eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2010-2011 Sezonu Kombine ve Bilet Fiyatları

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3233343536 161>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
SRKN Liste gör
Usta Yazar

SRKN
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı SRKN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Tem/2010 saat 12:11
Alıntı yapılan şampiyones

Alıntı yapılan SRKN

Bakın arkadaşlar kimine göre 10 lira iyi paradır kimine görede elinin kiridir.Bu sebeple yukarıdaki mesaj gibi gereksiz ve düşünmeden yazılan yazılara gerek yok!!!

Lütfen biraz düşünerek ve daha dikkatli yazalım...

Düşünmeden yazdığımı nerden çıkardın. Bizde işadamı zengin bebesi değiliz . Halde karpuz indirdik 50 tl yevmiye aldık. Kömür taşıdık harçlık yaptık. İsteyen, seven insan ayda 25 tl yi denkleştirir dedik. Çayocaklarına bakın askıcı arıyorlar. Lütfen fakirlik edebiyatı yapmayın. Hükümete söyleyin yakında seçim var. Kömürün yanına KOMBİNE de hediye etsin.

İsteyen seven insan herzaman ''ayda 25 tl yi'' denkleştiremez!!!
Denkleştiremeyen insanlarada senin dediğin gibi  ''Ayda 23.23 tl esesime ayıramayandan  esesime fayda gelmez. ''' denilemez.
Bu terbiyesizliktir.
Yaşına bakıyorum ve bunları neden böyle söylediğini azçok anlıyabiliyorum.Biraz daha yaşın geçsin beni anlarasın!

Çay ocağında askıcı olarak çalışan birisi kombine alamaz,bu iş göründüğü kadar basit değildir.

ES-ES'i SEV KIRMIZI GİY!
" BİZ BÜYÜK ESES'İZ KIRMIZI ŞİMŞEĞİZ " #esesisevkırmızıgiy
Yukarı
technic Liste gör
Yazar

özgür
Yer: eskişehir
  Alıntı technic Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Tem/2010 saat 12:14
Alıntı yapılan akif_26

kombineler ne zaman piyasaya sürülecek bilgisi olan....

26 temmuz
Eskişehir Bekliyor Uyumaz Gece...   (ANTİ BİZANS)
Yukarı
şampiyones Liste gör
Yazar

sercan
Yer: pancar koop
  Alıntı şampiyones Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Tem/2010 saat 12:18
  Bu memleket meselesi o zaman. emeğin karşılını alamamak...
-ESKİŞEHİR ŞEKER FABRİKASI PANCAR KOOP A VERİLSİN!
Yukarı
Aşk_ı Deplasman Liste gör
Deneyimli Yazar

Serdar...
Yer: Tunalı !
  Alıntı Aşk_ı Deplasman Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Tem/2010 saat 12:32
Bu fiyata hala çok diyenleri anlamıyorum. Forma-Atkı hediye edilecek. Daha ne istiyosunuz?

İsterseniz şöyle yapalım;

Kombine fiyatı 20 Lira.
Forma Atkı Mont Eşofman takımı hediye.
3 Kombine alana 1 kombine bedava.

Takımı destekleyin !
Taraftarı maddi destek olarak göremezler diyenlere söylüyorum; Kluplerin en büyük gelir kaynaklarından birisi stadların doluluk oranıdır.
Saldır Eses Saldır Ölümüne !
Yukarı
SoLdat Liste gör
Usta Yazar

