eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2010-11 sezonu kombine ALMIYOR ve ALDIRMIYORUZ

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 8081828384 134>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
esesyucel Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Tilki Bayırı
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 06/Tem/2010 saat 17:11
Alıntı yapılan civileng

ASLINDA İNADINA BİLET ALIP TAKIMA DESTEK VERMEK DIŞINDA (ÖRNEĞİN TAKIM STADA GELMEDEN VE DEVRE ARALARINDA) YÖNETİMİ PROTESTO EDEBİLİRİZ. BÖYLECE TÜM TÜRKİYE SESİMİZİ DUYAR VE BUNLARIN BİRAZ OLSUN UTANMALARINI SAĞLAR. EĞER STADA GİTMEZSEK MEYDAN BU İTE ÇAKALA KALACAK...

Arkadaşım aslında gidilmese ve bilet kombine alınmasa bunlar gider bu sorunlar cözülür yoksam başka hiç bir zaman cözülmez.

Saz calma ekibinden birtane deli kanlı varmı cıkıp gercekleri konuşan cıkmaz cünkü keman calma ekipleri var onları sagunan ekip var neden sagunuyorlar onlara soruyorum
1-Yarım yamalak sdat hoşlarınamı gidiyor
2-Bedavacı Rantcıları Toplayarak Bu Taraftarı Enayi Görmek Hoşlarınamı gidiyor bu soru herkes icin gecerli Yapılan tıransferler hicde iyi degil kim ne derse desin ilk 5 şampiyonluk hayal başkada bişe degil lig sonunda yine hayal kırıklıgına ugrayacak olan bu büyük Taraftardır

Kimsede kalkmasın burda Türbün cocuklarını sagunuyoruz bedavayı yönetimin yapacak olan yarı sdatı tamamlamasınına hak vermesin

Yazılara bahne bulmakda gercekleri görmekden kacmakdır hani nerde o 10 -15 türbünün önde gelenleri bu sorunlara göz yumak hoşlarınamı gidiyor yapın kardeşim ne yaparsanız yapın ama bu yarım sdat tam olmalı bedavacılıkla türbün cocugunu maclara götürüyoruz degip insanları enayi yerine koymayın hadi bekliyorum bakalım hangi gurup hangi dernek bu sorunlara el atacak hatam varsa özür dilemesinide bilirim ama gercekler duruken bu sorunları görmemezlikden gelenler bence yürekden esesli olamaz.
Yoldaki Kavşaklara Arkanadki Yavşaklara Dikkat Edeceksin.
Yukarı
kaansrdr Liste gör
Usta Yazar

kaan
Direct Link To This Post Tarih: 06/Tem/2010 saat 17:53
yönetim 1 kombine alana 1 şemsiye bedava kampanyası başlatır olayı çözer onun için kendimizi fazla şartlandırmayalım.
Yukarı
kalender 26 Liste gör
Usta Yazar

Kalender
Yer: Bosnia Hercegovina
Direct Link To This Post Tarih: 06/Tem/2010 saat 17:57
    Çeşitli sıfatlarını kullanarak  Eskişehirspor üzerinden  taraftara "kombine al" çağrısı yapanlar,

Bugüne kadar hiç kombine aldınızmı.?  

kalender
Yukarı
tridimit26 Liste gör
Yazar

Erkan
Yer: BURSA
Direct Link To This Post Tarih: 06/Tem/2010 saat 19:02
Alıntı yapılan kalender 26

Çeşitli sıfatlarını kullanarak  Eskişehirspor üzerinden  taraftara "kombine al" çağrısı yapanlar,

Clap
Biz Aslanın Kral olamadığı,Kartalın yuva yapamadığı,Kanaryanın uçamadığı yerdeyiz,BİZ ESKİŞEHİR'DEYİZ...!
Yukarı
Abdullah 26 Liste gör
Yazar

Abdullah
Direct Link To This Post Tarih: 07/Tem/2010 saat 01:38
ilk maça gidilsin maç başlamadan tepkimizi koyalım maç başladımı stadı terk edelim.
ikinci maçta istediğimiz olmaz ise yine yapalım.
bakalım onlar baskıya dayanabilecekmi.

Yukarı
26_26_26 Liste gör
Usta Yazar

A.Yurtsever
Yer: Eskişehir mrk.
Direct Link To This Post Tarih: 07/Tem/2010 saat 03:07

Kombine al çağrısı yapmadım ama bundan sonra,özellikle bu sayfada "kombinemizi alalım" çağrısı yapacağımAngry
Bu güne kadar ben hiç kombine almadım...Ouch
Hep beleş girdim maçlara,değişik zamanlarda değişik büyüklerimizin önüne geçerekAngry...Dead

