eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıKızılcıklı

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 166167168169170 287>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ugurbocegi Liste gör
Yazar

Uğur ÖNCEL
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 09/Tem/2010 saat 11:19

Selim Abi öncelikle bu konuyu açtığın için sana teşekkür ederim. Ersin Kardeşimizin başına gelenler maalesef ki doğrudur. Ersin o kadar gururlu o kadar şahsiyetli bir kişiliktir ki, konuyu buraya yazmamıza mani olmuştur. Kimseyi üzmek, sıkmak istememektedir. Bugüne kadar yaşadığı çok ciddi maddi-manevi sıkıntıları hep tek başına çözmeye çalışmıştır, tam işleri düzelttiği anda seninde bahsettiğin gibi başka bir sıkıntı musallat olmuştur Kardeşimize. Bir süredir yaşadığı sıkıntılar artık dayanma gücünün limitlerini aşmıştır. Dün gece konuştuk kendisiyle (Miraç Kandili’ni kutladım), dün foruma geçmiş olsun mesajları açıldığını duymuş, eşinin koluna girerek internet kafeye gitmiş ve yazılanları okuyup çok duygulanmış, hüzünlenmiş ama bir o kadar da üzüntülü vefasızlıktan dem vuruyor. Eskişehir’de bulunan duyarlı arkadaşlarımızdan tez zamanda Ersin ve Ailesini ziyaret etmelerini rica ediyorum, inanın şuan moral ve motivasyona çok ihtiyacı var. Selim Abi buraya yazamayacağım (en azından şuan için) bir takım konular için müsait olduğunda telefonla görüşmek isterim. Herkese selamlar Uğur...

ONLY FOR LOVE ES-ES...ÖNCEL'S
Yukarı
ESErSin Liste gör
Deneyimli Yazar

Ersin Konak
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 10/Tem/2010 saat 13:24

Başta Selim abim olmak üzere Buraya benim için mesaj yazan abi ve kardeşlerime çok teşekkürediyorum..Ne kadar gönül bıraksamda  mevsim yaz olduğu için herkez siteye  girmiyor veya takip edemiyor..Bu yüzden herkezin bilme sanşı yoktur diye düşünüyorum..Şuan için allaha şükür durumum çok iyi ve merak edilecek hiçbirşey yok...Bir anlık bir kazaydı ve geldi geçti..İlk olduğu zaman çok ama çok tehlikeli bir kaç saat yaşadım ama şuanda biraz ağrı dışında iyiyim diyebilirim...Altı üstü  leblebi kadar  bir kanama yüzünden hesabı sıfırlıyordum :)..Beni düşünen büyük küçük kim varsa hepinize sonsuz teşekkürederim..Allah kimselere böyle şeyler yaşatmasın...Benim biraz daha yaşamam lazım (beni hiçbir zaman yanlız bırakmayan  bazı abi ve arkadaşlarıma maddi manevi borçlarımı ödemem lazım )...İyi bir iş bulana kadar  pazartesi eski işe bismillah diyeceğim.... ( Tabi yine birşey olmazsa ) nedense son 1 yıl da hayatım tam bir fırtına oldu.. ( Allah nasip ederse diyeyim :)...

Uğur  Kardeşim mesajın için çok sağol...
Halktan Değil Haktan Yanayım
Yukarı
RyL Liste gör
Usta Yazar

Murat
Direct Link To This Post Tarih: 10/Tem/2010 saat 17:51
Yeni duyuyorum, geçmiş olsun acil şifalar.
Yukarı
Curva_Eses Liste gör
Usta Yazar

Mert
Direct Link To This Post Tarih: 10/Tem/2010 saat 17:51
Çok büyük geçmiş olsun Ersin abi.
ESKİŞEHİRSPOR & BORUSSIA DORTMUND
Yukarı
burakmangal26 Liste gör
Yeni Yazar

