eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Favori Alıntılar

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 34567 16>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
köfteci Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü Önkol
Yer: Germany
Online Durum: Offline
  Alıntı köfteci Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Tem/2010 saat 20:39
Alıntı yapılan emrESES_26

Bir taraftar forumunda görmüştüm cok güzel bir topic'ti.
Kısacası forumda gezinirken bir kişinin yorumunu begenıyorsak , hosumuza gidiyorsa veya cok komikse vb.
O yorumu alıntı yapıp kopyalıyoruz ve buraya yapıştırıyoruz.
İnanın cok güzel yazılar cıkıyordu burdada cıkacagından eminim.
Hadi bakalım Tongue
Son yorum yapanlarin dikkatine,baslik yanilmiyorsam SITE ICINDE ,hosunuza giden herhangi bir alintiyi buraya aktarmaniz icin acilmis mac aninda ,sonrasindaki HEYACANLI anilar icin degil.Eger biraz zahmet gösterirsek "mac sonrasi ve mac ici "ile ilgili bir veya iki baslik olmasi lazim,yoksa "baslik "anlamini yitirir.....Wink
Not :Alinti basligi acanindir tekrar okunmasi icin alinti yapilmistir......
Kral hem ciplak,hem gerzek...
Yukarı
Arma İçin Liste gör
Usta Yazar

Murat
Yer: Eskişehir
  Alıntı Arma İçin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Tem/2010 saat 22:12
Alıntı yapılan köfteci

Alıntı yapılan emrESES_26

Bir taraftar forumunda görmüştüm cok güzel bir topic'ti.
Kısacası forumda gezinirken bir kişinin yorumunu begenıyorsak , hosumuza gidiyorsa veya cok komikse vb.

O yorumu alıntı yapıp kopyalıyoruz ve buraya yapıştırıyoruz.

İnanın cok güzel yazılar cıkıyordu burdada cıkacagından eminim.

Hadi bakalım Tongue

Son yorum yapanlarin dikkatine,baslik yanilmiyorsam SITE ICINDE ,hosunuza giden herhangi bir alintiyi buraya aktarmaniz icin acilmis mac aninda ,sonrasindaki HEYACANLI anilar icin degil.Eger biraz zahmet gösterirsek "mac sonrasi ve mac ici "ile ilgili bir veya iki baslik olmasi lazim,yoksa "baslik "anlamini yitirir.....Wink
Not :Alinti basligi acanindir tekrar okunmasi icin alinti yapilmistir......

Başka sitelerden de alıntılar yazılmış.. Yani tabi ki konunun dışına çıkılmamalı ama bu sözler de bir alıntıdır sonuçta... Maç esnasında söylenen bir sözün yazılması da alıntıdır fakat sadece forumdan alıntılarla çok büyüyecek bir konu olacağını sanmıyorum abi. Eskişehirsporlar ilgili her alıntı burada paylaşılabilinmeli aslında...
22 Haziran 2013
Yukarı
köfteci Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü Önkol
Yer: Germany
  Alıntı köfteci Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Tem/2010 saat 22:59
Kral hem ciplak,hem gerzek...
Yukarı
Arma İçin Liste gör
Usta Yazar

Murat
Yer: Eskişehir
  Alıntı Arma İçin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Tem/2010 saat 23:07
22 Haziran 2013
Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
  Alıntı es_emre26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Tem/2010 saat 23:52
Ben konuya acaba forumda ne gibi bir güzel kontra vs. yapılmış diye giriyorum ama ''X maçta Y kişi Z sözünü söylemiş'' yazılarını görünce şaşırıyorum.

Onlar da çok güzel anılar vs. ama eğer forumda yoksa bunun için ayrı başlık açılıp oradan devam edilebilir, burda sadece bu sitedeki favori alıntılarımızı gösterelim.
Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
yedek_parçacı Liste gör
Yazar

Necati
Yer: tepebaşı/Esk.
  Alıntı yedek_parçacı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Tem/2010 saat 00:06
süper lige çıktığımız yıldı..hangi maçtı hatırlayamayacağım  tayfun türkmen üstüne gelen hava topunu göğüsünle almak istedi fakat topu taça çıkardı..

arkamdan bir abimiz tam bir yurdum insanı yaklaşımıyla öyle bir bağırdıki tayfuna:

ulannnnn tayfunn hava yastığı gibi göğsün var ama sen topu taça çıkardın ulannnnn

Big%20smileBig%20smile
ESKİŞEHİRSPOR BİR DEVRİMDİR EVRİM DEĞİL..
Yukarı
26_26_26 Liste gör
Usta Yazar

A.Yurtsever
Yer: Eskişehir mrk.
  Alıntı 26_26_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Tem/2010 saat 00:37
Alıntı yapılan es_emre26

Ben konuya acaba forumda ne gibi bir güzel kontra vs. yapılmış diye giriyorum ama ''X maçta Y kişi Z sözünü söylemiş'' yazılarını görünce şaşırıyorum.

