eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Yeni formalarımız (Nike)

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5657585960 90>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
eserkan26 Liste gör
Usta Yazar

Erkan
Yer: ESKİŞEHİR
Online Durum: Offline
  Alıntı eserkan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Tem/2010 saat 21:16
Hiçbir Eskişehirspor taraftarının bu formayı alacağını düşünmüyorum.

SİYAH - KIRMIZI
NEFER
Değmesin MABED'imin Göğsüne Namahrem Eli !!!
Yukarı
ekrem yetim Liste gör
Usta Yazar

ekrem yetim
Yer: Bursa
  Alıntı ekrem yetim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Tem/2010 saat 21:17
yoo gayet iyi bence.
maça gelinmez bu renkle ama dışarıda giymek için gayet güzel bir renk
Yukarı
darknESS Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: Turkey
  Alıntı darknESS Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Tem/2010 saat 21:38
mavi yerine bari sarı olsa...
dusmanlari kardes yapan ESES
Yukarı
marlboroman Liste gör
Yazar

UMUT
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı marlboroman Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Tem/2010 saat 22:26
sevgili ahmet çok güldüm sen çok yaşa bomba lafına:) valla yönetimden ve kulüp çalışanından duyduklarım bunlar patlarsa onların bombası patlar
NE KAVGAM BİTTİ NE SEVDAM 1965
Yukarı
aguagu Liste gör
Yeni Yazar

murat
Yer: Sen
  Alıntı aguagu Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Tem/2010 saat 22:33
oldum olası sevmem nıke ı bide mavi forma yapmış oldu olucak pembe yada mor fln yapsaydınız. fıstık yeşili falan iyi giderdi rezilligini çıkarttınız yani işin nıke forma almıyorum.Pinch
İşte Öyle Birşey...
Yukarı
SoLdat Liste gör
Usta Yazar

Cihat
Yer: Bağlar
  Alıntı SoLdat Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Tem/2010 saat 23:21
Siyah Kırmızı ile mavi ne alaka ya Angry Bordo filan olsaydı bari
Yukarı
zafer222 Liste gör
Usta Yazar

Zafer Yılmaz
Yer: Eskişehir
  Alıntı zafer222 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Tem/2010 saat 23:49
Tarihimize bakacak olursak klübümüzün kuruluşunda hangi renklerin seçileceği tartışma konusu iken memleketimizin havacılık olarak önde bir şehir olduğu için Mavi-Beyaz olması yönünde bir kanı varmış fakat sonra 1965 sezonunda şampiyon olan Rennes takımının renkleri siyah kırmızı olduğu için herkes tarafından beğenilip Siyah-Kırmızı seçilmiştir nostaljik açıdan bakarsak 412'de mavi beyaz bence güzel bir seçim
Yukarı
Tulpar26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Ali
  Alıntı Tulpar26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Tem/2010 saat 23:54
Alıntı yapılan aguagu

oldum olası sevmem nıke ı bide mavi forma yapmış oldu olucak pembe yada mor fln yapsaydınız. fıstık yeşili falan iyi giderdi rezilligini çıkarttınız yani işin nıke forma almıyorum.Pinch
Bunlar nike ın bize özel yaptığı formalar değil yönetimimizin Nike kataloğundan seçtiği dizaynlar. Senin yönetimin neyi seçerse onlar onu yapar Nike ile alakası yok yani olayın Wink Ayrıca Ekrem beyin dediği gibi maçlara gelmek için değilde normal günde değişiklik olsun diye giyilebilir. Her yıl aynı renk aynı model forma aldıramazsınız insanlara farklılık yapmanız gerek tamamen ticari bir hamle bunda tepki verilecek ne var anlamadım seçilen renkte pembe değil mor değil Shocked 
Tapmadık asla paraya pula...
Yukarı
Martin_Mistre Liste gör
Usta Yazar

Mert E. YILMAZ
  Alıntı Martin_Mistre Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Tem/2010 saat 00:35
Bu forma tasarimi işinde özel yapildi yapilmadi meselesi var.. bazen konu satilacak forma sayisina baglanip o nedenle ozel tasarim yok deniyor... nike, adidas, puma belki de boyle olabilir ama Genclerbirligi kulubunun formalari da Lotto ve bence bu iste cok kucuk firma da sayilmazlar.. Sonucta taraftarlari olan liseli biri bu sezon ki formalarini tasarlamis.. eger bu firmalar ozel yapmiyorum diyorsa yapani da var.. Genclerbirligi bu ulkede bizden daha fazla forma satabilecek kulupler arasinda asla olamaz..
Yukarı
moritanya Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Ireland
  Alıntı moritanya Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Tem/2010 saat 00:41
Formaları o kadar güzel çizememiş ama uğraşması bile yeter.GB'nin sitesinde yeni formalar tanıtılmış.
En güzel siyah en güzel kırmızı.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5657585960 90>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,500 saniyede hazırlanmıştır