eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2010-11 sezonu kombine ALMIYOR ve ALDIRMIYORUZ

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 8384858687 134>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
reality Liste gör
Yeni Yazar

yusuf
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 08/Tem/2010 saat 10:18
Zannedilmesinki bu kampanya sadece açığın üstü kapatılıyor diye yapılıyor
Bu; taraftarın artık birseylere dur deme zamanı geldigini uzun zamandır icinde biriktirdiklerini yasanan son olaylar neticesinde ortaya cıkan bu kampanya ile dile getirmesidir.
Bazı taraftar abi ya da arkadaslarımızın yazılarında --sanki herşey tas tamam kotu giden hiçbirey yok ama sadece acıgın ustu kapatılmadıgı icin yapılıyor--gibi bir izlenim bende olustu (yanlıs algılamıs da olabilirm)
Bu acıgın kapatılma meselesi sadece bu sıkıntıların ve birikmislerin acıga vurulmasıdır
adigEs www.unieses.org
Yukarı
Deli Şahin Liste gör
Yazar

ŞABAN SATIR
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 08/Tem/2010 saat 10:52
Alıntı yapılan esesyucel

Leven neden bukadar üsteliyorsunuz anlamış degilim alacaksanız alın ama bu başlıga yazmayın bu başlıgın adı almıyorum başlıgı beni hiçmi hiç ilgilendirmiyor nerden ne aldıgınız yada alacagınız yanlız bu başlık almıyorum aldırmıyormum başlıgı fabrikanız var sanırım ki bukadar zorunuza gitti yanlız daha dikatli olun derim size bu yarım sdatın yarım kalmasına ve bedavaya canak acacak olursunuz her yazıya karşılık vererek burda ben size bedava kombine aldınız demedim bukadar telaşlanmanız sanırım yucelele hesaplaşma gibime geldi acaba siz o leventmisiniz degilsenizde bu başlıga yazmayın
Evet Yücel bey haklısınız ama size katılmadığım konu eğer tartışma olmasa sadece bu başlıkta almayacakların listesi olsa dediğiniz gibi alacaklar bu başlıkta yazmamalı.Ama siz neden almayacağınız konusunda yazılar yazarsanız herkeste neden alacakları konusunda yazarlar. Başlıklar şahsa özel neğil sanırım.Sakın size mualif olduğumu sanmayın bende kararsızım.Alayımmı,almayayımmı diye.Daha vakit var biraz daha bekleyeceğim,DÜŞÜNECEĞİM.ESESin hayrınamı,zararınamı diye.Wink
Ya kırmızı gülden ayrı yaşamalı,yada dikeninin acılarını hoş görmeli yeğenim.
Yukarı
c eren1965 Liste gör
Deneyimli Yazar

KADİR
Direct Link To This Post Tarih: 08/Tem/2010 saat 11:31
Alıntı yapılan Abdullah 26

Yönetimi bende eleştiriyorum  birazda kendimizi eleştirelim.
küme düşen Denizli deplasman takımı ateşliyemiyoruz(ist.takımları) 3 puan.
ESES Sivas kavga ediyoruz takımın konsantrasyonunu bozuyoruz 2 puan.
ESES Gençler kavga ediyoruz   "                 "                        "          2 puan
oldu 7 puan  55+7=62 taraftarın kaybettirdiği puan   parasını siz hesaplayın
önceki yazılarıma bakın yönetim yanlısı değilim.Bizler maçlara gitmez isek meydan onlara kalır
ilçe takımları ile maç yaparız.   değişik ikna yöntemleri bulalım.

