eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2010-11 sezonu kombine ALMIYOR ve ALDIRMIYORUZ

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 8283848586 134>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
esesyucel Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Tilki Bayırı
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 07/Tem/2010 saat 14:37
Leven neden bukadar üsteliyorsunuz anlamış degilim alacaksanız alın ama bu başlıga yazmayın bu başlıgın adı almıyorum başlıgı beni hiçmi hiç ilgilendirmiyor nerden ne aldıgınız yada alacagınız yanlız bu başlık almıyorum aldırmıyormum başlıgı fabrikanız var sanırım ki bukadar zorunuza gitti yanlız daha dikatli olun derim size bu yarım sdatın yarım kalmasına ve bedavaya canak acacak olursunuz her yazıya karşılık vererek burda ben size bedava kombine aldınız demedim bukadar telaşlanmanız sanırım yucelele hesaplaşma gibime geldi acaba siz o leventmisiniz degilsenizde bu başlıga yazmayın
Yoldaki Kavşaklara Arkanadki Yavşaklara Dikkat Edeceksin.
Yukarı
~ERHAN~ Liste gör
Usta Yazar

ERHAN DLAPCI
Yer: İSTANBUL
Direct Link To This Post Tarih: 07/Tem/2010 saat 15:08
BİZ YİNE ALSAK YÖNETİM YİNE LİSELİLERE BİLET DAĞITACAK..MADEM ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİNE İNDİRİM YAPIN ..BEN ŞAHSEN GEÇEN SENEKİ OLAYLARDAN ÖTÜRÜ ALMICAM OYSA ÇOK İYİDİK GEÇEN SENE ,,,AMA BÖYLE GÜZEL TARAFTARIMIZ KİRLETİLMEMELİ
Yukarı
mermerciresit Liste gör
Yazar

resit
Yer: haremeyn
Direct Link To This Post Tarih: 07/Tem/2010 saat 16:56

Kombine almazsak yönetim nasıl transfer yapacak. Bindiğimiz dalı kesmeyelim kombine alalım aldıralım. Böylece bedava biletinde önünü keseriz.

alkol bütün kötülüklerin anasıdır
Yukarı
esesreha Liste gör
Usta Yazar

Reha Yılmaz
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 07/Tem/2010 saat 17:04
Alıntı yapılan mermerciresit

Kombine almazsak yönetim nasıl transfer yapacak. Bindiğimiz dalı kesmeyelim kombine alalım aldıralım. Böylece bedava biletinde önünü keseriz.

Biz kombine alalım yüksek rakamdan sözde yönetimde bedava bilet dağıtsın sağa sola. Oldu hemen alalım.
Yukarı
mermerciresit Liste gör
Yazar

resit
Yer: haremeyn
Direct Link To This Post Tarih: 07/Tem/2010 saat 19:20
 Reha bey kombine almak  imkanı olan tataftarlar için bir görevdir. Avrupa da kasaba takımları bile  20000 kombine satarken pireye kızıp yorgan yakılmaz. yönetimler geçicidir .Eskişehirspor bakidir.
alkol bütün kötülüklerin anasıdır
Yukarı
yassax26 Liste gör
Yazar

ali
Direct Link To This Post Tarih: 07/Tem/2010 saat 19:24
Mesele kombine almak yada almamak değil,asıl mesele bedavacılar için bilet dağıtılmamasıdır!
Yukarı
kalender 26 Liste gör
Usta Yazar

Kalender
Yer: Bosnia Hercegovina
Direct Link To This Post Tarih: 07/Tem/2010 saat 19:48
      Yöneticilerimiz buradaki sayıya bakarak  protestoyu görmezden gelmesinler. Ligin bir çok maçında tamamını dolduramadığımız  açık tribünün üstünün kapatılması , şartlarının kulübe yakışır şekilde düzenlenmesi ve  lig yarışının kızıştığı haftalarda yaşanacak olumsuz protestoların önüne geçilmesi maksadıyla gerekli çalışmaları biran önce yapsınlar. Bedava bilet dağıtarak taraftarı karşı karşıya getirmesinler. Zamansız yapılacak bir protestonun zararları çok daha yıkıcı olur unutmasınlar.
kalender
Yukarı
Abdullah 26 Liste gör
Yazar

