eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2010-11 sezonu kombine ALMIYOR ve ALDIRMIYORUZ

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 9192939495 134>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
turker Liste gör
Usta Yazar

E. Türker
Yer: İstanbul-İzmit
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 17/Tem/2010 saat 18:36
Geçen sezonlar gibi bedava bilet dağıtılmaya devam edilecekse gider onlardan 10 liraya bilet alırım kombineye ne gerek var o zaman..
Küfür ve hakaret lümpenliğin, üretimsizliğin, değilse acizliğin belirtisidir.

BKaldırıŞ
Yukarı
kalender 26 Liste gör
Usta Yazar

Kalender
Yer: Bosnia Hercegovina
Direct Link To This Post Tarih: 17/Tem/2010 saat 20:21
     Lig yarışının kızıştığı bir dönemde yönetimi protesto etmek çok doğrumudur tartışılır. Tribünlerde ne zaman kavga olsa  veya çeşitli protesto eylemine kalkışsak sahada kaybeden hep Eskişehirspor oluyor.

Kazanılan her puanın paraya dönüştüğü bir ligde, böyle bir olaydan dolayı alınacak bir kaç mağlubiyetin götürüsü kombine almayacağım diyenlerin verecekleri paradan çok daha fazla olur.Takımın uğrayacağı konsatrasyon bozukluğuda cabası.

Bu yüzden kombine alacağım ama gidip yönetimi protesto edeceğim demek çok yanlıştır.

kalender
Yukarı
TMR 26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Tmr
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 17/Tem/2010 saat 22:32

Yönetimin vermediği Bedelsiz biletler 3. haftadan sonra satışa çıkar ben onlardan alıcam gerçi bu sene fiatlar geçen senekinden düşük olmaz ama ne yapalım katlanıcaz arada bu işten gecinenleride işsiz bırakmamak lazım biz bu şehrin birtek takımını değil  rançılarınıda  düşünmek zorundayız Bedelsiz biletin sayısında azalma olursa yönetimi protesto edicem

DİRENİŞ BİTTİ " DİRİLİŞ " BAŞLADI
Yukarı
horizon175 Liste gör
Yazar

Ugur ALTIN
Direct Link To This Post Tarih: 18/Tem/2010 saat 00:11
Kararsızım...
Takıma katkı olsun diye kombine alıyoruz...
Toptan alalım ucuz olur diyoruz kazığı yiyoruz, perakende daha ucuza geliyor...
Yerimiz numaralı, ama başkası oturuyor, dert anlatacak adam yok...
Tuvaletler sorun... Giriş sorun...
Kararsızım velhasıl...
Yukarı
scarface_hkna Liste gör
Usta Yazar

hakan
Yer: esk
Direct Link To This Post Tarih: 18/Tem/2010 saat 01:00
Ben kombinenin her koşulda alınmasından yanayım.Kombineyi aldığımız zaman o yönetimi, açığın üstünü kapatmayanları, bedava bilet verenleri protesto hakkımız olur. Almazsak bir tepki değil bananecilik göstermiş oluruz. Meydanı bedavacılara bırakmış oluruz.
Takımların karakterlerini yöneticiler ve futbolcular değil,taraftarlar belirler.
Yukarı
meliheses Liste gör
Usta Yazar

melih
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 18/Tem/2010 saat 01:17
başka nedeni olanı bilmem ama açığın üstü kapanmadı diye kombine almamayı doğru bulmuyorum
Yukarı
meliheses Liste gör
Usta Yazar

melih
Direct Link To This Post Tarih: 18/Tem/2010 saat 01:18
kombineni al sonra gerekirse her maçta  protesto et.hem bu yıl tüm maçlar yayınlanacak. protesto olursa tüm kanallar gösterir
Yukarı
PUSULA Liste gör
Yazar

HACINECİPLER
Yer: N - E - S - W
Direct Link To This Post Tarih: 18/Tem/2010 saat 01:46

acığın kapanmamasından dolayı konbine almamak haklı bi gerekçe... zaten neden yeterli bi neden olmasınki biz değilmiyiz  o açıkta yazın güneşi kafamıza kışın karı üstümüze yiyen ?? ee artık bundan sonra güneşide karı yeterinde sindirdim bu kadar dediğim an konbine almadığım andır. ve öylede olacaktır. 

ayrıca sıkıntı duyduğumuz bi nokta NEDEN YÖNETİM , BAŞKAN , AS BAŞKAN sezon başına yetişecek söz dedikleri halde bi civi bile cakılamıyor kii bu proje sezon sonu ile ortaya cıkmadı hepimizin bildiği gibi ümitin imzasıyla taraftara karşılıklı sözler verildi. 

1 sene geçmiş bir proje hazırlanmamış. verilen uyduruk proje (verilmedi denmesin diye) kabul görmemiş. 

belediye benim hayalimdeki bu değil söyle demiş ama durun kardeşim o projeyide ben cizdireyim bişey olmaz kazanan gene benim şehrim olacak taraftara buda bizden olsun dememiş ( ama sağolsun şehrimiz köşe köşe yerlerine parklar yapılırken ne projeden ne imardan ne bütçeden kaçılırken söz konusu stadın üstü kapanma olunca top hoop bu kucağa hoop o kucağa atılmış.

