eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2010-2011 Sezonu Kombine ve Bilet Fiyatları

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1617181920 161>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ashanye Liste gör
Usta Yazar

Ayhan ÜNAL
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı ashanye Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Tem/2010 saat 22:33
Alıntı yapılan esesreha

Alıntı yapılan ascolak

kombine almayıpta lig tvden evde maçları izleyeceklere şaşırıyorum bu mu Es-Es sevdası yıllarca övdüğüm renkdaşlarımdan utanmaya başladım....
Bende başımızda bulunan ve verdiği hiçbir sözü tutmayan, en pahalı bilet ve kombineyi zorlanmadan satan bizden aldığı fazla parayı kendi yalakalarına dağıtan başımızdakilerden utanıyorum. ES ES imin sevgisi tartışılmaz fakat ununtulmamalı ki bizim bu sevgimiz sessiz kaldığımız sürece başımızdaki zatı muhteremler tarafından devamlı kullanılacaktır. Düzgün yönetim, düzgün stad, düzgün taraftar profili olmadan keriz yerine koyulmamak adına.
Rehacım ya söz verirlerse sene ortasında, sene sonunda stadı modernize edeceğiz diyeWink
Babadan kalan en büyük miras ESES sevgisi.
Yukarı
esesreha Liste gör
Usta Yazar

Reha Yılmaz
Yer: Eskişehir
  Alıntı esesreha Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Tem/2010 saat 22:54
Alıntı yapılan ashanye

Alıntı yapılan esesreha

Alıntı yapılan ascolak

kombine almayıpta lig tvden evde maçları izleyeceklere şaşırıyorum bu mu Es-Es sevdası yıllarca övdüğüm renkdaşlarımdan utanmaya başladım....
Bende başımızda bulunan ve verdiği hiçbir sözü tutmayan, en pahalı bilet ve kombineyi zorlanmadan satan bizden aldığı fazla parayı kendi yalakalarına dağıtan başımızdakilerden utanıyorum. ES ES imin sevgisi tartışılmaz fakat ununtulmamalı ki bizim bu sevgimiz sessiz kaldığımız sürece başımızdaki zatı muhteremler tarafından devamlı kullanılacaktır. Düzgün yönetim, düzgün stad, düzgün taraftar profili olmadan keriz yerine koyulmamak adına.
Rehacım ya söz verirlerse sene ortasında, sene sonunda stadı modernize edeceğiz diyeWink
Her zaman yaptıklarını yaparlarsa diyorsun yani Ayhanım. Sanıyorum karşılıksız seven bizler yavaş, yavaş gerçekleri görmeye başladık. Herkes haddini bilip işini yapacak. Televizyonlarda yalan dolan beyanatlarla olmuyor bu işler. 
Yukarı
ascolak Liste gör
Yazar

Ahmet Serhat
  Alıntı ascolak Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Tem/2010 saat 23:00
Alıntı yapılan esesreha

Alıntı yapılan ascolak

o zaman herkesi toplayacaksın stada maç bittikten sonra bir bir tezahüratlarla ne istiyorsan söyleyeceksin yeri geldimi rakiplere saydığın gibi söz veripte yapmayanlarada saydıracaksın.tamam kombine almayacaksnız bunu anlayışla karşılıyorum ama yok ben lig tvden izlerim filan bunlar ne oluyor bizde mi 3 büyütülmüşlerin yandaşları gibi tvden mi sevelim Es-Es imizi onlara benzemek çok mu hoşunuza gidecek ben buna cevap arıyorum....
Yukarı
eses_irsadinho Liste gör
Usta Yazar

İrşad GÜNDOĞAN
Yer: EStanbul
  Alıntı eses_irsadinho Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Tem/2010 saat 23:00
Sevdamızdan ayrı kalmamak için en mantıklısı stad içinde hem takıma sahip çıkmak, destek olmak hemde yönetimi tepki koyarak üstü kapanana kadar diretmek. Belki de gurbetten bize kolay geliyor.. 
Boğazın Kırmızı Şimşekleriyiz !
Formanda Zaferin Şahlanan Renkleri Var.
http://www.eskieskies.blogspot.com/
Yukarı
ascolak Liste gör
Yazar

Ahmet Serhat
  Alıntı ascolak Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Tem/2010 saat 23:07
kardeşim bak bende gurbetteyim 5 senedir radyodan yada tvden maçları izlediğinde keşke bende orada olsaydım diye çok ah etmişsindir eminim ben kombine almayacak arkadaşlara diyorum paşa paşa biletlede olsa maçlara gireceksiniz dayanamayıp neden kendinizi zarara sokuyorsunuz diye şimdi kombine alan almayan herkese soruyorum stadda maç olduğu zaman o tazehürat seslerini duyduğunuzda ne kadar rahat edeceksiniz ve kaç maç o mabetten uzak kalabileceksiniz???
Yukarı
eskisehirrr Liste gör
Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

emre
  Alıntı eskisehirrr Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Tem/2010 saat 23:19
Alıntı yapılan ~ERHAN~

Alıntı yapılan eskisehirrr

Alıntı yapılan esesliadem

ne kadar almıyoruz desekte hangimiz es-es'imizden uzak durabileceğiz? maç günü o stadın yanından geçerken o sesi duyduğumuz da hangimiz dayanabilecek ? inanın çok zor yaşadım biliyorum bu yüzden eğer bir engel olmazsa kombine almayı düşünüyorum.Yönetimi de başka şekil de protesto etmeliyiz kombine ya da bilet almayarak değil.

İşte hep böyle düşündük buzamana kadar kardeşim dedigin gibi EsEs'imizden uzak duramadık hep bunun yüzünden istediklerimiz olmadı yapılmadı yine uzak durmuyacagız sadece stada kombine bilet almayıp stadın dışında durmayı tercih edecegiz gerekirse stad dışında bagırırız !

kardeşim sana katıLıyorum GEREKİRSE DIŞARDAN BAĞIRIRIZ...zaten evimizde biLeğimizi bükemiyorLar bizde DEPLASMAN GÖÇÜ yapar  tüm türkiye ye ESES TARAFTARIN NE KADAR BÜYÜK OLDUĞUNU, YÖNETİME NASIL TEPKİ VERİLDİĞİNİ gösteririrz...binLerce ESESLiyLe bu yIL depLasmandayızz...

aynen kardeşim he gönül isterdiki yönetim gercekten yinetimliligini yapıpı bu taraftarı üzmemiş olsaydı o stadı yine cehenneme cevirmeye devam ederdik ama yönetime böyle bir ders lazımmıi bunu anladık biraz yüzleri asık dolaşsınlar bakalım bizim gibi nasıl bir duyguymuş tatsınlar
TEk kALp TEk yuREk TEk REnk TEk SEvDA !
Yukarı
inadına_eses Liste gör
Usta Yazar

Melih
Yer: Aşk-ı Şehir
  Alıntı inadına_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Tem/2010 saat 23:42
Önce 300 tl dediler olmadı 250 tl dediler kimseden ses seda çıkmadı 280 tl ye bağladılar işi ne güzel nasıl olsa taraftar temsilcileri yok dernekler yok ama taraftarlar burada ALMIYORUZ.
Tek Yürek Tek Ses...EN BÜYÜK ES-ES
Yukarı
karargah Liste gör
Usta Yazar

ERGİN ÜNSALAN
Yer: Balıkesir
  Alıntı karargah Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Tem/2010 saat 23:55
kendi evimizdeki maçlara gitmez, deplasmanlara binlerce gideriz. anlar o zaman da yönetim ne türlü bir halt yediğini. salınacak İNEK değiliz
SÖZDE DEĞİL ÖZDE ES-ES Lİ
Sizin karanlıklarınız varsa bizimde sevdamızın yangınları var..!
Yukarı
menderes26 Liste gör
Usta Yazar

birkan
Yer: eskişehir
  Alıntı menderes26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Tem/2010 saat 00:24
almıyoruz aldırmıyoruz
http://www.facebook.com/group.php?gid=50079368890

facebooktaki espana sayfası
Yukarı
darknESS Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: Turkey
  Alıntı darknESS Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Tem/2010 saat 00:32
4 cü kez falan yazıyorum sanırım aynı şeyi. kombine almamak yönetimi protesto değildir takımı sabotedir. bende sevmiyorum halil ünal yönetimini ama kombinemi alıcam çünkü 2b de olsun zamanında bank asyada olsun o kombinelerin ne kadar değerli olduğunu biliyoruz. şimdi biz yokuz demek olmaz.

biz öncelikle sorumluluklarımızı yerine getirelim sonra eleştirme hakkımız olsun...
dusmanlari kardes yapan ESES
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1617181920 161>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,531 saniyede hazırlanmıştır