eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2010-11 sezonu kombine ALMIYOR ve ALDIRMIYORUZ

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 8182838485 134>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
esesliadem Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: yeşiltepe
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 07/Tem/2010 saat 11:12
bence de çözüm yolu kombine almamak ya da maçlara gitmemek değildir başka bir yol bulunmalıdır.
Yukarı
esesyucel Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Tilki Bayırı
Direct Link To This Post Tarih: 07/Tem/2010 saat 11:40
Alıntı yapılan leventes26

Alıntı yapılan esesyucel

Alıntı yapılan 26_26_26

Alıntı yapılan kalender 26

Çeşitli sıfatlarını kullanarak  Eskişehirspor üzerinden  taraftara "kombine al" çağrısı yapanlar,

Bugüne kadar hiç kombine aldınızmı.?  

Kombine al çağrısı yapmadım ama bundan sonra,özellikle bu sayfada "kombinemizi alalım" çağrısı yapacağımAngry
Bu güne kadar ben hiç kombine almadım...Ouch
Hep beleş girdim maçlara,değişik zamanlarda değişik büyüklerimizin önüne geçerekAngry...Dead

Gercekden ben sizi hala anlamıyorum yap alacaksan GURUBUNU DERNEGİNİN ADINI YAZ BİZ ALIYORUZ DİYE
Bu sdatın tamamlanmasını istemiyorsanız alın
Bu Bedavanın önüne gecmeyecekseniz alın
Bu saz ekibinin yakınıysanız alın
Alacak olan alır ama bu başlıgı karıştırmayın Alacak olan biz şuyuz eski düzen istiyoruz alıyoruz diye yazın.
Yücel Bey ;
Nedemek bu yok saz ekibi yakınıysan al yok yönetim yandaşı filan sen mi vercen bilet fiyat farkını almıyacak olanlara saygı duyarım ama alacak olanlarada yandaşlık filan olmuyo şimdi diyeceksinki digitürk al seyret evinde niye bizans yanlılarına kazandırayım Wink

İnşallah allahdan temenim bedava bilet ve bedavadan dagıtılan kombineler fabrika sahiplerine ve müdürlerine dagıtılmazda ben ondan sonra görüm burda alacam diyenleri beni hiç baglamıyor artık alan alır almayan almaz ama ben almayacagım
Yoldaki Kavşaklara Arkanadki Yavşaklara Dikkat Edeceksin.
Yukarı
Ayberk228 Liste gör
Yazar

İsimsiz
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 07/Tem/2010 saat 11:45
Alınınca da sorun çözülmicek alınmayınca da sorun çözülmicek. Ah EURO 2016 bir alaydık çok güzel olacaktı. Yönetim sanırım kesin gözüyle baktı euro 2016'nın alınmasına. Sonra böyle oldu olan Esesime oldu Cry
ESKİŞEHİRLİ nin Hali başka, ESKİŞEHİRLİ Doymaz aşka. Hele birde sevdiği varsa ESKİŞEHİRLİ ölmez asla.... ESKİŞEHİRLİ ağlamaz, Ağlasada kimse duymaz. Unutma ki kardeş Herkes ESKİŞEHİRLİ olamaz....
Yukarı
esesreha Liste gör
Usta Yazar

Reha Yılmaz
Direct Link To This Post Tarih: 07/Tem/2010 saat 12:30
http://www.ligtv.com.tr/Default.aspx?r=1&hid=74811
'ES ES taraftarı kızgın' Tepkimizi burada da dile getirelim belki utanırlar. Hiç sanmam ama.
Yukarı
Eses İmparatorlugu Liste gör
Usta Yazar

Efsane
Yer: Aşk-ı Şehir
Direct Link To This Post Tarih: 07/Tem/2010 saat 12:49
Staddan,tribünden,yönetimden,bedava biletten TİKSİNDİM.Sezon sonu Sivas maçıda tuz biber oldu.Artık Kombine almayacağımda,maçlara gitmeyeceğimde benim için olayın özeti budur.İsteyen istediği şekilde davranmakta özgür.Boşuna birbirimizi kırmayalım
Kırmızı İsyanın Rengidir
Yukarı
leventes26 Liste gör
Deneyimli Yazar

LEVENT
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 07/Tem/2010 saat 12:50
Alıntı yapılan esesyucel

Alıntı yapılan leventes26

Alıntı yapılan esesyucel

Alıntı yapılan 26_26_26

Alıntı yapılan kalender 26

Çeşitli sıfatlarını kullanarak  Eskişehirspor üzerinden  taraftara "kombine al" çağrısı yapanlar,

Bugüne kadar hiç kombine aldınızmı.?  

Kombine al çağrısı yapmadım ama bundan sonra,özellikle bu sayfada "kombinemizi alalım" çağrısı yapacağımAngry
Bu güne kadar ben hiç kombine almadım...Ouch
Hep beleş girdim maçlara,değişik zamanlarda değişik büyüklerimizin önüne geçerekAngry...Dead

Gercekden ben sizi hala anlamıyorum yap alacaksan GURUBUNU DERNEGİNİN ADINI YAZ BİZ ALIYORUZ DİYE
Bu sdatın tamamlanmasını istemiyorsanız alın
Bu Bedavanın önüne gecmeyecekseniz alın
Bu saz ekibinin yakınıysanız alın
Alacak olan alır ama bu başlıgı karıştırmayın Alacak olan biz şuyuz eski düzen istiyoruz alıyoruz diye yazın.
Yücel Bey ;
Nedemek bu yok saz ekibi yakınıysan al yok yönetim yandaşı filan sen mi vercen bilet fiyat farkını almıyacak olanlara saygı duyarım ama alacak olanlarada yandaşlık filan olmuyo şimdi diyeceksinki digitürk al seyret evinde niye bizans yanlılarına kazandırayım Wink

İnşallah allahdan temenim bedava bilet ve bedavadan dagıtılan kombineler fabrika sahiplerine ve müdürlerine dagıtılmazda ben ondan sonra görüm burda alacam diyenleri beni hiç baglamıyor artık alan alır almayan almaz ama ben almayacagım
Alacam gel beraber alalım nerden aldığımıda görmüş olursun fabrikalardanmı yoksa yönetim yandaşımıyım ayıp oluyo yücel bey ayıp AngryAngry
Yukarı
ESPANA Liste gör
Usta Yazar

ÖMER
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 07/Tem/2010 saat 13:11
Es Es'te tribün isyanı

Süper Lig takımlarından Eskişehirspor'un taraftarı, açık tribünün üstünün kapatılması konusunda yıllardır sonuç alınamamasına tepki gösteriyor.

Süper Lig’e 2 yıl önce yükselen Eskişehirspor’da, Halil Ünal başkanlığındaki yeni yönetim, Atatürk Stadı açık tribününün üstünün kapatılacağını açıklamasına karşın, kaynak sorunu nedeniyle sorun çözülemedi.

Başkan Ünal, Haziran 2009’da Ümit Karan için statta düzenlenen imza törenine katılan Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen’den açık tribünün üstünün kapatılmasını istedi. Büyükerşen, projenin hazırlanması durumunda açık tribünü kapatma teklifini kabul etti.

Söz konusu proje yaklaşık bir yıldır hazırlanamayınca, taraftar geçen sezon da maçları açık tribünden izlemek zorunda kaldı. "Es-Es" taraftarı da internetteki sosyal paylaşım sitelerinde "Başkan kapalı tribünün üstünü aç" sloganıyla kampanya başlattı.

"Stat üstü kapansın, destan yeniden yazılsın. Yazın güneş, kışın kar. Eziyet çeker taraftar. Büyük Başkan kapalının üstünü aç" diyen taraftarlar, kendileriyle aynı şartlarda maç izlemeye davet etikleri yönetime esprili göndermelerde bulundu.

"CEVAP BEKLİYORUZ"
Eskişehirspor Basın Sözcüsü Erdal Şahbaz, söz konusu projenin hazırlandığını belirterek, "Açık tribünün üstünün kapatılmasına ilişkin projeyi Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen’e ilettik. Büyükerşen, hazırlattığımız projeyi inceliyor. Şu anda cevap bekliyoruz. Büyükerşen’in onay vermesi durumunda çalışmalar başlayacak. Sezon başına yetişmeyecek, ancak ligin ikinci yarısına kadar tamamlanacak" dedi.

http://fanatik.ekolay.net/Es-Este-tribun-isyani_3_Detail_245_184042.htm
FATİHİN İSTANBUL'U FETHETTİĞİ YAŞTASIN

https://twitter.com/#!/ESPANAA
Yukarı
milkin0026 Liste gör
Usta Yazar

Mustafa
Direct Link To This Post Tarih: 07/Tem/2010 saat 13:13
bu haber zaten var yukarıda.
Yukarı
gogo26 Liste gör
Usta Yazar

gökhan
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 07/Tem/2010 saat 13:25
arkadaşlar daha öncede yazdım.bakın bizlerin kombine almaması maçlarada gitmayacağimiz analamaına gelmez.zaten maçlara istesekda istemesekde gidiyoruz.bakın iyi şekiilde organize olursak her maç başı veya sonunda bu satd konusuyla ilgili protestomıuzu yaparız bir kamuoyu baskısı oluştururuz.hatta bütün medyanın ilgisini üzerimize çekeriz,taki bu stadın üstü kapatılana kadar.bundan başka daha iyi sesimizi duyuracağımız bir patform bulmak çok zor.trübünlerden uzaklaşarak bu işleri çözmek zahmetli iş.bizler o trübünlerin gerçek sahibi olduğumuz sürece protestoları da trübünden yapmak zorundayız.orada açacağımız bir pankart bir çok yere gerekli mesajı zaten gönderecektir.yönetim bunun vebali altına girmez,hiç değilse işlerin takipçisi olduğumuzun farkını hissettirebiliriz.
Yukarı
ESPANA Liste gör
Usta Yazar

ÖMER
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 07/Tem/2010 saat 13:31
Alıntı yapılan milkin0026

bu haber zaten var yukarıda.

Mustafa Abi, forum şişmemesi için buna özen gösteriyorsun anlıyorum ama hem kaynak farklı hemde başka siteye girip okumaktansa buradan okumak daha kolay.
FATİHİN İSTANBUL'U FETHETTİĞİ YAŞTASIN

https://twitter.com/#!/ESPANAA
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 8182838485 134>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,656 saniyede hazırlanmıştır