olması nedeniyle kombine almama hakkı herkesin vardır istediğini de bu konuda bilgilendirir isterse aldırır isterse aldırmaz. Eğer birlikte olur hepberaber hareket edersek tribünleri çok rahat temizleyebiliriz büyük küçük herkes birbirine gereken saygıyı gösterdiği sürece tribünlerimizde hiçbir kargaşa yaşanmaz zaten fakat önce birlik olalım daha sonra bir tepki vermek istedğimiz zaman bunu duyurduğumuz zaman en az 2BİN kişi toplanalım ki ne denli güçlü olduğumuz anlaşılsın zaten Eskişehirsporumuza hizmet eden bir dernek yok 26 EDT'nin NEFER-KIZILCIKLI guruplarıyla hiçbirşekilde alakası yoktur Bizler bu derneği kesinlikle tanımıyoruz. Kesinlikle bizlerin temsilcisi değildir mevcut başkanı ve yönetimi zaten toplasan 10 kişidirler Yavuzun öyle göstermelik yönetimidir Neyse bizler Eskişehirspor taraftarları olarak yeni bir taraftar derneği kurmaya çalışıyoruz inşallah olacakta bunda Bandodan Kareodan ÜNİESES'ten Şişenköftelerden Pişen Köftelerden Seni yalnız bırakırmıyızdan NEFER-KIZILCIKLI-ALTES'ten ESKOD'dan 65'lilerden Gurbet oluşumlarından Falanına filanına kadar herkesten en az bir temsilci olacak şekilde bir dernek kurma aşamasındayız umarım istediğimiz ve özlediğimiz bir dernek olur kurarız taraftarımızı tek çatı altında toplarız bütün organizasyonlarımızı tek bir elden yaparız tek ses oluruz. İşte tek ses olduğumuz gün öyle bir tepki gösteririz ki Eskişehir tarihinde ilk olur ama öncelikle herkes buna inanmalı ve yardımcı olmalı o zaman yönetim taraftarın gerçek güvünüde görür görmesede gösteririz.Son olarak böyle forumda bir yerlere varamayız büyük çaplı bir toplantı düzenleyip orada görüşlerimizi geçmişe bakmadan ileriye dönük bir şekilde yapmalıyız yeni sezon öncesi. saygılarımla...

İşte bu!Tribünlerdeki aklıselim taraftarlarda bunu istiyordu.Sizin gibi yüksek Eskişehirsporluluk bilincindeki kardeşlerimizle bu davada her zaman olacağım ve daima destek vereceğim.
Atılan bu adımlar yakın zamanda hedefe varacaktır.
ESkisi <font color="red">Banderas_26
Yukarı
oner Liste gör
Usta Yazar

öner
Yer: Doktorlar
Direct Link To This Post Tarih: 19/Tem/2010 saat 22:34
Murat Diri'yi tebrik ediyorum. Yazdıklarına bakılırsa Eskişehirspor ile ilgili, tribünlerle ilgili çok güzel hedefleri var. Eskişehirspor tribünleri biryerlere gelecekse Murat Diri gibi insanlar sayesinde gelecektir. 26 Etd'yi tanımaması benim için çok önemli mesela. Bu zor yolda başarılar diliyorum. Şişen Köfteler olarak ismimizin anılması da güzel olmuş ayrıca :)
Cennettir Bu Dünya Seni Sevene, Gerçek Olur Her Rüya ES-ES'liyim Diyene...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 979899100101 134>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,563 saniyede hazırlanmıştır