eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2010-11 sezonu kombine ALMIYOR ve ALDIRMIYORUZ

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 8889909192 134>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ilkertunes Liste gör
Yazar

ilker tunca
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 15/Tem/2010 saat 03:11
Alıntı yapılan darknESS

İlker bey mümkünse siz kombinede bilette almayın fikirlerinizi sakarya gazetesinin internet sayfası yorum köşesinde paylaşın...
Keşke şu mesajınızda kişiliğime değil de.düşüncelerimin yada bahsettiklerimin yanlışlarını yalanlarını tespit edip yüzüme vurabilseydiniz.ama böyle birşey yapabilmek için gerçekten sizin de bahsettiğim konularda bilginizin olmaması gerektiği kanaatindeyim.eğer gerçekten düşünmeyi başararak zıt bile olsa fikirlerinizi paylaşabilecekseniz varım.yadavarız benimgibi düşünenler için belirtiyorum.bir önceki mesajımda belirttiğim konulara cevap verebilecekseniz SEVE SEVE sonuna kadar sizinle de herşeyi paylaşmaya varım.ama yoksa adımı dahi ağzınıza almayınız bir daha.saygılar iyi geceler.
en buyuk es es; herkes tek nefes...
Yukarı
darknESS Liste gör
Usta Yazar

Onur
Direct Link To This Post Tarih: 15/Tem/2010 saat 03:20
İlker Bey,

kızdığınız konular hepimizin kızdığı konular zaten ama bana 200 kişi kombine almadığında ne değişecek onu anlatın?

birde dikkat etmeniz gereken yönetim yıllardan beri kombineler konusunda açıklama yapardı, destek beklerdi ama bu sene eyvallahları yok. para bir şekil geliyor zaten. siz kombine almyarak kimseyi cezalandırmıyorsunuz takım ve tribün dışında.

birşeye tepkiniz varsa maçlar başladıktan sonra buyrun protestoyu beraber yapalım en hevesli benim zaten. pankart yaptıralım, bağaralım hiç olmadı yönetim istifa diyelim. lakin kombine konusu bu pazarlığa girmesin çünkü kombineli taraftarlar damardır.
dusmanlari kardes yapan ESES
Yukarı
ilkertunes Liste gör
Yazar

ilker tunca
Direct Link To This Post Tarih: 15/Tem/2010 saat 03:36
canımı yiyebilirsiniz onur kardeş.ama şahsi fikrim çevremde etkileyebileceğim bi 10 kişi de olsa almaması için bulabilirim sanırım.hesabı yapabiliriz.ama düşüncelerim bunlar.bu insanlar vitrin olarak kullanıyorlar burayı.tamammaçlarda vermek çok  güzel bir fikir.fakat bu kadar tribünlerin içindeyseniz.sözde liderler varya birkaç peşlerine çoluk çocuğu takan.bunlar kardeşim birşekilde yönetim tarafından ele geçiriliyor.sonra peki geçen yıl da önceki yıllarda da en ufak hem de haklı protestoda hoooop kargaşa ve üste çullanmalar.hattave hatta büyükbaşkan tezahüratları.bunları esas sizin belirtmiş olduklarınızı yıllarca yapmaya çalıştık birşey değişmedi.ancak bu yıl amacına ulaşabilecek olsa bu protesto bir dahaki yıl veya yıllarda aynı hatayı yapabilirler mi.ben sana söyleyeyim KESİNLİKLE HAYIR.tabi tam kapasite katılımla olabilecek birşey bu.haaaa bahsettiğiniz 138  kişi yeter  mi bilemem ama ben umutluyum.çünkü en az her birinin yanında 7-8kişi vardır etkileyebilecekleri.bu yüüzden bir de buradan denemkte fayda var.en kızdığım nokta bahsettiğim gibi 2.lig takımlarının bile bi umutla ve en önemlilisi ŞEFFAFLIK göstergesiyle avrupaya gidebilir miyiz ümidiyle klüp lisansı almaları benim kanıma dokunuyor arkadaş...iyi geceler dilerim.
Yukarı
darknESS Liste gör
Usta Yazar

Onur
Direct Link To This Post Tarih: 15/Tem/2010 saat 04:03
peki İlker Bey en son sivas maçında bandoda takılan eski ayderci Refik Abiye çoluk çocuk dalınırken neden koca açık bi anda açıldı neden 1-2 kişi dışında kimse tepki vermedi.

aramızda bir birlik olmadığını bilerek konuşmak gerekli. sizin benim onun kombine almaması hiçbirşeyi değiştirmeycek. zamanında ne yürüyüşler ne protestolar oldu Eskişehirde yada bu sayfalarda. değişen hiçbirşey yok.

