eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2010-2011 Sezonu Kombine ve Bilet Fiyatları

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3435363738 161>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
eses_irsadinho Liste gör
Usta Yazar

İrşad GÜNDOĞAN
Yer: EStanbul
Online Durum: Offline
  Alıntı eses_irsadinho Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Tem/2010 saat 13:38
Alıntı yapılan burjuva2626

Alıntı yapılan ChampioN

kaskola ve formaya gerek yok nede olsa orjınal olmucak bu ürünler. hem korsana karsıyız dıyor yönetım hemde korsan mal dagıtıyor ne güzel iş...

Esstore de Taraftar formaları var biliyor musun ? Korsan mal olduğunu nerden çıkardın ?
esstoreye laf söleyen oldumu yazdıklarımı iyi okumamısın... kombinenin yanında dagıtcakları kaskol ve formalardan bahsedıyorum...
Dağıtılan formalar zaten lisanslı ürün olacak.
Boğazın Kırmızı Şimşekleriyiz !
Formanda Zaferin Şahlanan Renkleri Var.
http://www.eskieskies.blogspot.com/
Yukarı
KaRa Liste gör
Usta Yazar

KapKaRa
Yer: Yayladan
  Alıntı KaRa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Tem/2010 saat 13:40
Alıntı yapılan Aşk_ı Deplasman

Bu fiyata hala çok diyenleri anlamıyorum. Forma-Atkı hediye edilecek. Daha ne istiyosunuz?

İsterseniz şöyle yapalım;

Kombine fiyatı 20 Lira.
Forma Atkı Mont Eşofman takımı hediye.
3 Kombine alana 1 kombine bedava.

Takımı destekleyin !
Taraftarı maddi destek olarak göremezler diyenlere söylüyorum; Kluplerin en büyük gelir kaynaklarından birisi stadların doluluk oranıdır.
Forma açık tribünde 10 TL, atkı dışarıda 5 TL, geriye kalan kombine fiyatı 265 TL. Taraftar için yine makul bir fiyat değil.

Yapılan ya da yapılması düşünülen transferleri öne sürerek ya da kombine yanında verilmesi düşünülen forma, atkı v.b. ürünleri öne sürerek kombine fiyatını makul göstermeye çalışmak kazı bağırtmadan yolmak için güzel bir yöntem olabilir ancak amacımız taraftarın artık kaz gibi yolunmamasıdır. Taraftar bir kulüp için gelir kaynaklarından birisidir ancak dikkat edin sadece seçeneklerden birisidir. Fakat bizde taraftar gelirlerin tam ortasına oturtulmaya çalışılıyor ve taraftardan ne kadar kazanırsam, o kadar iyidir gibi bir zihniyet var. Yönetim geleceğe yatırım yapmasın, altyapıyı filan boşversin, kulübün gelirlerini artırmak için bir şey yapmasın, gelirler nereye nasıl harcanıyor bilinmesin, gelirlere temlik koydurularak kredi alındığı söylentileri ortada dolaşsın, yönetim stadyumu elden geçirmesin, akar kokar yerlerde maç izleyelim, uğraşıp açığın üstünü bile kapatamasın, ondan sonra destek olun, taraftar destek olsun, kombine alın. Geçiniz efendim geçiniz. Böyle "destek olalım, nasıl taraftarız, taraftar destek olmalı, kombine almalı, yoksa transfer olmaz" gibi yaldızlı sözlerle de savunmaya geçmeyiniz, taraftara kulübe destek olmayı öğretmeyiniz. Taraftar destek olmayı iyi biliyor ve artık taraftar yaldızlı sözlere de kanmıyor.

Bilet fiyatlarında Eskişehirspor taraftarının genelini düşünmek zorudayız. Amacımız taraftarımızın rahat rahat kombinesini alabilmesi ve rahat rahat maçını izleyebilmesi olmalı. Yönetim bunu yapmıyor, hadi yönetimi biliyoruz ancak taraftarın da yönetimin politikasına destek olması üzücü.
YÖNETİM İSTİFA! ŞEFFAF MALİ TABLO İSTİYORUZ!
Yukarı
burjuva2626 Liste gör
Deneyimli Yazar

Erkan Özlevbaş
Yer: Eskişehir
  Alıntı burjuva2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Tem/2010 saat 13:41
Alıntı yapılan eses_irsadinho

Alıntı yapılan ChampioN

kaskola ve formaya gerek yok nede olsa orjınal olmucak bu ürünler. hem korsana karsıyız dıyor yönetım hemde korsan mal dagıtıyor ne güzel iş...

