eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Favori Alıntılar

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 23456 16>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Arma İçin Liste gör
Usta Yazar

Murat
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı Arma İçin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Tem/2010 saat 12:29
Denizli'yi 4-3 yendiğimiz maçta amcamızın biri maçın başında "Beş,beş" diye bağırıyordu. 1-0 geriye düştük "Beş,beş" 2-0 geriye düştük "Beş,beş" 3-0 geriye düştük "Beş,beş" ........ 4-3 öne geçtik "Beş,beş" . Maç bittiğinde amca 5 atamadığımız için üzülmüştür herhalde. Ben de yendiğimiz halde üzüldüğüm tek maç oydu :D Keşke 5 olsaydı :D
Favorim "Beş,beş" :D
22 Haziran 2013
Yukarı
moritanya Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Ireland
  Alıntı moritanya Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Tem/2010 saat 12:38
Çok yaratıcı abilerimiz var.Beşiktaş'a içeride 1-0 yenildiğimiz maçta henüz maçın ortaları ve durum 0-0 devam ederken Eskişehirspor'un atağı ofsaytla kesilmişti ve o bölgedeki abilerimizden bir tanesi yan hakemin bayrağını kaldırması üzerine '' Evde kaldıramadığını burada mı kaldırıyoon '' şeklinde hitapta bulunmuştu ve o bölgedeki herkes yıkılmıştı. Cool
En güzel siyah en güzel kırmızı.
Yukarı
Esborahan Liste gör
Deneyimli Yazar

B.G.
Yer: se Bekleriz
  Alıntı Esborahan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Tem/2010 saat 14:38

Stada yeni girdik herkeste bir heyecan maçtan önce Espana yapılıyor.Hemen girişte dikilen amcam da telefonla konuşuyor o gürültünün arasında bağıra bağıra ''Bando'nun altındaki kapıdayım el sallıyorum bak'' dedi.Bi baktım atkılar bayraklar Espana sırasında amcanın kendini gösterme şekli çok ilginç gelmişti.Big%20smile

Sensiz Hayat Bir İşkence
Dilimdesin Gündüz Gece
Satır Satır Hece Hece
Şarkılarım Senin İçin.
Yukarı
tmac26 Liste gör
Usta Yazar

Mustafa Ekici
Yer: Bukamaranga
  Alıntı tmac26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Tem/2010 saat 14:42
Alıntı yapılan Esborahan

Stada yeni girdik herkeste bir heyecan maçtan önce Espana yapılıyor.Hemen girişte dikilen amcam da telefonla konuşuyor o gürültünün arasında bağıra bağıra ''Bando'nun altındaki kapıdayım el sallıyorum bak'' dedi.Bi baktım atkılar bayraklar Espana sırasında amcanın kendini gösterme şekli çok ilginç gelmişti.Big%20smile

Daha kötüsü var. Bir maçta bir abimiz: " Görmüyon mu la beni bak üstümde Es-Es forması var . " demişti...
Tarifi mümkün değil bu sevdanın...

Fabio Bilica'yı Eskişehirspor forması altında görmek istemiyorum..
Yukarı
Essfor Liste gör
Usta Yazar

bahadır
Yer: Turkiye
  Alıntı Essfor Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Tem/2010 saat 14:55
Bu başlık güzel olmuş ....
Esesliyiz çok şükür...
Yukarı
disasel Liste gör
Usta Yazar

Said
  Alıntı disasel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Tem/2010 saat 15:13
Bank asyada,kapalı sol nefer de bi emekli asker vardı tribünde sürekli birilerini eleştirirdi,''Metin Hoca bu ayıp senin Metin Hoca...'',''Coşkun sen ancak boş kaleye atarsın''(devre arasında coşkun boş kaleye şut atıyordu ki abinin bu sözünü duydu içinden karşılık vermek geçmiştir büyük ihtimal ama kendini tutmasını bildi.O abi bank asyadaki iki sezon boyunca galip maçlarımızda bile yoğun eleştirilerinden hiç taviz vermedi ama ondan sonra süperligte göremedim kendisini...
İstanbul değil ki iki yakayı da sevebilsin bu yürek,bize Eskişehir gibi tek parça sevda gerek...
Yukarı
goethe_minder Liste gör
Deneyimli Yazar

