eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2010-2011 Sezonu Kombine ve Bilet Fiyatları

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3031323334 161>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ayk26 Liste gör
Deneyimli Yazar

İsmail Ayeken
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı ayk26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Tem/2010 saat 09:25
Alıntı yapılan eskobar

Kombine almıyoz ve aldırtmıyoz diyen arkadaşlar şimdi  ne başlık atacaklar acaba bu fiyatları okuyunca  gerçekten açık çok makul bir fiyat olmuş...

Sevgili Umut almıyoruz aldırmıyoruz diyenlerden biri benim 4 ncü sırada. Ne yazık ki derdimizi forumdaki arkadaşlara bile anlatamıyorsak yönetim hiç anlamaz. O  konu tamamen yönetimin sözlerinin arkasında durmamasına ve taraftar ile resmen alay edilmesine tepki olarak açılmış bir konu fiyatlar ile alakası yok! Neyse topici kirletmeyelim hayırlı uğurlu olsun yeni fiyatlar kombine alıcak arkadaşlara ve yönetime!
" seni bizim kadar seven oldu mu? "
Yukarı
mlhkrcy Liste gör
Yazar

melih karaçay
  Alıntı mlhkrcy Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Tem/2010 saat 09:29
Ben her sene olduğu gibi alırım kombinemi. Fiyatlar konusunda kimsenin tatmin olmayacağı yorumlara bakıldığında apaçık ortada. 280 TL yani geçen seneki fiyat ve teşvik tarzında kaşkol ve forma hediyesi.Rakamlar çok makul.Ancak hangi gelir grubundan olursa olsun her arkadaş 280 olunca 250 , 250 olsa neden 200 değil diyerek protestoya başlayacak gibi.

herşeye de böylesine muhalefet edilmesine bazen tahammül edemeyecek hale geliyorum ancak forumdaki arkadaşlarımın düşüncelerine de saygı duyuyorum.
KARACAY 26
Yukarı
RyL Liste gör
Usta Yazar

Murat
  Alıntı RyL Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Tem/2010 saat 09:45
Kombinenin taksitlendirilmesi nasıl oluyor bilmiyorum ama maç bilet fiyatlarından yola çıkıldığında çok pahalı olmayacak bir düzeyde, bir maç 14 Tl' ye geliyor bunun üzerine forma ve kaşkol hediyesi var. Bir yandan da düşündüğümde lig tv' nin çok ucuz sayılabilecek fiyata maçlarımızı göstermesi ve kombine fiyatlarının geçen seneki ile aynı olması dez avantaj gibi görünüyor. Tribünlerde bir değişiklik yapılmamış, lig tv fiyatları ucuzlatmış.

Gerçekleri konuşmak gerekirse geçen sene maçlarda tribüne giriş çıkışlarda oldukça çok sıkıntı çekildi bunun üstüne maçlarda da bir çok olay yaşandı. Bir köşede oturup maçını izleyen kişilere bile küfredip saldıranlar olmuşken ve hazır lig tv tüm maçlarımızı gösterecek olması nedeniyle bazı taraftarlarımızı lig tv' ye yöneltebilir. Kombine fiyatlarını çok pahalı bulmamakla birlikte daha ucuz olmasını beklerdim. Çünkü bu sene geçen senelerdeki şartlar yok
Yukarı
ESESLİ EMRE 26 Liste gör
Usta Yazar

Emre
Yer: altı
  Alıntı ESESLİ EMRE 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Tem/2010 saat 09:47
Fiyat uygun ama taraftar enayi değildir.Sözler yerine getirilsin kombine alırız.
amatöre düşsende peşindeyiz seninleyiz her zaman her yerde.. biz kötü günde kavgayı seçtik.

Yukarı
EMREM1965 Liste gör
Yazar

Mehmet
Yer: E.şehir-Yaş=39
  Alıntı EMREM1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Tem/2010 saat 10:10
açık 6 taksitli geçen sene 300  TL idi yine öyle olur herhalde
Yukarı
menderes26 Liste gör
Usta Yazar

birkan
Yer: eskişehir
  Alıntı menderes26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Tem/2010 saat 10:11
Alıntı yapılan RyL