aktif olmak lazım, kombineyi aldıktan sonra maçta neden yönetime açığın üstünü kapatmıyosun yada neden bu takım istediğimiz yerde diye sorabilirsin ve yönetimde cevapsız kalır. kombine almama kampanyasında sevmediğimiz yönetime koz veriyoruz. sene sonu bahaneleri hazır "taraftarımızın desteğini alamadık" sonra buna biz inanıp seneye kombine alma kampanyası falan düzenlicez...

kısır döngüden çıkmak için tepki verilecek zamanı ve yeri bilmemeiz lazım...
dusmanlari kardes yapan ESES
Yukarı
reality Liste gör
Yeni Yazar

yusuf
Direct Link To This Post Tarih: 15/Tem/2010 saat 09:51
Zenci arkadasım

Bahsettigin yasları 18-19 olan 3-5 kisi degil Sadece buraya yazanların en az yarısı 25 yas ustu hatta evli olan hatta cocugu olanlar bile var Ki bunlar sadece buraya yazanlar Sen biraz zamanının eski tayfası olan agabeylerin yanlarında biraz otur konus bakalım onların dusunceleri nelermis Ayrıca burada provakatörlügün anlamı yok "Vur Kaç" taktiklerinden ziyade en azından bir iki kayda deger dusuncen olsun Biz  EsEs sevdamız seninki gibi sadece tribünlerde değil dışarda da aktif olarak sürer merak etme...

Onur kardes

Neden alınmayan her kombine bedava olarak geri dönsün? Böyle bir kaide mi var. Yani yönetim 300 tane kombine satılmadı bunun yerini bedava verdiklerimizden basalım seklinde mi dusunecek. Biz alırsak verilen sözler daima aksamaya devam edecek. Bu sadece Açığı Kapanma meselesi değil Yani önceki yazılarımda da belirttim Taraftaarın icinde birikenlerin bir sonucu Bizim protesto anlayışımız boyle Ama hakikaten de sana soruyorum Burada imzası olan ya da destekleyn kaç kişi sence bu saaten sonra geri döner?
Bizim amacımız tepkimizi göstererek bazı olaylara dur denmesi İster tribünlrin destegini görelim ister görmeyelim
En azından bizim gönlümüz rahat Biz yapacagımızı yaptık, Hatırlarsanız süper lig deki ilk sezonda yapılan bilet fiyatlarını protestoda gelen basın protestoculardan fazlaydı. Maçlarda bedava bilete hayır pankartları açılmıştı 25 TL lik biletler protesto edilmişti Kavgalar protesto edilmişti.....
Sizin tabirinizle Kısır döngüden kurtulmak için yapılmıştı bunlar Sonuç?...

Onun için siz katılmayın siz kombinenizi alın siz tepkinizi sadece tribünle sınırlı tutun Ama bizi protestomuzdan geri döndürmeye çalışmayın

Değil Pele, Messi bile bu sezon transfer edilse benim tavrım değişmez...
adigEs www.unieses.org
Yukarı
Eses İmparatorlugu Liste gör
Usta Yazar

Efsane
Yer: Aşk-ı Şehir
Direct Link To This Post Tarih: 15/Tem/2010 saat 11:41
En İyi Zenci Yazıp Yazıp Kaçan Zenci !!!!

En İyi Yönetim Açıklarını Kapatamayan Yönetim

Ne Kadar Düşündürücü Değil mi?

Herkes bu tepkinin yetersizliğinden bahsediyor ama bence yetersiz değil Allah'a şükür içimiz rahat;yönetim bize muhtaç değil para biryerlerden geliyor deniliyor ama bu düzen değişmediği sürece bir gün o çok dillendirdiğiniz alt liglere düşmek kaçınılmaz olacaktır.Sağlam ekonomik bir yapıya kavuşmamız gerekmektedir.Bu yönetimin yapabildiği en iyi şey duyarsız kalmasıdır ve kalmayada devam edecektir.Bence birbirimizi kapasitesiz bir yönetim topluluğu için kırmayalım,saygı ve sevgi içersizde düşüncelerimizi paylaşalım.Malesef yolumuza bu yönetimle devam etmek zorundayız.Acaba Eskişehir gerçekten ;işte bu deyip güvenebileceğimiz;işi bilen futboldan anlayan bir yönetici topluluğu çıkartabilecek mi? saygılar
Kırmızı İsyanın Rengidir
Yukarı
ilkertunes Liste gör
Yazar

ilker tunca
Direct Link To This Post Tarih: 15/Tem/2010 saat 12:12
Alıntı yapılan reality

Zenci arkadasım

Bahsettigin yasları 18-19 olan 3-5 kisi degil Sadece buraya yazanların en az yarısı 25 yas ustu hatta evli olan hatta cocugu olanlar bile var Ki bunlar sadece buraya yazanlar Sen biraz zamanının eski tayfası olan agabeylerin yanlarında biraz otur konus bakalım onların dusunceleri nelermis Ayrıca burada provakatörlügün anlamı yok "Vur Kaç" taktiklerinden ziyade en azından bir iki kayda deger dusuncen olsun Biz  EsEs sevdamız seninki gibi sadece tribünlerde değil dışarda da aktif olarak sürer merak etme...

