eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2010-11 sezonu kombine ALMIYOR ve ALDIRMIYORUZ

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 8586878889 134>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
esesserkan26 Liste gör
Usta Yazar

serkan
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 13/Tem/2010 saat 00:26
Alıntı yapılan paşalı_26

EEEEEEEEE NOOOLL DU!!!

Ses soluk kesildi arkadaş buraya yazan yok !

Yoksa herkes geri vites mi yaptı şu malum son olaylardan sonra

Ya cok komıgım sanıyorsun yada espırı yaptım dıye dusunuyorsun.Burada 90 sayfaya kadar yazı yazılmıs.Insanlar goruslerını bıldırmıs.Almıyorum ve cevremdekı arkadaslarımada soylıyecem ALDIRMIYACAM demıs.Sankı bu ısteklerı kendılerı ıcın ıstemısler gıbı lanse etmeye calıısyor ve devam edıyorsunuz.Neymıs efendım sayfa  gundemden dusmus.Yok efendım son olaylardan sonra gerı vıtes mı yapmıslar.
 Zorla ınsanı sogutuyoırsunuz bu trıbunlerden.Su dedıgın cumleyı yazarken kendıdemıydın.Ne demek gerı vıtes mı yaptınız.Bence sen buraya laf carptırma.Carptıracagın kısıler ve dernekler,grupların sayfası orda.Son olaylar demıssın ne oldu bır futbolcu getırdı dıye benım ıcın halıl unal BUYUK BASKAN mı oldu.Hayır hala benım gozumde taraftarı enayı yerıne koyan saec ve sadece kendını dusunen taraftarı masallarla kandıran agzı laf yapan bır kısılık.Ben kombıne almıyacagımı kac kere soylıyecem bılmıyorum 100tl de yapsa bu takıma pele degıl marodanayıda getırse.Benım sartların,ısteklerım orda yazılı arkadasım.Ben kımsenın ŞAK ŞAK cılıgını yapmıyorum.Pele geldı hadı ımza torenıne dıye bır telefonla bana ulasmıyor sayın baskan.Bence sen gıt neden bu sayfaya destek verılmedı onları arastır.aCIK TRIBUNUN ustu kapanmasada sayın baskan taraftarı bagladı sen,ben ,o,biz,siz,onlar ne dersek dıyelım.Burda yazarız cızerız.Herkes dıyor ya 100 kısı ıle mı olcak stadda yapalım.yaparsınız arkadaslar yaparsınız bırılerı gelır sızler napmaya calısyorsunuz der.bu stadda gostermelık tepkıler verılır ama yıne halıl unal masallarına devam eder.Anladın mı pasalı kardes.Burdakı ınsanlara sorma bu soruyu,sorulcak yer bellı oralara yaz...
ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
eskisehirrr Liste gör
Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

emre
Direct Link To This Post Tarih: 13/Tem/2010 saat 00:39
Ben kapalı trıbun taraftarıyım yaklasık 10 yasımdan berı kapalıya gırıyorum acıga daha hıc gırmedım desem yalan olmaz ama şöyle bir etrafımızdakı şehirlerin stadlarına baktıgımızda çok çok üzülüyoruz milletin taraftarı yok stad dikiyolar yemegini içecegini veriyorlar ama taraftarları hala gelmiyor biz ise ,son paramızla evimize ekmek alacagımız parayla , sevgilimize hediye alacagımız parayla , eve gidecegimiz son yol parasıyla bilet alıp yerimize geçiyoruz çünkü biz aşıgız bu renklere gitmemeyi beceremiyoruz ama bizim yönetimimiz bi açıgı kapatamıyor.bumu yani taraftara saygı sevgi bumu bize verilen karşılık YAZIK !!! '' Madem bunu başaramıyorsunuz kapalının üstünü açın biz razıyız '' ! 
TEk kALp TEk yuREk TEk REnk TEk SEvDA !
Yukarı
şampiyones Liste gör
Yazar

sercan
Yer: pancar koop
Direct Link To This Post Tarih: 13/Tem/2010 saat 00:41
Alıntı yapılan esesserkan26

Alıntı yapılan paşalı_26

EEEEEEEEE NOOOLL DU!!!

