eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Rakipler
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Bucaspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 678910 18>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Matador26 Liste gör
Usta Yazar

Ozan Kaan
Yer: İzmir
Online Durum: Offline
  Alıntı Matador26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Tem/2010 saat 12:22
Alıntı yapılan anil_es

en buyuk dusme adayim bucaspor bu sene.
taraftar olarak da izmir belki ilk birkac hafta destek verip tribunleri doldurur ama sonra sadece istanbul takimlariyla yaptiklari maclarda stad dolar onda da belki yarisini deplasmana ayirirlar.
bir de bizim macta dolar stadlari kafsinkaclilar gelir bizi karsilamaya diyecem de onlar once kendi maclarinda stadlarini doldursunlar. bi onceki sene super lige cikma macinda kendilerine ayrilan 10bin kisilik yerin yarisi bostu, bu seneki maclarda da olimpiyat stadindaki altay macinda arkadas resim cekmis stad bombos sanki:D

Şimdiden Hesap yapıyorlar Kafsinkaflılar keseriz , asarız havalarındalar.Ksklilere Hiç acımıyorum.Haketmiyorlar Turkcell Super Ligi.Zaten İzmir takımı tutanların %60 Bizans takımı tutuyor.

Not:Ksklilerle ilgili anlattıklarım kendi çevremdeki ksklilerden duyum.Aralarında çok efendi düzgün taraftar toplumuda var.
"Dünyayı değiştirmek istemiştik. Ama perişanca yenildik. Şimdiyse değişememek için ben dünyaya direniyorum"
Yukarı
RyL Liste gör
Usta Yazar

Murat
  Alıntı RyL Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Tem/2010 saat 12:33
Ben seviyorum Bucasporu son zamanlarda başarılı olunca Buca ilçesi sahiplenmeye başlamıştır, geçen sene  stadlarını da doldurmuşlardı. Küçük ama oldukça güzel stadyumları var, deplasmanlarda da iyilerdi. Özellikle samiyen deplasmanında kalabalıklardı. Sağlam bir alt yapısı, yeni yapılan ve büyütülecek stadyumlarıyla Bucaspor bir kaç sene ligde tutunabilirse ileride Avrupa' yı her türlü kovalar. Kendi stadyumlarında düzenleme yapmaya başladıklarına göre maçları Evka'da oynayacaklar sanırım, bir tek İstanbul maçlarını Atatürkte oynayabilirler.. Karşıyakalılarda gelsin özletmesinler kendilerini, Karşıyakadan da Evka'ya gelmek oldukça zor olur, Eskişehir'den gel daha iyi :D
Yukarı
GKH_ESES Liste gör
Deneyimli Yazar

GÖKHAN
Yer: BURSA
  Alıntı GKH_ESES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Tem/2010 saat 12:52
performanslarını çok merak ediyorum,TD Bülent Uygunun ,Sivas modelini tekrar uygulayacağını ve tekrarlamak için gerekeni yapacağını düşünüyorum.
ama bu sefer işi çok daha zor.Birde papaz her zaman pilav yemez..
BU SEZON BİZİM SEZONUMUZ OLACAK.HEDEF TÜRKİYE KUPASI VE İLK 5...
Yukarı
esesliugur26 Liste gör
Deneyimli Yazar

uğur
Yer: Tekirdağ
  Alıntı esesliugur26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Tem/2010 saat 13:49
Alıntı yapılan GKH_ESES

performanslarını çok merak ediyorum,TD Bülent Uygunun ,Sivas modelini tekrar uygulayacağını ve tekrarlamak için gerekeni yapacağını düşünüyorum.
ama bu sefer işi çok daha zor.Birde papaz her zaman pilav yemez..

biz bence bugün bucayı cok rahat yeneriz.
ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
AltesMelih Liste gör
Yazar

Melih
Yer: Kırmızıtoprak
  Alıntı AltesMelih Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Tem/2010 saat 15:21
İzmir deplasmanı heyecan verici olacak gibi gözüküyor. Beni heyecanlandıran KSK falan değil. Kordon boyu LOL
Yağmurda, çamurda Altes açıkta!
Yukarı
özgürözen26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Özgür ÖZEN
Yer: Turkey
  Alıntı özgürözen26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Tem/2010 saat 17:01

İlk yılları olması ve toplama takım olmaları nedeniyle çok zorlanacaklar bence...

Yukarı
darknESS Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: Turkey
  Alıntı darknESS Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Tem/2010 saat 12:48
buca ankaraspordan yada ankaragücümü desek bilmiyorum ediz ve aydın karabulutu kiralamış.
dusmanlari kardes yapan ESES
Yukarı
efar26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Recep
Yer: eskişehir
  Alıntı efar26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Tem/2010 saat 14:12
bülent uygun köpeksiz koye denk geldi, sivası şişirdi 2 sene.geçen sene ne olduğu net olarak goruldu sivasta. bu sene de buca da birşey yapabileceğini sanmıyorum.
Yukarı
RyL Liste gör
Usta Yazar

Murat
  Alıntı RyL Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Tem/2010 saat 21:11
Alt yapısı bu kadar sağlam olan Buca 20ye yakın transfer yapmış. Bülent Uygun bu takımın başını yer
Yukarı
Curri Liste gör
Yazar

Salim Buyukarslan
Yer: Yerinden
  Alıntı Curri Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Tem/2010 saat 09:14
Bucaspor eski Manchester United'li Manucho'yu Izmir'e davet etmis
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 678910 18>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,469 saniyede hazırlanmıştır