eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2010-2011 Sezonu Kombine ve Bilet Fiyatları

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3738394041 161>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
erman123 Liste gör
Deneyimli Yazar

Serhan Etli
Yer: Estanbul
Online Durum: Offline
  Alıntı erman123 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Tem/2010 saat 09:49
Alıntı yapılan menderes26

Alıntı yapılan RyL

Bu peşin fiyatı oluyor sanırım. Taksitle biraz daha fazla oluyordur heralde, kredi kartı falan kullanmıyorum kimse de bana kredi kartını vermez zaten :D peşinde beni aşar. Bilet ile girsen 3 İstanbul 150 lira oluyor zaten, sadece bu maçlar için kombine çıkarılması mümkün olur mu acaba ?   

niyeki onlar özel takımmı? gaziantepten bucaspordan ne farkı varki onların?
Allah allah o maçlara 50TL bilet parasını kim ödedi o zaman?
Yeter ki sen yürekten oyna..
Yukarı
RyL Liste gör
Usta Yazar

Murat
  Alıntı RyL Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Tem/2010 saat 09:53

Alıntı yapılan RyL

Bu peşin fiyatı oluyor sanırım. Taksitle biraz daha fazla oluyordur heralde, kredi kartı falan kullanmıyorum kimse de bana kredi kartını vermez zaten :D peşinde beni aşar. Bilet ile girsen 3 İstanbul 150 lira oluyor zaten, sadece bu maçlar için kombine çıkarılması mümkün olur mu acaba ?   

Mantıklı şeyler yaz kardeşim şuraya laf olsun diye yazma. Bilet ücretleri konuşuluyor burada bu 3 takım 150 lira, diğerleri 75 lira.. özel, sıradan takımı senden mi öğrenicem
Yukarı
menderes26 Liste gör
Usta Yazar

birkan
Yer: eskişehir
  Alıntı menderes26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Tem/2010 saat 09:55
benden öğrenmiyeceksin tabiki sonra anti bizans diye atıp tutmayın buralarda
http://www.facebook.com/group.php?gid=50079368890

facebooktaki espana sayfası
Yukarı
RyL Liste gör
Usta Yazar

Murat
  Alıntı RyL Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Tem/2010 saat 09:55
tamam kardeşim tamam Big%20smile
Yukarı
emrahhh Liste gör
Deneyimli Yazar

emrah
  Alıntı emrahhh Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Tem/2010 saat 09:56
Alıntı yapılan RyL

Alıntı yapılan RyL

Mantıklı şeyler yaz kardeşim şuraya laf olsun diye yazma. Bilet ücretleri konuşuluyor burada bu 3 takım 150 lira, diğerleri 75 lira.. özel, sıradan takımı senden mi öğrenicem

gecen seni cıkmıstı sanırım tam emin değilim...
...sevda değil tutku bizimkisi...
Yukarı
inadına_eses Liste gör
Usta Yazar

Melih
Yer: Aşk-ı Şehir
  Alıntı inadına_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Tem/2010 saat 11:18
Alıntı yapılan scetintas

Son 10 yılda 7 defa kombine bileti aldım..Hiç bir sene kombinenin avantajını görmedim...Her defasında kazık yiyen biz olduk...Son yıllarda her zaman derim Eskişehir'de kombine fiyatları 200 TL,maç biletleri 15 TL olacak şekilde planlanmalı diye...Fakat her yıl bilet fiyatları düşer kombineliler bu işten zarar görür...Sağlık olsun sonuçta ESES kazansın deriz ama ortada da son 2-3 yıldır bir güvensizlik oluştu...Asıl sıkıntı da buradan kaynaklanmaktadır...

Açıkcası ben bu bilet fiyatları politikasının sonucunu kestiremiyorum...Üstelik kombine alanların hiç bir ayrıcalığı olmamıştır...Bunları belli bir standarta oturtamazsanız her sene aynı tartışmları ve belirsizlikleri görebiliriz...

Birde şunu söylemekte yarar vardır...Esstore de hiç bir zaman orijinal ürün satılmamıştır...Hatta 2 yıl önce maç forması olarak satılan NİKE formaların üzerindeki amblemiz bile farklı idi...Yine geçen yıl satılan PUMA formaların,maç formaları olmadığını,futbolcular üzerindeki formaları inceleyenler çok rahatlıkla görecektir...O bakımdan orijinal forma dağıtılacak diyen arkadaşlar bence hayal dünyasında gezmektedir...Ben açıkcası kötü forma beklemiyorum ama asla orijinal NİKE forması olmayacağını da adım gibi biliyorum...Kaşkola gelince konuşmaya değmez,zaten en iyisinin maliyeti 5 TL...

Tüm bunlardan sonra Kombine pahalıdır,ucuzdur,alan ESES li,almayan ESES'li değildir muhabetlerini boş yere yapmayın...Sorun fiyatlar değil,Yönetimin uyguladığı istikrarsız,dengesiz fiyat politikalarının oluşturduğu güvensizliktir...
Clap
Tek Yürek Tek Ses...EN BÜYÜK ES-ES
Yukarı
emrahhh Liste gör
Deneyimli Yazar

emrah
  Alıntı emrahhh Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Tem/2010 saat 12:25
Alıntı yapılan inadına_eses

Alıntı yapılan scetintas

Son 10 yılda 7 defa kombine bileti aldım..Hiç bir sene kombinenin avantajını görmedim...Her defasında kazık yiyen biz olduk...Son yıllarda her zaman derim Eskişehir'de kombine fiyatları 200 TL,maç biletleri 15 TL olacak şekilde planlanmalı diye...Fakat her yıl bilet fiyatları düşer kombineliler bu işten zarar görür...Sağlık olsun sonuçta ESES kazansın deriz ama ortada da son 2-3 yıldır bir güvensizlik oluştu...Asıl sıkıntı da buradan kaynaklanmaktadır...

Açıkcası ben bu bilet fiyatları politikasının sonucunu kestiremiyorum...Üstelik kombine alanların hiç bir ayrıcalığı olmamıştır...Bunları belli bir standarta oturtamazsanız her sene aynı tartışmları ve belirsizlikleri görebiliriz...

Birde şunu söylemekte yarar vardır...Esstore de hiç bir zaman orijinal ürün satılmamıştır...Hatta 2 yıl önce maç forması olarak satılan NİKE formaların üzerindeki amblemiz bile farklı idi...Yine geçen yıl satılan PUMA formaların,maç formaları olmadığını,futbolcular üzerindeki formaları inceleyenler çok rahatlıkla görecektir...O bakımdan orijinal forma dağıtılacak diyen arkadaşlar bence hayal dünyasında gezmektedir...Ben açıkcası kötü forma beklemiyorum ama asla orijinal NİKE forması olmayacağını da adım gibi biliyorum...Kaşkola gelince konuşmaya değmez,zaten en iyisinin maliyeti 5 TL...

Tüm bunlardan sonra Kombine pahalıdır,ucuzdur,alan ESES li,almayan ESES'li değildir muhabetlerini boş yere yapmayın...Sorun fiyatlar değil,Yönetimin uyguladığı istikrarsız,dengesiz fiyat politikalarının oluşturduğu güvensizliktir...
Clap

gecen sene fiyat politikası iyi diye düşünüyorum lig basında uzun bir süre 25 tl den satıldı karlı havalrda 15 tl ve son maclarda gene 15 tl gecen sezon itibarıyla kombine alanlar karlı cıkmıstır ayrıca girişlerde bence kombine alanlar daha kolaylılkla girebilirler onlara butun kapılar acıktır ama cogu kombine alanlar sadece kombineli kapısını denediğinden sıkıntı olmus oalblir ....
sakın bu yazımı suat abiyi eleştirir bir şekilde yazdıgımı düşünmeyin forum da yazılarına değer verdiğim 3 -4 kişiden birisidir herzaman ilk haberleri onlardan alıyoruz sonucta ama bende kendi görüşümü söledim ve sadece gecen sene için yazdım önceki seneler kombine almamıstım...
...sevda değil tutku bizimkisi...
Yukarı
oscares Liste gör
Deneyimli Yazar

serkan kararman
Yer: Raykent
  Alıntı oscares Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Tem/2010 saat 13:33
belirtilen fiyat 280 lira peşin fiyat sanırım.en az 6 taksit olunca yaklaşık %10 banka komisyonu işler,otomatikmen 310 lira olur.Forma ve kaşkol konusuna gelince orjinal nike olacağına hiç inanmıyorum.Keşke yanında hediye vereceklerine daha düşük fiyata satışa cıkarılsaydı.
tek dost efes tek aşk ES ES
Yukarı
kalender 26 Liste gör
Usta Yazar

Kalender
Yer: Bosnia Hercegovina
  Alıntı kalender 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Tem/2010 saat 13:46
   Şu an uygulanan 30 TL fiyat ve en az 20 maç seyretme olasılığı göz önüne alındığında  280 TL normal görünüyor.

Yönetimin  sezon ortasında bilet  fiyatları düşürmesi  kombineye olan ilgiyi azaltıyor. Fiyatların düşeceğini bilenler kombine almıyorlar.Sezon başında net rakamlar ortaya konulmalı ve bu fiyatlar üzerinde değişiklik yapılmamalıdır. Yani taraftar bilet fiyatının değişmeyeceğini bilecek ve hesabını ona göre yapacaktır.

Kombine almak bir gelenektir. Bizim taraftar kültürümüzde böyle bir gelenek yok malesef. Yöneticilerin yerinde olsam kombineleri 50 veya 100 TL gibi çok cüzi bir rakama satarım ve taraftarımızın kombineye alışmasını sağlarım. Belki bu sezon biraz maddi kayıp olur ancak gelecek sezonlarda kulüp bu uygulamanın faydalarını fazlasıyla görür. Dikkat edin sürekli kombine alanlar  bu işi alışkanlık haline getirmiş kişilerdir. Her yıl satılan kombine sayısı aşağı yukarı aynıdır.
kalender
Yukarı
erman_26 Liste gör
Usta Yazar

Erman
Yer: Eskişehir
  Alıntı erman_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Tem/2010 saat 14:17
Alıntı yapılan kalender 26

Yönetimin  sezon ortasında bilet  fiyatları düşürmesi  kombineye olan ilgiyi azaltıyor. Fiyatların düşeceğini bilenler kombine almıyorlar.Sezon başında net rakamlar ortaya konulmalı ve bu fiyatlar üzerinde değişiklik yapılmamalıdır. Yani taraftar bilet fiyatının değişmeyeceğini bilecek ve hesabını ona göre yapacaktır.
Süper lige çıktığımız ilk sezon bilet fiyatlarında bayağı değişim olmuştu. Hatta Antalya maçında 5 TL'ye kadar düştü. İlk çıktığı zaman (480TL) alanlar zarar ettiler. Fakat o sezon son haftalara kadar düşme korkusu yaşadık. Bence o sezon hoş görülebilir.

Geçtiğimiz sezonsa fiyatlarda pek değişiklik olmadı. Kombine alanlar da hatırladığım kadarıyla ikinci yarının ilk maçında kara geçmeye başlamışlardı. Yani ikinci yarı her maçta kar yaptı kombine alanlar. İlk seneyi geçiş dönemi olarak görürsek geçen yıl gayet avantajlıydı kombine. Bu sene de avantajlı olacağını düşünüyorum.
Yönetim İSTİFA!
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3738394041 161>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,492 saniyede hazırlanmıştır