29 yıllık ömrümde böylesine mantıksız bir düşünce görmedim.
abdullah abi senin fikrindir eyvallah ama hiçbir mantıklı açıklaması yok
şişen köfteler
Yukarı
esesyucel Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Tilki Bayırı
Direct Link To This Post Tarih: 08/Tem/2010 saat 11:44
Sayın Şaban bey
Amacım Daha Modern Daha Geüzel Bir Eses Yaratmakdı
Ama bunları yapmak hicde Kolay Degil yılarca mücadele etigim ekmegi paylaştıgım Arkadaşlarımla ters Düşüyorum Konu Levent degil leventle daha önce bir konuda anlaşamdıgımız icin karşı karşıya geldik leveti severim ama alıntı yaparak direk beni karşısını alarak özel msjdada kahga atması beni üzdü yoksam dışarda göreyim leventi kaanı melihi amedi memedi yine sarılıp öperim cünkü biz bir agileyiz fikirler mutlaka ters düşer o yüzden artık heryere zıplamanında anlamı yok yedigim ictigim arkadaşların kalbini kırıyorsam yada kırılıyorsa hiç gerek yok isteyen istedigini yapar butür şeyleri yaparken saygıyı sevginin ölcüsünü hep kacırdık o  yüzden artık ben başı cekmeyecem bu tür olaylarda kimlerin kalpni kırdıysamda hepsinden cok özür dilerim topluluk ne yapıyorsa hıyarına degil uyarına olacagım ama agzımdan söz cıktı bir kere kombine almayacagım Taki bu yarım kalan vatlerde bulunupta yapılanadek şimdi size sorarım bu sdatı siz begeniyormusunuz kimse kusura bakmasın ama sdatın yarısı bedavacı bu düzeni begeniyormusunuz begenen cıksın şuraya DELİKANLI gİBİ Ben Begeniyorum Desin Dediginizgib Erken Daha Ama hiç bir somut adım atılmadı bizlerin görevi yönetimi uyarmakdır hatalarımız yokmu elbette var yöntim bizleri takmaması bizleri kahrediyor kötü bişe istemiyoruz hep esesimizin menfati icin istediklerimiz zararına degil faydasınna en ufak bi cıkar istemedim bu güne kadar birşeyler olsun diye mücadele etim cok kişiyi kızdırdım farkındayım imla hatası dediler deplasmanda fazla görmüyoruz dediler KORKUM ŞUDURKİ YAPMIŞ OLDUGUM KAMPANYALARDAN CIKAR ELDE EDİYOR DERLER DİYE ARTIK SAVAŞCI DEGİL KALEYİ KORUMAKLA MÜKELEF OLACAGIM
cok degil Dernek kurmayı bile düşündüm ama yürümez cünkü daha kapıdan cıkar cıkmaz yönetimle ters düşecegim kesin aslında arkamda duran pek cok taraftarda kaybolup gider o yüzden artık ben uyar olacagım yada bu diyardan gidecem artık sosyol faliyetlerde bulunacagım bilet yönetim sdat deplasman taraftar vesari şelere karışmayacam kendimi tuta bilirsem saygılar efendim
EsEsYuCeL.....
Yoldaki Kavşaklara Arkanadki Yavşaklara Dikkat Edeceksin.
Yukarı
paşalı_26 Liste gör
Deneyimli Yazar

:)
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 11/Tem/2010 saat 23:52
EEEEEEEEE NOOOLL DU!!!

Ses soluk kesildi arkadaş buraya yazan yok !

Yoksa herkes geri vites mi yaptı şu malum son olaylardan sonra
Yukarı
reality Liste gör
Yeni Yazar

yusuf
Direct Link To This Post Tarih: 12/Tem/2010 saat 08:22
Değil Pele, Messi bile gelse :D  benim düsüncem değişmez  Cool
Yav aslında hic olmadı vuvuzelalarla dısardan maca girmeden protesto mu etsek ne yapsak?

adigEs www.unieses.org
Yukarı
lord of eses Liste gör
Usta Yazar

Sermet
Yer: Altından :)
Direct Link To This Post Tarih: 12/Tem/2010 saat 10:08
kaldıgımız yerden devam transfer heyecan yaratmıs olsada davadan vazgecmek bize yakısmaz ki zaten vazgecilirse artık kmse ciddiye almaz bizleri
MECNUN BİLSEYDİ ESES SEVGİSİNİ SEVERMİYDİ LEYLA ZİLLİSİNİ=KIZILCIKLI=kom no 0504
Yukarı
Eses İmparatorlugu Liste gör
Usta Yazar

Efsane
Yer: Aşk-ı Şehir
Direct Link To This Post Tarih: 12/Tem/2010 saat 10:18
Şahsen kendim sebebleriyle beraber maçlara dahi gitmeyeceğimi söylemiştim.İsterseniz Şimdidi söyleyeyim;tek kelime ile TİKSİNDİM.
Herkes istediğini yapmakta özgür bu kadar basit
Kırmızı İsyanın Rengidir
Yukarı
eserkan26 Liste gör
Usta Yazar

Erkan
Direct Link To This Post Tarih: 12/Tem/2010 saat 10:31
Alıntı yapılan paşalı_26

EEEEEEEEE NOOOLL DU!!!

Ses soluk kesildi arkadaş buraya yazan yok !

Yoksa herkes geri vites mi yaptı şu malum son olaylardan sonra

İnsanların bu sayfaya 100 defa yazcak halleri yok.1 defa yazıldı işte.Listede adı yazılı olan kişiler bazı şeyler değişmedikçe kombine almıyacağım dedi.

Geri vites konusunda kendinle başkaları karıştırma.
NEFER
Değmesin MABED'imin Göğsüne Namahrem Eli !!!
Yukarı
~ERHAN~ Liste gör
Usta Yazar

ERHAN DLAPCI
Yer: İSTANBUL
Direct Link To This Post Tarih: 12/Tem/2010 saat 11:10
amacımız o şahane taraftarımıza,, yıLLardır tüm takımLarın imrendiği taraftarımıza,,her sene güzeL şeyLer ekLeyerek iLerLerken şu bedavacıLarLa yaptıkLarımız boşa gitsin istemiyoruz
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 8384858687 134>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,527 saniyede hazırlanmıştır