- yönetim : projeyi verdik

- belediye : beğenmedik geri yolladık.

ee kardeşim sonuç ne sonuç onu söyleyin bu proje nerden kimde ne bekliyor bu belirsizlik ne zaten suan eskişehirsporun gündemi boş bi transferde yok yeni yönetim oluşturuldu kaç kişi girdi yönetime bir allahın kuluda bunu takip etmezmi taraftarı camiayı bilgilendirmezmi kapalı kapılar ardında konuştuklarınızın kime ne faydası var. sezon açılışı yakın taraftar ne oldu başkan hani kapatıyordun beceremedinmi dediğinde ne cevap verceksin gene belediyeye yolladık yolla geliyormu diyeceksin.

içimden bir ses zerre kadar uğraştığını sanmıyorum diyor. 

bide arkadaşalr yazmış düşünce alırsınız diye 1 merak etmeyin kolay kolay düşmez. 2 düşse ne olur sevmeyimi bırakacaz eğer ben konbine almıyorum diye bu takım düşücekse bırakın düşsün. bu külp kala kala bbenim konbinememi kaldı. aldığımız konbinelerlemi cıktık süperlige ki almadığımız konbineyle düşsün bu klüp 8.000 konbine satsa bu sene gelecek parada devede kulak kalır. hesabı daha önce yapıldı önceki sayfalarda yazmışlardı. 

bazı şeyleri ayırın lütfen konbine almamak klübe sitem değil yönetimi protestodur.!!

(yazımdan kelime cımbızlamak yerine tamamıyla düşünün.)

osmangazinin oğlu orhan gaziye vasiyetindeki gibi (istanbul değil İSLAMBOL)
Yukarı
eskalizim Liste gör
Yazar

yakup
Direct Link To This Post Tarih: 18/Tem/2010 saat 01:54
Alıntı yapılan kalender 26

Lig yarışının kızıştığı bir dönemde yönetimi protesto etmek çok doğrumudur tartışılır. Tribünlerde ne zaman kavga olsa  veya çeşitli protesto eylemine kalkışsak sahada kaybeden hep Eskişehirspor oluyor.

Kazanılan her puanın paraya dönüştüğü bir ligde, böyle bir olaydan dolayı alınacak bir kaç mağlubiyetin götürüsü kombine almayacağım diyenlerin verecekleri paradan çok daha fazla olur.Takımın uğrayacağı konsatrasyon bozukluğuda cabası.

Bu yüzden kombine alacağım ama gidip yönetimi protesto edeceğim demek çok yanlıştır.

peki birşey sorucam..siz kendiniz yazmışsınız ''kazanılan her puan paraya dönüşüyor '' diye..peki bu paralar nereye gidiyor? sanki 3-5 milyon euro luk adam alıyoruz 2-3 tanede onlara gidiyor para...yaın gelirin var seyirci gelirin var tff den gelen para var ee stad nerde? artık stadı geçtim açığın üstü nasıl kapanmıyor hala? tamam kombine alalım maçlara gidelim ama yönetiminde bazı şeyleri anlaması lazım artık..başkan geldiğinden beri stadla ilgili her sene bişeyler söylüyor hani nerde? seçim öncesi bilmem kaç tane proje sundu kanal 26 da kaç tanesi gerçekleşti? altyapımız nerde? yeni stad yada açığın üstünün kapanması nerde? hani nerde yok...türkiyede bazı şeyler yüze vurulmadan tepki gösterilmeden olmuyor maalesef....bunu herkes çok iyi biliyor..ben maçıma giderim ama pankartımı açarım tepkimi gösteririm..bu klübün sahibi benim,yani taraftarlar...beni el üstünde tutması lazım açık mı kapatması lazım..yada bana buraya ne yapıp edip yıldız bi futbolcu getirmesi lazım ki parayı oraya verdik bu sene stadla ilgili bişey yapamıycaz açıklamasını yapması lazım..ama nerde gaziantep gibi bir takım ( küçümsediğimden söylemiyorum taraftar ve potansiyel açısından) arjantin ligi gol kralını getirebiliyor...başkanın açıklaması ne taraftara söz vermiştim getirdim diye..ama bizim başkan her defasında şunu yapıcaz bunu yapıcaz havadan sudan söylemler..biz icraat istiyoruz söz değil..başkan çıkıp demeç vermiycek onun işi  değil o demeçlerini yaptığı işlerle söylicek bize..ama artık okadar koyun olmuşuz ki nasıl gelmişse öyle gider mantığındayız..yok arkadaş ben buna karşıyım..ayık olucak başkan yönetim yapıcak bazı şeyleri..yapmıyomu gidicek..kim ki o klüp onunmuş gibi hareket edebiliyor..eğer biz başkanı bir şekilde etkileyemiyorsak biraz durup düşünmek lazım..eğer biz başkana bişeyler yaptıramıyorsak bu sorun bizde demektir..kombine al aldır ama hesabınıda sor mutlaka...burda yazıp arkadaş arasında konuşarak değil birlik içinde..2 maç puan kaybedersin belki bu kaos ortamında ama böyle giderse maçlara kimse gelmemeye başlıcak artık ve ozaman işte puan kayıplarını düşünmek lazım..

....saygılar....
biz imzamızı sahada atarız...
Yukarı
forza_forever_es_es Liste gör
Yazar

fikri
Yer: Italy
Direct Link To This Post Tarih: 18/Tem/2010 saat 02:43
Kombine almıyorum  taraftarı koyun yerine koyan  acıkta olsa kapalıda olsa o koyunlar nasıl olsa gelecek diye düşünen  yönetime  destekde olmuyorum  bu tamamen kişisel düşüncemdir
DAG VE KOMANDO TUGAYI HAKKARİ ÇUKURCA\ORMANLI ^^SINIR NAMUSTUR^^
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 9192939495 134>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,594 saniyede hazırlanmıştır