İsimsiz
Direct Link To This Post Tarih: 15/Tem/2010 saat 04:44
herkese slm lar  http://www.sporajans.org/  sitesine
grubumuza neden oy vermiyoruz hep birlikte takımımızıve grubumuzu yukarılara taşıyalım lütfen

Yukarı
Aşk_ı Deplasman Liste gör
Deneyimli Yazar

Serdar...
Yer: Tunalı !
Direct Link To This Post Tarih: 16/Tem/2010 saat 00:19
Lige 1 ay kaldı. Çok özledik tribünleri...
Kızılcıklı Tribünü olarak yeni sezon hazırlıklarına erkenden başlıyoruz. Önümüzdeki sezon bedava bilet almayacağız. Bundan sonra hiçkimse Kızılcıklı tribününün adını karalayacak yazılar yazmasın. Seneye herşey çok başka olacak. Eskilerdeki Kızılcıklı Tribününü tekrardan göreceksiniz...Yerimiz eskisine göre daha dar olsada bizler 2 kişilik haykırarak Eskişehirspor'umuza desteğimizi vereceğiz.

Geçen sene bedava bilet için gelenler bu sene bu konu hakkında kesinlikle gelmesin. Tribün liderimiz Abidin Kılınç bu konuda hiçbir şekilde taviz vermeyecektir. ''İlgililere duyurulur..!''

Haftaya cumartesi yani 24 Temmuz günü 2010-2011 sezonunu Kızılcıklı tribünü olarak açıyoruz..
Kendi efsane tribünümüzün kapısında toplanarak yeni sezona merhaba diyeceğiz.
Ben Kızılcıklı Tribünü çocuğuyum diyen herkes orada olsun arkadaşlar. Yeni sezonda aramıza birçok arkadaş katılacaktır buna eminim. Hem tanışma-kaynaşma olur hemde yeni sezon için hep birlikte fikir alışverişinde bulunuruz.

Senelerdir Burdayız
Kapalıda Sağdayız
Çekeriz Bizler Cefa
Esesimin Uğruna

Yaptığınız planlar
Asla gerçekleşemez
Yaşıyor savaşıyor
KIZILCIKLI tükenmez.

Toplantı saatini Abidin Reisle tekrardan görüşüp bildireceğim. Öğleden sonra olacak büyük ihtimal. Erkenden yazalımki tüm abilerimiz kardeşlerimiz işlerini ona göre ayarlasın.

Herşey Eskişehirspor için...
Kı Kı Kızılcıklı (!)

Kızılcıklı Tribünü Toplantısı
24 Temmuz 2010
Yer: Kızılcıklı Tribünü önü.
Saldır Eses Saldır Ölümüne !
Yukarı
Deneyimli Yazar

Serdar...
Direct Link To This Post Tarih: 16/Tem/2010 saat 00:57
Yukarı
mecek Liste gör
Usta Yazar

ali boydağ
Yer: Ankara
Direct Link To This Post Tarih: 16/Tem/2010 saat 02:23
Alıntı yapılan Aşk_ı Deplasman

.................

Geçen sene bedava bilet için gelenler bu sene bu konu hakkında kesinlikle gelmesin. Tribün liderimiz Abidin Kılınç bu konuda hiçbir şekilde taviz vermeyecektir. ''İlgililere duyurulur..!''

.........................

Tebrikler KIZILCIKLI
Yukarı
Baba Liste gör
Usta Yazar

Alper Uruş
Yer: EStanbul:)
Direct Link To This Post Tarih: 16/Tem/2010 saat 12:54
Allah varlığınızı, birliğinizi daim eylesin. Bilet konusundaki tavrınız için de "Helal olsun..."Clap
KIZIL bir pıhtı vardı doğduğunda göbeğinde ve KARA bir toprak olacak öldüğünde üzerinde. (VİVA ESES).... protEStler...
Yukarı
Deneyimli Yazar

Serdar...
Direct Link To This Post Tarih: 17/Tem/2010 saat 11:43
Toplantı saat 18.00 a alınmıştır.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 166167168169170 287>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör