eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2010-2011 Sezonu Kombine ve Bilet Fiyatları

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1718192021 161>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
adem Liste gör
Yazar

Adem
Yer: çamlıca26
Online Durum: Offline
  Alıntı adem Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Tem/2010 saat 00:36
Alıntı yapılan darknESS

4 cü kez falan yazıyorum sanırım aynı şeyi. kombine almamak yönetimi protesto değildir takımı sabotedir. bende sevmiyorum halil ünal yönetimini ama kombinemi alıcam çünkü 2b de olsun zamanında bank asyada olsun o kombinelerin ne kadar değerli olduğunu biliyoruz. şimdi biz yokuz demek olmaz.

biz öncelikle sorumluluklarımızı yerine getirelim sonra eleştirme hakkımız olsun...
hacı sende haklısın ama bu taraftar yıllardır sorumluluklarını en güzel şekilde fazlasıyla yapıyor. bu taraftar en güzeline layık değilmi yönetimde az icraat yapsın ama
TARAFTAR ÇILDIRDI ŞAMPİYONLUK İSTİYO.. NEFER
Yukarı
darknESS Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: Turkey
  Alıntı darknESS Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Tem/2010 saat 00:44
@adem

bu sence karşılıklı bir olaymı. bir sene taraftar yapıcak diğer sene yönetim gibi... elbette bu taraftar en güzelini hakediyor ama yapmıyorlar işte fakat en güzelini hakettiğimizi aldığımız kombinelerle takımımızı desteklememizle göstermezsek kim bilir bizim neleri hakettiğimizi...

kendi kendimizi sabote etmeyelim, tekrardan kombine başlıkları açılsın tekrar kimin ne konuda destek verdiğini belirten konuşmalar yapalım. yönetimi protesto şekli kombine olamaz.

ucuz fiyata kombine satan takımlarla zamanında ne kadar makara yapıldığını hatırlayın. belki  onlarında aynı beklentisi vardı ve en sonunda taraftar için fiyatları ucuzlattılar.

kalitemiz belli biz herkesden ayrıyız diyorsak bu yönetime rağmen taraftar elinden geldiği kadar üstüne düşeni yapmalıdır.

BİZ KARŞILIKSIZ SEVENİZ...
dusmanlari kardes yapan ESES
Yukarı
inadına_eses Liste gör
Usta Yazar

Melih
Yer: Aşk-ı Şehir
  Alıntı inadına_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Tem/2010 saat 00:45
Alıntı yapılan darknESS

4 cü kez falan yazıyorum sanırım aynı şeyi. kombine almamak yönetimi protesto değildir takımı sabotedir. bende sevmiyorum halil ünal yönetimini ama kombinemi alıcam çünkü 2b de olsun zamanında bank asyada olsun o kombinelerin ne kadar değerli olduğunu biliyoruz. şimdi biz yokuz demek olmaz.

biz öncelikle sorumluluklarımızı yerine getirelim sonra eleştirme hakkımız olsun...
Senelerden beri hep biz sorumluluklarımızı yerine getirdik şimdi sıra yönetimde değil mi?
Tek Yürek Tek Ses...EN BÜYÜK ES-ES
Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
  Alıntı es_emre26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Tem/2010 saat 00:48
Alıntı yapılan inadına_eses

Alıntı yapılan darknESS

Senelerden beri hep biz sorumluluklarımızı yerine getirdik şimdi sıra yönetimde değil mi?

Bizim kombine almamamız, onların yerine getirmedikleri sorumlulukları yerine getirecekleri anlamına mı geliyor ?
Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
inadına_eses Liste gör
Usta Yazar

Melih
  Alıntı inadına_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Tem/2010 saat 00:50
Hayır Emre biz kombine alsakta almasakta onların umranda değil değişen hiçbirşey olmayacak gibi onun için dedim.
Yukarı
prensist_3426 Liste gör
Yazar

Furkan
Yer: İstanbul
  Alıntı prensist_3426 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Tem/2010 saat 00:51
Ben 380 civarı bekliyordum 280 ise çok iyi.
Vatan 26 Mekan 34
Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
  Alıntı es_emre26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Tem/2010 saat 00:53
Alıntı yapılan inadına_eses

Hayır Emre biz kombine alsakta almasakta onların umranda değil değişen hiçbirşey olmayacak gibi onun için dedim.

O zaman yanlış mesajı alıntı yaparak düşüncelerinizi aktarmışsınız Melih abi.
Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
darknESS Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: Turkey
  Alıntı darknESS Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Tem/2010 saat 00:53

Melih Bey,

biz yerimizde sabitiz ama yönetimler aynımıydı benim 27 yaşımda gördüğüm bilmemkaçıncı yönetim bu. bazı sorumluluklar vardırki bırakamazsınız. biz olmasak ESES in hali nice olurdu yıllar evel. yıllarca yükü çeken binlerce kişi zaten çok fazla iş yapmayan 20 kusur kişilik yönetimden beklentiye girerse gerçekten ben bir taraftar olarak üzülürüm. ben ne topçusunu ne yönetimini nede başka bi haltını sevdim... siyah kırmızı dedim, çoğumuz gibi. şimdi başarıyla beraber göz önündeyiz ama çekilen zorlukları bilen taraftar bu kombine konusunun ne kadar hassas olduğunu bence bilir.

kaldıki bundan 5 sene önce 2B de BEŞ liraya maç izliyorduk. bank asyada kombineler pahalıydı gene deli gibi sattık. geçen sene 480 lerden satılmaya başlandı. demekki bizde bir bilinç var bunu silmek isyan etmek yersiz.

birine tepki vericeksek bunun yeri maç sonrası ESKİŞEHİR ATATÜRK STADIDIR....
dusmanlari kardes yapan ESES
Yukarı
aXi Liste gör
Deneyimli Yazar

Ercan Ç.
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı aXi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Tem/2010 saat 00:57
Kombinemi Alıyorum...
Almayanada Karısmıyorum..
Nasıl Olsa Mac Günü Bilet Kuyrugunda Görücem...
Takımıma Yardım Ederim.. Bu Sene Olmadıysa Seneye Kapatırlar..
Cünkü KA-PA-TA-CAK-LAR.. Kapatmayacaklarını bilsem bende almam..
Allah RIZA'sı İçin Git Artık..
Yukarı
inadına_eses Liste gör
Usta Yazar

Melih
  Alıntı inadına_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Tem/2010 saat 01:03
Onur  söylediğin şeyler sonuna kadar doğru zaten bu sevgi yüzünden en kötü stadyumda en pahalı maçlar izledik nasıl olsa taraftar yine biletini alır kombinesini alır diye nitekimde öyle oldu  aldık biletimizi kombinemizi ama değişen ne oldu sadece koskoca  sıfır  verilen sözler vaatlar hep havada kaldı dediğim gibi ben kendi adıma konuşacağım açık kapanmadan kombine almayacağım isterse kombineleri 100 tl yapsınlar yine almam bu benim görüşüm.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1718192021 161>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,500 saniyede hazırlanmıştır