eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2010-2011 Sezonu Kombine ve Bilet Fiyatları

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3536373839 161>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
SoLdat Liste gör
Usta Yazar

Cihat
Yer: Bağlar
Online Durum: Offline
  Alıntı SoLdat Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Tem/2010 saat 18:53
Alıntı yapılan gakkos26

Öğrenci arkadaşlarımızı içeren (ortaokul-lise-üniversite) bir indirimin hayata geçirilmesi, hem Eskişehirspor sevgisini aşılama adına hem de kaliteli taraftar portföyü oluşturma adına çok yararlı bir uygulama olacaktı.

Ama yapılan açıklamalardan böyle bir yaklaşımın olmadığını ve geçmişteki uygulamalardan da olamayacağını görüyoruz. Kombineler daha satışa çıkmadığı için yönetime bu yönde müracatta bulunulabilir.
Clap ÜniESES den basın açıklaması bekliyoruz.
Yukarı
bandista Liste gör
Yazar

serdar
  Alıntı bandista Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Tem/2010 saat 18:59

Görelim bakalım kaç tane kombine satılacak. Kombine pahalı değil aslında mevcut stadyum için çok.

Anamız amele sınıfıdır Yurdumuz bütün cihandır bizim
Yukarı
enES26 Liste gör
Usta Yazar

sinan
Yer: Turkey
  Alıntı enES26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Tem/2010 saat 19:04

yapılan bu yorumları okuduktan sonra bize ne yapılsa müstahaktır diyerek kombine almama ve bedava bilet protestoma son veriyorum, alın arkadaşlar ne kadar bedava bilet alabiliyorsanız alın bu yönetimede taraftarada bu layık. açığın kapanması içinde protesto filande yapılmasın bu taraftar koyun gibi yağmurun karın altında kapalıdakilerin alaylı bakışları arasında daha çok uzun yıllar oturur açıkta paşa paşa da bağırır siz hiç merak etmeyin..

Yukarı
eses_aşkı Liste gör
Deneyimli Yazar

Umut
Yer: Eskişehir
  Alıntı eses_aşkı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Tem/2010 saat 22:47

Açık tribünün fiyatına hiç bir diyeceğim yok. Ama o kapalı ne öyle.Açığın üstü eğer sezon arası kapanacaksa.Açıkta kapalı statüsüne geçecekse kapalıya kombine alan kişi ne yapacak fazladan para verdiğiyle mi kalacak.Buradan ya bu anlam çıkar yada kapatılmayacak anlamı.

Eskişehirspor’lu olmak, yanında seninle birlikte göğsünü yırtarcasına bağıranı kardeşten de öte sevmektir.
Yukarı
scetintas Liste gör
Usta Yazar

Suat ÇETİNTAŞ
Yer: Turkey
  Alıntı scetintas Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Tem/2010 saat 22:48
Son 10 yılda 7 defa kombine bileti aldım..Hiç bir sene kombinenin avantajını görmedim...Her defasında kazık yiyen biz olduk...Son yıllarda her zaman derim Eskişehir'de kombine fiyatları 200 TL,maç biletleri 15 TL olacak şekilde planlanmalı diye...Fakat her yıl bilet fiyatları düşer kombineliler bu işten zarar görür...Sağlık olsun sonuçta ESES kazansın deriz ama ortada da son 2-3 yıldır bir güvensizlik oluştu...Asıl sıkıntı da buradan kaynaklanmaktadır...

Açıkcası ben bu bilet fiyatları politikasının sonucunu kestiremiyorum...Üstelik kombine alanların hiç bir ayrıcalığı olmamıştır...Bunları belli bir standarta oturtamazsanız her sene aynı tartışmları ve belirsizlikleri görebiliriz...

Birde şunu söylemekte yarar vardır...Esstore de hiç bir zaman orijinal ürün satılmamıştır...Hatta 2 yıl önce maç forması olarak satılan NİKE formaların üzerindeki amblemiz bile farklı idi...Yine geçen yıl satılan PUMA formaların,maç formaları olmadığını,futbolcular üzerindeki formaları inceleyenler çok rahatlıkla görecektir...O bakımdan orijinal forma dağıtılacak diyen arkadaşlar bence hayal dünyasında gezmektedir...Ben açıkcası kötü forma beklemiyorum ama asla orijinal NİKE forması olmayacağını da adım gibi biliyorum...Kaşkola gelince konuşmaya değmez,zaten en iyisinin maliyeti 5 TL...