Esstore de Taraftar formaları var biliyor musun ? Korsan mal olduğunu nerden çıkardın ?
esstoreye laf söleyen oldumu yazdıklarımı iyi okumamısın... kombinenin yanında dagıtcakları kaskol ve formalardan bahsedıyorum...
lisanslı 80tl lik formalarmı dağtılcak buna sen inanıyormusun...
Şampiyon ES ES
Yukarı
UmT_CaN Liste gör
Yeni Yazar

ümit
Yer: bizim ev
  Alıntı UmT_CaN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Tem/2010 saat 13:43

Alıntı yapılan ChampioN

Sanki takıma 80 lira olarak geliyor...30 liradan takıma geliyor 75 liradan taraftara satılıyor
Eses
Yukarı
eses_irsadinho Liste gör
Usta Yazar

İrşad GÜNDOĞAN
Yer: EStanbul
  Alıntı eses_irsadinho Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Tem/2010 saat 13:50

Alıntı yapılan ChampioN

Erdal Şahbazın basın açıklaması var ''Kombine alanlara önümüzdeki sezonun forması ve kaşkol hediye edilecek'' diye.. Farzedelim ki öyle olmadı. Eğer bir ürün zaten Esstore ibaresinde ise zaten lisanslı ürün olmuyor mu ? Taraftar formaları lisanslı ürün değil mi ? Smile
Boğazın Kırmızı Şimşekleriyiz !
Formanda Zaferin Şahlanan Renkleri Var.
http://www.eskieskies.blogspot.com/
Yukarı
Esborahan Liste gör
Deneyimli Yazar

B.G.
Yer: se Bekleriz
  Alıntı Esborahan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Tem/2010 saat 13:58

Bence fiyatlar uygun olmuş çok sevindim haberi duyunca ama malesef herkesin durumu aynı şekilde olmuyor.Statta extradan hiçbir yenileme yapılmadı ama iyi oyuncular aldık artı bir de kombinenin yanında taraftar ürünleri var.Bunu düşününce fiyat bence son derece uygun.Ancak çevremde çoğu kişi Sivas maçında yaşananları söyleyerek kombine olayına çekimser yaklaşıyor.Bu denli etkilenileceğini hiç beklemiyordum...

Sensiz Hayat Bir İşkence
Dilimdesin Gündüz Gece
Satır Satır Hece Hece
Şarkılarım Senin İçin.
Yukarı
zafer222 Liste gör
Usta Yazar

Zafer Yılmaz
Yer: Eskişehir
  Alıntı zafer222 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Tem/2010 saat 15:14
Kombine hediyesi formanın Nike olacağını hiç sanmıyorum ama nike olursa fiyat uygun gibi geldi 200'e falan gelir formayı cıkardıgımızda
Yukarı
eses_ilker Liste gör
Yazar

ilker
Yer: eskişehir
  Alıntı eses_ilker Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Tem/2010 saat 15:19

oldu artık arkadaşlar bedava kombine var istermisiniz?daha ne olacak 280 tl fiyat gayet uygun bir fiyattır,isteyen alır istemeyen almaz ne kadar muhalefet olanlar var her kafadan ayrı bir ses.Angry

efsane.
Yukarı
gakkos26 Liste gör
Usta Yazar

Semih BİLGE
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı gakkos26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Tem/2010 saat 15:43
Öğrenci arkadaşlarımızı içeren (ortaokul-lise-üniversite) bir indirimin hayata geçirilmesi, hem Eskişehirspor sevgisini aşılama adına hem de kaliteli taraftar portföyü oluşturma adına çok yararlı bir uygulama olacaktı.

Ama yapılan açıklamalardan böyle bir yaklaşımın olmadığını ve geçmişteki uygulamalardan da olamayacağını görüyoruz. Kombineler daha satışa çıkmadığı için yönetime bu yönde müracatta bulunulabilir. Fakat ben yapılan son genel kurulu gördükten sonra bu yönde bir adım atılacağına zerre kadar ihtimal vermiyorum.