Söz Eskişehir'le başlarsa,EsEs'le biter

Yukarı
reality Liste gör
Yeni Yazar

yusuf
Direct Link To This Post Tarih: 07/Tem/2010 saat 08:18

26 ETD Başkanı Yavuz Orhan, yönetimin transferde ağır hareket ettiğini belirterek, "Yeni sezon hazırlıkları başlamasına rağmen Batuhan dışında gözle görülür ciddi bir transfer yapılmadı. Bu taraftarlarımızı endişelendiriyor" dedi.
Eskişehirspor Taraftarlar Derneği Başkanı Yavuz Orhan, yönetimin transferde ağır davranmasının camiayı endişelendirdiğini söyledi. Yazılı bir açıklama yapan Orhan, "Yeni sezon hazırlıkları başladı. Haftalardır transfer görüşmeleri de devam ediyor. Bugüne kadar Batuhan Karadeniz´in transferi dışında gözle görülür ciddi bir transfer gerçekleşmedi. Takımdaki eksikler belli. Bu noktalara direk oynayabilecek, Eskişehirspor´u hedefe taşıyacak isimler lazım. Bizler taraftarlar olarak tribünleri ateşleyecek, takıma heyecan katacak oyuncuları Eskişehirspor da görmek istiyoruz. Ligin bu sezon daha zor geçeceği ortada. Artan lig gelirleri, her maçı final havsına sokacak. Ayrıca geçtiğimiz sezon elde edilen lig 7.´liği tüm camianın beklentilerini yükseltti. Eskişehirspor bu sezon ligi 3 veya 4. bitirmek zorunda. Yönetimde bu hedefi göz önüne alarak sabırsızlıkla beklediğimiz bomba transferleri biran önce gerçekleştirmeli.
Ayrıca yönetim açık tribünün üstünün kapatılması konusunda elini çabuk tutmalı. Kış gelmeden taraftarlarımızı açık tribünde çektiği sıkıntılardan kurtarmalı. Kombine kart ve bilet fiyatları konusunda da taraftarları düşünerek indirim yapmalı. Kombine fiyatlarının 250 TL.´yi geçmemesi en büyük isteğimiz" dedi.

adigEs www.unieses.org
Yukarı
esesyucel Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Tilki Bayırı
Direct Link To This Post Tarih: 07/Tem/2010 saat 09:07
Alıntı yapılan 26_26_26

Kombine al çağrısı yapmadım ama bundan sonra,özellikle bu sayfada "kombinemizi alalım" çağrısı yapacağımAngry
Hep beleş girdim maçlara,değişik zamanlarda değişik büyüklerimizin önüne geçerekAngry...Dead

Gercekden ben sizi hala anlamıyorum yap alacaksan GURUBUNU DERNEGİNİN ADINI YAZ BİZ ALIYORUZ DİYE
Bu sdatın tamamlanmasını istemiyorsanız alın
Bu Bedavanın önüne gecmeyecekseniz alın
Bu saz ekibinin yakınıysanız alın
Alacak olan alır ama bu başlıgı karıştırmayın Alacak olan biz şuyuz eski düzen istiyoruz alıyoruz diye yazın.
Yoldaki Kavşaklara Arkanadki Yavşaklara Dikkat Edeceksin.
Yukarı
leventes26 Liste gör
Deneyimli Yazar

LEVENT
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 07/Tem/2010 saat 09:32
Alıntı yapılan esesyucel

Alıntı yapılan 26_26_26

Gercekden ben sizi hala anlamıyorum yap alacaksan GURUBUNU DERNEGİNİN ADINI YAZ BİZ ALIYORUZ DİYE
Bu sdatın tamamlanmasını istemiyorsanız alın
Bu Bedavanın önüne gecmeyecekseniz alın
Bu saz ekibinin yakınıysanız alın
Alacak olan alır ama bu başlıgı karıştırmayın Alacak olan biz şuyuz eski düzen istiyoruz alıyoruz diye yazın.
Yücel Bey ;
Nedemek bu yok saz ekibi yakınıysan al yok yönetim yandaşı filan sen mi vercen bilet fiyat farkını almıyacak olanlara saygı duyarım ama alacak olanlarada yandaşlık filan olmuyo şimdi diyeceksinki digitürk al seyret evinde niye bizans yanlılarına kazandırayım Wink
Yukarı
Deli Şahin Liste gör
Yazar

ŞABAN SATIR
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 07/Tem/2010 saat 11:07
Vallahi,Billahi siz kombine almasanızda, biz alsakta stadın üstünün kapanması konusunda hiç bir etkisi olmaz.Siz sanıyormusunuzki yönetim ''AMAN YÜZ ELLİ KİŞİ KOMBİNE ALMAYACAK STADIN ÜSTÜNÜ KAPATALIM''diyecek.Kombine almaya bilirsiniz bu sizlerin kararı ama stadın üstünün kapanmasına zerre kadar katkı sağlamaz bunuda bilin.Yönetimin düşüncesini söyleyeyim ''Bu sene stadın üstü kapanmayacak isteyen gelsin isteyen gelmesin'' İşte yönetimin düşüncesi bu.Yani beş yıl stadın üstü kapanmazsa,siz yine maça gelmiyecekmisiniz?Eğer gelmiyecegiz diyorsanız yolunuz açık olsun.Bilmiyormusunuz taraftar ne derse yönetim tam tersini yapıyor.Geçen sene bu forumda devamlı ''Gültekin Güvensoy İSTİFA''diye yazıldı.Sonunda ne oldu İstifa ettimi?aksine yönetimdeki konumu daha etkili hale geldi.Belki ''stadın üzerinin kapanmasını istemiyoruz''diye başlık açılırsa taraftara inat kapatırlar.Ben derimki boş yere kendinizi maçlardan mahrum etmeyin.Bu yönetiminde sittin sene gitmeyecegini düşünürsek demekki siz artık hiç maça gelemeyeceksiniz.LOL
Ya kırmızı gülden ayrı yaşamalı,yada dikeninin acılarını hoş görmeli yeğenim.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 8081828384 134>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,531 saniyede hazırlanmıştır