eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2010-2011 Sezonu Kombine ve Bilet Fiyatları

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3334353637 161>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
SoLdat Liste gör
Usta Yazar

Cihat
Yer: Bağlar
Online Durum: Offline
  Alıntı SoLdat Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Tem/2010 saat 13:12
Alıntı yapılan emrahhh

Alıntı yapılan HoLigaNeFeR26

Bu fiyatlara çok diyenlere kızan insanlar hepsi toplansın 5er TL versinde bende alayım kombine. Şimdi hiç biri cevap vermez gerçi Wink Yada forma ve kaşkol hediyesini almayanlara kombine 200 TL filan olsun o zaman almassam şerefsizim!

sen ozamanda 150 olsun dersin herseye bir bahane bu takımı izlemeninde bir fiyatı olmalı 2. lig takımı izlemiyosunuz

Tanımadığın adama iftira atma Wink Geçen sene nasıl kombine aldığımı bilen biliyo senin gibilere açıklamaya gerek yok
Yukarı
emrahhh Liste gör
Deneyimli Yazar

emrah
Yer: eskişehir
  Alıntı emrahhh Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Tem/2010 saat 13:13
Alıntı yapılan Herkese_Benden_Cay

Sizene kardeşim milletin cebinden size mi kaldı askıcı' nın, simitçi' nin kazandığı parayı ve nerelerde harcadığını takip etmek..

takip eden yok iyi okuda yaz sen once ben orda yazana cevap verdim
...sevda değil tutku bizimkisi...
Yukarı
Herkese_Benden_Cay Liste gör
Deneyimli Yazar

zfwr
Yer: hilal
  Alıntı Herkese_Benden_Cay Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Tem/2010 saat 13:15
bence sen iyi okuda yaz ben direkt sana söylemedim genel olarak söyledim.
Yukarı
emrahhh Liste gör
Deneyimli Yazar

emrah
  Alıntı emrahhh Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Tem/2010 saat 13:16
Alıntı yapılan Herkese_Benden_Cay

bence sen iyi okuda yaz ben direkt sana söylemedim genel olarak söyledim.

ben gayet iyi okudum ve yazılan yazıya yorum yaptım askıcının gectiği iki yorum varsa nasıl oluyorda genel konusmus oluyorsun oda ayrı bir konu tabi
...sevda değil tutku bizimkisi...
Yukarı
burjuva2626 Liste gör
Deneyimli Yazar

Erkan Özlevbaş
Yer: Eskişehir
  Alıntı burjuva2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Tem/2010 saat 13:18
kaskola ve formaya gerek yok nede olsa orjınal olmucak bu ürünler. hem korsana karsıyız dıyor yönetım hemde korsan mal dagıtıyor ne güzel iş...
Şampiyon ES ES
Yukarı
ChampioN Liste gör
Usta Yazar

Barış
Yer: [26]
  Alıntı ChampioN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Tem/2010 saat 13:18
Muhabbete bak ya çayda söyliyim mi?

Star
Sadece Eskişehirspor!
Yukarı
ChampioN Liste gör
Usta Yazar

Barış
Yer: [26]
  Alıntı ChampioN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Tem/2010 saat 13:19
Alıntı yapılan burjuva2626

kaskola ve formaya gerek yok nede olsa orjınal olmucak bu ürünler. hem korsana karsıyız dıyor yönetım hemde korsan mal dagıtıyor ne güzel iş...

Esstore de Taraftar formaları var biliyor musun ? Korsan mal olduğunu nerden çıkardın ?
Sadece Eskişehirspor!
Yukarı
UmT_CaN Liste gör
Yeni Yazar

ümit
Yer: bizim ev
  Alıntı UmT_CaN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Tem/2010 saat 13:36
Yeni gelen yazarlar tartışmaya çok meraklı.
Formalar orjinal olursa 280 lira vermek çok mantıklı.Kombine almayan kişilerin neden bulup tartışmaya girmeleri çok gereksiz.Eskişehirsporlu olmak bütün maçlara gelmek değil veya stadda seyretmek de değil.2 düşünce atılmış ortaya birisi almıcam diğeri alcam gibi lig başlamadan gerginlik ortamı yaratılıyor.
Siz sırf açığın üstü veya kombine alamıcak durumda olanlar için kombine almamak onun Esesli olmasından şüphe duyarım.Ben de öğrenciyim 280 lira bulmak kolay mı sanki belki ben de alamıcam ben alamıyorum diye siz de mi almıcaksınız...280 lira bazılarına göre hiçdir bazılarına göre de hayalidir çoğu kişinin elinde olsa o para kombineden önce gideceği çok yeri vardır...