MCMLXV
  Alıntı goethe_minder Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Tem/2010 saat 19:01
bu sezonki beşiktaş maçında açık tribünün ortasında bir amca 90 dakika boyunca "rüştüüüüü, eşekten düştü" "rüştüüüü bilmem neresi düştü." şeklinde rüştü ve düştü kelimelerinin arasını doldurarak bağırmıştı.

bir de alıntı değil ama 2 b'deki ünye maçında açık tribünün en arkasından kar topu yapıp dazlak yardımcı hakemin baldırını vurmayı başarabilen mucizevi abiyi anmak isterim. 
sezer bizim, sezaryen bir doğum çeşidi, jülyen ise bir hıyar doğrama biçimidir. hırvat sırp birer boydur, bunu bilmeyen gameboydur. heleheöeö
Yukarı
ESginHaLiL Liste gör
Deneyimli Yazar

Halil Esgin
  Alıntı ESginHaLiL Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Tem/2010 saat 20:00
aynı olay geçen seneki gençler maçında da olmuştu yanılmıyorsam. ama baldırından değil baseninden!!Tongue vurulmuştu yardımcı hakem
İyi gün dostu değiliz...
Yukarı
nightmare26 Liste gör
Usta Yazar

Turgut
Yer: Forza GENOA!!!!
  Alıntı nightmare26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Tem/2010 saat 20:04
Açık tribünde olmak farklı birşeydir gül gül öldüğüm ne maçlar hatırlarım gülmekten bağıramadığım Big%20smile
Onlardan biride şuydu ; Ozamanlar lig A'dayız,Sergen yeni gelmiş ne zamandır oynamıyor taraftar Sergen sergen bağırıyor yanlış hatırlamıyorsam kazandığımız Elazığspor maçı,arkada da iki tane yaşlı amcam var biri diyor ; La sergen çıksa ne olur televızyonda çok sısman kosamaz dıyorlar ya...Otekı amcamda ; Evet ya doğru sergen kosamaz,bence oynamaz bıle ıkı haftaya kacar bu kacar Big%20smile
Neyse sergen oyuna gırdı ama bayada sısman gozumun onune gelıoda o maçı LOL neyse bızımkıler sergene top attı sergen bır anda acayıp depar attı kostu topa yetıstı amcam dondu arkadasına ; ANNNNNAAAAAAA Sergen'e bak koşuyor lan vay anasını televızyonda yalan soylemısler  LOLLOL daha neler var açık trıbunun taştan oldugu 2lıg b maclarından ne enteesan kufurler ne enteresan yorumlar neler neler aklıma geldıkce yazmaya calısıırım
Pilavıda benden hey Allah...ESESES KİKİKİ ESKİ ESKİ ES
Yukarı
nightmare26 Liste gör
Usta Yazar

Turgut
Yer: Forza GENOA!!!!
  Alıntı nightmare26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Tem/2010 saat 20:13
Bir tane daha aklıma geldı ozamanlar lig b playoff maclarına gıdıyoruz hatta lısedeydım okuldan kactım arkadaslarla neyse otobus ayarladık bulduk ankaraya dogru gıdıyoruz,3 saat yolculuktan sonra Ankaraya gırerken otobus radyosundan Ankaralı namık çalıyor...
Şofor kendi kendine iç geçirerek ; VAYYYY BEEEE YİNE GELDIK LAN MEMLEKETINE !
Ordan şimdilerde esnaf sarayı tarafında taksıcılık yapan Nıckının(takma ısmının) Arap Big%20smile oldugunu ogrendıgım abı  şofore donerek kendınden emın bır sekılde  ;
-Abi Namık Ankaralı değil,Namık Çankırılı Smile
Şofor ; Ben zaten Namığa soylemedım ki bu 302'ye soyledım kendısı Ankaralıdırda LOL
Kopmuştu butun otobus ozaman,hey bee bızım taraftar kadar şamata yoktur bence

Pilavıda benden hey Allah...ESESES KİKİKİ ESKİ ESKİ ES
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 23456 16>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,438 saniyede hazırlanmıştır