eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2010-11 sezonu kombine ALMIYOR ve ALDIRMIYORUZ

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7980818283 134>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
aguagu Liste gör
Yeni Yazar

murat
Yer: Sen
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 05/Tem/2010 saat 21:52

Yavuz orhan ın kim oldugunu neyaptıgını cümle alem bilir yönetimin tribünlerdeki 1 numaralı adamıdır. yönetimden bedava otobüs alır otobüse tarafları parayla bindirir parayıda yolda alkol vs vs odunpazarlı sag ve sol kollarıyla çatır çatır harcar.yanındaki  fedaileri yolda yagma gafti hırsızlık mevzusuna kalkıştımı le gardeşim yapmayın der sonra arkasını döner ben taraftar başkanıyım formaliteden de olsa söylerim der iğrenç bir espiri patlatır. maç günü biletler tribün liderlerine iner onlarda en yakın arkadaşlarına ve fedailerine dagıtır daha sonra fedailer de çevresine 5 10 dagıtır kalanını store önünde ucuza satar.ha bazıları var onlar kendini iyi bilir maç günü kapalının girişinde oturur o insanlarda fedailerine elden bilet verir ama onlar satmaz alan direk içeri girer bunlarıda gördük iyi kötü biliriz SEN kombineni alırsın storedan alışveriş yaparsın 90 dakıka yırtarsın bu görüntüleri gördükçe kahrolursun bu adamlar tribünlerden temizlenmedikçe bedava bilet bitmez, açıgın üstü kapanmaz,tuvalet yaptırılamaz, yönetime baskı kurulamaz,10 numara topçu istenilemez. Çünkü: tribünler yönetime gebedir ve gözümle görmedikten sonra bedava bilet almıyacaklarına İNANMIYORUM sattıgınız biletlerin parası zıkkım olsun bogazınıza dizilsin    belki Türkiye'nin gelmiş geçmiş en büyük taraftarını ve tribünlerini zaten bitirdiniz herkezi küstürdünüz herkeze saldırdınız bu arma kimseye kalmadı sizede kalmaz umarım sürünün...

İşte Öyle Birşey...
Yukarı
hüsnü Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü
Yer: YHT hattı
Direct Link To This Post Tarih: 05/Tem/2010 saat 22:02
Esesyücelin uyarısını dikkate alarak bu sezon kombine bilet almıyorum....
# Direnmüdavim....

Yukarı
civileng Liste gör
Deneyimli Yazar

emrah
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 06/Tem/2010 saat 11:00

Türkiye'de futbol klüplerinin kazançları ciddi şekilde artmışken, Eskişehirspor'umuz flaş transfer yapmamışken, alt yapıya ekstra hiçbir harcama yapılmamışken neden bilet fiyatları uygun seviyelere çekilmiyor? Bilet fiyatlarının pahalı olmasının en önemli nedenlerinden biride bedava bilet dağıtılması çünkü klüp hedeflediği rakamı yakalamak için bedava dağıtılan biletlerin fiyatınıda kombine alanların sırtına yüklüyor. Biletler bedava dağıtılmasın ve yukarıdaki şartlar gözönünde tutularak kombine fiyatları düşürülsün sonrada bu büyük taraftar kaç kombine alıyor tüm Türkiye görsün...

Yukarı
esesyucel Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Tilki Bayırı
Direct Link To This Post Tarih: 06/Tem/2010 saat 11:31
Alıntı yapılan hüsnü

Estafullah Abicim O nasıl KelimeBig%20smile

Amacımız Daha Güzel Ve Kaliteli SDATIR Heryerde Kümes Sdadınız Var Diyenlerden Bıktık Sürekli Bazıları Söz Veriyor İcrat Yok Purotokolü Yapacaklarına Kale Arkalrı Ve Acıgın Üstünü Kapatsalarya

Ama pardon purtokole para veren var Acıga ise Bedavacılar Var Nasıl Olsa Taraftardan Ses Cıkmıyor Big%20smile

Ozaman Saz Ekibi Ne Yapıyor Keman Calma Ekibiyle İyi Konserler Vermeye Devam Ediyor Büyük Başkan El SALA elsalaSleepy
Yoldaki Kavşaklara Arkanadki Yavşaklara Dikkat Edeceksin.
Yukarı
riader247 Liste gör
Deneyimli Yazar

Riader Riaderowsky
Yer: Eakişehir
Direct Link To This Post Tarih: 06/Tem/2010 saat 11:48
Alıntı yapılan esesyucel

Alıntı yapılan hüsnü

Estafullah Abicim O nasıl KelimeBig%20smile

Amacımız Daha Güzel Ve Kaliteli SDATIR Heryerde Kümes Sdadınız Var Diyenlerden Bıktık Sürekli Bazıları Söz Veriyor İcrat Yok Purotokolü Yapacaklarına Kale Arkalrı Ve Acıgın Üstünü Kapatsalarya

Ama pardon purtokole para veren var Acıga ise Bedavacılar Var Nasıl Olsa Taraftardan Ses Cıkmıyor Big%20smile