Eses
Yukarı
irfnzcn Liste gör
Usta Yazar

irfan
  Alıntı irfnzcn Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Tem/2010 saat 13:36
stadın büyütülmeden önceki halini bilenler bilir maça girmeden önce 2 tane kuyruğa girerdik birinci kuyruk bilet alma kuyruğu ikincisi içeri girme kuyruğu gurup halinde geldiysen mesele yok paraları toplayıp birisini bilet kuyruğuna diğerleri içeri girme kuyruğuna çoğu zaman içeri girme kuyruğunda sıra erken gelir arkadakine ya abi bizim biletler gelmedi sizgeçin diyerek yol verilir
  özellikle önemli maçlarda  stadın kapasitesi belli bilet bulmak sorun benim hatırladığım düştüğümüz bjk maçı,84 senesindeki karşıyaka maçı, bu maçlarda bilet bulabilmek için geceden stad'da gecelendiğini biliyoruz enson hatırladığım 'da 86'daki olaylı fb maçı
  daha sonrasında açığın üstüne ilave tribün yapılınca biraz biraz rahatlama oldu ama sonradan ilave tribünde yetmemeye başladı örnek vermek gerekirse 3.LİGTE FETHİYE MAÇI (bana göre 30 bin kişinin üstünde taraftar vardı)
  sonrasında AFYON MAÇI  bu maçtada 30 bin kişinin üstünde insan vardı en son eskilerden hatırladığım İSTANBUL MAÇIbu maçtada sabahın köründr yollara düşmüştük
   şimdi gelelim sadede yukarıda bahsettiğim maçlar eskişehirspor'un tarihinde önemli bir yer arzeden maçlar o zamanların taraftarı olanların bu maçlara girmek için çok şeyleri feda edeceğini sanıyorum böyle maçlarda ve takım şampiyonluğa yada düşmemeye oynadığı zaman bilet konusunda bir sıkıntı oluyor İŞTE BURADA KOMBİNE OLAYI ÇOK İŞE YARIYOR.yani kombinesi olan adam göbeğini kaşıya kaşıya maça geliyor sıkıntısı olmuyor.
  şimdi burda kombine almıyoruz diyen arkadaşlarda var (almama dedenlerinede sonuna kadar katılıyorum)
  öncelikle bana göre açık tribündede kombinesi olanlara GİRİŞTE ÖNCELİK TANINMASI GEREKİR(kombinesi olan maçın ikinci yarısında geldiğinde içeri girebilmelidir)
   hiç olmazsa kapalı tribünde vip, aile tribününde yapılanların en azından onda birinin de açık tribün kombine sahiplerine çok görülmemesi gerekir (tuvaletler koltuklar su yiyecek içecek gibi hizmetlere kolayca ulaşılabilmeli)
  bir önceki sezon kombine alanlara yeni sezonda hem belirli bir indirim yapılmalı hemde öncelik tanınmalı
  yönetimin bu seneki kombine bilet fiyatları konusunda ki düşüncem bence yönetimin sezon öncesi nakit sıkıntısı yok az çok bizim taraftarın yapısınıda bildiğinden alan alsın kombineleri almayan almasın almayanlar nasıl olsa bilet alır gelirler mantığı yürütüyor olabilirler.
  ama burda yönetimin unuttuğu birşey var yada unuttuğu demiyelimde onlarda biliyorlar BÜTÜN MAÇLARIN NAKLEN YAYINLANACAĞI  bence yönetim bekliyelim görelim mantığı yürütüyor   eskiden öyle değildi taraftar eses'i seyretmek için ne yapıp edip maç parasını denkleştirip maça girip maçı seyrederdi şimdi maç parası denkleştirmeye uğraşmıyacak nasıl olsa tv veriyor gidecek kahveye oradan seyredecek umarım eses için hayırlısı olur.
 KOMBİNE ALANDA ALMAYANDA BENCE İKİSİDE HAKLIDIR. 

SENİ BİZİM KADAR SEVEN OLDU MU?
Yukarı
burjuva2626 Liste gör
Deneyimli Yazar

Erkan Özlevbaş
Yer: Eskişehir
  Alıntı burjuva2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Tem/2010 saat 13:37
Alıntı yapılan ChampioN

Alıntı yapılan burjuva2626

Esstore de Taraftar formaları var biliyor musun ? Korsan mal olduğunu nerden çıkardın ?
esstoreye laf söleyen oldumu yazdıklarımı iyi okumamısın... kombinenin yanında dagıtcakları kaskol ve formalardan bahsedıyorum...
Şampiyon ES ES
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3334353637 161>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,563 saniyede hazırlanmıştır