Ya cok komıgım sanıyorsun yada espırı yaptım dıye dusunuyorsun.Burada 90 sayfaya kadar yazı yazılmıs.Insanlar goruslerını bıldırmıs.Almıyorum ve cevremdekı arkadaslarımada soylıyecem ALDIRMIYACAM demıs.Sankı bu ısteklerı kendılerı ıcın ıstemısler gıbı lanse etmeye calıısyor ve devam edıyorsunuz.Neymıs efendım sayfa  gundemden dusmus.Yok efendım son olaylardan sonra gerı vıtes mı yapmıslar.
 Zorla ınsanı sogutuyoırsunuz bu trıbunlerden.Su dedıgın cumleyı yazarken kendıdemıydın.Ne demek gerı vıtes mı yaptınız.Bence sen buraya laf carptırma.Carptıracagın kısıler ve dernekler,grupların sayfası orda.Son olaylar demıssın ne oldu bır futbolcu getırdı dıye benım ıcın halıl unal BUYUK BASKAN mı oldu.Hayır hala benım gozumde taraftarı enayı yerıne koyan saec ve sadece kendını dusunen taraftarı masallarla kandıran agzı laf yapan bır kısılık.Ben kombıne almıyacagımı kac kere soylıyecem bılmıyorum 100tl de yapsa bu takıma pele degıl marodanayıda getırse.Benım sartların,ısteklerım orda yazılı arkadasım.Ben kımsenın ŞAK ŞAK cılıgını yapmıyorum.Pele geldı hadı ımza torenıne dıye bır telefonla bana ulasmıyor sayın baskan.Bence sen gıt neden bu sayfaya destek verılmedı onları arastır.aCIK TRIBUNUN ustu kapanmasada sayın baskan taraftarı bagladı sen,ben ,o,biz,siz,onlar ne dersek dıyelım.Burda yazarız cızerız.Herkes dıyor ya 100 kısı ıle mı olcak stadda yapalım.yaparsınız arkadaslar yaparsınız bırılerı gelır sızler napmaya calısyorsunuz der.bu stadda gostermelık tepkıler verılır ama yıne halıl unal masallarına devam eder.Anladın mı pasalı kardes.Burdakı ınsanlara sorma bu soruyu,sorulcak yer bellı oralara yaz...
 ne mutlu ESESİ kayıtsız şartsız sevenlere.... yer yarılsa gök yıkılsa kombineliyiz açıktayız.
-ESKİŞEHİR ŞEKER FABRİKASI PANCAR KOOP A VERİLSİN!
Yukarı
paşalı_26 Liste gör
Deneyimli Yazar

:)
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 13/Tem/2010 saat 01:09
Alıntı yapılan esesserkan26

Alıntı yapılan paşalı_26

EEEEEEEEE NOOOLL DU!!!

ya güzel abim ben anlatamadım galiba ,geri vites olayını ''ESPİRİ'' OLARAK YAZDIM .Herkes geri vites yapıyormu dedim ben
  başkanın nasıl bir kişilik olduğunu bende biliyorum anlatmana gerek yok sanki ben başkanın şak şak çılığını yapıyomuşum gibi konuşuyorsun.ayıp edersin bence böyle bir şey olamaz .ben size destek olmaya çalıştım attığım mesajda hiç art niyetli düşünmemiştim .attığım mesajı dikkatli okursan ne kadar ne anlatmaya çalıştığımı anlarsın .birde sayfa evet gündem den düştü yerlerde sürünüyor 5 gündür mesaj atılmamış bazı şeylerin ateş olup yanması gerekir ki bu ateş başta ki kodaman ları da yaksın (1-2 kişi hariç)kor olur köz olur söner toz olur yel gelir ortada bir şey kalmaz .kimsede bizi kaale almaz .
   güzel abim bak bu konuyu burda kapatalım derim çünkü bu forumda nedendir bilmem bir gerginlik var herkes çok gergin .

bu arada herkese iyi geceler iyi uykular rüyanızda es es imizi şampiyonlar ligi kupasını kaldırırken görün allaha emanet olun.
Yukarı
reality Liste gör
Yeni Yazar

yusuf
Direct Link To This Post Tarih: 13/Tem/2010 saat 09:15
Alıntı yapılan eskisehirrr

Ben kapalı trıbun taraftarıyım yaklasık 10 yasımdan berı kapalıya gırıyorum acıga daha hıc gırmedım desem yalan olmaz ama şöyle bir etrafımızdakı şehirlerin stadlarına baktıgımızda çok çok üzülüyoruz milletin taraftarı yok stad dikiyolar yemegini içecegini veriyorlar ama taraftarları hala gelmiyor biz ise ,son paramızla evimize ekmek alacagımız parayla , sevgilimize hediye alacagımız parayla , eve gidecegimiz son yol parasıyla bilet alıp yerimize geçiyoruz çünkü biz aşıgız bu renklere gitmemeyi beceremiyoruz ama bizim yönetimimiz bi açıgı kapatamıyor.bumu yani taraftara saygı sevgi bumu bize verilen karşılık YAZIK !!! '' Madem bunu başaramıyorsunuz kapalının üstünü açın biz razıyız '' ! 
Ben ramazanda elimdeki iftarlıgı iceriye sokamayacagını soyleyen gorevliyle bile karsılastım.Neymis efendim icerden birseyer alırsınmıs. Ulan sanki benim babam sabancı... Sonuç: Ben Kazandım Big%20smile
adigEs www.unieses.org
Yukarı
chapman26 Liste gör
Deneyimli Yazar

h.ç
Yer: Konya
Direct Link To This Post Tarih: 13/Tem/2010 saat 15:02
almıyor aldırmıyoruz bu başlık üstlerde oldukça yönetim transferleri hızlandıracak...
Yukarı
gogo26 Liste gör
Usta Yazar

gökhan
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 13/Tem/2010 saat 15:05
arkadaşlar bu kombine işi gerçekten farklı bir boyut kazanıyor.bu başlığın altındaki gerçek amacı tabiki destekleriz.ancak kombine almayanların buradaki sayısı çok küçük rakamlarda,burada alınmayacak 300 adet kombineyi bu kulüp zaten satacak.ayrıca bu sene süper ligde izlenecek futbolcuları görünce herkes makul fiyatlı kombineleri daha çıktığı hafta tüketir.şimdi sizlere soruyorum,bu kombineleri almasak bile eskişehirsporumuzun maçlarına gitmeyecekmiyiz? hepimiz biliyoruzki bal gibi gideceğiz.işte sorun zaten burada .ben daha öncede yazdım bakınız en iyi protestoyu mekanda yani stadda yaparız,orada yerel basına ve ulusal basına hem görsel hem yazılı anlaatabiliriz.bundan daha bir etkili yol inanın bulamıyorum.zaten maçlara giden taraftar profili gayet açık trübünün büyük yükünü çeken açık trübün taraftarının bütçesi belli,her hafta bilet parası insanları daha çok zorlar.ha diyorsanız burada ismi olanlar kombine almadı bu kombineler elde mi kalacak,hiç zannetmiyorumki satılmasın.bence en makul iş bu taraftarın her hafta bu trübün işi çözülünceye kadar protestosunu maç başı ve maç sonu stadda yapması,çünki genlerimize kadar işleyen eskişehirspor sevgisini hiç birirmiz dışarıda kalarak tatmin edemeyiz.
Yukarı
escalamity Liste gör
Deneyimli Yazar

ENDER
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 13/Tem/2010 saat 16:41
Alıntı yapılan gogo26

arkadaşlar bu kombine işi gerçekten farklı bir boyut kazanıyor.bu başlığın altındaki gerçek amacı tabiki destekleriz.ancak kombine almayanların buradaki sayısı çok küçük rakamlarda,burada alınmayacak 300 adet kombineyi bu kulüp zaten satacak.ayrıca bu sene süper ligde izlenecek futbolcuları görünce herkes makul fiyatlı kombineleri daha çıktığı hafta tüketir.şimdi sizlere soruyorum,bu kombineleri almasak bile eskişehirsporumuzun maçlarına gitmeyecekmiyiz? hepimiz biliyoruzki bal gibi gideceğiz.işte sorun zaten burada .ben daha öncede yazdım bakınız en iyi protestoyu mekanda yani stadda yaparız,orada yerel basına ve ulusal basına hem görsel hem yazılı anlaatabiliriz.bundan daha bir etkili yol inanın bulamıyorum.zaten maçlara giden taraftar profili gayet açık trübünün büyük yükünü çeken açık trübün taraftarının bütçesi belli,her hafta bilet parası insanları daha çok zorlar.ha diyorsanız burada ismi olanlar kombine almadı bu kombineler elde mi kalacak,hiç zannetmiyorumki satılmasın.bence en makul iş bu taraftarın her hafta bu trübün işi çözülünceye kadar protestosunu maç başı ve maç sonu stadda yapması,çünki genlerimize kadar işleyen eskişehirspor sevgisini hiç birirmiz dışarıda kalarak tatmin edemeyiz.

kesinlikle arkadasa katılıyorum en  uygun protesto statda yaptığımız olur
Yukarı
uselen26 Liste gör
Deneyimli Yazar

uğur
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 13/Tem/2010 saat 16:44
Yöneticilerden birisine "Her sene kombine alan taraftar bir önceki senenin kombinesini getirip yenisini aldığında ufak bir ilave indirim yapılıp jest yapılabilir mi?" önerisini getirdiğimde "Kombine konusunda bir sıkıntımız yok" diye cevap verdi...

Yani "biz ne fiyat belirlersek taraftar seve seve alıyor zaten" demeye getirdi... Onun için yok türbünde tepkimizi ortaya koyalım yok öyle yapalım yok böyle yapalım bunları geçen sezonlarda da çok duyduk...Birşey olacağı yokkkk...Bedava bilet alanlar, taraftarların haklarını savunan !!! taraftar derneği ve türbün grupları birkaç hafta biraz tepki gösterir, sonra yönetim biletin ucunu gösterince hiçbirşey olmamış gibi eski hamam eski tas devam ederrr.. Boşuna yazıp parmaklarınızı yormayın....   
Uğur
Yukarı
kalender 26 Liste gör
Usta Yazar

Kalender
Yer: Bosnia Hercegovina
Direct Link To This Post Tarih: 13/Tem/2010 saat 20:24
   YÖNETİCİLERİMİZ TARAFTARA KÜSMÜ.?  

Taraftarın çağrısını duymazdan gelen sn.yöneticilerimiz üç gün sonra kapı kapı dolaşıp tutturdukları fiyata kombine satmaya çalışırlar veya sattıkları 4000-5000 kombine satmayı başarı sayarlar. Dar görüşlü yöneticiler  yüzünden doğru dürüst kombine satılmıyor ve önemli bir gelirden kulüp mahrum ediliyor. Eskişehirspor gibi bir kulüpte 5000 tane kombinenin sözü bile edilmemeli, bu kulüp her sezon 20.000 tane kombine satmalı.

Aynı şekilde eşya piyangosu düzenlediler, biletler ellerinde patladı. Satamazlar çünkü bunlar taraftarla küsler, taraftarın fikirlerine değer vermiyorlar yaptıkları herşeyin doğru olduğunu sanıyorlar. Halbuki taraftarın içinde sözü dinlenen, kendisini yetiştirmiş, bu tür etkinliklerde kulübe fayda sağlayacak  çok değerli insanlar var. Bir organizasyon düzenleyip bu insanları biraraya getiremiyorlar. Eskişehirspor halkın kulübü diyoruz ama halkın bu tür etkinliklere katılımını sağlayacak adımları atmıyoruz.  

Her neyse, imkanı olan arkadaşlarımız kulübün menfaatleri gereği kombinelerini alacaklar, protestoya katılan arkadaşlarımızda taraftarımızın istekleri değerlendirilene ve somut adımlar atılana kadar protestolarını sürdürecekler. 

Sn. yöneticilerimiz protesto edenlerin sayısına bakılıp yanılmasınlar. Dağıttıkları badava biletler yüzünden enayi konumuna düşdüğünü hisseden  ve başkalarının bilet paralarının  kendilerine ödettirildiğini düşünen  taraftarımızın sayısı  bir hayli fazla gibi görünüyor.   
kalender
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 8586878889 134>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,578 saniyede hazırlanmıştır