Cihat
Yer: Bağlar
  Alıntı SoLdat Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Tem/2010 saat 12:43
Bu fiyatlara çok diyenlere kızan insanlar hepsi toplansın 5er TL versinde bende alayım kombine. Şimdi hiç biri cevap vermez gerçi Wink Yada forma ve kaşkol hediyesini almayanlara kombine 200 TL filan olsun o zaman almassam şerefsizim!
Yukarı
menderes26 Liste gör
Usta Yazar

birkan
  Alıntı menderes26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Tem/2010 saat 12:52
formalar orjinal olmuyacak ki gene pahalı gene pahalı
http://www.facebook.com/group.php?gid=50079368890

facebooktaki espana sayfası
Yukarı
ahmet26dt Liste gör
Deneyimli Yazar

ahmet
Yer: ankara
  Alıntı ahmet26dt Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Tem/2010 saat 12:52
kombıne fıyatları cok uygun ancak ben taraftar forması ıstemıyorum her sene orjınal formalarımızdan alıyorum ve bu senede alıcagım.. onun yerıne 280ın uzerıne taraftar forması- orjınal forma arasındakı farkı odesemde öyle ıstedıgım formayı alma ımkanı verseler daha guzel olurdu keşke yapabılseler
Yukarı
emrahhh Liste gör
Deneyimli Yazar

emrah
  Alıntı emrahhh Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Tem/2010 saat 13:02
Alıntı yapılan HoLigaNeFeR26

Bu fiyatlara çok diyenlere kızan insanlar hepsi toplansın 5er TL versinde bende alayım kombine. Şimdi hiç biri cevap vermez gerçi Wink Yada forma ve kaşkol hediyesini almayanlara kombine 200 TL filan olsun o zaman almassam şerefsizim!

sen ozamanda 150 olsun dersin herseye bir bahane bu takımı izlemeninde bir fiyatı olmalı 2. lig takımı izlemiyosunuz
...sevda değil tutku bizimkisi...
Yukarı
emrahhh Liste gör
Deneyimli Yazar

emrah
  Alıntı emrahhh Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Tem/2010 saat 13:05
Alıntı yapılan SRKN

Alıntı yapılan şampiyones

Alıntı yapılan SRKN

Bakın arkadaşlar kimine göre 10 lira iyi paradır kimine görede elinin kiridir.Bu sebeple yukarıdaki mesaj gibi gereksiz ve düşünmeden yazılan yazılara gerek yok!!!

Lütfen biraz düşünerek ve daha dikkatli yazalım...

Düşünmeden yazdığımı nerden çıkardın. Bizde işadamı zengin bebesi değiliz . Halde karpuz indirdik 50 tl yevmiye aldık. Kömür taşıdık harçlık yaptık. İsteyen, seven insan ayda 25 tl yi denkleştirir dedik. Çayocaklarına bakın askıcı arıyorlar. Lütfen fakirlik edebiyatı yapmayın. Hükümete söyleyin yakında seçim var. Kömürün yanına KOMBİNE de hediye etsin.

İsteyen seven insan herzaman ''ayda 25 tl yi'' denkleştiremez!!!
Denkleştiremeyen insanlarada senin dediğin gibi  ''Ayda 23.23 tl esesime ayıramayandan  esesime fayda gelmez. ''' denilemez.
Bu terbiyesizliktir.
Yaşına bakıyorum ve bunları neden böyle söylediğini azçok anlıyabiliyorum.Biraz daha yaşın geçsin beni anlarasın!

Çay ocağında askıcı olarak çalışan birisi kombine alamaz,bu iş göründüğü kadar basit değildir.

ama o askıcı olarak calısanların cok büyük kısmı ayda 300 tl verir sigaraya yada buyuk kısmı son model telefon kullanabilir.....

not: gercekten durumu olmayan insanlara değildir bu lafım sadece sigara alkol kullanıp gereksiz bisürü seye para yatırıp 280 tl yi cok bulanlara
bu arada kombine fiyatları forma ve kaskol dusunulurse gecen seneden daha ucuzdur yani indirime gidilmiştir....
...sevda değil tutku bizimkisi...
Yukarı
Herkese_Benden_Cay Liste gör
Deneyimli Yazar

zfwr
Yer: hilal
  Alıntı Herkese_Benden_Cay Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Tem/2010 saat 13:07
Sizene kardeşim milletin cebinden size mi kaldı askıcı' nın, simitçi' nin kazandığı parayı ve nerelerde harcadığını takip etmek..
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3233343536 161>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,680 saniyede hazırlanmıştır