Taraftara bu yılda hizmet alamadan, fedakarlık yapmak düştü. Taraftarlık fedakarlık demektir tamam ama yıllardır bizler için bir çivi bile çakmadan, fedakarlık yapmamızın beklenmesi sınırların zorlanmasıdır.  Maliye biliminde vergi ile ilgili bir terim vardır, "kabul edilebilir vergi yükü sınırı". Bu sınıra kadar hükümetler, vergiye zam üstüne zam yaparlar ama bu sınır aşıldığı zaman vatandaşların tepkileri başkalaşmaya başlar.

Forumdaki yazıları değerlendirdiğimiz de, belli bir kısım için bu sınırın aşıldığını, belli bir kesim için aşılma aşamasına geldiğini ve bir kesiminde hala fedakarlık yapmalıyız diyerek bu sınırın altında kaldığını görüyoruz.  Korkum, taşan sabırların stadyumda istenmeyen olaylara sebebiyet vermesidir. İnşallah yönetim, taraftarı memnun edecek, onun en temel isteklerini ki maliyeti bile çok çok az olan bazı gereksinimleri (tuvaletler-giriş, çıkışlar) hemen karşılar ve memnuniytsizlikeri bir nebze azaltır ve dayanma sınırımızı artırır.   

Bugün için yarışmada kutumuzu açtırdık bu çıktı, hayırlı uğurlu olsun ve yönetimi izlemeye devam edeilim. Nuke
Eskişehir Osmangazi Üniversitesi
Kampüsten Gelen Ses ÜNİESES
Yukarı
es-es77 Liste gör
Deneyimli Yazar

murat
Yer: Turkey
  Alıntı es-es77 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Tem/2010 saat 18:51
Alıntı yapılan KaRa

Alıntı yapılan Aşk_ı Deplasman

Bu fiyata hala çok diyenleri anlamıyorum. Forma-Atkı hediye edilecek. Daha ne istiyosunuz?

İsterseniz şöyle yapalım;

Kombine fiyatı 20 Lira.
Forma Atkı Mont Eşofman takımı hediye.
3 Kombine alana 1 kombine bedava.

Takımı destekleyin !
Taraftarı maddi destek olarak göremezler diyenlere söylüyorum; Kluplerin en büyük gelir kaynaklarından birisi stadların doluluk oranıdır.
Forma açık tribünde 10 TL, atkı dışarıda 5 TL, geriye kalan kombine fiyatı 265 TL. Taraftar için yine makul bir fiyat değil.

Yapılan ya da yapılması düşünülen transferleri öne sürerek ya da kombine yanında verilmesi düşünülen forma, atkı v.b. ürünleri öne sürerek kombine fiyatını makul göstermeye çalışmak kazı bağırtmadan yolmak için güzel bir yöntem olabilir ancak amacımız taraftarın artık kaz gibi yolunmamasıdır. Taraftar bir kulüp için gelir kaynaklarından birisidir ancak dikkat edin sadece seçeneklerden birisidir. Fakat bizde taraftar gelirlerin tam ortasına oturtulmaya çalışılıyor ve taraftardan ne kadar kazanırsam, o kadar iyidir gibi bir zihniyet var. Yönetim geleceğe yatırım yapmasın, altyapıyı filan boşversin, kulübün gelirlerini artırmak için bir şey yapmasın, gelirler nereye nasıl harcanıyor bilinmesin, gelirlere temlik koydurularak kredi alındığı söylentileri ortada dolaşsın, yönetim stadyumu elden geçirmesin, akar kokar yerlerde maç izleyelim, uğraşıp açığın üstünü bile kapatamasın, ondan sonra destek olun, taraftar destek olsun, kombine alın. Geçiniz efendim geçiniz. Böyle "destek olalım, nasıl taraftarız, taraftar destek olmalı, kombine almalı, yoksa transfer olmaz" gibi yaldızlı sözlerle de savunmaya geçmeyiniz, taraftara kulübe destek olmayı öğretmeyiniz. Taraftar destek olmayı iyi biliyor ve artık taraftar yaldızlı sözlere de kanmıyor.

Bilet fiyatlarında Eskişehirspor taraftarının genelini düşünmek zorudayız. Amacımız taraftarımızın rahat rahat kombinesini alabilmesi ve rahat rahat maçını izleyebilmesi olmalı. Yönetim bunu yapmıyor, hadi yönetimi biliyoruz ancak taraftarın da yönetimin politikasına destek olması üzücü.
ClapClapClapClapClapClapClapClap
"Futbol istatistikleri mini eteğe benzer. Birçok şeyi gösterir ancak asıl merak edileni göstermez"
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3435363738 161>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,578 saniyede hazırlanmıştır