eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor Taraftar Ürünleri

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1213141516 184>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
iLkaSKimeSeSim Liste gör
Usta Yazar

MuRaT
Yer: Cameroon
Online Durum: Offline
  Alıntı iLkaSKimeSeSim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ara/2007 saat 16:12
Alıntı yapılan disasel

50ytl olan polarlar çok kaliteli arkadaşım varlık tan almış gayet şık ve sıcak tuttuğunu söyledi...

O polarlardan Tır' da da varmı acaba ? Üstelik varlık kapanıyormuş, bazı ürünler yarı yarıya satılıyormuş diye duydumç
Yukarı
umutjohn Liste gör
Deneyimli Yazar

Umutcan Ünlü
Yer: American Samoa
  Alıntı umutjohn Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ara/2007 saat 16:42
polarlar store da mevcut,iki çeşit halde satılıyor sanırım.fiyatları 50 ytl.Varlık ta eskişehirspor resmi ürünlerinin hakkını almış olacak ki satıyor.
Ama en mantıklısı,store dan gidip almak nereye gittiğini biliyoruz...
TEK GRUP,TEK YÜREK,TEK SES...
Yukarı
eses_irsadinho Liste gör
Usta Yazar

İrşad GÜNDOĞAN
Yer: EStanbul
  Alıntı eses_irsadinho Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Ara/2007 saat 13:05
polarların renkler nasıl??
Boğazın Kırmızı Şimşekleriyiz !
Formanda Zaferin Şahlanan Renkleri Var.
http://www.eskieskies.blogspot.com/
Yukarı
huso_26 Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Türkiye
  Alıntı huso_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Ara/2007 saat 13:21
         Mevzusu geçen polarlar;

Yukarı
huso_26 Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Türkiye
  Alıntı huso_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Ara/2007 saat 21:59
   Aslında her şey ortada,ne kadar forma sattığımız?Ne kadar kombine sattığımız?Ne derece Eskişehirspor orijinal ürünlerini aldığımız...Bu böyle gider.Ama iş transfere geldiğinde sayfalarca yazı yazar.O gelsin bu gelsin demesini de biliriz.Biz her şeyin en iyisini biliriz.Tongue
Yukarı
enES26 Liste gör
Usta Yazar

sinan
Yer: Turkey
  Alıntı enES26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Ara/2007 saat 22:36
inşallah doğru dürüst kaşkolda gelmiştir..
en son sattıkları siyah üzerine beyaz eskişehirspor yazılı kaşkolları ile istanbulda kadıköyde rezil olmuştum..(yanımdan geçen gençler bana bakıp "bugün beşiktaş'ın damı maçı var" diye aralarında konuşmuşlardı..)
kaşkolların üzerine beyaz yazı yazmak hangi sivri akıllının fikri çok merak ediyorum :(  
Yukarı
Tulpar26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Ali
  Alıntı Tulpar26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Ara/2007 saat 03:14
Alıntı yapılan huso_26

Aslında her şey ortada,ne kadar forma sattığımız?Ne kadar kombine sattığımız?Ne derece Eskişehirspor orijinal ürünlerini aldığımız...Bu böyle gider.Ama iş transfere geldiğinde sayfalarca yazı yazar.O gelsin bu gelsin demesini de biliriz.Biz her şeyin en iyisini biliriz.Tongue

Ben Ankara da yaşıyorum. Eskişehire geldiğimde ürünlerden almak istiyorum ama inan bana ele avuca gelir birşey bulamıyorsun herşey çok adi Eskişehirspora yakışmıyor. Bu taraftar eminim biraz kalite ve güzel dizaynların fiyatını düşünmez alır. Ürünler güzel değil ve kalitesiz yakışmıyor bize yakışmıyor yönetim duy bu feryadı bu isyanı...
Tapmadık asla paraya pula...
Yukarı
Özgür Liste gör
Deneyimli Yazar

Özgür M.
  Alıntı Özgür Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Ara/2007 saat 10:22
Alıntı yapılan Tulpar26

Alıntı yapılan huso_26

Ben Ankara da yaşıyorum. Eskişehire geldiğimde ürünlerden almak istiyorum ama inan bana ele avuca gelir birşey bulamıyorsun herşey çok adi Eskişehirspora yakışmıyor. Bu taraftar eminim biraz kalite ve güzel dizaynların fiyatını düşünmez alır. Ürünler güzel değil ve kalitesiz yakışmıyor bize yakışmıyor yönetim duy bu feryadı bu isyanı...

Kalite istiyorsanız bu poları kaçırmayın bence....
Yukarı
Tulpar26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Ali
  Alıntı Tulpar26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Ara/2007 saat 23:14
Özgür karşıyaka maçında bakmıştım ama o polarlardan göremedim... Belki gözümden kaçmıştır. Şimdi bulabilir miyiz acaba. İlgin için şimdiden teşekkür ederim...
Tapmadık asla paraya pula...
Yukarı
mr zenco Liste gör
Deneyimli Yazar

Alper Yeşilöz
Yer: Bahrain
  Alıntı mr zenco Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Ara/2007 saat 23:57
bugün forma almak icin magazaya gittim ama kapalıydı. aslında sehir dısından gelenleride düsünerek tatillerdede acık olmalı diyecegim ama o kadar düsünceli olsalar cesitleri ve kaliteyi artırırlar...
Cehennemin ateşi buz tutana dek ESES!!!
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1213141516 184>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,566 saniyede hazırlanmıştır