Onlar da çok güzel anılar vs. ama eğer forumda yoksa bunun için ayrı başlık açılıp oradan devam edilebilir, burda sadece bu sitedeki favori alıntılarımızı gösterelim.
Söz Eskişehir'le başlarsa,EsEs'le biter

Yukarı
26_26_26 Liste gör
Usta Yazar

A.Yurtsever
  Alıntı 26_26_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Tem/2010 saat 00:42
O kadar çok birbirimizi kırar durumlara geldik ki insan, kendine bir tebessüm ettirebilecek favori  alıntı bulmakta zorlanıyor..

Yukarı
26_26_26 Liste gör
Usta Yazar

A.Yurtsever
  Alıntı 26_26_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Tem/2010 saat 00:59
Direct%20Link%20To%20This%20Post Konu: Şişli'deki bir dürümcünün reklam broşüründen :)
    Tarih: 14/Ağu/2007 saat 05:08
Başlığından
Alıntı yapılan luxemburg

Diyet, perhiz, rejim gibi faaliyetler hedefte Türk delikanlılarının ve genelde de Türk milletinin devamını engellemek için dış mihraklar tarafından gündeme getirilmiş suurlu bir düzmecedir.

Gaye, eskiden bir koyunu, bir oturuşta götüren dev gibi babayigit atalarımızı ve tarlada doğum yaptıktan sonra bebeğini kundaklayıp, elde orak tarlada çalışmaya devam eden Türk kadınlarını; kalori hesaplayan, hapşırınca yatağa giren, fitness ve aerobik yapan çıtkırıldım tiplere dönüştürmek ve büyük Türk ırkını Çinliler, Japonlar gibi sıska, zayıf ve sağlıksız bir ırk haline getirmektir.

İcabı halinde 240 kiloluk top mermisini tek basina namluya süren bir babayiğidin, kalori hesaplayan, yoğurtlu kebabı reddeden bir züppe haline getirilmesinden daha büyük bir soykırım olabilir mi?

İç yağının, kuyruk yağlarının, anamızın Vita yağının kolestrol yaptığı palavradır.
Kolestrol, kebapları yedikten sonra iki şişe soda içerek ayarlanabilecek bir gaz durumudur.
Sakın bu oyuna düşmeyin.

Feminizm, kadin hakları, çevre şuuru ve eşitlik adı altında Türk kızlarının akılları çelinerek, yemek yapmayı bilmeyen, bizim istikbalimiz olan yavrularinı, abuk subuk yiyeceklerle yetiştirecek, damak zevki gelişmemiş, sunta kılıklı diyet bisküvilerini yiyecek sanan bir hale getirmişlerdir.
Ayrıca kör olası dış mihraklar, bu kızlarımıza kebap, soğan, çig köfte vb. Lezzetleri yiyen, bardak bardak şalgam suyu içen yiğitlerimize hanzo-kıro gibi sıfatlar takmayi öğretmişlerdir.

Ayrıca son yıllarda moda gibi gösterilmeye çalışılan çin mutfaği diye birşey yoktur. Bu sözde mutfak, acaip zerzevat ile acaip mahlukatin, wog adi verilen bir tencerede yarı pişmiş yarı çiğ olarak hazırlanıp insanlara eziyet olsun diye sopalarla yenmesinden ibaret bir hokkabazlıktır. Sakın kanmayın, sakın yemeyin. Helal değildir!

Unutmayın su uyur, düşman uyumaz!
Bana birazda trajikomik geldiSmile

Yukarı
mehmet26eses Liste gör
Usta Yazar

Mehmet
Yer: Turkey
  Alıntı mehmet26eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Tem/2010 saat 01:03
Benim ki de alıntı değil ama komik bir anıyı anlatayım.

2.Lig gruplar zamanları..Kiminle oynadığımızı hatırlamıyorum.Açık tribün tarafındaki yan hakem yanlış bir ofsayt bayrağı kaldırmıştı.Gol olabilecek bir pozisyondu bizim için maçta 0-0 dı.Önce açık tribünün en üstlerinden biri pet bardakta satılan sulardan attı hakeme doğru.Ardından biri 1,1.5 litrelik bir pet şişesi attı hakeme doğru.En son biri(stada nasıl soktuysa)pet damacanaya benzeyen suyu atmıştı hakeme doğru Bütün açık tribün kopmuştu.Giderek artan bi öfke vardı
YAŞASIN ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 34567 16>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,314 saniyede hazırlanmıştır