eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Alıyoruz Cehenneme Kombine!! (Anket)

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 100101102103104 217>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
26ss26 Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: İzmir
Online Durum: Offline
  Alıntı 26ss26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Tem/2010 saat 23:34
Los Angelas da Hollywood yazısı nasıl o şehri simgeliyosa Eskişehirde de dev ES-ES yazısı şehrimizi simgeleyebilir. Çok hoş bir fikir... Ayrıca Bozdağ'a yazılmasının hiçbir esprisi olmaz, kimse farketmez bile; ama Bademlik civarına aydınlatılabilir bir platforma yazılırsa çok daha etkileyici olur...
Yukarı
mecek Liste gör
Usta Yazar

ali boydağ
Yer: Ankara
  Alıntı mecek Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Tem/2010 saat 00:58
Yücel kardeşim bana kızacak ama SEVDA ya küslük hayatta olmaz kutsal topraklarda olsam kombinemi alırdım.
Yukarı
hacım Liste gör
Deneyimli Yazar

Musa
Yer: ES ES
  Alıntı hacım Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Tem/2010 saat 01:19
Kombine almama protestosuna katılanlara saygı gösteriyorum...Ama yönetim fahiş bir ücret belirlemeyip daha insancıl bir fiyat uygularsa kombinesini alacaklardanım.Binlerce kombineyi alıp protestoyu tribünlerde yapalım,bunu senelerce beceremesekteDead

Ayrıca ligtv istersen 1 TL yap,tribünde sevdam için bağırmadıkça ne anladım ben bu işten?
gurbetteki renktaşlar için çok güzel bir fırsat o ayrı tabi...

Alıntı yapılan goethe_minder

her şeye rağmen, arma için... 

Alıntı yapılan Ati_Kaan

Her koşulda sahip çıktığımızı,sonuna kadar da çıkacağımızı göstermek için...Tepkiyi de sevgiyi de yine o tribünde verebilmek için...
Hiç Durmadan Sonsuzadek ES ES ES Kİ Kİ Kİ ESKİ ESKİ ES
Yukarı
oscares Liste gör
Deneyimli Yazar

serkan kararman
Yer: Raykent
  Alıntı oscares Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Tem/2010 saat 02:09
sevdaya küslük olmaz.Gereken tepki 90 dakika öncesi ve sonrası tribünde verilmelidir,
tek dost efes tek aşk ES ES
Yukarı
civileng Liste gör
Deneyimli Yazar

emrah
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı civileng Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Tem/2010 saat 16:54
Digitürk'ün kampanyası gurbetteki Eskişehirspor'ular için mükemmel bir fırsat fakat ben açıkta olmadan yapamam...
Yukarı
g.r.a.ı.d.e.r Liste gör
Deneyimli Yazar

AKIN
Yer: ESES
  Alıntı g.r.a.ı.d.e.r Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Tem/2010 saat 16:56
biz seni çöpden bulmadık... arkandaız.. alıcazzzzz
ESES'İm
Yukarı
TMR 26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Tmr
Yer: Eskişehir
  Alıntı TMR 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Tem/2010 saat 17:12
Sevdaya tepki tabiiki olmaz Ama benim sevdamı kullananlara olur
DİRENİŞ BİTTİ " DİRİLİŞ " BAŞLADI
Yukarı
realatilla Liste gör
Yazar

ATİLLA
Yer: MALIÇ
  Alıntı realatilla Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Tem/2010 saat 17:13
Benim saolsun kardeşim arabasını sattı bana kombinemi aldı bu sezon yine alıcam sıtatda yerimi alıcam alamazsam benim için çok kötü olur tek sevdam sensin es es im
Yukarı
esesozgur Liste gör
Usta Yazar

ozgur
Yer: Lİ
  Alıntı esesozgur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Tem/2010 saat 18:03
Bende ilk baş yücel beyin açtığı kombine almıyoruz fikrine sıcak bakıyordum ama sonra düşününce kombine almayarak sadece kendimize zarar vermiş oluyoruz.Neden mi Eğer ki kombineler 200 TL den satılırsa maçlar ortalama 10 TL ye geliyor ama bilet alıp gittiğinde ise 25 ve 3 maç 50 den hesaplıyorum 400 TL ye geliyor.Bu şekilde sadece eses e aşık olan bizler 200 tl zarar etmiş oluyoruz.Tamam yönetimin stad politakısına karşıyız ama tepki bu şekilde olmamalı diye düşünmekteyim.Dersiniz ki 1 maça toplu şekilde gitmeyelim stad boş kalsın sadece stad konusunda pankarlar olsun ben böyle bir tepkiye her zaman açığım.Hele ki böyle bir tepki istanbul takımları ile oynadığımız maçta olursa eğer eminim ki medyada daha çok yankı uyandıracaktır.
Hayatta 2 şeye güvenirim;biri aynaya baktığımda gördüğüme diğeri yukarı baktığımda göremediğime..
Sagopa
Yukarı
mermerciresit Liste gör
Yazar

resit
Yer: haremeyn
  Alıntı mermerciresit Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Tem/2010 saat 19:33
 kombinelerimizi alalım. hem biz kazanalım hem ESESimiz kazansın
alkol bütün kötülüklerin anasıdır
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 100101102103104 217>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,578 saniyede hazırlanmıştır