Abdullah
Direct Link To This Post Tarih: 07/Tem/2010 saat 20:03

Yönetimi bende eleştiriyorum  birazda kendimizi eleştirelim.
küme düşen Denizli deplasman takımı ateşliyemiyoruz(ist.takımları) 3 puan.
ESES Sivas kavga ediyoruz takımın konsantrasyonunu bozuyoruz 2 puan.
ESES Gençler kavga ediyoruz   "                 "                        "          2 puan
oldu 7 puan  55+7=62 taraftarın kaybettirdiği puan   parasını siz hesaplayın
önceki yazılarıma bakın yönetim yanlısı değilim.Bizler maçlara gitmez isek meydan onlara kalır
ilçe takımları ile maç yaparız.   değişik ikna yöntemleri bulalım.

Yukarı
esesserkan26 Liste gör
Usta Yazar

serkan
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 07/Tem/2010 saat 20:04
bu forumda 150 kişi ısım yazdı dıye sız sanıyormusunuz 150 kişi bu görüşte.Çıkın sokakta bir ES ES muhabbeti açın neler duyacaksınız.Sadece ESKİŞEHİRSPOR.COM üyelerimi var  eskişehirspor taraftarı.Şunu söyleyim bu sene kımınle gorustuysem hem bu açıgın ustunun kapatılmaması,stada gırıslerde olan sorunlar ve kombınesı oldugu halde gırememek ve en onemlısı bedava bılet dagıtarak ne oldugu bellı olmıyan ınsanların trıbune gelıp TRİBÜN TERÖRÜ yaratmaları sonucu maca gelmemek en onemlısı de gelecegımız olan  cocuklarımızı stada bıle goturmıyeceklerını dıle getırıyorlar.Bu kadar ınsan kavgadan,masaldan bıktı.Keske 2 lıg de b kategorısınde  olsaydıkda su RANT ve MODERN stadlar gormez olsaydık.Süper ligdeyız ama ınanın zevkını alamıyoruz.Neyse bu sene lig tv benı beklıyor.En azından 100 tl de  yapsa kombıne fıyatını almıyacam.Stada konusu bır yana transfer konusu bıle artık masal gıbı oldu.ALMIYORUM ve yakın arkadaslarımada ALDIRMIYORUM.Sakın yanlıs anlamayın kavga ve gurultu ıle degıl fıkırlerımızle anlata anlata ALDIRMIYORUZ.Bu forumda ALDIRMIYORUM lafını bır yerlere cekmek ısteyenlere cevaptır.
ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
tuncay özkan Liste gör
Yazar

Tuncay Özkan
Direct Link To This Post Tarih: 07/Tem/2010 saat 23:38
ya bu yönetim iki transfer yapacak ondan sonrada basın toplantısında proje onaylandı ödenek çıktı ahanda böyle olacak açığın üstünü kapatmaya başlıyoruz  diye bi PALAVRA daha sıkacak bizlerde Oğlum o kadar salladık bak adamlar (KAPATAÇAKMIŞ)diyeceğiz hurra kombine almaya koşacağız.Başkan dedikleri zatı muhteremin yapacağı budur taktiğide budur.
yarın öbür gün bu lafları sıkca göreceksiniz benden söylemesi sakın inanmayın.
Kombine konusunda da ben bedavacıların sattıkları kombinelerden alacağım.
Tepkim takımıma değil yönetimedir.
ES ES ES ES Kİ Kİ Kİ Kİ HOP HOP HOP HOP GÜM GÜM GÜM GÜM KIRMIZI ŞİMŞEK ÇOK YAŞA
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 8283848586 134>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,719 saniyede hazırlanmıştır