eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2010-11 sezonu kombine ALMIYOR ve ALDIRMIYORUZ

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 8485868788 134>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
enES26 Liste gör
Usta Yazar

sinan
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 12/Tem/2010 saat 11:17
açık kapanmadan kombine almıyorum(z)
Yukarı
kaansrdr Liste gör
Usta Yazar

kaan
Direct Link To This Post Tarih: 12/Tem/2010 saat 18:48
Sorunları ''Büyükerşen ve EsEs Tribünleri''başlığı ile yorumlayan Stadyumumuzun üstünün kapanması için Destek veren Klasspor!a teşekkürler.
Yukarı
paşalı_26 Liste gör
Deneyimli Yazar

:)
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 12/Tem/2010 saat 19:01
Alıntı yapılan eserkan26

Alıntı yapılan paşalı_26

EEEEEEEEE NOOOLL DU!!!

Ses soluk kesildi arkadaş buraya yazan yok !

Yoksa herkes geri vites mi yaptı şu malum son olaylardan sonra

İnsanların bu sayfaya 100 defa yazcak halleri yok.1 defa yazıldı işte.Listede adı yazılı olan kişiler bazı şeyler değişmedikçe kombine almıyacağım dedi.

Geri vites konusunda kendinle başkaları karıştırma.

İyide abi ben kararsızlar bölümündeyim geri vites daha yapmadım hele biraz zaman geçsin geri vites yapıyoruz başlığı bile açılır bel ki 
Yukarı
TMR 26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Tmr
Direct Link To This Post Tarih: 12/Tem/2010 saat 19:17
Geri vites lafları hiç ama hiç yakışmamış Kombine almayacağını gerekçeleriyle açıklayan arkadaşlarımız Kendilerine birşey istememiş herkezin arzusu Bu taraftara layık ödenen paranın  azda olsa karşılığı tirübünler istemiş neden geri vites olsun şahsa istenen bedeva biletmi var ucuz veya bedelsiz kombinemi var yoksa deplasmana bedeva otobüsmü kendi çıkarları için birşeymi istenmiş bu taraftar bunu anlamaktan uzaksa ben Türübinler kapansada Kombine ALMIYORUM  mutlu oldunuzmu ama geri vites yok .....
DİRENİŞ BİTTİ " DİRİLİŞ " BAŞLADI
Yukarı
MarioGomezz Liste gör
Yazar

mertcan
Yer: GKRY/LİMASOL
Direct Link To This Post Tarih: 12/Tem/2010 saat 19:18
almıycam alcak arkadaslarım vardı onlara da almamaları icin ne gerekiyosa yapıyorum ve aldırmıyorum..boş kalsın o tribünler anlıcak o zaman yönetim..
MCMLXV ! 1 9 6 5 !
Güney Kıbrıs KŞ | Adını Kalbımıze Yazdık »
Yukarı
tridimit26 Liste gör
Yazar

Erkan
Yer: BURSA
Direct Link To This Post Tarih: 12/Tem/2010 saat 19:25
Alıntı yapılan paşalı_26

EEEEEEEEE NOOOLL DU!!!

Uslübunla çok komiksin biliyor musun??? İlk önce açılan bu konuyu sevsen de sevmesen de saygı göstermeyi öğren.Bu konu seni rahatsız ediyorsa yazma da ortalığı da bulandırma.İsteyen istediğini alır yada almaz.İnsanlar çalışıyor her saat saniye sırf birşeyler olsun diye burayı şişirecek değiller.Çocuksu hareketlerle ortalığı germeyelim.Gerek yok.Herkes kendi işine baksın ...
Biz Aslanın Kral olamadığı,Kartalın yuva yapamadığı,Kanaryanın uçamadığı yerdeyiz,BİZ ESKİŞEHİR'DEYİZ...!
Yukarı
UmT_CaN Liste gör
Yeni Yazar

ümit
Yer: bizim ev
Direct Link To This Post Tarih: 12/Tem/2010 saat 19:35
Başarılı bir eylem oldu şuan kime sorsam açığın üstü kapanmadığı sürece elimi sürmem diyolar.Bu eylem sadece maçın başlamasına son 2 haftaya kadar devam etsin sonra tekrar kombineleri almak şart bu yıl taraftara daha fazla ihtiyaç var.
Eses
Yukarı
paşalı_26 Liste gör
Deneyimli Yazar

:)
Direct Link To This Post Tarih: 12/Tem/2010 saat 19:41
Alıntı yapılan tridimit26

Alıntı yapılan paşalı_26

EEEEEEEEE NOOOLL DU!!!

Uslübunla çok komiksin biliyor musun??? İlk önce açılan bu konuyu sevsen de sevmesen de saygı göstermeyi öğren.Bu konu seni rahatsız ediyorsa yazma da ortalığı da bulandırma.İsteyen istediğini alır yada almaz.İnsanlar çalışıyor her saat saniye sırf birşeyler olsun diye burayı şişirecek değiller.Çocuksu hareketlerle ortalığı germeyelim.Gerek yok.Herkes kendi işine baksın ...

evet üslubumda çok komiğim ve bu forumdakilerin  bir şeyler yazarken çok gergin olduklarını tahmin ediyorum kişisel bir durum gayet rahat biriyimdir .ikincisi bu konuyu sevmediğimi söylüyorsun öyle bir şey yok herkesin düşüncesine saygım var.sadece sen ve bir kaç arkadaş beni yanlış anladınız bundan ibaret.üçüncüsü kimseyi birşeyler alma konusunda zorlamıyorum bu konuya uzun bir süredir yazan yok ,amacım madem böyle bir kampanya var boşlamayalım hesabı almıyorsak almayız aldırtmıyortsak daha fazla kitleye ulaşmak istiyorsak bu konuyu canlı tutmak.dördüncüsü ben kararsızım ne alıyorum nede almıyorum benim tercihim  geri vites mevzunuda arkadaşlarımın başka mecralara çekmesi üzücü bir durum ben sadece espiri mahiyetinde yazmıştım.
Yukarı
nofear_2626 Liste gör
Yazar

fuat çakır yıkılmaz
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 12/Tem/2010 saat 22:04
yavuz taraftara destek vermiyorsa acğın üstü  için yönetimin yanında duruyorsa bizde daimiye destek  kızılcıklının üstünü açması için protesto amaçlı
EESSKKİİŞŞEEHHİİRR
Yukarı
TMR 26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Tmr
Direct Link To This Post Tarih: 12/Tem/2010 saat 22:41
Bu kadar açık bu kadar haklı bir konuda birliktelik sağlayamıyan biz taraftardan hiç birşey olmaz takımı düşünenlerin çok daha fazlası kendi Rantının hesabını yapıyorsa  yönetim hiçbirimizi takmadan kararlar alıyor ve uyguluyorsa hatta uygulamalarının hesabını veya açıklamasını yapma gereği bile duymuyorsa ve bizim bu konuda bir yaptırımımız olmuyorsa kimse kusura bakmasın biz HİÇİZ  o zaman burada yazıp çizip birbirimizi doldurmanın espirisi yok biz çalıp biz oynuyoruz bizi takan yok bundan sonrası şahsım adına söylüyorum Ne maç ne tirübin 40 senede devlet adamı emekli ediyor benimde emekliliğim geldi heralde herkeze gönlünce sezonlar
DİRENİŞ BİTTİ " DİRİLİŞ " BAŞLADI
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 8485868788 134>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,578 saniyede hazırlanmıştır