Tüm bunlardan sonra Kombine pahalıdır,ucuzdur,alan ESES li,almayan ESES'li değildir muhabetlerini boş yere yapmayın...Sorun fiyatlar değil,Yönetimin uyguladığı istikrarsız,dengesiz fiyat politikalarının oluşturduğu güvensizliktir...
Kulübe Üye Olalım,Yönetimleri Biz Seçelim
Yukarı
Arma İçin Liste gör
Usta Yazar

Murat
  Alıntı Arma İçin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Tem/2010 saat 22:50
Alıntı yapılan eses_aşkı

Açık tribünün fiyatına hiç bir diyeceğim yok. Ama o kapalı ne öyle.Açığın üstü eğer sezon arası kapanacaksa.Açıkta kapalı statüsüne geçecekse kapalıya kombine alan kişi ne yapacak fazladan para verdiğiyle mi kalacak.Buradan ya bu anlam çıkar yada kapatılmayacak anlamı.

Aynen açık kombine 280 çok diyoruz, açık kapandığındaki kombine fiyatlarına ne diyeceğiz acaba çok merak ediyorum... Açık kapansın tamam da eğer yönetim o kombineleri de 450 yaparsa o zaman kombine alacak mı acaba herkes ?
22 Haziran 2013
Yukarı
Leke Liste gör
Deneyimli Yazar

serdar
Yer: Kocaeli
  Alıntı Leke Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Tem/2010 saat 22:52

Eminimki yönetimden bu formu takip eden kişiler var.Taraftarımızın 2010-2011 sezonu kombine ALMIYOR ve ALDIRMIYORUZ a tepkisine karşı,yönetimin yeni bir formülü 280 Lira Kombine + Forma + Atkı...Ey yönetim 3 seneden beri bizi oyalıyorsun stad konusunda.Şimdi bizi kutsal formamızlamı tepkimizi azaltmaya calışıyorsun.Siz bu yola baş koymadan bu büyük taraftar o yoldan dönüyodu.Yeter artık yeter taraftarın sabrını iyice zorlamaya başladınız...

Varlığım,Türk varlığına armağan olsun.
Yukarı
kalender 26 Liste gör
Usta Yazar

Kalender
Yer: Bosnia Hercegovina
  Alıntı kalender 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Tem/2010 saat 23:07
     Mesafe gözetmeksizin takımının peşinde koşan, maddi ve manevi hiç bir fedakarlıktan kaçınmayan  Eskişehirspor taraftarı niçin kombine almıyor.?

kalender
Yukarı
FEA1965 Liste gör
Usta Yazar

Furkan
  Alıntı FEA1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Tem/2010 saat 23:13
Alıntı yapılan scetintas

Tüm bunlardan sonra Kombine pahalıdır,ucuzdur,alan ESES li,almayan ESES'li değildir muhabetlerini boş yere yapmayın...Sorun fiyatlar değil,Yönetimin uyguladığı istikrarsız,dengesiz fiyat politikalarının oluşturduğu güvensizliktir...

Çok güzel demişsin Suat abi ellerine fikrine sağlık...
Özgürlüğün en büyük düşmanı halinden memnun kölelerdir.PESİNDEYİZ
Yukarı
tridimit26 Liste gör
Yazar

Erkan
Yer: BURSA
  Alıntı tridimit26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Tem/2010 saat 00:06
kombinenin yanında verilecek forma kesinlikle orjinal ve kaliteli değildir.Bu sadece taraftarın tepkisini yumuşatmak için uygulanacak bir tampon politikadır.
Ey Yönetim bu kombinenin yanında vereceğin formayı iyi seçersin inşallah...
Biz Aslanın Kral olamadığı,Kartalın yuva yapamadığı,Kanaryanın uçamadığı yerdeyiz,BİZ ESKİŞEHİR'DEYİZ...!
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3536373839 161>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,516 saniyede hazırlanmıştır