Onur kardes

Neden alınmayan her kombine bedava olarak geri dönsün? Böyle bir kaide mi var. Yani yönetim 300 tane kombine satılmadı bunun yerini bedava verdiklerimizden basalım seklinde mi dusunecek. Biz alırsak verilen sözler daima aksamaya devam edecek. Bu sadece Açığı Kapanma meselesi değil Yani önceki yazılarımda da belirttim Taraftaarın icinde birikenlerin bir sonucu Bizim protesto anlayışımız boyle Ama hakikaten de sana soruyorum Burada imzası olan ya da destekleyn kaç kişi sence bu saaten sonra geri döner?

İlker Bey

İster sinirden gül ister eğlenceden hiç umurumda değil
Ama dedğim gibi kombine almayınca bizim yerimize bedava dagıtılacak diye birşey söz konusu olamaz Bedava dağıtılacaksa her zaman dağıtılır Bizim amacımız tepkimizi göstererek bazı olaylara dur denmesi İster tribünlrin destegini görelim ister görmeyelim
En azından bizim gönlümüz rahat Biz yapacagımızı yaptık, Hatırlarsanız süper lig deki ilk sezonda yapılan bilet fiyatlarını protestoda gelen basın protestoculardan fazlaydı. Maçlarda bedava bilete hayır pankartları açılmıştı 25 TL lik biletler protesto edilmişti Kavgalar protesto edilmişti.....
Sizin tabirinizle Kısır döngüden kurtulmak için yapılmıştı bunlar Sonuç?...

Onun için siz katılmayın siz kombinenizi alın siz tepkinizi sadece tribünle sınırlı tutun Ama bizi protestomuzdan geri döndürmeye çalışmayın

Değil Pele, Messi bile bu sezon transfer edilse benim tavrım değişmez...

Kardeş cidden kafanıniyi olduğunu düşünmeye başladım:).yazdıklarımdan bunu mu çıkarttın.tebrik ediyoryum seni.birincisi kombine almazasnız onun yerine bedava bilet dağıtılır diyen ben değilim :) darness tir.ikincisi kombine almanın gereklerini sayanlara da kızgınlıgımdan gulucuk koydum.üçüncüsü darness olan tartısmalardan once zaten ısrarla basından berı de ısrarla kombıne almayıp aldırtmayacagımı haykıran bırıyım :))).artı kombıneyı aldırmaya calısıp protestodan geri dondurme kısmını yazımın hangı kısmından çıkarttınız mersak edıyorum :).bence bır daha bı okuyun.sacma yorumlarla da ugrastırmayın beni.okuyup anlama kabiliyetimizi cidden yükseltmemiz gerektiğini dusunuyorum.cidden yazılarımdan boyle bır sonuc hangı mantıkla cıktı cok merak edıyorum :)))
Yukarı
reality Liste gör
Yeni Yazar

yusuf
Direct Link To This Post Tarih: 15/Tem/2010 saat 13:37
İlker abi affet beni LOL DarknNESS için yazıyordum İşteki yoğunluğuma ver
Cevabı yazarken bir karışıklık oldu farkında olmadan sana hitap etmişim Düzeltiyorum Big%20smile
adigEs www.unieses.org
Yukarı
prensist_3426 Liste gör
Yazar

Furkan
Yer: İstanbul
Direct Link To This Post Tarih: 15/Tem/2010 saat 19:51
Bazıları tutturmuş tepkiyi stadda göstermek için alın kombine diye.

Stadyumda ne zaman tepki gösterdi ki bizim taraftar? Kim gösterecek tepkiyi bedava stada girenler mi bu yüzden aklını çelmeyin milletin.
Vatan 26 Mekan 34
Yukarı
Ati_Kaan Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Madrid
Direct Link To This Post Tarih: 15/Tem/2010 saat 20:05
Evet.Mazallah 138 kişinin aklını çelersek Dünya tersine döner.
Nefer
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 8889909192 134>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,904 saniyede hazırlanmıştır