Ozaman Saz Ekibi Ne Yapıyor Keman Calma Ekibiyle İyi Konserler Vermeye Devam Ediyor Büyük Başkan El SALA elsalaSleepy
aynen katılıyorum kardeşim;  son 10 senedir kapalıda 65  lerde  , vip de kombineylidim.., okadar bezdirdiler.., köpek muamelesi, gördül 2000tl, 1500 tl kombine paraları verdik.., sonra bu türkiyenin en kötü stadına bedava seyirci alıp,hiç 1 iyileştirme yapmadılar 20 senedir kale arkamız yok, onuda yapmadılar..............,,,,,,,,,,,
bu sene maçlara gelmeyeceğim.....................altını çiziyorum ............biz sorumluluk alıp kulübe yararlı sorun çıkarmayan iyi bağıran, deplasmana giden  bir grubuz...,,,

bu yönetim bizleri kaybediyorsa düşünmeli.....................!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.......,,,,,

her pazartesi; gündemi belirleyen BU YÜCE FORUMDAKİ soruların 10 tanesini cevaplamalı...........

herhafta takımımız iyi yolda , teknik ekibe güveniyoruz, taraftarımız her zaman arkamızda,
önümüzdeki  haftalarda daha iyi olacağız.......( aha hepsi bu)

istanbul takımlarını hiç mi hiç sevmedim...;
ama adamları eleştiren bir medya  var , gündem yaratan 1 medya var bizde MALESEF.....,,,,

Yazık......yazık ........yazık......,,,,,!!!!!!!!!!!!!!!!!!...............,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Yukarı
milkin0026 Liste gör
Usta Yazar

Mustafa
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 06/Tem/2010 saat 11:54
Yücel bey yazdıklarınız doğru ama okurken zorlanıyorum.Biraz dikkat lütfen!
Yukarı
hus@mES Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Eskişehirim
Direct Link To This Post Tarih: 06/Tem/2010 saat 12:57
Alıntı yapılan aguagu

Yavuz orhan ın kim oldugunu neyaptıgını cümle alem bilir yönetimin tribünlerdeki 1 numaralı adamıdır. yönetimden bedava otobüs alır otobüse tarafları parayla bindirir parayıda yolda alkol vs vs odunpazarlı sag ve sol kollarıyla çatır çatır harcar.yanındaki  fedaileri yolda yagma gafti hırsızlık mevzusuna kalkıştımı le gardeşim yapmayın der sonra arkasını döner ben taraftar başkanıyım formaliteden de olsa söylerim der iğrenç bir espiri patlatır. maç günü biletler tribün liderlerine iner onlarda en yakın arkadaşlarına ve fedailerine dagıtır daha sonra fedailer de çevresine 5 10 dagıtır kalanını store önünde ucuza satar.ha bazıları var onlar kendini iyi bilir maç günü kapalının girişinde oturur o insanlarda fedailerine elden bilet verir ama onlar satmaz alan direk içeri girer bunlarıda gördük iyi kötü biliriz SEN kombineni alırsın storedan alışveriş yaparsın 90 dakıka yırtarsın bu görüntüleri gördükçe kahrolursun bu adamlar tribünlerden temizlenmedikçe bedava bilet bitmez, açıgın üstü kapanmaz,tuvalet yaptırılamaz, yönetime baskı kurulamaz,10 numara topçu istenilemez. Çünkü: tribünler yönetime gebedir ve gözümle görmedikten sonra bedava bilet almıyacaklarına İNANMIYORUM sattıgınız biletlerin parası zıkkım olsun bogazınıza dizilsin    belki Türkiye'nin gelmiş geçmiş en büyük taraftarını ve tribünlerini zaten bitirdiniz herkezi küstürdünüz herkeze saldırdınız bu arma kimseye kalmadı sizede kalmaz umarım sürünün...

Bu satırlardan sonra sinirlerim bozuldu yaa.. Bu büyük camiayı bu kadar karamsar hale getirenlere lanet olsun... Bu karanlık tabloyu yırtmak zorundayız... Alıntı yaptığım arkadaşa da bu bir çift lafım var: Lütfen Eskişehirsporumuza küsmeyelim, yılanlara, çakallara Siyah&Kırmızımızı talan ettirmeyelim... 
ANADOLU YILDIZI
Yukarı
RyL Liste gör
Usta Yazar

Murat
Direct Link To This Post Tarih: 06/Tem/2010 saat 13:01
Protesto falan olmaz abi, yeni forumu veya bundan eski forumu okuyun, her sene başı bir protesto düşüncesi mutlaka var ama burada binlerce kişi yazsa bile herşey tribünleri yönlendiren 10 kişiye bakar.
Yukarı
Deli Şahin Liste gör
Yazar

ŞABAN SATIR
Direct Link To This Post Tarih: 06/Tem/2010 saat 13:09
Ya kardeşim İmama küsüpte camiye gitmemek olurmu?Eskişehirspor kimsenin babasının çiftliği değil.Bu konuda hassasım, kimseyi sallamam. Hiç kimse ESESte benden senden daha ayrıcalıklı değildir.Herkes akıllı olsun işine baksın.
Ya kırmızı gülden ayrı yaşamalı,yada dikeninin acılarını hoş görmeli yeğenim.
Yukarı
civileng Liste gör
Deneyimli Yazar

emrah
Direct Link To This Post Tarih: 06/Tem/2010 saat 14:55
ASLINDA İNADINA BİLET ALIP TAKIMA DESTEK VERMEK DIŞINDA (ÖRNEĞİN TAKIM STADA GELMEDEN VE DEVRE ARALARINDA) YÖNETİMİ PROTESTO EDEBİLİRİZ. BÖYLECE TÜM TÜRKİYE SESİMİZİ DUYAR VE BUNLARIN BİRAZ OLSUN UTANMALARINI SAĞLAR. EĞER STADA GİTMEZSEK MEYDAN BU İTE ÇAKALA KALACAK...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7980818283 134>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,578 saniyede hazırlanmıştır