Gerçekleri konuşmak gerekirse geçen sene maçlarda tribüne giriş çıkışlarda oldukça çok sıkıntı çekildi bunun üstüne maçlarda da bir çok olay yaşandı. Bir köşede oturup maçını izleyen kişilere bile küfredip saldıranlar olmuşken ve hazır lig tv tüm maçlarımızı gösterecek olması nedeniyle bazı taraftarlarımızı lig tv' ye yöneltebilir. Kombine fiyatlarını çok pahalı bulmamakla birlikte daha ucuz olmasını beklerdim. Çünkü bu sene geçen senelerdeki şartlar yok

her maçta kavga yaşamadım ama neredeyse her maçta bir kargaşa itiş kakış oldu benim açımdan sorun yok ama.çocuğu olanlar ne yapacak?tabikide lig tv alacaklar.yanında küçük cocuk olanlar ne yapıcak?
http://www.facebook.com/group.php?gid=50079368890

facebooktaki espana sayfası
Yukarı
civileng Liste gör
Deneyimli Yazar

emrah
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı civileng Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Tem/2010 saat 10:25
Ben bu senede kombinemi alıp açıkta takımımı destekleyeceğim. Benim şahsi görüşüm bu kombineler 200tl olarak açıklansaydıda neden 150tl değil diye protesto edilirdi. Ben bu takımın Afyon maçına kaç lira bilet parası ödediğimi gayet iyi hatırlıyorum. Arkadaşlarımı anlıyorum, çok daha iyi şartlarda maç izlemek ve herzaman kafaya oynayan bir takım görmek istiyorlar. Fakat lütfen biraz ciddiye alıp da düşünelim bu bu kadar kolay olsaydı fb,gs,bjk bedava maç izletirdi taraftarına çünkü onların sponsorluk gelirleri, naklen yayın gelirleri, reklam gelirleri bizim en az 2-3 katımız. Tabiiiki fikir üretmek çok önemli ve güzel fakat fikirleri hayata geçirmek ve uygulamak paha biçilemez. Her kişi, kurum ve kuruluşun çeşitli hedefleri vardır. Bunlar bazen hayata geçer bazen de başarısız olunur. Eğer bu durumda AŞK'dan sözediliyorsa bize düşen başarısızlıklarda affedici-onarıcı olmaktır. Tabiiki protesto olacak, tabiiki şikayetler olacak ama bunlar ESKİŞEHİR ATATÜRK STADYUMU'nda olacak. O yüzden herkes kombinesini alsın. Kombineler satışa çıktığı gün  ben cehennemde yerimi alıyorum...
Yukarı
Baba Liste gör
Usta Yazar

Alper Uruş
Yer: EStanbul:)
  Alıntı Baba Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Tem/2010 saat 11:10
Alıntı yapılan eses_irsadinho

Alıntı yapılan es-es77

Alıntı yapılan eses_irsadinho

Alıntı yapılan es-es77

Alıntı yapılan ayyıldız

Siz pahalı diye kombine almayın sonrada Pele gelsin, Yahia gelsin diye mesajlar yazın..
ne alaka kardesım.taraftar gelır kapısı degıldır.
tabi be yaaa niye kombineleri ücretlendiriyorlarki ? Angry
dısarıya karsı ayıp olmasın dıye ücretlendırmısler.ıstanbuldan kombıne alacak cok arkadas varmısda
Konu saptırılıyor mu ne ? Tongue

Arkadaş konuyu bence de saptırmış. EStanbul'un kombine alıp almayacağı dert olmuş. İster alırız ister almayız sevgili Murat kardeşim. Biz bunun hesabını da vermeyiz. Konu şuydu; sen taraftar gelir kapısı değil dedin. Ben ve İrşad da dedik ki taraftar gelir kapısı. Polemiğe girmeyelim, okuyanın aklı vardır kendi kararını kendi versin.
KIZIL bir pıhtı vardı doğduğunda göbeğinde ve KARA bir toprak olacak öldüğünde üzerinde. (VİVA ESES).... protEStler...
Yukarı
şampiyones Liste gör
Yazar

sercan
Yer: pancar koop
  Alıntı şampiyones Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Tem/2010 saat 11:25
 Estanbuldan taraftarımız kombine peşine düşmüş,biz de kombine almayalım diye kampanya yapıyoruz.Kombine fiyatları gayet uygundur. Kimse param yok edebiyatı yapmasın. Ayda 23.23 tl esesime ayıramayandan  esesime fayda gelmez.
-ESKİŞEHİR ŞEKER FABRİKASI PANCAR KOOP A VERİLSİN!
Yukarı
SRKN Liste gör
Usta Yazar

SRKN
  Alıntı SRKN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Tem/2010 saat 11:29
Bakın arkadaşlar kimine göre 10 lira iyi paradır kimine görede elinin kiridir.Bu sebeple yukarıdaki mesaj gibi gereksiz ve düşünmeden yazılan yazılara gerek yok!!!

Lütfen biraz düşünerek ve daha dikkatli yazalım...

ES-ES'i SEV KIRMIZI GİY!
" BİZ BÜYÜK ESES'İZ KIRMIZI ŞİMŞEĞİZ " #esesisevkırmızıgiy
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3031323334 161>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,520 saniyede hazırlanmıştır